Syjonistyczna mafia rządzi Polską, niszczy Ją i rozkrada

kamil-durczok_21992763Chyba nie trudno zgadnąć -?  W każdym razie K.Durczok nie naruszył mafijnych interesów żydo-reżimowych gangsterów, a więc tylko wyleciał z pracy w TVN.

 

Trudno na razie ocenić, czym kierował się K.Durczok przeprowadzając wywiad na temat górnictwa i jego perspektyw, z premier III żydo-RP, E.Kopacz, która bezczelnie kłamała zatajając, że żydo-rząd PO zobowiązał się w Brukseli do likwidacji polskiego górnictwa, rozpoczętej jeszcze przez żydo-rząd J.Buzka.
Czy fakt, że K.Durczok obnażył nieudolność kłamstw żydo-władzy wynikał z jego lokalnego patriotyzmu – wszak sam pochodzi ze Śląska -, czy realizował polityczne zadanie zlecone przez przeciwników PO, czy może postanowił w końcu stać się polskim rzetelnym dziennikarzem? Koniec żydo-reżimów wydaje się być bliski, a więc prawdę z czasem poznamy.
Póki co, żydo-władza musiała usunąć K.Durczoka pod wymyślonym naprędce pretekstem. To zapewne przestroga dla pozostałych dziennikarzy, którym mogłaby się zamarzyć zawodowa rzetelność – dotyczy to wyłącznie dziennikarzy polskiego pochodzenia i to jeśli zrozumieją, że kolaboracja z okupacyjnym żydo-reżimem nie daje żadnej satysfakcji, a i niebezpieczną być może.

dziennikarze_tv_200604_p1b_wykres

 

 

Wykaz popularności dziennikarzy telewizyjnych
W każdym razie K.Durczok nie przekroczył niebezpiecznej granicy i nie naruszył mafijnych interesów żydo-reżimowych gangsterów, a więc tylko wyleciał z pracy w TVN.

Tę granicę świadomie podeptał śp. A.Lepper wyjawiając publicznie nazwiska przestępców i dlatego został zamordowany. Pamiętajmy, to A.Lepper pierwszy informował o aferze z więzieniami CIA w Polsce! Oczywiście lista złodziei, zdrajców, a i zwyczajnych bandytów, którą dysponował A.Lepper jest znacznie dłuższa i obejmuje nazwiska nigdy nie publikowane w żydo-mediach.

Warto przypomnieć wywiad K.Durczoka z E.Kopacz oraz sejmowe wystąpienie A.Leppera zwłaszcza w okresie przedwyborczych zmagań, ale nie zmagań między kandydatami, czy ich partiami, tylko zmagań ze świadomością Polaków glajszachtowaną przez żydo-media i politycznych agentów syjonizmu.

Dariusz Kosiur

Wywiad K.Durczoka z E.Kopacz

Żydo-reżim nakazał usunięcie powyższego wywiadu, którego mały fragment znajduje się tu:

 

śp. Andrzej Lepper w sejmie III RP

Żydo-reżim nakazał usunięcie także i tego wywiadu, w którym A.Lepper ujawniał nazwiska żydo-reżimowych złodziei, m.in. A.Olechowskiego, J.Lewandowskiego i wielu innych.

Reklamy

26 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

26 responses to “Syjonistyczna mafia rządzi Polską, niszczy Ją i rozkrada

 1. Tamaar

  Osobiscie wydaje mi sie, że nagonka na Durczoka zaczęła sie własnie teraz ponieważ w tym samym czasie TVN był odsprzedawany amerykańskiej firmie i mogli wywołac afere żeby obnizyć koszta … co nie zmienia faktu,że Durczok raczej krystalicznie czysty w sprawie molestowania raczej nie jest ,chociaz moge sie mylić.

  Polubienie

 2. EreEredwar

  Pytanie za 100000000 zydolarow, czemu nakrecanie spirali wojenej w zydomediach zboczylo na inny tor, co za zadanie w tym przypadku ma najprawdopopodobniej celowe zabicie cywilow AirBusa 360 nad Francja?

