Fatalne konsekwencje likwidacji Izraela dla Europy

Koniec Izraela. Żyd zasiedli Hiszpanię, Portugalię … Polskę już zasiedla.

Zaledwie kilka lat temu czołowy, światowy syjonista, H.Kissinger obwieścił w żydo-mediach, ze Izrael ma przed sobą, co najwyżej 10 – 15 lat istnienia, a już żydo-systemy w państwach Europy przygotowując się na przyjęcie Żydów wprowadzają odpowiednie ustawodawstwo. Właściwe prace przygotowawcze na przyjęcie Żydów trwały zresztą od dość dawna. W takich państwach jak Hiszpania, Portugalia, Grecja i Polska, a także w dawnej NRD, zbudowano miliony mieszkań, które od wielu lat oczekują niezamieszkałe na żydowskich lokatorów.

Np. Wrocław - Wrocław: Tysiące pustych mieszkań czekają na lokatorów

 

 

Np. Wrocław – Tysiące pustych mieszkań czekają na lokatorów

 

 

 

warszawa-mokotow, osiedle Marina stoi puste

 

 

 

Warszawa – Mokotow, osiedle Marina stoi puste

 

 

 

 
W większości państw Europy żydo-władze „demokratycznych” reżimów od dwudziestu z górą lat uprawiają politykę migracji i multikulturalizmu pod postacią hasła „otwartych społeczeństw”. Oczywistym celem tej polityki było i jest osłabienie i degeneracja rdzennego narodu, co ma skutecznie utrudnić i ograniczyć opór przed intensyfikacją procesu ponownego zażydzenia Europy i oczywiście odwrócić od niego uwagę narodów wchodzących w konflikt z imigrantami na tle walki o coraz tańsze miejsca pracy i na tle celowo wzniecanych i podsycanych radykalizmów religijnych.
Ale koniec Izraela to także informacja pozytywna, która potwierdza polityczny i gospodarczy upadek USA pod żydo-władzą. USA nie będą już w stanie prowadzić polityki ochrony Izraela na Bliskim Wschodzie, ani wojen w kilku miejscach jednocześnie. Przestaną być światowym agresorem i terrorystą – taka politykę realizowały permanentnie od 1945r. Obraca się także w gruzy żydowska syjonistyczna polityka budowy NWO, dla której syjoniści pozyskali Watykan.
Narody Europy znajdujące się pod panowaniem żydo-systemów, których państwa czeka kolejna fala zażydzenia staną w obliczu poważnego zagrożenia dla swojego bytu i dla europejskiej kultury, do której nie sposób ani zaliczyć, ani włączyć Żydów z ich etosem wybraństwa i wiecznego pasożytnictwa.

Dariusz Kosiur

luty 2014

*                               *                             *

Sesena - osiedle koło Madrytu, zbudowane na 30 tysięcy mieszkańców stoi prawie puste

 

 

 

Apartamentowce na osiedlu w Sesenie, Hiszpania – stoją prawie puste

 

Hiszpania przyjmie wypędzonych Żydów

Za:   http://wyborcza.pl/1,75477,15455427,Hiszpania_przyjmie_wypedzonych_Zydow.html

Akt sprawiedliwości po 500 latach: Hiszpania przyznaje obywatelstwo potomkom wypędzonych Żydów. W Izraelu wielkie poruszenie i entuzjazm.
Prawicowy rząd Mariano Rajoya szykuje reformę kodeksu cywilnego, w myśl której każdy Żyd zdolny wykazać, że jest potomkiem przodków wygnanych z Hiszpanii w 1492 roku przez królów katolickich Izabelę i Ferdynanda, zostanie automatycznie obywatelem Hiszpanii bez konieczności wyrzekania się dotychczasowego obywatelstwa.


By wrócić do hiszpańskiej macierzy, dawny Żyd tułacz z Hiszpanii będzie miał kilka możliwości: przedstawić zaświadczenie rabina o pochodzeniu, zaświadczenie Federacji Wspólnot Żydów Hiszpańskich, wykazać się jakąś znajomością języka judeohiszpańskiego (ladino) lub nazwiskiem z listy typowych nazwisk hiszpańskich Żydów albo innym dowodem związków rodzinnych z diasporą wypędzonych hiszpańskich Żydów. Jeśli to zrobi i zarejestruje się jako potomek wygnańców, obywatelstwo dostanie z urzędu.

