Gender – awangarda myśli żydowskiej

000290V1223A76AX-C317-F3

Ciekawe, co o UE wiedział, a czego nie sam JPII, który nas tam zapędzał? Ciekawe jaki stosunek do gender mają wielbiciele PiS i obrońcy KK, bo przecież nie zaprzeczą, że PiS i KK popierają dążenia ukraińskich syjonistów wepchnięcia Ukrainy do UE?

 

 

 

 

gender-okladka_ramka

Żydowska Krytyka Polityczna, utrzymywana także z naszych podatków, zajmuje się promocją wszelkiej syjonistycznej zgnilzny. Została zarejestrowana przez sąd rejestrowy w Warszawie jako stowarzyszenie, które może prowadzić działalność za granicą oraz działalność dochodową pokrywającą się z celami statutowymi. Identyczna działalność deklarowana przez Stowarzyszenie WPS stała się powodem zablokowania sądowej rejestracji.

 

                                   Co to takiego owo gender?

Gender (czyt. dżender) – termin zaczerpnięty z języka angielskiego, obecnie jest wykorzystywany w języku polskim do określenia płci kulturowej lub płci społecznej – w odróżnieniu od płci określanej jako płeć biologiczna (ang. sex). W tym znaczeniu gender oznacza tworzony w sposób performatywny zespół cech i zachowań, ról płciowych i stereotypów płciowych, przypisywanych kobietom i mężczyznom przez społeczeństwo i kulturę.

Kreowanie performamtywne polega na ogłoszeniu, że np. jesteście mężem i żoną, w szpitalu po urodzeniu dziecka: to jest chłopiec itd., itp.

Termin Performatywność płci (inaczej: performatywność rodzajowa) (ang. gender performativity) został wprowadzony do socjologii przez filozofkę i teoretyczkę kultury Judith Butler(o niej poniżej) w książce „Uwikłani w płeć” (ang. Gender Trouble) i oznacza sposób konstrukcji płci społeczno-kulturowej poprzez jej nieustanne powtarzanie i odgrywanie.

Jest to więc teoria – z jakąkolwiek nauką nie ma „toto” żadnego związku -, której ideologowie wieszczą, że tym co określa człowieka naprawdę, jest płeć kulturowa, a nie biologiczna. Ci ideolodzy twierdzą wręcz, że nikt nie rodzi się mężczyzną, czy kobietą, ale jest do takich ról społecznie wychowywany.

 

Wychodząc, zatem z tych genderowo – performatywnych „rozważań”, czy może genderowo – performansowych – prawie jedno i to samo licho -, nie ma żadnej pewności, że wszystkie Tuski, Buzki, Środy, Fuszary, Nowickie, Szczuki, czy  Michniki…itd., itp. są ludźmi, choć jako tacy pojawili się w naturze. No bo, kto i jak zagwarantuje, że kulturowo i społecznie nie zostali ukształtowani np. na małpy? Tu nawet istniałby pewien dowód pośredni, ponieważ wiadomo w czyim cyrku występują, co mimo wszystko, nie najlepiej świadczy o „III RP z gwiazdą Dawida w tle”.

 

       Słowo o Judith Butler(lesbijka – współczuć, czy gratulować?)

indeks

Urodziła się w 1956r. w Cleveland. Jest amerykańską filozofką feministyczną, profesorką literatury porównawczej i retoryki University of California w amerykańskim Berkeley, zajmuje się teoriami władzy, tożsamości i płci.

I nie jest chyba bez znaczenia, że przodkowie Butler pochodzili z Węgier i z Rosji – matka była krzewicielką ortodoksyjnego judaizmu, a ojciec od dzieciństwa uczęszczał do synagogi reformowanej.

 

Nie warto szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego Żydzi znajdują się zawsze w awangardzie destruktorów ludzkiej cywilizacji. Ważniejsze jest inne pytanie: co zrobić, żeby ten regres powstrzymać i odwrócić? – na to pytanie musimy znaleźć odpowiedź i to możliwie szybko, póki nie jest jeszcze za późno.

 

                                            Inne małpy

 Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) definiuje gender jako „stworzone przez społeczeństwo role, zachowania, aktywności i atrybuty jakie dane społeczeństwo uznaje za odpowiednie dla mężczyzn i kobiet.

Małpy z WHO ustaliły np. w drodze telefonicznego referendum – poprzez głosowania ustalono naukową prawdę! -, że homoseksualizm nie jest zboczeniem, tylko naturalnym, zgodnym z normą, zachowaniem seksualnym człowieka (takie ustalenie przyjęło dwadzieścia lat wcześniej, w 1973r., Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne). Do przegłosowania tej prawdy w drodze referendum zaproszono tylko część specjalistów, przeważnie pochodzenia żydowskiego – samą awangardę.

W USA w Kaliforni odbyły się już dwa kongresy zwolenników legalizacji pedofilii jako równorzędnej formy aktywności seksualnej.

 

Polskie szkolnictwo, oświata, media, także opanowane są przez podobne małpy, których zadaniem jest degeneracja naszej, polskiej, europejskiej, ludzkiej, kultury, niszczenie rodziny, która jest podstawową jednostką tworzącą naród. Niszczenie rodziny, to niszczenie narodu.

Czas, więc na eksterminację z naszej ludzkiej społeczności wszelkich małp, a mówiąc poważnie czas eksterminować z naszego życia barbarzyńców i czynione przez nich zło – nie pozwólmy syjonistycznej zgniliznie budować w Polsce kolejnej Republiki Weimarskiej.

Lud w swojej masie jest na szczęście zdrowy: już piąty raz spalono symbol pederastów – tęczę ustawioną na wprost kościoła na pl. Zbawiciela w Warszawie.

Oczywiście nie chodzi o prześladowanie homoseksualistów, bo cóż winni są swojej przypadłości. Chcą się leczyć – dobrze, nie – to ich problem. Natomiast, skutecznie prześladować należy syjonistyczną haałstrę promującą wszelkie wynaturzenia jako normę.

 

Dariusz Kosiur

 

6 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

6 responses to “Gender – awangarda myśli żydowskiej

 1. aleksander

  W Londynie odbędzie się marsz wyzwolenia Wielkiej Brytanii od okupacji żydowskiej. Organizatorem jest nacjonalistyczny Ruch Wyzwolenia Stamford Hill. Celem działalności ruchu jest pozbycie się Żydów z Wielkiej Brytanii. Na razie jest to garstka ludzi ale bądźmy dobrej myśli, że ruch ten rozwinie się i da dobry przykład całej Europie.

  /

  http://mignews.com/news/disasters/world/040215_71030_47970.html

  Polubione przez 1 osoba

 2. Re: Arytkul..
  Spec od gorskich szlakow I „kremowek” doskonale wiedzial kto „skonstruowal” zydowski kolchoz I doskonale wiedzial komu ma on sluzyc…
  A ze „gupa rznal” to zupelnie inna sprawa…
  ===============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. W Gajowce u Maruchy dosc dawno ten „temat” byl „przerabiany…

  Polubienie

 3. Pingback: Żydo-reżim III RP jak żydo-bolszewia PRL (1944-56) | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 4. Pingback: Polakiem może być Żyd pederasta, ale Polak nie musi być Polakiem | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 5. Pingback: Polakiem może być Żyd pederasta, Polak nie musi być Polakiem | Justice4Poland

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.