  Zyje ktos tak madry, aby odpowiedziec, kto w co tu gra …

  Polubienie

  • Ciekawe kto leciał w tym samolocie… Może to jest dobry trop….
   Jedno jest pewne że bandyci tego świata dysponują techniką, która może zniszczyć każdy samolot według swego uznania….

   Tak więc wsiadasz do samolotu i nie wiesz czy dolecisz…. na ziemię napewno dolecisz ale nie wiadomo czy w kawałku..

   Polubienie

 3. aleksander

  Ukrainka mówi prawdę żydom

  Polubione przez 1 osoba

 4. Gutek

  Nie latwo dostać się gojom na dziennikarstwo i być uczciwym dziennikarzem.
  Wiedza o tym sami dziennikarze .
  Dziennikarz jak zolnierz musi być posłuszny i zdyscyplinowany a jak nie to…. .
  Obecnie jak Durczok z Sumlinskim polacza sily ,to prezydenckie fotele mogą być zagrozone,chyba,ze…….. .

  Polubienie

 5. Gutek

  Wszystkie „stany i pany” musza się polaczyc i razem dzialac przeciwko swym wrogom !
  Bierzcie przykład z narodu żydowskiego jak oni sobie wzajemnie pomagają,wspieraja i dzialaja .
  Wśród Polakow zgody i wspoldzialania NIE MA !
  Co jeden to ważniejszy i skacze jeden na drugiego .
  Doswiadczylem tego nie raz nawet na tym portalu.
  A przecież on polski – czy tak ?

  Polubienie

 6. JanSerce

  Po co ta moblizacja? Rosja nic tu na nas nie szykuje. To USA kraje buntuja i podpala.

  Rosja wycofuje ikandery, za zrodlem:

  http://kresy24.pl/65843/rosja-wycofuje-wyrzutnie-rakiet-iskander-z-rejonu-granicy-z-polska/

  Polubione przez 1 osoba

 7. W tym zalewie złych wiadomości ze wszystkich stron jest jedna dobra, a mianowicie ta mówiąca o tym, iż USA wzywa Izrael do powrotu do granic sprzed 1967 roku :

  http://3rm.info/main/55869-ssha-prizyvayut-izrail-vernutsya-k-granicam-do-1967-goda.html

  Polubione przez 1 osoba

  • grzanek

   „Dobrość” tej informacji jest cokolwiek wątpliwa w świetle donosów o żydowskich planach przeniesienia Izraela na teren Polski. Co prawda, są też zakusy przeprowadzki do Argentyny (już podobno wykupili lub są w trakcie wykupywania Patagonii) tudzież Ukrainy (stąd masakra Donbasu i masowa „moGilizacja” Chochłów celem zrobienia miejsca pod żydowskie osadnictwo).

   Polubienie

   • Faktem jest, iż Obama od początku swojej prezydentury ma na pieńku z Izraelem nie tym u siebie , lecz tym na Bliskim Wschodzie. Trzeba wziąć pod uwagę przepowiednię Henriego Kissingera, który daje jeszcze Izraelowi 10 lat żywota. Ten facet wie co mówi. Zresztą po co im teraz Izrael jak mają Judeopolonie i wiele jeszcze innych na świecie miejsc dla siebie. Mowa o tym tutaj, chociaż z góry zaznaczam, iż Michalkiewicz to „ichni” człowiek

    . http://nczas.com/publicystyka/za-co-zginiemy-i-dlaczego/

    Przy okazji bardzo dobry film , lecz niestety długi o Judeopolonii.

    Polubienie

 8. Mendia na około nakręcają o katastrofie w
  Alpach…. Oczywiście ‚to nie był zamach’!….To główny wątek jaki się przebija… Ciekawe – czarna skrzynka uszkodzona, a piloci boją się latać!

