Chory fałszywy szkodliwy antypolski „patriotyzm”…

Miliony Polaków uważających się za patriotów cechuje rusofobia, pro-zachodniość, pro-kapitalizm i żydo-katolicyzm. A przynajmniej niektóre z tych cech. Choć wszystkie one są zabójstwem dla Polski.
Autor: Andrzej Szubert (Opolczyk)

za stroną: https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/26/chory-falszywy-szkodliwy-antypolski-patriotyzm/

 

 

katolicki patryjotyzm

.

Miliony Polaków uważających się za patriotów (a więc m.in  PiS-owcy, fundamentaliści Solidarności, katolicy przed- i posoborowi, reberydzykowcy, tzw. „pokolenie JP nr 2″ i ogromna większość uczestników tzw. „marszu niepodległości” czy „marszu patriotów”) cechuje rusofobia, pro-zachodniość, pro-kapitalizm i żydo-katolicyzm. A przynajmniej niektóre z tych cech. Choć wszystkie one są zabójstwem dla Polski.
.
Rusofobia.

Pełna i wyczerpująca analiza stosunków polsko-rosyjskich oraz zjawiska rusofobii w Polsce zajęłaby całą bibliotekę. Skupmy się więc z konieczności na kilku najistotniejszych sprawach.

O absurdalności rusofobii świadczyć może najlepiej fakt, że Niemców uważa wielu „patriotów” za miejsze zło od Rosjan, a nawet za sojuszników przeciwko Rosji w ramach jewrounii i bandyckiego NATO. Zapomiany został odwieczny niemiecki Drang nach Ost, najazdy cesarzy na Piastów, zapomnieni zostali krzyżacy (Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie) i gangsterskie Królestwo Prus najbardziej prące do rozbiorów Rzeczypospolitej. Zapomniana została Hakata, II wojna światowa i miliony wymordowanych przez III Rzeszę Polaków. I obozy koncentracyjne. I plany wysiedlenia Polaków pod Ural po ostatecznym zwycięstwie rasy panów. I miliony Polaków wywożonych na przymusowe roboty.
http://www.expolis.de/schlesien/texte/maas_pl.html

.
Za to namiętnie pamięta się o gwałtach Czerwonoarmistów (niekoniecznie Rosjan), choć gwałtów dokonanych przez nich na Polkach było znacznie mniej. I pamięta się o zbrodniach żydo-bolszewickiej ZSRR – znacznie mniejszych niż zbrodnie III Rzeszy.
.
Także pomruki niemieckich rewizjonistów (z podpuszczenia żydowskiego okupanta Niemiec) odnośnie Ziem Zachodnich nie wywołują u „patriotów” tak gwałtownych reakcji i takiego strachu jak domniemane zagrożenie Polski ze strony Rosji.
A już na marginesie tylko przypomnę, że ZSRR był rzeczywistym gwarantem przynależności do Polski „Ziem Zachodnich”. Dzisiaj takiego gwaranta nie mamy i obecni „sojusznicy” z żydo-zachodu nie będą w razie czego po polskiej stronie walczyli o polskie Breslau, Stettin czy Danzing. Nie chcę niczego wykrakać, ale agentka Grupy Bilderberg i Izraela Merkelwielokrotnie publicznie podkreślała, że powojenne wypędzenia Niemców za linię Odry były bezprawne. Mimo to „patrioci” bardziej boją się osaczanej przez bandyckie NATO Rosji niż „sojuszniczych” Niemiec czy żydo-banksterskiego USraela – światowego bandyty i terrorysty.

Rosji i Rosjanom przypisywane są nie ich zbrodnie. Najlepszym przykładem są zbrodnie żydo-bolszewii, w tym zbrodnia katyńska notorycznie przypisywana Rosjanom. A tymczasem w Katyniu Polaków mordowali Żydzi z NKWD.
http://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/

Na marginesie należy przypomnieć, że w tym samym Katyniu ci sami sprawcy tą samą bronią mordowali Rosjan.

Gdy mowa jest o rozbiorach i o zaborach tzw. „patrioci” pamiętają przede wszystkim Rosję i zabór rosyjski. Zapominają, że rozbiory były sprawką wewnątrzniemiecką: Rzeczypospolitą pokroili jak tort na trzy raty pruscy Hohenzollernowie (inspiratorzy rozbiorów), pełniąca obowiązki rosyjskiej carycy Niemka Sophie Auguste Friederike von Anhalt-Zerbst znana pod ksywą Katarzyny i Habsbsburgowie (było to ich swoiste katolickie bóg zapłać za odsiecz wiedeńską).
W zaborze rosyjskim bywały długie okresy liberalnego traktowania Polaków przez carat (choć rosyjski lud był non stop uciskany). Przerywane były one represjami i rusyfikacją po kolejnych idiotycznych, szkodliwych i skazanych na klęskę powstaniach, do których durną skatoliczoną szlachtę obcy pchali na rzeź.
http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/08/24/zydzi-powstanie-styczniowe-antypolski-wymiar/

Skatoliczona szlachta wiedziała np. że powstania styczniowego nie wygra. Chciała go jednak, aby wzmocnić i utrwalić w Polakach rusofobię:

„Wywołując powstanie, do którego czynimy przygotowania, spełniamy ten obowiązek w przekonaniu, iż dla stłumienia naszego ruchu, Rossya nietylko kraj zniszczy, ale nawet będzie zmuszoną wylać rzekę krwi polskiej; – ta zaś rzeka, stanie się na długie lata przeszkodą do wszelkiego kompromisu z najezdcami naszego kraju.
http://myslnarodowa.wordpress.com/2013/01/12/powstanie-styczniowe-1863-chybiony-patriotyzm-spustoszenia-swiadomosci-narodowej-wspolczesnych-polakow/

A wystarczyło przeanalizować przyczyny upadku państwa, usunąć je, znaleźć modus vivendi z Rosją i czekać na sprzyjającą okazję. I taka nadeszła podczas I wojny światowej. W o ile lepszej kondycji byłaby w 1914 roku polska ludność zaboru rosyjskiego gdyby nie te szkodliwe i w sumie antypolskie powstania.

