Mord założycielski III żydo-RP

wszystko-w-rekach-zydowPotomkowie żydowskich zbrodniarzy z lat 1944-56, którzy objęli w PRL władzę w sierpniu 1980r., stosowali zbrodnie i tortury jak wszyscy ich pobratymcy w każdej żydowskiej rewolcie – to ich rytuał plemienny.

Np. ks. J.Popiełuszko (zamordowany w 1984r.) w czasie tortur wyrwano język – tak wynika z relacji red. Krzysztofa Kakolewskiego.

13 grudnia 1981r. syjonistyczni bandyci pod przywództwem W.Jaruzelskiego i Cz.Kiszczaka (od 1945r. obydwaj służyli w Informacji Wojskowej, odpowiedniku UB, IW działała w Wojsku Polskim) dokonali zbrojnego zamachu stanu. Był niezbędny, żeby władza nie wymknęła się z żydowskich rąk.

To po 13 grudnia 1981r. do początku lat 1990. syjonistyczni agenci zamordowali ponad 100 polskich księży (w tym ks.J.Popiełuszko), którzy mogliby utrudniać proces inkorporacji Polski do struktur syjonistycznego Zachodu oraz jej integrację z żydowskim obozem UE. Likwidacja tych księży była także na rękę Kościołowi JPII, który oczekiwał od księży zaangażowania na rzecz europejskiej integracji. Przygotowania księży do propagowania integracji rozpoczęto już w trakcie obrad okrągłego stołu!.

Znikają dowody

W roku 2009 (!) prokuratura ogłosiła, że z akt sprawy ks. S.Niedzielaka (zamordowany 20 stycznia 1989 r) zniknęły dowody – materiał zabezpieczony podczas sekcji zwłok i na miejscu zdarzenia, a nawet karty daktyloskopijne. Podobne zjawisko dotyczyło akt zamordowanych w 1989r. ks. S.Suchowolca i S.Zycha.

Mord na Piotrze Jaroszewiczu, Tadueszu Steciu, Jerzym Fonkowiczu

img.archiwumallegro.pl

P.Jaroszewicz 13 września 1944 powołany został na stanowisko szefa Zarządu Polityczno-Wychowawczego 1 Armii WP (sprzeciwiał się temu na posiedzeniu Biura Politycznego PPR Jakub Berman, twierdząc że Jaroszewicz nie jest komunistą).
Nieodzowna wydaje się w tym miejscu notka o J.Bermanie:
od 1928 roku żonaty z Gustawą z d. Grynberg (1900–1978), z którą miał córkę Lucynę (ur. 1929), żonę Feliksa Tycha. Feliks Tych (ur. 31 lipca 1929 w Warszawie) – „polski” historyk i publicysta, polonofob, w latach 1995–2006 dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego. W latach 1971–1987 pracował w Centralnym Archiwum Komitetu Centralnego PZPR.
W 1983 na polecenie gen.W.Jaruzelskiego (Jaruzelski służył w Informacji Wojskowej, a jego oficerem prowadzącym był Cz.Kiszczak) żydowski zbrodniarz J.Berman został odznaczony medalem Krajowej Rady Narodowej.

Wróćmy do P.Jaroszewicza
W 1945r. pułk. LWP P.Jaroszewicz oraz oficerowie T.Steć i J.Fonkowicz, w pałacu w Radomierzycach pod Zgorzelcem weszli w posiadanie części tajnego wojennego archiwum Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy. Archiwum zawierało m.in. listy konfidentów gestapo, kompromitujące szanowanych obywateli i polityków Zachodu oraz pozostawionych przez gestapo na ziemiach polskich agentów – żydowskich folksdojczy (zasadniczo folkslisty przeznaczone były wyłącznie dla Żydów, którzy wcześniej musieli zmienić wyznanie na ewangelicko-augsburskie).
Małżeństwo Jaroszewiczów okrutnie torturowano. Jaroszewiczowi przybito stopy do podłogi. Zostali zamordowani 1 września 1992r., czyli już w III żydo-RP.
Kilka miesięcy później torturowano i zamordowano T.Stecia.
W podobny sposób w 1997r. zamordowano J.Fonkowicza.

Sadząc po sposobie, w jaki zostali zamordowani kolejno ci trzej oficerowie, można wnioskować, że mordercom nie udało się przejąć obciążających żydo-reżimową elitę dokumentów. Nie jest wykluczone, że morderstwa dokonali agenci Mossadu.

Dochodzenie w sprawie mordu umorzono. Z akt sprawy zniknęła ważna dokumentacja (?).

 

Dariusz Kosiur

a155

 

10 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

10 responses to “Mord założycielski III żydo-RP

 1. przemex

  „zasadniczo folkslisty przeznaczone były wyłącznie dla Żydów, którzy wcześniej musieli zmienić wyznanie na ewangelicko-augsburskie” – nie sądzę aby moi sąsiedzi oraz inni kolaboranci z okolicy byli żydami protestanckimi w momencie podpisywania folkslisty po za tym moim dziadkom też proponowano jej podpisanie(na skutek donosu) ale się nie zgodzili i z tego względu zostali wysiedleni do GG i skierowani do pracy przymusowej w zakładach zbrojeniowych.

