Historia Śląska według RAŚ, czyli po żydowsku

1332230615-ruch-autonomii-slaskaMamy już żydowskie prawo likwidujące polską działalność gospodarczą, polski majątek. Czas na historię Polski w żydowskiej interpretacji – np.: Auschwitz wyzwolili Ukraińcy … sic!

 

24 stycznia 2015 r. Ruch Autonomii Śląska już po raz siódmy zorganizował Marsz Pamięci Ofiar Tragedii Górnośląskiej pod bramę obozu Zgoda w Świętochłowicach, w którym od lutego do listopada 1945 r. komunistyczne władze polskie przetrzymywały Ślązaków, górnośląskich Niemców i osoby innych narodowości jako element niebezpieczny. Szacuje się, że osadzono tam nawet do 6 tys. osób, z czego ok. 2,5 tys. zginęło.
Według IPN niemal 30 tys. osób internowanych i aresztowanych na Śląsku przez NKWD w 1945r. deportowano do sowieckich łagrów.
Zatem, mamy już winnych zbrodni na Ślązakach, to Rosjanie i Polacy – tak sugerują syjonistyczne kreatury z RAŚ.

 

 

Dr_Jerzy_Gorzelik

Gdyby dr J.Gorzelik nie był syjonistyczną kanalią pewnie sprawdziłby, że komendantem obozu w Świętochłowicach był żydowski zwyrodnialec Salomon Morel odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski w 1946r. przez żydo-bolszewickie władze PRL. Dopiero „antysemita” W.Gomułka doprowadził do przeniesienia go na emeryturę w 1968r. Żydowski bandyta S.Morel został emerytem mając 49 lat (podobnie było z rodzicami aktualnej pierwszej damy III żydo-RP). Zmarł w 2007r. w Tel Awiwie. Do końca jego dni żydo-reżim IIIRP wypłacał mu 5 tys. zł emerytury.

Gdyby dr J.Gorzelik nie był syjonistyczną kanalią pewnie dotarłby do informacji lub wydedukował, że żydo-bolszewia z NKWD i z UB dążyła do eliminacji silnego, narodowego polskiego elementu wśród Ślązaków. Przecież w trzech Powstaniach Śląskich walczono o polskość tych ziem, o włączenie do Polski, a nie o autonomię Śląska – czy Gorzelik tego nie wie?

Plebiscyt_plakat           Polski plakat z 1921r. – plebiscyt o przyłączeniu Śląska do Polski

Gdyby dr J.Gorzelik nie był syjonistyczną kanalią wiedziałby, że po zakończeniu I wojny światowej plebiscyty o przyłączenie polskich ziem do macierzy zawdzięczamy Międzynarodowemu Żydowi – R.Dmowski nazywał ich podziemnym mocarstwem -, który próbował nie dopuścić do restytucji RP.

Dzisiaj żydowskie rządy w Warszawie legalizują RAŚ – legalizują V (żydowską) kolumnę, której zadaniem jest oderwanie Śląska od Polski.


Dariusz Kosiur

7 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

7 responses to “Historia Śląska według RAŚ, czyli po żydowsku

 1. RAŚ to syjonistyczna dywersja w polskość Śląska. Najlepiej wyśpiewał to w pięknej pieśni Rysiek Riedel :

  PS. JKM to syjonistyczny podżegacz i prowokator

  Polubienie

 2. W Polsce rodzi się Apartheid…
  Oddzielny rozwój grupy etnicznej usankcjonowany przez okupacyjny system…Polega na przejmowaniu finansów, kultury i ziemi…Państwo macieżyste powoli jest likwidowane, a rdzenna społeczność spychana do ‚morza’…. Jest to uprzywilejowana dominacja jednej grupy ze wszelkimi prawami i przywilejami nad rdzenną społecznością…

  Ostatecznym celem jest pełne przejęcie okupowanego państwa i stworzenie nowego gdzie rdzenna ludność stanie się obywatelem drugiej kategorii w nowym państwie…
  Aparthaid – Izrael-Palestyna…
  W Polsce już Polacy są podobnie traktowani jak Palestyńczycy w Izraelu na każdym szczeblu życia…

  Polubienie

  • Jeszcze jedna odpowiedź powstańczej – kozackiej artylerii w pięknej zimowej scenerii. Niestety syjoniści bez wojen nie widzą dla siebie miejsca i życia na planecie Ziemia ?

   Okropieństwo wojen :

   Gdzie są ci „bohaterzy”, żydoreżimowi cwaniacy podjudzający Polaków do wojny z Rosją na Ukrainie i do wybuchu powstania w Polsce – mówię o Jarosławie Kaczyńskim , Pawle Kowalu, Zbigniewie Bujaku , solidarnościowym Dudzie i tym drugim Dudzie pretendującym na przyszłego prezydenta RP, Januszu Korwinie-Mike i innych .

   Niech spieprzają sami walczyć na Ukrainę do swoich ziomków – żydobanderowców i niech zabierają tam swoje rodziny, a Polaków i Polskę niech lepiej zostawią w spokoju. Polska i Polacy w historii dziejów już zbyt dużo krwi przelali za nich i przez nich /powstania, wojny/ i najwyższy czas, ażeby Polacy zmądrzeli i w końcu pojęli „kto wróg , a kto swój”. Cierpliwość i tradycyjna gościnność Polaków też ma swoje granice.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.