Ponurym cieniem na stosunki polsko rosyjskie położyła się intryga papieska (chęć skatoliczenia Rosji przy okazji osadzenia na rosyjskim tronie samozwańca) i popchnięcie Rzeczypospolitej do najazdu na Rosję w okresie tzw. ” wielkiej smuty”:
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/07/papiestwo-i-narodziny-nienawisci-polsko-rosyjskiej/

„Patrioci” ubolewają, że nie doszło wtedy do koronacji na carskim tronie Władysława, syna Zygmunta III Wazy. Tym upokorzeniem Rosji koili by swój kompleks niższości wobec niej i sycili by nienawiść do niej (z tych samych powodów celebrują świętowanie „cudu nad Wisłą”, choć to nie Rosja a żydo-bolszewia sprowokowana idiotyczną „wyprawą kijowską” litewskiego przybłędy Piłsudskiego ruszyła wtedy na Warszawę – i na Berlin).

Rosjanie tak zapamiętali tamten najazd wojsk Rzeczypospolitej na Rosję:

”Rozwięzły żołnierz wasz nie miał miary w obelgach i zbytkach; zabrawszy wszystko, co tylko dom zawierał, złota, srebra, drogich zapasów mękami wymuszał. Niestety! Patrzyli mężowie na gwałty lubych żon, matki na bezwstyd córek nieszczęsnych. Rozpust i wyuzdań waszych zachowujemy pamięc. Jątrzyliście serca nasze najobrażliwszą pogardą, nigdy rodak nasz nie był przez was nazywany inaczej, jak psem Moskalem, złodziejem, zmiennikiem. Od swiątyń nawet Boskich nie umieliście waszych rąk powściągnąć. W popiół obrucona stolica, skarby nasze przez carów zbierane, rozszarpane są przez was, państwo całe ogniem i mieczem okropnie zniszczone.”

Dzień wypędzenia okupacyjnych wojsk Rzeczypospolitej z Kremla od 2004 roku jest w Rosji świętem państwowym.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Jedno%C5%9Bci_Narodowej

Do dzisiaj odmóżdżone fanatyczne katolactfo pragnie Rosję skatoliczyć, urządzając przeróżne oszołomskie krucjaty różańcowe o „nawrócenie” Rosji (Łaska nawrócenia Rosji na prawdziwą Wiarę – na wiarę katolicką”)
http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/311

Rusofobię podsycają w Polakach także Żydzi. Nienawidzą oni Rosji, bo ta bezczelnie nie chce wydać w ich łapska skarbów Syberii i nie chce podporządkować się dyktatowi Tel Awiwu i żydo-banksterów. Nawet planowana przez nich już na początku XX wieku Judeopolonia miała być wymierzona przeciwko Rosji.

Odgrzewane obecnie pomysły o „międzymorzu” (wspierane przez wiele osób z przeróżnych środowisk, od „Słowianina” Białczyńskiego po zaślepionego rusofoba Szeremietiewa) są także wymierzone przeciwko Rosji – są to bzdurne mrzonki o sojuszu Polaków, Ukraińców, Białorusinów (niekiedy także Litwinów, Słowaków i Czechów – a nawet Turków jako sojuszników „Międzymorza”) jako przeciwwadze wobec Rosji. Idiotom cierpiącym na te mrzonki nawet do łbów nie przyjdzie zapyć o zdanie np. Białorusinów – czy zechcą oni wstąpić w sojusz z Polakami przeciwko Rosjanom. Ignorują też ci idioci to, że wielu Ukraińców nienawidzi Polaków tak samo jak Rosjan. Także Litwini Polaków nie cierpią na równi z Rosjanami. A i Słowacy czy Czesi nie kochają polskiej megalomanii i polskiego szowinizmu.

Rusofobię wzmacnia także zwykły kompleks poczucia niższości wobec Rosji oraz zazdrość. Rosja jest wolna i suwerenna. Polska jest zniewolona i zgnojona. Rosja jest wielka, a Polska mała. Z Rosją liczą się mocarstwa i potęgi, z Polską nie. Rosji boi się cały żydo-zachód. Polski nie boi się praktycznie nikt. Choć były czasy, gdy Rzeczypospolita Obojga Narodów (w rzeczywistości wielu narodów) była wielka, a Księstwo Moskiewskie małe. I stąd wielu rusofobów uwielbia wspominać czasy, gdy wielka Rzeczypospolita (bzdurnie nazywana Polską) okupowała Kreml i górowała militarnie nad Rosją.

.
Przy okazji przypomnę, że upadek Rzeczypospolitej miał dwie główne przyczyny – narastający fanatyzm katolików na fali kontrreformacji i narastający szowinizm polskiej szlachty. Nachalnemu katoliczeniu protestantów i prawosławnych towarzyszyło nachalne polszczenie „kresów wschodnich”. I ono obok katoliczenia tumultami protestantów i „nawracania” szykanami Ukraińców rozbiło spójność i jedność wielonarodowej i wielowyznaniowej Rzeczypospolitej doprowadzając ją do upadku. Mimo to dzisiaj idioci chcą na bazie polskiej megalomanii i polskiego szowinizmu („Ukraińcy to Polacy tylko o tym nie wiedzą”, „Kresy wschodnie są polskie” itp.) budować wymierzone przeciwko Rosji „międzymorze”.

