Usuńmy Żydów z polskiej polityki

Żydo-reżim IIIRP tańczy tak, jak mu gra żydo-reżim USA.

zydokomuna

Wizyta Żyda, Poroszenki i to, w jaki sposób został potraktowany przez żydowski, syjonistyczny establishment IIIRP, nie pozostawia już chyba najmniejszych wątpliwości, że żydo-reżim IIIRP realizuje politykę dokładnie pod dyktando – nie, nie żydostwa europejskiego z UE -, ale syjonistów z USA.
Skutki powiązań i zależności żydowskiego reżimu IIIRP od żydowskiego reżimu USA rokują Polsce jak najgorzej. A niestety, historia lubi się powtarzać.

Majowy przewrót z 1926r. przeprowadzony z inspiracji żydowskiej finansjery anglosaskiej umożliwił zainstalowanie żydo-masońskiej dyktatury J.Piłsudskiego. To ta dyktatura wyhamowała w interesie żydostwa anglosaskiego gospodarczy rozwój Polski.
Sanacyjne rządy zezwoliły na powstanie w Polsce ponad 70 szkół rabinackich, w których kształciły się dzieci żydo-bolszewickich ludobójców z ZSRR. Obwoływany przez powszechne żydo-media zbrodniarzem wszechczasów, J.Stalin w latach 1930. rozpoczął czystki w KC KPZR – zaczęto likwidować żydowskich barbarzyńców. W odżydzaniu rosyjskiej polityki pomagał J.Stalinowi prokurator generalny ZSRR, A.Wyszyński –
stryjeczny brat kard. St.Wyszyńskiego (katolickim rusofobom winno dać to do myślenia!).
Polityka zagraniczna Żyda, J.Becka, agenta niemieckiego, a przede wszystkim powiązanego ze światowym żydostwem, polityka lawirowania między III Rzeszą i ZSRR, realizowana w interesie anglosaskiego żydostwa, doprowadziła w 1939r. do ponownej likwidacji Polski i podziału naszego terytorium między III Rzeszę i ZSRR.
(Rodzina J.Kaczyńskiego miała towarzyskie, bliskie związki z J.Beckiem.)
Tu należy przywołać działania międzynarodowego żydostwa na konferencji pokojowej w Wersalu, gdzie Żydzi dokładali ogromnych starań, żeby nie dopuścić do restytucji państwa polskiego.
Po II wojnie światowej Żydzi nie mogąc przeszkodzić powstaniu państwa polskiego, robili jednak wszystko, żeby maksymalnie ograniczyć jego obszar. Te żydowskie dążenia miały wsparcie, o czym mało kto wie, żydo-masońskiego tzw. rządu londyńskiego, czyli rządu RP na uchodźctwie.

Współcześnie państwa UE są całkowicie podporządkowane polityce żydo-reżimu USA. Polityka Rosji dąży jednak do dekompozycji UE, która i tak musi ulec rozpadowi, jako twór kulturowo sztuczny, bezsensowny ekonomicznie, skolonizowany przez żydostwo anglosaskie i jemu mający przynosić wyłączne korzyści finansowe. Rosyjska polityka osiągnęła na tym polu wymierne efekty, zwłaszcza na kierunku niemieckim. Jest to budowa Gazociągu Północnego oraz objęcie przez byłego kanclerza NRF, Gerharda Schrödera, funkcji przewodniczącego rady nadzorczej konsorcjum powołanego do budowy gazociągu – to bezapelacyjny sukces rosyjskiej polityki. Trzeba tu także wymienić niedawny list niemieckich intelektualistów, którzy negatywnie ocenili politykę Zachodu, czyli politykę syjonistycznego żydostwa anglosaskiego, zmierzającą uparcie do wojny z Rosją. – Niemcy tę wojnę dobrze pamiętają. W I wojnie światowej także walczyli z Rosją, a obydwie wojny inspirowane przez żydowską finansjerę miały osłabić jednocześnie Niemcy i Rosję.

Z nauki historii winniśmy wynieść przynajmniej jeden ważny wniosek, że cała polityka stosunków między państwami, także polityka wewnętrzna państwa, jest materią dynamiczną, że uzyskane i trwające nawet kilkadziesiąt lat polityczne status quo nie gwarantuje żadnej stabilności.
Istnieje dzisiaj bardzo wiele oznak kulturowego i ekonomicznego, czyli politycznego, upadku Zachodu, żydo-reżimu USA oraz podobnego reżimu UE. Wycofanie się USA z Europy, które będzie nieuchronnym następstwem tego upadku oraz rozpad UE są jedynie kwestią czasu. W każdym razie taką sytuację w politycznych rozważaniach należy koniecznie uwzględniać i traktować poważnie jako jeden z możliwych wariantów rozwoju sytuacji w Europie.
Nie trudno sobie wyobrazić, jak tego typu zmiany w Europie wpłyną na przyszłą sytuację Polski. Ani NRF, ani Rosja nie będą chciały sąsiadować z państwem, z terytorium którego realizowana jest wroga względem nich polityka, w dodatku polityka innego mocarstwa – USA utracą niewątpliwie status mocarstwa światowego, ale mocarstwem pozostaną nadal, tyle, że kontynentalnym. Likwidacja słabej Polski, państwa bez własnego przemysłu, bez handlu, praktycznie bez armii, będzie logiczną konsekwencją polityki NRF i Rosji. I trudno będzie znaleźć argument, że polityka obu tych państw nie wynika z prawa do obrony ich narodowych i państwowych interesów. Likwidację Polski przerabialiśmy już kilkakrotnie, a więc pora na poważne refleksje – z pewnością to nie Żydzi powinni realizować polską politykę.

