Rok 2015 rokiem JPII – triumf syjonizmu

„Jan Paweł II” z żydowską lożą B’nai B’rith, 1984 r. … „Rozszerzenie Unii Europejskiej na Wschód, a także dążenie do stabilizacji monetarnej powinny prowadzić do coraz ściślejszego wzajemnego powiązania narodów (…)” – JPII,1998r.

Nie będę dowodził żydowskiego pochodzenia K.Wojtyły, ponieważ nie posiadam dostępu do wiarygodnych dokumentów. A w Internecie można znaleźć jedynie skąpe informacje o pochodzeniu JPII. Np., że matka K.Wojtyły, Emilia była córką Anny Marii Scholz (wymiennie Szolc) (1853-1897) i Feliksa Kaczorowskiego (1849-1908). Istnieje jednak wiele dowodów pośrednich, łącznie z rolą jaką odegrał bp K.Wojtyła, potem papież JPII, które jeśli nie wskazują na jego pochodzenie, to i tak sytuują go po stronie syjonizmu, po stronie Międzynarodowego Żyda dążącego do podporządkowania sobie państw i narodów świata.

Nie mniej pewne poszlaki mogą budzić, jeśli nie wątpliwości, to przynajmniej zdziwienie.

jargalmod_8  1280px-Grób_rodziców_Jana_Pawła_II_na_cmentarzu_Rakowickim_w_Krakowie

Mało słowiańską urodę matki K.Wojtyły trudno uznać za nieistotny szczegół. Mniej wątpliwości, ale nie koniecznie u katolików, może wzbudzać subtelna ekspozycja krzyża na grobowcu rodzinnym rodziców i brata K.Wojtyły.

16

Podobnie płyta nagrobna JPII w Rzymie, oznakowana jedynie greckimi literami X (chi) i nakładającą się na nią litera P (ro) – pierwsze dwie litery słowa Χριστος (Chrystus). Może również zastanawiać fakt, że od listopada 1940r. K.Wojtyła musiał się ukrywać, czyżby był poszukiwany przez gestapoo za pochodzenie?

Katolików winno zastanowić także i to, że powszechne żydo-media i żydowskie środowiska w Polsce (także poza nią) walczące o legalizację aborcji, zapłodnienia in vitro, eutanazji,  o usunięcie religii ze szkół, domagające się zaprzestania przez państwo finansowania Kościoła, prześladujące księży nie zawsze potwierdzonymi zarzutami o pedofilię, itp. jednocześnie wychwalają JPII pod niebiosa, stawiając za wzór nie tylko katolikom, ale wszystkim Polakom?

Z okazji 10 rocznicy śmierci JPII chcę przypomnieć wcześniejszy tekst poświęcony antypolskiej, antynarodowej działalności JPII.

JPII – wielki – agent syjonizmu

Polska od J.Piłsudskiego do Jana Pawła II

W artykule tym ograniczę się tylko do kilku własnych refleksji. Zostawię P.T. Czytelników sam na sam z tekstami źródłowymi oraz z wypowiedziami filmowymi głównego bohatera, ufając, że prawdziwy intelekt, logiczne myślenie, uczciwość wobec samego siebie, pozwolą dojrzeć prawdziwy wymiar i sens działalności JPII, tak wobec katolików, jak i wobec Ojczyzny Polaków.

Mamy w nie tak odległej naszej historii osobnika o takich samych inicjałach, JP – Józefa Piłsudskiego. O naszej polskiej historii w latach 1918 do 2005 można, więc powiedzieć: Polska od JP (J.Piłsudskiego) do JPII (papieża Jana Pawła II, czyli bpa Karola Wojtyły) – złowieszczy nomen omen. Choć nie jestem przesądny, to nie mogę tego samego powiedzieć o syjonistycznych zwolennikach żydowskiej kabały. Między JP i JPII analogie są zaskakująco oczywiste.

JP, filosemita, socjalistyczny bojówkarz na rzecz światowej żydo-bolszewickiej rewolucji, potem agent austrowęgierski, później niemiecki (materiałami dysponuje IPN), który w interesie mocodawców dążył do wywołania w Polsce w 1915r. antyrosyjskiego powstania eliminującego Rosję z udziału w I wojnie światowej, co było równoznaczne z przekreśleniem szans Polaków na odrodzenie własnego państwa. W interesie żydowskiej finansjery z USA i Wlk.Brytanii, w wyniku inspirowanego i finansowanego przez nią zamachu majowego w 1926r., obalił legalne rządy narodowo-ludowe wprowadzając rządy swojej żydowsko-masońskiej kamaryli, czym skutecznie zniszczył szanse Polski na gospodarczy rozwój, co w efekcie doprowadziło do upadku i ponownego rozbioru Polski w 1939r.

Czy błogosławiony JPII Wielki także był destruktorem polskiej sprawy? Już słyszę to pytanie oburzonych i niedowierzających, niedowierzających nawet temu, co sami widzą, co słyszą i w czym uczestniczą od 1980r. Tak, JPII i jako katolik i jako Polak (czy Polak?) służył tym samym syjonistycznym siłom, co JP – J.Piłsudski.