To co teraz powiem, wzburzy zapewne niejednego patriotę i wszystkich tzw. „patiotów” – uważam, że położenie geopolityczne naszego kraju sprawia, że nie jest możliwe odzyskanie w chwili obecnej w pełni suwerennej politycznie i militarnie Polski. Wprawdzie Rosja byłaby w stanie zaakceptować Polskę suwerenną, nawet niekoniecznie prorosyjską. Rosja zaakceptowałaby także Polskę neutralną, która odgradzałaby Rosję od bandyckiego NATO. Natomiast bandycki żydo-zachód na neutralną choćby Polskę nigdy się nie zgodzi. Już dla Watykanu Rzeczypospolita była kordonem odgradzającym prawosławną Rosję od „łacińskiej” Europy. Utworzone po I wojnie św. niektóre kraje Europy środkowo-wschodniej służyły zachodowi jako „kordon sanitarny” odgradzający żydobolszewicką ZSRR od Europy zachodniej. Gdyby nie padł carat kilku z tych państw (Litwy, Łotwy, Estonii) prawdopodobnie by nie było. II RP była najważniejszym ogniwem owego „kordonu”. Dwadzieścia lat później II RP żydo-banksterski zachód oddał III Rzeszy na pożarcie:

„Krytycy postawy Anglii i Francji w 1939 r. zwykli ignorować sabotowanie kredytów dla Polski przez rząd Anglii – i to nie tylko angielskich kredytów – ale i francuskich (przy jednoczesnym hojnym kredytowaniu zbrojeń III Rzeszy!). Zwykli również ignorować taki drobiazg, jak planowe niepoinformowanie przez „aliantów” polskiego wywiadu o tajnym protokole dodatkowym do paktu Ribbentrop – Mołotow,”
http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/09/04/abbeville1939-a-wojna-obronna-ii-rp-zdrada-czy-realizm/

Zachodni „sojusznicy” zdradzili nas przed wrześniem 39, zdradzili we wrześniu 39, a później w Jałcie wydali Polskę na łaskę i niełaskę Stalina. Od 1989 roku ponownie jesteśmy „sojusznikiem” żydo-zachodu. Rola jaką nam przypisano jest oczywista – mamy szczuć i pluć na Rosję, mamy wspierać antyrosyjskie prowokacje, mamy pomagać w żydo-banksterskich wojnach i okupacjach. Jesteśmy parobkiem żydo-zachodu. I miliony „patriotów” godzi się na to tylko dlatego, że w ich oczach bandyckie NATO chroni nas przed Rosją. Mimo że Rosja wcale nam nie zagraża. A wręcz przeciwnie – Rosja mogłaby nawet pomóc nam odzyskać niepodległość. Ignorowane jest przez „patriotów” także to, że w razie wojny Rosji z zachodem Polska będzie strefą śmierci. Obrona NATO skoncentrowana będzie na linii Odry. Polskę znów bandycki zachód poświęci w obronie własnego tyłka. Podobnie było w czasach zimnej wojny, gdy w Polskę były wymierzone USraelskie głowice atomowe a zdrajca płatny agent Kukliński (dla wielu „patriotów” wielki „patriota”) dostarczał CIA dokładniejsze namiary na cele na terenie Polski do zniszczenia ich usraelskimi głowicami atomowymi.

Sojusz z Rosją jest ratunkiem dla Polski. Inaczej zawsze Polska będzie parobkiem żydo-zachodu. Przeszkodą na drodze do takiego sojuszu jest nadal rozpowszechniona wśród tzw. „patriotów” rusofobia. Wiem, jak trudno jest od niej się uwolnić. Sam byłem do 2010 roku fanatycznym chorobliwym rusofobem. A jednak wyleczyłem się z tego obłędu. Wystarczyło do tego zapoznanie się z prawdziwymi faktami dotyczącymi stosunków polsko-rosyjskich, odrzucenie załganej antyrosyjskiej propagandy i uświadomienie sobie kto i dlaczego szczuje nas na Rosję.

Dodam jeszcze, że pomimo sankcji nałożonych na Rosję żydo-zachód znacznie bliższy jest bankructwa niż Rosja. Zachód jest przede wszystkim niewypłacalnie zadłużony i zadłużenie to narasta z przyspieszeniem. Z drugiej strony obniża się poziom życia przeciętnego mieszkańca zachodu. Dotyczy to nawet tzw. „najbogatszych” zachodnich krajów, gdzie margines biedy narasta z roku na rok. W Rosji natomiast w ostatnich kilkunastu latach poziom życia mieszkańców po bankructwie Rosji w roku 1998 podnosił się, rosną wypłaty i renty. Rosja odbudowała zrujnowaną gospodarkę, unowocześniła armię, stać ją było nawet na olimpiadę za 50 miliardów dolarów. Na coś takiego zachodu po prostu już nie stać. Wojny i spłata lichwiarskich odsetek  z zadłużonych i przeciążonych długami i wojnami  budżetów USraela i jewrounijnych baraków pochłaniają zbyt wiele pieniędzy. Zachód tnie świadczenia socjalne, wymyśla nowe podatki, podnosi wiek emerytalny (niewolnicy mają pracować dłużej) i tym łata olbrzymie dziury budżetowe. Tylko ślepiec nie dostrzega, że zachód prze ku ekonomicznej i gospodarczej katastrofie. I żadne zaklęcia o poprawie koniunktury czy wzroście gospodarczym tego nie odwrócą. Bo jeśli nawet niewielki wzrost gospodarczy (przy biedniejącym społeczeństwie) uda się osiągnąć, to zadłużenie budżetu i tak go przegania i niweluje – ewentualne nadwyżki z wzrostu gospodarczego jako odsetki od odsetek i tak lądują w jedynie słusznych kieszeniach żydowskich bankierów.

