UE nie ma wyjścia i realizuje politykę W.Janukowycza

z12526106Q,Bronislaw-Komorowski-i-Wiktor-JanukowyczUkraina nie ma szans na wejście do UE. Gdyby Międzynarodowy Żyd (MŻ) włączył teraz Ukrainę do UE stworzyłby sytuację, w której to UE stałaby się oficjalnie uczestnikiem konfliktu zbrojnego – wojny domowej na Ukrainie lub jak głoszą żydo-media wojny Rosji z Ukrainą. Również NATO – zbrojne ramię MŻ – stałoby się stroną wojny jako, że jest gwarantem bezpieczeństwa UE.
Okazałoby się wtedy, a przynajmniej nie da się tego wykluczyć, że UE i NATO nie są w stanie stawić czoła jednej, czy dwóm dywizjom separatystów nazywanych w żydo-mediach terrorystami i bandytami. A gdyby do tej wojny oficjalnie włączyła się Rosja, czego pragnie MŻ, a czego także wykluczyć całkowicie nie sposób, to kto wie, czy w konsekwencji nie powstałaby unia od Władywostoku do Lizbony, ale już bez MŻ. Takiej sytuacji z całą pewnością MŻ chce uniknąć, ponieważ na skutek ekonomicznego wyniszczenia USA zaplanował wspólny obszar gospodarczy UE-USA, jako nowe, własne obszary finansowego żerowiska. Niejako przy okazji wyszło na jaw, że potęga geszefciarskiego imperium MŻ, czyli USA i NATO zdają się przybierać coraz bardziej iluzoryczną postać, z wolna stają się mitem – są prymitywnym bandziorem, który swoja siłę wykorzystuje wobec słabego lub bezbronnego przeciwnika.

Pamiętamy, że W.Janukowycz został obalony przez żydo-rebelię zorganizowaną przez MŻ po tym, gdy odrzucił haniebne dla Ukrainy warunki akcesji do UE. MŻ przechytrzył samego siebie myśląc, że za 5 mld $USA wyłożone na majdaniarską żydo-rebelię przejmie Ukrainę. A teraz, chcąc nie chcąc, musi kontynuować politykę W.Janukowycza, czyli „NIET dla Ukrainy w UE”.

Wszystkie państwa Europy środkowo-wschodniej, które znalazły się w UE dramatycznie pogorszyły swoją sytuację gospodarczą, społeczną, polityczną. Jednak w porównaniu z tymi państwami Ukraina rozgrabiana przez miejscowe żydostwo od 1990r. prezentuje się jeszcze gorzej, w dodatku niszczona sprowokowaną przez MŻ trwającą obecnie wojną. Po wywiezieniu ukraińskiego złota z Banku Centralnego MŻ nie ma już czego tu kraść. Ukraina jest mu potrzebna wyłącznie po to, żeby ograniczyć strefę wpływów Rosji. A tego nie da się przedstawić Ukraińcom w sposób pozyskujący ich aprobatę dla członkostwa w UE. Zwłaszcza, że UE nie została zaprojektowana na tworzenie i rozwój, tylko na grabież i niszczenie, co przecież jest widoczne od Lizbony do Warszawy.

ukraina-2 (300x202)
Ze względu na rozbudzany przez kolejne żydowskie władze w Kijowie (Juszczenko, Timoszenko, itd.) ukraiński szowinizm (nie mylić z nacjonalizmem!) MŻ nie kwapi się uzbrajać Ukraińców, którzy, w wyniku rosnącego niezadowolenia z żydo-reżimowych rządów, mogliby podjąć próbę zbrojnego zrzucenia żydowskiego jarzma z Ukrainy. I plany MŻ już nawet nie podboju, a osłabiania Rosji, wzięłyby w łeb. Tak więc, polityka wzniecania nienawiści wśród Słowian realizowana od dość dawna przez MŻ na Ukrainie przybrała postać zgodną ze znanym powiedzeniem: każdy kij ma dwa końce.