  Polubienie

  • Wedle prawa III Rzeszy volkslistę mógł podpisać Polak tylko w przypadku posiadania niemieckiego pochodzenia (istniał przecież plan zagłady Słowian – Generalplan Ost). Nie wszyscy Polacy z niemieckim pochodzeniem przyjmowali taką propozycję.
   Oczywiście nie można wykluczyć korupcji i wpisywania Polaków na volkslistę za pieniądze. Korupcja mogła mieć dwie przyczyny: chęć ratowania własnego życia lub realizacja zadań agenturalnych wyznaczonych przez polskie organizacje podziemne.
   Mogły także mieć miejsce przypadki opisane przez Pana.

   III Rzesza nigdy nie opracowała planu likwidacji Żydów (istniało natomiast porozumienie między III Rzeszą a syjonistami z 1934r. w/s zmuszenia Żydów do opuszczenia Europy).

   Polubienie

   • przemex

    Moi dziadkowie łapówki Niemcom nie proponowali w zamian za wpisanie na volkslistę po prostu sąsiad już wtedy współpracujący z Niemcami a mający niezbyt przyjazne do nas nastawienie zauważył gdzie dziadek schował broń, w sumie nic wielkiego to nie było, raczej była to broń przeznaczona na zwierzynę a nie do walki partyzanckiej, ale trzeba było ją zdać bo nie oddanie jej groziło wysiedleniem, zesłaniem do obozu lub innymi konsekwencjami. W każdym razie sąsiad volksdojcz znalazł broń poszedł na posterunek gestapo i doniósł czyja to broń i gdzie ją schował, wtedy przyszli Niemcy z propozycją nie do odrzucenia, albo podpisujecie volkslistę i dostajecie od nas(Niemców) wszystko co potrzebne włącznie z bronią i niemiecką protekcją albo wysiedlenie a że wtedy dopiero Auschwitz czy inne obozy były w powijakach to skierowano ich do pracy przymusowej w GG, dziadek pracował w zakładzie zbrojeniowym a babka w hotelu dla niemieckich oficerów stąd wiedziała na bieżąco choćby co działo się na froncie wschodnim. Pochodzenia niemieckiego nie mieli a przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo a nie sądzę żeby Niemcy wiedzieli więcej niż my o naszych korzeniach, no chyba że dostały im się w ręce jakieś papiery o których my nie wiemy ale nie sądzę. Czyli wysiedlenie moich dziadków było skutkiem międzysąsiedzkich porachunków. Tak było w naszym przypadku, ilu dokładnie było folksdojczów w naszej okolicy tego nie wiem, musiałbym się dowiedzieć ale nie sądzę że było ich dużo(ja wiem o kilku takich przypadkach), tak czy siak gro wysiedleń było efektem donosów właśnie. Po wojnie natomiast przyszli jacyś partyzanci, oczywiście miejscowi(choć kij wie do jakiej organizacji należeli) z wyrokiem śmierci na tym osobniku i kazali podpisać ale dziadkowie się nie podpisali więc partyzanci jedynie go skatowali, zabrali kilka rzeczy i zniknęli.

    Polubienie

 2. Krzysztof

  Panie Darku, tym wpisem naraził się Pan pewnemu zaglądającemu tu przybocznemu przydupasowi generała, który nawet po jego odejściu stara się byśmy wszyscy walili przed nim czołem o podłogę za spowodowanie bezkrwawego przejęcie Polski przez żmijowe plemię.

  Polubienie

 3. No tak to logiczne…. Strategia Stalina wobec Polski w latach 44-56 nie wyszła i Żydzi przeszli do opozycji wobec państwa polskiego…Dzisiaj nazywa się ich ‚opozycją demokratyczną’…I w końcu to o co walczyli /symboliczna pięść uniesiona w górę – likwidacja państwa polskiego/ osiągnęli po latach w 1989 r…

  Polubienie

 4. Wladek

  Ho,ho,ho !
  Tos ta chlopy odwozne ,ze tak lo zydach wszycko mondrze pisecie ,tylko wita z ty pisaniny za wiele dlo nos prostych ludzi nima .
  Cza się wziasc inacy do ty roboty z zydamy i niemcamy,ktore Polske obsiadly i się w ni rzandzom na calygo ‚
  Jo chlop z podkarpacia ,wiele bym wom młode ludzie podpowiedziol ale jak mi koledzy mowia tygo cynic nie wolno ,bo to mowy i cyny karalne cy jakosik to nazwali .
  Ale jedno prowde przytakne i napise,chocby mieli i mnie lukorac na ty bidny rzesowski ziemi, a mianowicie :
  Tak jak i wy jo tyz godom na takie wybory już nie wolno isc i je zbojkotować ,bo tam nasych ludzi na tych listach wyborcych ni ma i sluz !
  Taki jeden co ze mna jest na stancjy,znacy się razem mieszkomy na robocie zagranicnej, to mowi,ze jakisik Kowalski dobrze godo i to do chlopow podczas tych gupich strajkow na traktorach ale lon mi na niemca wygląda i jakbym cholera hitlera widziol tak godo rencamy zaciskając wargi.moze cos z nich mieć ale chyba nie ten połamany hitlerowski krzyz (?).
  Co wy ludzie na to ,bo już te podpisy tyn Kowalski zebrol i może tak na nigo zaglosowac ?
  Zbaraniec mozno przy taki kolomyjy wyborcej.
  Doradzta mondre glowy i dzięki wom za prowde z góry !

  Polubienie

 5. Pingback: Więźniowie polityczni i prześladowani w III RP | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 6. Pingback: Sukces Ministerstwa Sprawiedliwości IIIŻydo-RP/Polin | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.