Pro-zachodniość
Ma ona dwa korzenie. Pierwszym jest omówiona powyżej rusofobia. Skoro wmówiono nam, że Rosja jest zła i Polsce zagraża, siłą rzeczy będziemy szukali sojuszników, obrony i ochrony na żydo-zachodzie. który już nie raz Polskę zdradził i oszukał, a obecnie wykorzystuje ją jak parobka do obrony interesów żydo-banksterów i Izraela.
Drugim korzeniem pro-zachodniości jest żydo-katolicyzm wiążący katolików z Watykanem i z tzw. „cywilizacją łacińską”. Dla wielu „patriotów” sztuczna przynależność Polski do żydo-zachodu jest traktowana jako nobilitacja naszego kraju. Cywilizację łacińską – a zwłaszcza wielowiekowy zbrodniczy totalitaryzm watykańskiego odprysku nadjordańskiej dżumy – uważają oni za najwyżej rozwiniętą i najlepszą cywilizację. Paradoksem przynależności Polski do owej zbrodniczej „cywilizacji łacińskiej” jest to, że kulturowo (jako Słowianie) i genetycznie (jako Słowianie) spokrewnieni jesteśmy z Rosją a nie Watykanem i żydo-zachodem. Powinniśmy być zachodnim przedmurzem Świata Słowiańskiego a nie wschodnimi rubieżami bandyckiego NATO osaczającego słowiańską Rosję.Pro-kapitalizm
Narzucony Polsce po roku 1989 żydo-kapitalizm odpowiada za zniszczenie przemysłowego i gospodarczego dorobku PRL. Odpowiada też za wielomilionowe bezrobocie i narastającą biedę rosnącej rzeszy wielu milionów Polaków. Agitacja na rzecz kapitalizmu bazuje na ignorancji i głupocie wyznawców tego żydowskiego podstępu. Wmówiono im że kapitalizm jest dobry, że daje dobrobyt. O tym, że daje on docelowo dobrobyt garstce wybrańców i nędzę całej reszcie wyznawcy żydo-kapitalizmu nie chcą słyszeć. Wierzą w magiczne zaklęcia o „wolnym rynku”. A on to nic innego niż prawo dżungli, gdzie większy połyka mniejszego a silniejszy zabija słabszego. Piewcy żydo-kapitalizmu wykorzystują nawet naukowe osiągnięcia Darwina do wykorzystywania jego dorobku naukowego w zwulgaryzowanej formie w postaci tzw. „darwinizmu społecznego”. Zapominają przy tym, że człowiek jest istotą społeczną i nawet plemiona żyjące rzeczywiście w dżungli cechowała/cechuje postawa wspólnotowa, czyli wspólna troska o wspólne dobro. A nie „wolny rynek” i konkurowanie każdego z każdym w drodze do ekonomicznego sukcesu. Gdyby wspólnoty te przyjęły egoizm typowy dla kapitalizmu i „wolnego rynku” jako podstawę stosunków społecznych już dawno by wymarły.
.
W tym miejscu należy przypomnieć, że u Słowian w okresie pogańskim nieznane były bogactwo i bieda egzystujące tuż obok siebie. Cała wspólnota dbała o wspólne dobro. Dlatego u Słowian nie było bogaczy obok żebraków. Co zadziwiało kronikarzy jahwistów. W ich świecie bowiem obok bogactwa istniała nędza i żebracy. Obecnie na żydo-zachodzie coraz bardziej pogłębia się przepaść pomiędzy garstką coraz bogatszych wybrańców i masami coraz biedniejszej reszty. Jest to zjawisko immamentnie związane z kapitalizmem.  I jest realizacją jewangelicznej przypowieści o talentach:
.
„Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.”
(Mt 25, 26-29)
.
Aby nie było wątpliwości – krytykując żydo-kapitalizm nie opowiadam się automatycznie za komunizmem/socjalizmem w wersji marksistowskiej, trockistowskiej, stalinowskiej czy maoistycznej (choć nacjonalizację banków, wielkiego kapitału oraz kluczowych gałęzi gospodarki – np. energetyki – uważam za konieczne). Tamten system miał wiele wad i bzdurnych dogmatów (np. ten o  „dyktaturze proletariatu”). Jednak mimo jego wad okres PRL dla zwykłego szarego człowieka był najlepszy w historii polskiej państwowości. Nigdy wcześniej i nigdy później zwykly szary człowiek nie posiadał takiego socjalnego bezpieczeństwa jak w czasach PRL. Wspaniałomyślność tego systemu w jego schyłkowym okresie była tak daleko posunięta, że ja – otwarty wówczas wróg systemu – nie wyleciałem na ulicę na zbity pysk ani z mieszkania ani z pracy. Do końca mojego pobytu  w PRL (grudzień 1987) mieszkałem w tanim mieszkaniu spółdzielczym i pracowałem w państwowej firmie. Choć otwarcie występowałem przeciwko systemowi i SB do końca dreptała mi po piętach i nasyłała na mnie szpicli w ramach SOR krypt. „Idealista”.
