Uwaga! Wolność idzie z Zachodu!

z16511587P

Prawdziwa wolność maszeruje do nas aż z Waszyngtonu.

 

 

 

Z końcem II wojny światowej udało się zainstalować wolność jedynie w NRF – władza przeszła tam ponownie w żydowskie ręce. Generał George Smith Patton w 1945r. w swoim notatniku zapisał, że wydano mu rozkaz wyrzucania Niemców z ich mieszkań i zasiedlania Żydami.
Reszta Europy musiała na wolność czekać. Tzw. zachodnia Europa na drogę wolności i demokracji zaczęła wkraczać poczynając od 1968r., od wyeksportowanej przez USA żydowskiej rewolty pod wiele mówiącą nazwą „europejskiej wiosny”.
Jednym z jej bohaterów był znany dzisiaj Żyd, pedofil, przyjaciel A.Michnika, europoseł, Daniel Cohn – nomen omen –Bendit, usunięty za pedofilię z Francji, w której organizował syjonistyczną, żydowską rewoltę. Wielu jego żydowskich kompanów, którzy podejmowali podobne działania w państwach Europy zachodniej, przesiaduje dzisiaj w tzw. europejskim parlamencie – choć w istocie bardziej pasuje tu określenie jew-ropejski parlament.
W krajach Europy wschodniej, krajach socjalistycznych, w Polsce i w Czechach, udało się zdławić żydowskie rebelie i o wolności i demokracji mogliśmy zapomnieć – niestety, zaledwie na 12 lat. Przyszła jednak do nas w sierpniu 1980r., a od 1990r. rozpoczęła swój tryumfalny pochód po całej wschodniej Europie.

 

Sofia                                   Wolność dotarła do Bułgarii – Sofia,

 

z14705648Q,Bezdomni-spia-w-jednym-ze-schronisk-w-Budapeszcie-                    do Budapesztu, Węgry – bezdomni śpią w metrze,

 

bezdomni w Bukareszcie                                        jest w Bukareszcie, Rumunia,

 

z9313977Q          także w Warszawie – bezdomni śpią w bankomacie,

 

z8264453K,Media-juz-nazwaly-pomysl-budowa-nowego-getta                                                 dotarła do czeskiej Pragi,

 

zebrak                              maszeruje do Bratysławy na Słowację,

 

Bezdomny-na-ulicy-Aten                              wcześniej przyszła do greckich Aten,

 

z16511587Pa szła do nas z samej stolicy imperium wolności, aż z Waszyngtonu.

 

Dariusz Kosiur

2 Komentarze

Filed under Bez kategorii

2 responses to “Uwaga! Wolność idzie z Zachodu!

 1. nana

  Można narzekać na efekty, ale można i zastanowić się nad ich przyczynami. Nic nie dzieje się tak po prostu, lecz wszystko jest nieprzerwanym ciągiem zdarzeń. Biorąc choćby od wojny, to sytuacja u nas była taka, że mogła z niej się wytworzyć socjalistyczna rzeczywistość pod warunkiem takiej postawy naszych Obywateli, jaką mieli i efektem było odbudowanie kraju, zintegrowanie inwalidów i sierot w społeczeństwie pracujących. Taką ludzie mieli świadomość i dlatego udało im się tego dokonać, czego dokonali.
  I co się wówczas stało?
  Ludzie przestali pracować nad własnymi charakterami,lecz zwrócili się w stronę materializmu.
  O ile w sprawach naprawdę duchowych nikt obcy człowiekowi nie może mieć wiele do narzucenia, o tyle z materializmem wygląda to tak, że człowiek pożądając jakiejś rzeczy materialnej staje się najpierw uległy wobec tego, kto tym dobrem materialnym dysponuje a następnie człowiek posiadając to dobro materialne jest jego niewolnikiem – przywiązuje się do niego i chce to zatrzymać, mieć to dla siebie. I płaci za to cenę. Z wszelkimi decyzjami, jakie podejmuje człowiek związane są konsekwencje tych decyzji.
  zeżarło mi dalszy tekst w tym miejscu i mam tylko to skopiowane uprzednio. Może przypomnę sobie dokładniej co pisałam, żeby była ciągłość.
  Nie ma więc co winić za obecną sytuację żydów, ponieważ to, co oni zrobili w Polsce stało się za przyzwoleniem Polaków. Nie ma znaczenia, że Polacy zostali pozbawieni mienia podstępem. Powinni byli Polacy być bardziej czujni i mądrzejsi. I mniej chciwi a bardziej solidarni z każdym Rodakiem.
  My, Słowianie, mamy nad żydami istotną przewagę.
  Mianowicie, to jest tak, że człowiek jest niejako sumą swoich umiejętności.
  Jeżeli więc na przykład żydzi mają takich umiejętności niewiele, ponieważ z racji postawy życiowej posługują się innymi ludźmi, to w momencie, gdy ludzie to rozumieją żydzi tracą przewagę nad ludźmi pod warunkiem, że ludzie nie będą sprzedawać się żydom.
  Ale ludzie znoszą wiele upokorzeń za pieniądze i to jest rzeczywista władza żydów nad ludźmi. Czyli jest jak zwykle przyczyna i skutek. Nie ma więc o co winić żydów ani tym bardziej mieć dla nich pogardę czy nienawiść.
  Większość, a tak naprawdę wszystko, rozgrywa się na poziomie subtelnym, mającym dopiero odbicie w sferze materialnej, cielesnej czy rzeczowej.
  Zmiana nastawienia Polaków do siebie nawzajem, do własnej Historii i ustalenie jakiejś wspólnej linii na teraźniejszość pozbawiła by żydów wpływów, a przynajmniej zmniejszyła by je do takiego stopnia, w którym byłoby to do zaakceptowania.
  Ludzkość musi nauczyć się myśleć w kategoriach wspólnot.
  Jedną mamy Ziemię Matkę.
  Należymy do ludzkiego gatunku i każdy z każdym oraz wszystko ze wszystkim jest powiązane.
  Mając tego świadomość ludzie powinni ze sobą współpracować, to zniweluje różnice i zaoszczędzi ludzkości następnej wojny. Wojny o nic. Wojny, w której i tak będą sami przegrani.
  Nie ma więc co podburzać do walki, przelewać krew, lecz każdy powinien zacząć na poważnie pracować nad własnym charakterem, by jego wkład w ogólnoludzki poziom, w człowieczeństwo był możliwie największy.
  Budowanie nowej Polski z ludźmi takimi, jacy są obecnie skazane jest na klęskę. Z takimi ludźmi jak obecnie są, mamy Polskę jaka jest.
  By Polska była inna ludzie muszą zmienić swoje do niej nastawienie i również naprawić wzajemne relacje. Ustalić jakąś uniwersalną skalę wartości i się jej trzymać.
  Nie jest dla nas żadnym problemem silny żyd, lecz problemem dla nas, Polaków jest słaby Polak.

  znowu mi zeżarło, puszczam to co mam.

  Polubienie

 2. nana

  dziś nie można wejść na neon24, otwiera się najpierw bardzo długo, a potem jest komunikat, że przekroczono limit czasu połączenia.
  W razie co, trzymajcie się, Panowie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.