Do tej pory potomek wypędzonych Żydów także mógł ubiegać się o obywatelstwo Hiszpanii, ale dopiero po dwuletnim pobycie w Hiszpanii oraz wyrzeczeniu się obywatelstwa innego kraju. Przyznawał mu je indywidualnie specjalnym dekretem rząd w Madrycie.
W Izraelu, gdzie mieszka największa na świecie zwarta społeczność Żydów sefardyjskich, tzn. właśnie wygnanych z Hiszpanii (Sefarad oznacza po hebrajsku Hiszpanię), zapanowała radość. Dzienniki opublikowały liczne komentarze, a nawet listę ponad 5 tys. nazwisk żydowskich świadczących o hiszpańskim pochodzeniu. „Wszyscy jesteśmy Hiszpanami”, „Hiszpańskie marzenie” – pisał dziennik „Yedioth Ahronoth”. W ambasadzie i konsulatach hiszpańskich w Tel Awiwie i Jerozolimie urywały się telefony.
Projekt naturalizacji dawnych wygnańców jest wspólnym pomysłem ministrów sprawiedliwości i spraw zagranicznych, którzy ogłosili go uroczyście w obecności Izaaka Queruba Caro, szefa Federacji Żydów Hiszpańskich.


Ale pierwszym, który wyciągnął rękę do dawnej społeczności hiszpańskich Żydów, był ponad 20 lat temu król Juan Carlos, który w 1992 r. z okazji 200-lecia odkrycia Ameryki powiedział: – Nie powinniśmy mówić, że Żydzi sefardyjscy mają się czuć w Sefarad jak w domu. Bo Judeo-Hiszpanie są tu w domu.

– Hiszpania odzyska pogrzebaną dawno temu pamięć – mówił z okazji ogłoszenia projektu szef MSZ José Manuel Margallo. – Ale w gruncie rzeczy myśmy nigdy nie zerwali stosunków ze społecznościami żydowską i muzułmańską (wypędzonymi z Hiszpanii po tzw. rekonkwiście). Nigdy o nich nie zapomnieliśmy. Im bardziej Hiszpania stawała się tolerancyjna, otwarta na dialog kulturowy i demokratyczna, tym ściślejsze były nasze związki – mówił.


– To będzie powrót do ziemi wolności tych, którzy zostali niesprawiedliwie pozbawieni obywatelstwa i którzy na obczyźnie odtworzyli swą duchową Hiszpanię, której nigdy się nie wyrzekli i tęsknili za Sefarad – mówił minister sprawiedliwości Alberto Gallardón.
– To bardzo ważny gest – odpowiadał Isaac Querub Caro. – Nie tylko sentymentalne zadośćuczynienie, ale krok praktyczny. Nie wszędzie Żydzi są bezpieczni i taka szczodra opieka i gościnność Hiszpanii może im się przydać.


Szacuje się, że na świecie ok. 250 tys. ludzi zna jeszcze dawny język judeo-hiszpański, ladino, przechowany przez stulecia w diasporze Żydów sefardyjskich. Jednak ogólna liczba potomków wygnańców może sięgać nawet 3 mln.
Żydzi zamieszkiwali Hiszpanię od starożytności. Najstarsze ślady osadnictwa z hebrajskimi inskrypcjami pochodzą z czasów fenickich z okolic dzisiejszego Kadyksu. Śladów żydowskiego osadnictwa przybyło w czasie wojen punickich w III w. p.n.e., kiedy to Rzym ostatecznie skolonizował Półwysep Iberyjski. Po zburzeniu Jerozolimy i Masady przez Rzymian w 70. r. naszej ery gwałtownie nasilił się exodus uciekinierów z podbitej Judei. Szacuje się, że w I i II w. n.e. w ówczesnej Hiszpanii osiedliło się ponad 80 tys. Żydów. Cieszyli się pełną swobodą aż do późnych lat królestwa Wizygotów, którzy po przyjęciu chrześcijaństwa w VI wieku zaczęli Żydów prześladować i zamykać w dzielnicach żydowskich – aljamach.