System gospodarki socjalnej, nieco podobny do PRL-owskiego, bez ideologicznych idiotyzmów, zrobiony przez Polaków dla Polaków i nie narzucony siłą przez obcych byłby dla Polski najlepszym rozwiązaniem.
.
Żydo-katolicyzm
Jest on antypolski i szkodliwy dla Polski i Polaków w wieloraki sposób.
– Watykan czyli stolica katolików realizuje własne (a od pewnego czasu także żydo-banksterskie interesy) kosztem interesów krajów w których żyją owieczki. Polska racja stanu w polityce własnej Watykaniu nie liczy się, a wręcz przeciwnie – Watykan stara się narzucać Polsce za pośrednictwem kleru (funkcjonariuszy kk podlegających władzy papieża) i owieczek rozwiązania korzystne dla Watykanu, nawet jeśli szkodzą one polskiej racji stanu. Przez długie wieki urzędnicy (przedsoborowego) Watykanu – nuncjusze – wymuszali na biskupach (senatorach) forsowanie w sejmie wytycznych Watykanu nawet jeśli były one szkodliwe dla racji stanu Rzeczypospolitej.
– Katolicyzm jest kosmopolityczną żydogenną ideologią „nowego narodu wybranego” i nie ma wbrew katolackiej propaganndzie nic wspólnego z polskością. Dla gorliwych katolików włoskich katolicyzm jest „włoskością”, dla hiszpańskich jest „hiszpańskością”, dla brazylijskich „brazylijskością” a dla filipińskich „filipinskością” itd. I to właśnie ukazuje jego kosmopolityzm – żydokatolicyzm w zależności od kraju zamieszkania owieczki postrzegany bywa jako „polskość”, „włoskość” „hiszpańskość” itd. W rzeczywistości w przypadku Polski katolicyzm deprecjonuje polskość do funkcji lokalnego katolickiego folkloru. Pisał o tym K. J. Wojtas:
http://cygnus.neon24.pl/post/113060,przeciw-dmowskiemu-polska-racja-stanu
– Katolicyzm odmóżdża Polaków. Dogmatyka katolicka zabrania samodzielnego myślenia. KK wychowuje owieczki w duchu ślepego posłuszeństwa i ślepej wiary w bzdurne dogmaty i tzw. „nauki kościoła”. Do wymuszania posłuszeństwa należą dzisiaj groźba ostracyzmu ze strony katolickiego otoczenia, straszak ekskomuniki i anatemy, wcześniej inkwizycja, tortury i ew. spalenie żywcem. To właśnie odmóżdżenie żydo-chrześcijaństwem mieszkańców Europy i USraela ułatwiło żydowskim banksterom zainstalowanie w łonie „cywilizacji łacińskiej” ich żydowskiego globalizmu. Odmóżdżeni żydo-chrześcijanie nie byli w stanie zrozumieć żydowskiego podstępu z bankami centralnymi i monopolem banksterów na emisję pieniądza z powietrza jako długu. W obliczu postępującej laicyzacji społeczeństw zachodu, aby utrzymać je w zamroczeniu wymyślono „poprawność polityczną” odmóżdżającą tak samo jak żydo-chrześcijaństwo. I mającą te same nadjordańskie korzenie.
– Katolicyzm kaleczy psychikę owieczek wychowując je na niewolników żebrzących na kolanach przed dwiema zbitymi deskami (lub obrazkami z żydowskimi idolami) o miłosierdzie, zmiłowanie i „zbawienie”. Wpaja się im śmiertelny, paraliżujący strach przed „karą boską”, „gniewem bożym” (nieskończenie dobry i miłosierny jakoś łatwo gniewa się i zsyła kary) i przed „wiekuistym potępieniem” w piekle. Wmawia się im poczucie winy (moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina; to za twoje grzechy „zbawiciel ” umarł na krzyżu) i poczucie niegodności (panie nie jestem godzien, abyś przyszedł do mnie…). I ciągle to żebranie na kolanach o miłosierdzie (panie zmiłuj się nad nami, chryste zmiłuj się nad nami, baranku boży który gładzisz bla bla bla zmiłuj się nad nami, przyjm błagania nasze). Zaślepieni katolicy nie dostrzegają faktu, że od kilku wieków błagana o pomyślność dla Polski żydówka Miriam – ich „królowa” Polski – jakoś niespecjalnie troszczy się o „jej” królestwo. To samo dotyczy żydowskiego „boga-ojca” i żydowskiego „syna bożego”.
– Katolicyzm czyni z Polaków duchowych Żydów (choć wielu katolików obraża się o to i zaprzecza temu FAKTOWI). Niemniej odważniejsi i uczciwsi z nich przyznają się do tego publicznie.Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)”
http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.htmlMirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym

Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html

http://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/08/polak-katolik-czyli-zyd/

Trudno więc jest nazwać Polakiem i polskim patriotą kogoś kto jest duchowym Żydem.
.
– Kler od zawsze był nie tylko agenturą Watykanu ale był jeszcze ponadto i nadal jest pasożytem żerującym na strachu i głupocie owieczek. Handluje/kupczy wyssanym z palca „zbawieniem” i z tego żyje. Przez wieki uciskał i wyzyskiwał polskie społeczeństwo, zwłaszcza chłopów.  Był wobec nich pastuchem obdzierającym owieczki ze skóry. I nadal pasożytniczo żeruje na owieczkach i na państwie (tzw. „fundusz kościelny”, zwolnienie od podatków nawet dla firm kościelnych prowadzących regularną działalność gospodarczą, pensje dla kapelanów w instytucjach państwowych itp.). Brał też udział w szabrowaniu majątku narodowego w ramach tzw „komisji majątkowej” (pełnej oszustw, przekrętów, matactw i łapownictwa).
– Katolickie hasło „Bóg Honor Ojczyzna” ojczyznę stawia na ostatnim miejscu. Na pierwszym miejscu jest żydowski biblijny psychopata Jahwe. To jaki to jest katolicki „patriotyzm”.
.
Na koniec jeszcze słówko o nacjonalizmie utożsamianym z patriotyzmem. Otóż patriotyzm niekoniecznie oznacza kult sztucznego w sumie tworu jakim jest naród. Należy naturalnie kochać ziemię rodzinną, kraj przodków, rodaków. Choć tym, którzy szkodzą krajowi należy mówić to prosto w oczy. Sztuczność narodu widać najlepiej na przykładzie mieszkańców USA, którzy uważają się za „naród amerykański”. Zbieranina potomków kolonializatorów z różnych krajów plus potomkowie niewolników z Afryki, plus garstka zasymilowanych Indian (bo i tacy są) plus Azjaci (nie wszyscy – wielu z nich utożsamia się z krajami pochodzenia a nie z USraelem) uważa się za „naród amerykański”. Na zdrowy rozum nic nie powinno ich łączyć – a jednak uważają się za „naród”. Są wśród nich nawet nacjonaliści – najczęściej biali rasiści.
http://161crew.bzzz.net/amerykanscy-nacjonalisci-zbieraja-pieniadze-oficera-policji/
Ostatnio jednak kolejny już raz jedność „narodu” usraelskiego poddawana jest ciężkiej próbie.
http://swiat.newsweek.pl/ferguson-w-usa-policjant-nie-zostanie-oskarzony-o-smierc-nastolatka,artykuly,352413,1.html
.
Pod wpływem wytworzonej świadomości narodowej Polacy zapomnieli o ich przynależności do różnych plemion słowiańskich. Nie są też Polacy homogeniczni genetycznie – „tylko” ok. 55% posiada słowiański gen. Co nie oznacza, że ci z genami słowiańskiemi są lepszymi Polakami od tych bez słowiańskich genów. Niekiedy może być wręcz na odwrót. Niemniej ta niejednorodność genetyczna (ok. 45 % genów niesłowiańskich) świadczyć może o tym, że naród polski w dużym stopniu  podobnie jak „naród usraelski ” jest sztucznym zlepkiem potomków różnych plemion słowiańskich plus duża domieszka potomków ludności niesłowiańskiej. Narodowcom a zwłaszcza nacjonalistom należy także przypomnieć, że wybujały nacjonalizm wykopuje granice pomiędzy sąsiadami. Są wśród polskich nacjonalistów tacy, którzy chcą m.in „polskiego Lwowa”. A ukraińscy nacjonaliści chcą „ukraińskiego Przemyśla”. Jeśli tacy ludzie dojdą do głosu po obu stronach granicy wojny o nią nie unikniemy. I będziemy mieli wokół siebie samych wrogów.
Dlatego należy kochać kraj rodzinny, ludzi, a nie „naród” – poetycką i ideologiczną fikcję.
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga

11 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

11 responses to “Chory fałszywy szkodliwy antypolski „patriotyzm”…

 1. jacek

  daje do myslenia 🙂

  Polubienie

 2. zazdroszcze ci daru pisania ,popieram w 100%….

  Polubienie

 3. Szlomo Rosenbaum

  Opolczyk, czyli A. Szubert i Piotr Bejm

  Ja na Waszym miejscu na Opolczyka nie powoływał bym się.
  Artykuł został zacytowany ze względu na jedność poglądów autorów,
  Temat nasycony jest agresją i próbą dzielenia polaków, to jest widoczne dla tych co czytają rebe Opolczyka.
  Niby walczy o Polskę ale krytykuję bojownika o słowiańszczyznę, człowieka o niepospolitej wiedzy w tym temacie – Białczyńskiego.
  Neguje też badania genetyczne słowiańszczyzny bo mówią, ze byliśmy tu przynajmniej od 10 tyś lat co nie pasuje germańskiej ani semickiej wizji historii, poza tym moglibyśmy poczuć się dumni.
  Cała ta paplanina to nasycona agresją chęć poniżenia kogo się da i udowodnienia, że jesteśmy bandą imbecyli.
  Szkielet tego rozumowania o religijności i rusofobii jest prawdziwy ale nie w takiej oprawie.

  Polubienie

  • „Niby walczy o Polskę ale krytykuję bojownika o słowiańszczyznę, człowieka o niepospolitej wiedzy w tym temacie – Białczyńskiego” – – krytykuje agenta banksterów, popierającego sponsorowany z zachodu banderowski przewrót na Ukrainie, szczującego na Rosję i uważającego się za „wielkiego badacza Słowiańszczyzny”, no bo co on to nie zrobił dla Polski prawda? Białczyński byłby nawet godny zaufania gdyby nie dotykał tematów politycznych, o polityce bowiem nie ma zielonego pojęcia i zwyczajnie pierdoli od rzeczy a może nawet celowo dezinformuje a jeśli chodzi o jego wiedzę o Słowiańszczyznie to tutaj też można mu wiele zarzucić.

