„W Grecji bez zmian”

r20001-266x300

 

Grecję wepchnięto do UE w 1981r. Do dzisiaj Grecja nie osiągnęła jeszcze poziomu gospodarczego sprzed tej akcesji. Sytuacja jest o tyle dramatyczna, że Grecja od tego poziomu oddala się systematycznie. (Patrz sytuacja IIIRP)

 

Mimo, że od wyborów parlamentarnych w Grecji minęły dwa dni, żydo-media IIIRP nie podają kompletnych wyników wyborczych. Podobnie było z prognozami wyborczymi dla Grecji – żydo-media wymieniały tylko dwie partie, SYRIZ-ę i Nową Demokrację. Prognoz sondaży i wyników wyborów dla ludowo-narodowego Złotego Świtu, jedynej niezależnej i nie powiązanej z syjonistyczną Międzynarodówką partii nacjonalistycznej nie znamy.

Wiemy, że żydo-reżim w Grecji już w 2013r. podjął wszelkie środki, jakimi dysponują zachodnie demokracje, żeby Złoty Świt wyeliminować z wyborów. Zamordowano kilku przywódców partii. Dziewięciu posłów Złotego Świtu osadzono w więzieniach i domowych aresztach posądzając o terrorystyczne zamachy i zabójstwa, które na konto Złotego Świtu wykonali agenci greckiego żydo-reżimu. Złoty Świt został wyeliminowany z przestrzeni medialnej. A liczyć wyborcze głosy w Grecji demokraci potrafią nie gorzej niż w IIIRP – to w końcu podstawowy filar zachodnich demokracji sterowanych przez Międzynarodowego Żyda.
Żydo-reżim Grecji pilnował, żeby wybory wygrała lewicowa SYRIZ-a. To jej żydo-media i greckie sondażownie nadymały prognozowane wyniki, a komisja wyborcza miała je tylko urealnić i wmówić Grekom, że oto wybrali własną reprezentację.

93b1d4c05265257d

 

W poprzednich wyborach Złoty Świt uzyskał 7% głosów (21 posłów)

 

 

 

 

zsnr1

 

 

Złoty Świt zyskiwał coraz większe poparcie Greków. Manifestacja z początku 2014r.

 

 

 
Złoty Świt, który zdobył w Grecji ogromną popularność komisja wyborcza oceniła na ok. 9,39% głosów – trzeci wynik w wyborach 2015r., mimo szykan i medialnego ostracyzmu. (http://nadwodawielkaiczysta.blogspot.com/2014/05/koalicja-radykalnej-lewicy-wygrywa.html)

Wybory w Grecji są obowiązkowe, obwarowane karami pieniężnymi, a mimo to frekwencja wyniosła ok. 60% – widać, że Grecy wyrobili już sobie zaufanie do demokratycznych standardów UE i nie straszne im kary.

Czy SYRIZ-a posiada program niezbędnych reform? – NIE.
Trudno nazwać programem postulaty negocjowania z UE, EBC i MFW spłaty kredytów, podniesienie minimalnych płac i emerytur, czy zwiększenie podatków podmiotom, które będą w stanie je płacić.

Podstawowy warunek powstrzymania gospodarczej degradacji kraju, przejmowania przez kapitał Międzynarodowego Żyda greckiego majątku narodowego, ziemi i wprowadzenie kraju na drogę rozwoju, to reforma finansów państwa:
– musi powstać państwowy system finansowy (banki państwowe i spółdzielcze),
– powrót do narodowej waluty i do parytetu kruszcu,
– rząd realizuje politykę finansową,
– wartość dóbr i usług musi mieć pokrycie w rzeczywistym pieniądzu,
– likwidacja kreacji pieniądza wirtualnego,
– likwidacja procederu pieniądza dłużnego (rząd decyduje o emisji nowych, dodatkowych pieniędzy na cele inwestycyjne),
– anulowanie długu państwowego (sztucznego zadłużania na warunkach Międzynarodowego Żyda).

SYRIZ-a nic takiego nie proponuje. Zatem Grecja będzie nadal pogrążała się w kryzysie, tak jak pozostałe państwa UE, a EBC, podobnie jak FED w USA, musi zwiększyć tempo drukowania pieniądza. Swoją drogą dlaczego i gdzie one znikają z obiegu? Prawidłowa odpowiedź wskaże jednocześnie winowajcę i drogę wyjścia z kryzysu. Ale takiego pytania postawić nie wolno.

Międzynarodowy Żyd znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Zgoda na konieczne reformy finansów państw przyspieszy jego koniec i on jest tego świadom – inne wyjście nie istnieje.
Na razie Międzynarodowy Żyd przy pomocy wyborczej hucpy kupił sobie kilka miesięcy spokoju w Grecji.
Dariusz Kosiur

7 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

7 responses to “„W Grecji bez zmian”

 1. Franz

  Michał Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej: http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/michal-kaminski-pracuje-dla-izraelskiej-firmy-wywiadowczej
  oni wszyscy dla nich pracują, nawet ci co nie wiedzą !

  Polubienie

 2. Zglosilem swoja kandydature na Reprezentanta Narodu Polskiego (ujawnilem swoje nazwisko) na stronie: http://1polska.pl/

  Nie wiem tylko, ze zostane zaakceptowany jako godny reprezentowania Polakow w Polsce I poza Polska???.

  Polecam, aby, kto czuje sie na silach w doslownym tego slowa znaczeniu, zglaszal sie osobiscie jako Reprezentant do wspolnej listy wyborczej, by przerwac ten obecnie „chory” (zlodziejsko-lichwiarski) uklad magdalenkowy raz na zawsze!!!.

  Panie Dariuszu, Panie Pawle, prosze umiescic swoje kandydatury na http:1polska.pl

  ==================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • Panie Jaśku,
   otworzyłem link i obejrzałem czołówkę listy reprezentantów – zajechało czosnkiem jak cholera – to nie może być lista Reprezentantów Narodu Polskiego, to lista podstępnych jego zastępców.
   Pewnie „zjadacze czosnku” także sami moderują tę i podobne listy.

   Nie mniej przemyślę Pańską propozycję i jeśli wpiszę swoje nazwisko to jedynie dla żartu i żeby zobaczyć znikomą ilość głosów poparcia.

   Polubienie

   • Partyzant z wyciętego lasu

    Aż zajrzałem z ciekawości, sami „Eskimosi” z pejsami na czele 🙂
    Tracę nadzieję na ratunek dla Polski.

    Polubienie

 3. Cie „eskimosi” byli zaproponowani przez uzytkownikow, a nie sami sie zglosili o czym Daniel wyjasnia w https://www.youtube.com/watch?v=D-Rq0hRldbE
  (a wiec wybor uzytkownikow swiadczy o ich zapatrywaniach I pogladach)

  Jesli chodzi o te szesc kwestii (postulatow) ktore powinny laczyc ludzi o roznych pogladach „politycznych” czy „ekonomicznych”, to osobiscie nie mam specjalnych zastrzezen…
  =========================
  jasiek z Toronto

  P.S. Wkrotce Lista bedzie zrobiona z tych, ktorzy sie sami zglosili I zaproponowali swoj udzial jako Reprezentanci Narodu Polskiego.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s