Dlatego arabskich zdobywców w VIII w. hiszpańscy Żydzi przyjęli jak wyzwolicieli. Przez następne osiem stuleci w arabskiej Hiszpanii al-Andalus Żydzi jako jeden z ludów Księgi cieszyli się dużą swobodą i jako społeczność rozkwitli i się rozprzestrzenili. Zajmowali się handlem, finansami, poborem podatków i wymianą pieniędzy, czego Koran wzbraniał pobożnym muzułmanom. Jako ludzie wykształceni uprawiali także naukę: astronomię, medycynę, matematykę. Zachowywali swoje wpływy także na chrześcijańskich dworach Kastylii i Aragonii w toku rekonkwisty katolickiej. Pod koniec XV w. Żydzi w Hiszpanii byli bogaci, wykształceni i wpływowi.
Ostatecznie jednak po ustanowieniu inkwizycji i objęciu jej przez Tomasa de Torquemadę, spowiednika królów katolickich i zaciekłego wroga Żydów, a także po zjednoczeniu koron Kastylii i Aragonii pod berłami Izabeli i Ferdynanda i zdobyciu ostatniego muzułmańskiego królestwa Granady na Płw. Iberyjskim zwyciężyła zasada katolickiej czystości Hiszpanii.


W 1492 r. królowie katoliccy wypędzili Żydów edyktem z Alhambry, dając im na wyjazd cztery miesiące. Żydzi rozpierzchli się po Afryce Północnej, Niderlandach i Europie Zachodniej, Bałkanach, a także po Nowym Świecie (głównie jednak przywędrowali do RP – stąd w Europa Zachodnia od końca XVw. wchodzi w okres rozwoju, a Polska rozpoczyna regres swojej państwowości – D.Kosiur). Żydzi hiszpańscy, czyli sefardyjscy, stali się z czasem obok Żydów niemieckich – aszkenazyjskich – jedną z dwóch głównych części żydowskiej diaspory.
Sefardyjczykiem był m.in. adiutant wyzwoliciela Ameryki Łacińskiej Simona Bolivara Abraham Meza, a w czasach dzisiejszych m.in. wybitny pianista Murray Perahia i filozof Jacques Derrida. Kto jeszcze?
*                                 *                                  *

 

Portugalia ma ponad 735 tys. pustych mieszkań. Pensje drastycznie się skurczyły

 

 

Portugalia ma ponad 735 tys. pustych mieszkań. Pensje drastycznie się skurczyły

   Portugalia przeprasza się z wygnanymi Żydami. „Musimy zmyć historyczną hańbę”

 

Portugalia przyzna obywatelstwo potomkom tysięcy Żydów, którzy uciekli przed prześladowaniami na przełomie XVI i XVII wieku. Specjalną ustawę parlament w Lizbonie przyjął jednogłośnie. Poparli ją wszyscy: prawica, socjaliści, komuniści, zieloni. – Mamy z Portugalii więcej wspomnień dobrych niż złych – mówił po głosowaniu rabin Luciano Mordechaj Lopes. Jego przodków przepędzono z Porto 400 lat temu.

więcej na:  http://wyborcza.pl/1,75477,14031078,Portugalia_przeprasza_sie_z_wygnanymi_Zydami___Musimy.html#TRrelSST

 

ilustracje zamieścił oraz wytłuszczenia w tekstach: D.Kosiur

14 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

14 responses to “Fatalne konsekwencje likwidacji Izraela dla Europy

 1. julius

  Polacy Ariowie
  Nadszedł czas aby zacząć się na poważnie organizować a nie tylko stukać w klawiaturę siedząc w internecie
  Jest wielu ludzi którzy chętnie będą działać ale musi zostać wyłonione poważne gremium przywódcze.
  Musimy obronić słowiańszczyznę przed totalnym zażydzeniem.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Osobiście nie boję się żydów , boje się zażydzonych do cna Polaków fanatycznie wierzących w jezusowo, maryjno, mojzeszowe żydowskie gusła.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Większość Rodaków nie zdaje sobie sprawy z tego co może się wydarzyć w naszym kraju. Proces jest powolny z tego względu, żeby nie wzburzyć nastroju uśpienia narodu Polskiego , bowiem raz wzburzony uspokoi się dopiero po wszystkim. Okres przed UE i okres w UE jest to czas rozebrania dóbr i gospodarki naszego kraju więcej strat niż jakiegokolwiek pożytecznych rzeczy dla nas. Wobec tego po wyniszczeniu, masowej emigracji, powstaje puste pole …. dla kogo? Widac, że na świat ida zmiany i moga być to kolejne zmiany wgladu swiata jak i ustrojów państwowych. Ale ty razem w naszym państwie może nie być dla nas miejsca….