   Polubienie

   • Szlomo Rosenbaum

    Białczyński autor książek cytowany przez angielską Wiki oczywiście nie dorasta do pięt autorowi kilkudziesięciu blogów i niezliczonej ilości nilów.
    Gratuluje wiedzy, szczególnie w temacie „Słowiańszczyzna”
    Sposób postępowania żydowskich bojówkarzy jest powszechnie znany, to najwięksi patrioci ubolewający nad losami Polski skupiający tych co uwierzą aby potem napuścić ich na innych.
    Gdyby tu było więcej piszących już dawno żarli by się katolicy z oświeconymi i o to chodzi, czy to tak trudno zrozumieć?
    Katolików jest większość w tym kraju więc należy ich uświadamiać kulturalnie jak robi to Kosiur a nie lżyć i gnoić to w co wierzą bo inaczej nigdy nie będzie frontu ponad podziałami.

    Brawo Opolczyk, mistrzowska robota, lata doświadczeń
    Salam Alejkum

    Polubione przez 1 osoba

  • Tu Rebbe Bejm :)))
   Jeśli niepotrafisz poznać się na antysrulowej drace, chociaż poprawnie wymieniaj nazwisko!
   …A w jakiej być chciał ‚oprawie’?! Napisz polacftu prawdę w oczy, to mędrkują! Zgnoiłeś Sauberta za tekst w 10-kę, a wobec obiektywnego komentu Przemexa, zmieniłeś kolory jak kameleon… czy srul?
   Nic nie mam wspólnego z artykułem Opolczyka: wspólny artykuł napisaliśmy w 2010 bodajże o judaizacji Polin (Lukasz Kamizelich z Brzegu, ówczesny pomagier-ochotnik u mnie, usunął go wraz z innymi mocnymi tekstami przeciw srulom! — siure Polak pełnej krwi!).
   Drugi wspólny art. był o Fuku, może jakieś 1-2 teksty zapomniane już. Wsjo.
   Widzisz, „kolego” niepo krwi, mimo że mieszkamy tysiące km od siebie, j aorawoslawny niepotrzebuję z „poganinem” Andrzejem plemiennej zmowy ani kalksztajnowej przemowy, żeby mieć zbieżne opinie, bo opierają się na faktach, a nie na bzdetach jak twój koment. Nasze umysły nie są porażone (stan gorszy od zarazy, która z definicji jest uleczalna) scyropolsko-religiozną demagogią.
   Fotkę zrobiliśmy m.in. dla wykrywania debili, fanatyków, durniów i agenciur. Bezbłędnie ich wykrywa… dr Maciek Pokora (Persykop), Jurek Ulicki-Rek (PolskaWalcząca za antysemitów), Tomek StopSy-tera-WolnaPolska (dla hasbarników i sajanim), Wojtek Właźliński, Bogdan Maślinski, Walerian Dąbrowski z przypierdywaniem Józka Bizonia… a ostatnio Antoś Gąska-czy-Kiełb czy co mu tam we łbie poczubkowało:
   https://piotrbein.wordpress.com/2015/01/01/polactfo-laskawie-pozyczylo-bozenarodzeniowo/
   Jak się naprasiasz, to też trafisz do Pralni:
   https://piotrbein.wordpress.com/pralnia/
   W toku są niezależne badania genetyczne w USraelu, które dotychczas potwierdzają …weź dech, kolego z jesziwy LOL
   …wspólny haplogrupę żydowsko-słowiańsko-polską.
   To by tłumaczyło schizofrenię obu narodów, podatność na autorytety (nie masz tak zgnojonego narodu przez rabinów terroru i syjonistów jak rzesze żydowskie!), ogłupienie i namolne obstawanie przy kłamliwej pozycji (srule — że to my ich zHolokauścilim, a my, że tylko srule są winni doli Polaków w Polin).
   Niechaj to będzie dla cię bodźcem, byś pozbył swej durnoty, jeśli to w ogóle możliwe dla właściciela ułomności.
   Odzwyczaj się od srulowego niepodawania linku do oryginału fotki, żeby przemycić własne kłamstwo! Dziwię się adminowi. Ale jak chce, to powiadomię WordPress i zawieszą WPS za złamanie regulaminu.

   Polubienie

   • To że polactfo jest niewychowane i pozbawione kultury to jedno ale winna jest też administracja tego czy innych forów czy blogów, które dopuszczają do takich sytuacji. Na normalnym forum czy blogu takie zachowanie byłoby niedopuszczalne i koleś na miejscu zostałby zbanowany, a tak dzięki takim poniżającym, destrukcyjnym zachowaniom różnych dezinformatorów, zadymiarzy, agentów, nieuków, ignorantów, różnej maści pajaców i błaznów dyskusja poziomem schodzi na dno szamba i zamiast spokojnej wymiany merytorycznych argumentów mamy awanturę, zadymę i pierdolenie o niczym.
    Naprawdę w internecie jest nie wiele miejsc w których można jakoś w miarę spokojnie pogadać bo zawsze jakiś upośledzony kretyn z gównami zamiast mózgu lub człekokształtna małpa musi narobić shitu. Zresztą to typowa i podstawowa cecha polactfa, czyli robienie gówna.