prawa-czlowieka-usa-polska
Dariusz Kosiur

7 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

7 responses to “Usuńmy Żydów z polskiej polityki

 1. pekok12

  Reblogged this on Pekok – antylichwiarz and commented:
  „Obwoływany przez powszechne żydo-media zbrodniarzem wszechczasów, J.Stalin w latach 1930. rozpoczął czystki w KC KPZR – zaczęto likwidować żydowskich barbarzyńców. W odżydzaniu rosyjskiej polityki pomagał J.Stalinowi prokurator generalny ZSRR, A.Wyszyński –
  stryjeczny brat kard. St.Wyszyńskiego (katolickim rusofobom winno dać to do myślenia!).”

  Polubienie

 2. Franz

  Jeden z komentarzy, o dziwo, przepuszczony przez żydowski portal internetowy:
  „Czytając komentarze i samą relację z konferencji Putina dochodzę do wniosku że zakompleksionym to jest ale naród Polski szczególnie w stosunku do Rosji i Rosjan. Nie wiem co by musiało się wydażyć żeby ktoś napisał coś pozytywnego, wręcz przeciwnie, Polaków cieszy z sadystyczną zawiścią wszystko to co przytrafia się złego Rosji. Niestety ostatnio niewiele jest powodów do radości Polaków. Bezrobocie w Rosji wynosi około 4%, a w Polsce 14%, budżet Rosji ma nadwyżkę budżetową w wysokości 1,2 biliona rubli, budżet Polski i całego zachodu to dziury bez dna, w tym Polski deficyt budżetowy tym roku wynosi ponad 40 miliardów złotych, co warto dodać to w ciągu 25 letniej historii Polski tzw. niepodległej nie było ANI JEDNEGO budżetu bez deficytu, co to oznacza? Oznacza niechybne bankructwo uzależnionego od pożyczek państwa Polskiego. Rosja ma stosunek zadłużenia do PKB w wysokości około 17% co jest w porównaniu z zachodem wysokością śmieszną, polskie zadłużenie to ponad 60% w stosunku do PKB, nie mówię już o zbliżającym się bankructwie ZUS. Rosja ma ogromne bogactwa naturalne którymi zawsze może pokryć swoje niedobory, co ma Polska? Nic, ma zlikwidowany przemysł rodzimy, a to co się produkuje to jest ściśle powiązane z Niemcami czyli jeżeli leżą Niemcy leży i Polska. Putin ma rację odcinając gospodarkę Rosji od zachodnich bankrutów którzy żeby utrzymać swój poziom życia ciągle się zadłużają. Teraz o rublu, dlaczego pikuje? Dlatgo że został zaatakowany przez zachodnią finansjerę która wie o nieuniknionym krachu dolara który nie ma pokrycia już w niczym a jego ciągłe dodrukowywanie by pokryć ogromny deficyt budżetowy USA tylko przyśpiesza ten moment. Rosja parę miesięcy temu ogłosiła że zaczyna handel ropą i gazem w rublu i juanie pomijając petrodolara, przy takich obratach jak Rosyjskie oznacza to krach amerykańskiej waluty, dlatego rubel jest atakowany, Rosji nie można zaatakować tak jak Iraku czy Libii które chciały zrobić to samo, więc atakuje się jej walutę. Polacy, muszę was zmartwić to już ostatnie powody do waszej radości jeżeli chodzi o Rosję, nieuchronnie zbliża się krach finansowy Polski podobnie jak całego zadłużonego zachodu. Jeżeli nie wierzycie to weźcie kalkulator do ręki i zacznijcie liczyć. Pozdrawiam.”

  Polubione przez 2 ludzi

 3. PanKarol

  W dupie mieć Twoją uwagę, dla żydów którzy niszczą nasz kraj, czyli naszych żydowskich polityków, którzy przybrali polskie nazwiska nie można mieć wyrozumiałości…. wojna narodowców chcących powrotu Wielkiej Polski niedługo się rozpocznie, trzeba ich wspierać wszelkimi siłami!

  Polubione przez 1 osoba

 4. Polska była 10 potęgą gospodarczą do 1979 roku dzięki temu że współpracowali z Rosjanami, a Gomółka w 1970 roku pozostawił Nasz Kraj bez długów zagranicznych. Wtedy była w Polsce wolność i swoboda a jedynie żydostwo migało się od pracy i głodując prowadziło potajemną lichwę. Nawet za czasów restrykcji zachodnich 1980-89 wobec Polski, w Naszym Kraju była wolność i swoboda, czego dowodem były fakt, że w każdym mieście były restauracje gdzie odbywały się dancingi.

  Polubienie

 5. darousz2b

  Wiem jedno, że jak byśmy my Polacy wyjebali parchy żydowskie, to by się w końcu w tym kraju polepszyło. Niech w końcy parchy żydowskie odpowiedzą za zbrodnie.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.