  Polubione przez 3 ludzi

 4. Mario

  Bardzo słuszne i ciekawe spostrzeżenia. Ledwo uzyskaliśmy odrobinę swobody, a tu nowy problem !

  Polubienie

 5. Odzyskajmy wolną, niepodległą Polskę, wymieńmy tę zaprzedaną elitę polityczną. Kalendarz polityczny roku 2015 daje nam szansę dokonania głębokich przemian w zarządzaniu państwem przy udziale Narodu jako suwerena. W wyborach parlamentarnych musimy wyłonić nową ekipę ludzi, którzy zobowiążą się przed wyborcami (w formie kontraktu wyborczego), do wprowadzenia niezbędnych, wcześniej przygotowanych zmian prawnych. Fundamentalną sprawą jest zmiana ordynacji wyborczej na taką, by do Parlamentu weszli przedstawiciele Narodu, a nie delegaci zwalczających się partii.

  Kapitalną rolę będzie miał nowo wybrany prezydent. Jest zrozumiałe, że powinien reprezentować interesy Polski, realizować wolę wyborców i być uosobieniem dążeń i oczekiwań wszystkich pokoleń i grup społecznych czy zawodowych, co wbrew pozorom nie jest niemożliwe. Mając możliwość inicjatywy ustawodawczej może rozpocząć proces przemian, które następnie będą kontynuowane przez nowo wybrany Parlament.
  ….zobacz więcej na: http://www.oburzeni.org.pl

  Polubienie

 6. Re: Jan Sposob…
  Bez wsparcia Rosji nie widze na horyzoncie jakichkolwiek przemian w fasadowej Polsce z prostej przyczyny: zostalismy ograbieni praktycznie ze wszystkiego, a checiami???? No coz, pieklo jest wybrukowane…
  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jesli „jewRopejski kolchoz” sie rozsypie, to bylaby szansa na stworzenie polskiego Gabinetu (30-50 Polakow) na wzor Rzadu Tymczasowego, ktory moblby liczyc w 100% na wsparcie Rosji w sensie doslownym (tak jak sie stalo na Bialorusi)…

  Polubienie

 7. Kazio

  Budzi obrzydzenie zachowanie Narodu który przez Polaków od wieków był wspierany a szczególnie przed zagładą Niemiecką chroniony za cenę życia.
  Narodowi Polskiemu nawet przez myśl nie przeszło by za tą ofiarę żądać pieniędzy a nawet o wymagany szacunek nie prosząc

  Polubione przez 1 osoba

 8. Re: Kazio
  Takie sa skutki, jak polityka zostala zdeprecjonizowana przez filozofie, ktora w zasadzie nic nie ma wspolnego z rzeczywistoscia…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Z grzecznosci pomijam rodzaj polityki i rodzajem filozofii (lacinskiej)///

  Polubienie

 9. Lily

  Re;Kazio
  ‚Goj,zostal stworzony tylko po to,aby sluzyl,tzw
  „rasie panow”,a o wdziecznosci,to prosze zapomniec.Wdziecznosc,honor,poczucie godnosci, to nasze(slowianskie) cechy charakteru,ktore wykorzystywali,i wykorzystuja inni dla swoich celow. Pozytywne cechy charakteru,sa uwazane,przez innych,mam na
  mysli rowniez inne nacje,jako slabosc,i glupota,
  a zarazem zezwolenie na eksploatowanie.
  Ale,musze dodac,ze bywaja wyjatki od normy.

  Polubienie

 10. Pingback: Wspólne obrady bandyckich rządów IIIRP i Izraela | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 11. Pingback: Depopulacja Polski | hubalblog

 12. elbrujo Sławomir Forysiak

  gdzie zdjecia gdzie linki do zródł gdzie nazwy osiedli i informacja kto jest ich włascicielem?

  Polubienie

 13. NIE przepraszać jewropejskich wichrzycieli!

  Polubione przez 1 osoba

 14. bez nazwy

  Likwidacja Izraela wcale nie musi oznaczać utraty przez USA hegemon ani porzucenia planów budowy NWO. Niby czemu?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.