    Polubienie

 4. Szlomo Rosenbaum – w zasadzie z takim dezinformatorem (agentem wpływu?) jak ty nie powinno się dyskutować. Ponieważ nałgałeś ponad miarę chcę twoje bzdury zdemaskować.
  Nigdy nie mialem „kilkudziesięciu blogów i niezliczonej ilości nilów”.
  Zaczynałem publicystykę na „prawicy.net” pisząc pod własnym imieniem i nazwiskiem (możesz to sprawdzić). Następnie pisałem na „niepoprawnych” i „Frondzie” jako „Andrzej 101”. Potem miałem dwa własne blogi jako „Poliszynel”. Po zamknięciu drugiego krótko (jako komentator bez własnego blogu) pisałem jako „obserwator” (WPS zamieszczał niekiedy niektóre moje wypowiedzi jako teksty), ale był to nick zbyt rozpowszechniony i używało go wielu dezinformatorów (twojego pokroju). I wtedyc wybrałem sobie nowy nick „opolczyk” a po odejściu z WPS założyłem kolejny – trzeci własny blog. Miałem więc trzy blogi i używałem czterech nicków – przy czym nigdy pisząc pod nimi nie ukrywałem własnej tożsamości. Każdy zainteresowany wiedzieł kim jest „Andrzej 101”, „Poliszynel”, „obserwator” czy „opolczyk”. Po co więc łżesz o kilkudziesięciu blogach i niezliczonych nickach?

  Co do Białczyńskiego – on jest piewcą nadjordańskiej skatoliczonej „Słowiańszczyzny”. Dla niego np zdrajca Jaksa z Kopanicy, zwalczający słowiański kult Trygława, uczestnik wyprawy krzyżowej, fundator kościołów i klasztorów to „strażnik przyrodzonej wiary przyrody”. Ultrkatolik Mickiewicz też. Za wszelką cenę próbuje ponadto Białczyński przerzucić pomost pomiędzy kulturą Słowian a rasistowskim judaizmem (i odmóżdżającym żydochrześcijaństwem) pisząc takie bzdury jak to że: „judaizm oraz chrześcijaństwo to jeszcze młodsze dzieci politeizmu Słowian”.
  A przecież rasistowska ideologia „narodu wybranego” udrapowana w religię z politeizmem Słowian nie miała i nie ma nic wspólnego. Wywodzące się z judaizmu żydo-chrześcijaństwo także nie.
  A to, że angielska wiki o nim pisze – agenci wpływu promują siebie nawzajem. Jego „Mitologia” to to wyssana z palca fantazja.

  Nie łżyj, że ja neguję badania genetyczne – wielokrotnie pisałem o tym, że Słowianie żyją na naszych ziemiach od wielu tysięcy lat – przyszli tu za cofającym się lodowcem.
  Nigdy nie kolportowałem semickiej czy germańskiej wizji historii. Obydwie zwalczam i demaskuję.

  Wiedza Polaków nie dzieli. Dzieli ich ignorancja. Także katolicka. To katolicy dzielą nas na „wierzących” i „bezbożników” których należy „nawrócić”. Inna rzecz, że sami są rozbici i skłóceni, podzieleni na różne frakcje i odpryski – np. na przed- i posoborowców, miłośników i przeciwników kultu JP nr 2, dzielą się na natankowców, dziwiszowców i rydzykowców i ciągle kłócą się o jahwistyczne pierdoły i brednie. Ponadto na okrągło pchają się na fałszywe barykady i ciągle walczą w „obronie wiary”- choć są to żydowskie bzdury i brednie. Ta nadjordańska dżuma jest dla nich ważniejsza niż Polska.

  Tłumaczenie czegokolwiek katolikom to strata czasu. Oni mają wyprane mózgownice i niczego nie są w stanie zrozumieć – poza ich „prawdą objawioną” przez oszustów wymyśloną.
  I nie łżyj, że katolików w Polsce jest większość. To załgana katolacka propaganda. Systematycznie do kościołów chodzi niecałe 30 % Polaków. Reszta ma jahwistyczne gusła i symboliczny kanibalizm (tzw. „komunię św”) po prostu w nosie. Nawet część chodzących do kościołów to katolicy na pokaz – idą, bo co powiedzą teściowa czy sąsiedzi. Gdyby nie presja otoczenia w życiu na te gusła by nie chodzili. To że większość jest „ochrzczona” nic nie znaczy. Nie każdy „ochrzczony” jest katolem. I coraz więcej Polaków uwalnia się z tego zaczadzenia.

  Polubienie

 5. Pingback: W 2015 popieramy i wspieramy patriotów z prawdziwego zdarzenia « Grypa666's Blog

 6. Pan Bialczynski docieka prawdy o naszych przodkach-slowianach!Jednoczesnie Pana Bialczynskiego cechuje gleboka antyrosyjskosc (patrz
  relacje z roznych manifestacji w Rosji)-dokladnie taka sama jak mediow
  glownego nurtu!Wyglada to tak jak gdyby Pan Bialczynski nie wiedzial
  czym sie zajmuje!Wyglada to tez tak jak gdyby Pan Bialczynski nie mial
  zielonego pojecia ze to wlasnie w bestialski sposob wymordowano okolo
  60 milionow Rosjan w przeciagu istnienia sowietow stworzonych przez
  chzazarow (zydow),tj.okolo 70 lat .A ta zbrodnia wpisuje sie w plan
  likwidacji wszystkich slowian.Wiec chcialo by sie zapytac:glupi czy o droge
  pyta!
  Chce zaproponowac i rozpoczac dyskusje na tamat klatw rzuconych na
  Polske przez papiezy ktore nie zostaly zdjate do dnia dzisiejszego.Ja wiem
  o pieciu takich klatwach!Mysle ze jest to klucz do zrozumienia dziejow
  Polski po 966 roku i kompletnym zniszczeniu wszelkich pamiatek po
  naszych przodkach.Mam nadzieje ze znajda sie ludzie co posiadaja
  sensowna wiedze na ten temat.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.