Wydaje się, że MŻ stracił nieco kontenans na Ukrainie i nie bardzo wie, co dalej.
W każdym razie władze żydo-reżimu IIIRP, które na wszelkie sposoby (wyłączając militarne) atakują Rosję i prezydenta W.Putina i jazgoczą o poparciu dla żydo-reżimu Ukrainy nie udzielają Ukraińcom azylu – (?), wypychając ich z powrotem na Ukrainę. III żydo-RP dba o zapewnienie armatniego mięsa dla ukraińskiego żydo-reżimu – celem są przede wszystkim interesy MŻ na Ukrainie, a nie jacyś tam Ukraińcy i ich dobro.

e3860e72-af7c-4f02-bd77-db090e0d1c60_900x

Agent CIA, w Polsce w latach 1980. pracował na rzecz obalenia PRL, obecnie żydowski ambasador USA, Stephen D. Mull, w żydo-mediach (Tok FM) wyjawił, że aktualne sankcje wobec Rosji oraz wszelkie działania polityczne USA będą zmierzały do wymuszenia na Rosji zwrotu Krymu Ukrainie. Z tej wypowiedzi wynikają dwie rzeczy:
że MŻ jest zdecydowany podtrzymywać wojnę na Ukrainie,
i że jego celem jest przejęcie strategicznych dla Rosji portów Krymu.
Rozumiem pierwsze. Jednak w drugim przypadku trzeba być na prawdę idiotą, żeby myśleć, iż idiotami są także Rosjanie i że zdecydują się oddać Krym MŻ na jego bazy wojenne.

MŻ już w piętkę goni – to dobry znak.

 
Dariusz Kosiur

6 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

6 responses to “UE nie ma wyjścia i realizuje politykę W.Janukowycza

 1. Tamaar

  WAŻNE!
  Delegacja parii ZMIANA wyruszyła dziś do Huty Pieniackiej na Ukrainie na uroczystości 71 rocznicy mordu SS-Galizien na mieszkańcach wioski.
  Wiceprzewodniczący Zmiany Konrad Rękas został zatrzymany przez ukraińską Straż Graniczną na przejściu granicznym w Hrebennem. Udający się na uroczystości upamiętnienia ofiar mordu na Polakach w Hucie Pieniackiej, został odprowadzony na posterunek przez funkcjonariuszy ukraińskich, po czym grupa czterech osób z delegacji została zatrzymana na przejściu granicznym po stronie ukraińskiej w Rawie Ruskiej. Tomasz Jankowski, Justyna Wróblewska, Wojciech Wojtulewicz i Kamil Czerniak trzymani są przez
  ukraińskich funkcjonariuszy bez podania przyczyny, wbrew obowiązującym przepisom.

  https://www.facebook.com/partia.zmiana

  Polubione przez 1 osoba

 2. Merit

  Cieszy bardzo taka kompletnie bezowocna choć podjęta z olbrzymim zaangażowaniem próba siania propagandy Putina wśród Polaków. Zawsze cieszy wycelowany na ślepo nietrafiony cios wroga. Rzecz jasna mam na myśli cios Putina, nie Rosjan jako naród, bo oni są ofiarami tak samo jak Ukraińcy,

  Polubienie

  • Tamaar

   Największą ofiara to są tacy jak ty, skoro prawda przelatuje koło nich jak nietrafiony cios….. przykre ale „Prawda” jest zbyt cenna żeby próbować i marnować swój cenny czas na ludzi którzy żyją w ciemnościach, patrzą ale nie widzą, mają słuch ale nie słyszą … „Prawda” próbuje dotrzeć tylko do tych co mają otwarty umysł bo tylko tacy są gotowi aby ja przyjąć ,i są gotowi do przemyśleń i kontemplacji nad nią, na takich ignorantów jak ty i tobie podobnych szkoda jej czasu.
   Ja również się cieszę że przelatuje jak ślepy cios obok ślepych, niektórzy nie są godni żeby ja poznać.

   Polubienie

 3. Pingback: Być albo nie być dla Polski to: pozbawić władzy syjonistyczne szumowiny! | forumemjot dla Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.