  A ja hipotetycznie myślę, że z uwagi na pasywność Jewropy w ataku na Rosję – Wszyngton i Wall Streat stosują terroryzm by zmusić Europę do wojny…
  Przekaz może być taki…’ nie chcecie iść na wojenkę z Rosją w naszym interesie – to będziemy zrzucać wasze samoloty – na początek!…’

  Polubienie

  • przemex

   Przemarsz wojsk krzyżackich przez Polskę… ups… przepraszam amerykańskich…
   Zwykły cyrk dla głupiutkiego tłumu, podejrzewam że ten konwój został skierowany przez Polskę celowo bo przecież mogliby ten złom po cichu przerzucić drogą powietrzną lub morską i po kłopocie ale woleli zrobić wiochę aby miejscowa ludność myślała że zaoceaniczny „sojusznik” rzeczywiście o nas dba. Bo Putin tych „odważnych” bojowników o pseudowolność i gównokrację się nie przestraszy…

   Polubione przez 1 osoba

   • Sprzęt jaki pokazała ta przejeżdżająca przez III żydo-RP US Army nie ustępował temu, jakim Polska dysponowała w latach 1970.

    Polubione przez 1 osoba

   • Niech pojadą tym sprzętem do Doniecka… Daję im dwa dni i pozostanie z tych ‚dragonów’ tylko spalony złom… A przygłup Rangers w kapeluszu śpiewał by inaczej…
    Wydaje mi się że ludzie w Polsce już nie tacy idioci..także pomysł z tym przejazdem amerykańskiego złomu chyba im nie wypalił…

    Polubione przez 1 osoba

 9. Re: lichwiarska mafia na roznych szerokosciach wlasnej chciwosci…

  ========================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 10. Nieukarane zbrodnie przeszłości , przy współudziale pracowników wymiaru sprawiedliwości, drogą do kolejnych przestępstw i bezkarności spadkobierców nieukaranych zbrodniarzy . Przykład :

  https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/s960x960/11096547_1800208483538700_3942161416488241800_o.jpg Niestety w Polsce nie ma ustawy na temat nieukaranych zbrodni. Był taki projekt w swoim czasie druk sejmu nr. 1441 z 12 października 1990 r. .lecz na projekcie się skończyło.

  Polubienie

  • O Ś W I A D C Z E N I E
   Oświadczam , iż kierując się uniwersalnymi zasadami dobra społecznego w tym sprawiedliwości , praworządności i uczciwości każdego nieuczciwego, skorumpowanego przez mafijną władzę w Polsce urzędnika państwowego , w tym sędziego, prokuratora będę traktował tak jak na to zasługuje i jak mi nakazuje moje sumienie i nie dopuszczę już nigdy do sytuacji , ażeby takie wartości ogólnoludzkie, w tym konstytucyjne jak niezawisłość , niezależność, bezstronność i sprawiedliwość były jedynie sloganami i przykrywką dla ich poza konstytucyjnych działań, częstokroć inspirowanych i sterowanych przez specsłużby oraz. że w tym celu wykorzystam całą swoją wiedzę operacyjno – śledczą oraz posiadane umiejętności , a także doświadczenie oraz wyobraźnię dziennikarską i polityczną oraz możliwości internetowe w kraju i za granicą , ażeby ci sprzedajni ludzie – w sytuacji ich bezkarności– do końca moich dni nie zaznali spokoju.

   Jednocześnie ostrzegam wszystkich , którzy na bazie społecznego niezadowolenia z działalności wymiaru sprawiedliwości dążą do rozwalenia władzy sądowniczej i prokuratorskiej i policyjnej w Polsce przed tego typu działaniami. Okupantowi własnie , o to chodzi, byśmy ten ostatni po 1989 r. ocalały jeszcze filar państwowości zniszczyli sami , naszymi własnymi rękami, przy czym oni na tym skorzystają. Im – jak historia już nie raz pokazała – na swoich nie zależy, gdy brak jest geszeftu.

   Otrzymywane przeze mnie od różnych ludzi z Polski e-maile świadczą o morzu niesprawiedliwości na tym odcinku. Tak być nie może i nie będzie.

   Łódź, dnia 26 marzec 2015 r. Michał Jarzyński

   Polubienie

 11. Pingback: Prawdziwa stawka wyborczej hucpy III Żydo-RP – ? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s