Jest wielce charakterystyczny ogromny wysiłek medialny, także oświatowy, w propagowaniu tych postaci jako wybitnych Polaków. Co ciekawe, w przypadku JP udało się to częściowo już przed wojną, oczywiście przy dużym udziale aparatu państwa. Prymitywnemu osobnikowi – z upodobaniem posługiwał się wulgaryzmami (koprolalia), co dzisiaj jest dość powszechnym objawem celowego niszczenia kultury języka, fatalnemu dowódcy wojskowemu (przed sławną bitą warszawska 1920r. podał się do dymisji – uciekł z pola walki, mimo, iż sam do wojny z ZSRR doprowadził), choć zdolnemu bojówkarzowi, jednak bardzo miernemu, antynarodowemu politykowi, zaczęto stawiać pomniki wodza narodu.

Podobnie stawia się dzisiaj pomniki JPII – duchowemu przywódcy narodu -, niewątpliwie, w porównaniu z JP, człowiekowi dobrze wykształconemu, inteligentnemu i, co nie jest bez znaczenia, obdarzonemu talentami: aktorskim i oratorskim, a te znakomicie się sprawdzają w manipulowaniu otoczeniem, zwłaszcza tłumami wiernych nieprzyzwyczajonych do myślenia, refleksji, czy analizy słuchanych treści. JPII to postać znacznie przewyższająca swoim formatem JP. I nie jest to tylko efekt dzisiejszej, zdecydowanie totalnej pozycji żydowskich mediów i ich propagandowej siły oddziaływania, inaczej manipulacji, ale wynika z roli jaką historia, czyli światowe siły syjonistycznej finansjery powierzyły JPII.

JP demontował tylko siły narodowe polskie i osłabiał polską organizację państwową. JPII, natomiast, pracował na rzecz demontażu całego bloku państw socjalistycznych, które, co trzeba koniecznie pamiętać, już od 1956r. pozbawiły żydostwo władzy politycznej. Katolicy powinni także pamiętać, że JPII, jeszcze jako bp K.Wojtyła, podkopywał cały chrześcijański porządek. Tę prace rozpoczął na Soborze Watykańskim II.

10274305_642701815797749_2723391722581501626_nI refleksja ostatnia. Mnożą się dzisiaj organizacje, partie, partyjki, ruchy, odwołujące się do wartości katolickich (np. G.Braun). Skąd to się bierze? Wyjaśnienie jest dość proste. Polacy nie dadzą się już nabrać na liberalizm z „wolnym rynkiem”, na lewicowość, na żydowski kapitalizm itp. Dwadzieścia lat monokulturowej uprawy wyjałowiło społeczną glebę skutecznie – trzeba wymyślić nowe polityczne geszefty, ale syjonistyczny koncept już się wyczerpał. Pozostaje mu tylko dzielić społeczeństwo, czyli elektorat, na możliwie najwięcej cząstek i w ten sposób eliminować z politycznego życia.

Jedną z takich inicjatyw, o niewątpliwie syjonistycznej inspiracji, jest ruch na rzecz intronizacji Jezusa Chrystusa na króla Polski. Animatorzy ruchu przewidują, że Polak-katolik z pewnością znów da się wyprowadzić w pole.

Jest to dość skrajny ruch, nie mniej wart chwili uwagi, zwłaszcza katolików. Propagatorzy ruchu mienią się zagorzałymi katolikami. I rzecz charakterystyczna: każda wypowiedź na temat prawdziwej roli, religijnej i politycznej, jaką odegrał JPII jest przez tych świętoszków uznawana za atak na cały KK, na katolicyzm w ogóle. A treści wypowiadane przez JPII uznają za prawdy objawione. Nie przeszkadza im to jednak odrzucać opinii KK, przedstawicieli Episkopatu Polski, którzy w kwestii intronizacji zajmują stanowisko jednoznaczne: NIE dla takiej intronizacji. Nie ma dla nich znaczenia, że KK w kwestiach wiary i symboliki jest jednością. Cóż, ciekawa jest ta dialektyka świętoszków od intronizacji, dialektyka w iście w rabinicznym stylu – przeciwstawiają JPII nie tylko Episkopatowi, ale i samemu KK.

Niestety, czas jest taki, że nie ma rzeczy świętych, uznanych, nienaruszalnych wartości. Wszystko można wydrwić, ośmieszyć, przeinaczyć, zrelatywizować, wykorzystać dla własnych, egoistycznych celów. Dlatego katolicy muszą dzisiaj być szczególnie uczuleni na różnych przebierańców, także na tych w najdostojniejszych szatach, na biegających z krzyżem w jednej, a z różańcem w drugiej dłoni. Ufać można własnemu rozumowi i zgromadzonym doświadczeniom. Tu walka idzie nie tylko o ludzkie dusze, o duszę Narodu, ale przede wszystkim o narodowy i państwowy byt Polaków.

          A teraz niech przemówią pisane źródła i sam bohater, JPII.

a191.  Zbigniew Brzeziński, były doradca do spraw bezpieczeństwa narodowego prezydenta USA Jimmiego Cartera, udzielił wywiadu korespondentowi Polskiego Radia Markowi Wałkuskiemu:

 Marek Wałkuski: Panie profesorze, podobno Sowieci byli przekonani, że to pan wyreżyserował wybór Karola Wojtyły na papieża.

Zbigniew Brzeziński: To brzmi prawie jak dowcip, ale faktem jest, że ówczesny szef KGB poinformował Politbiuro, że to ja zmontowałem ten wybór. Odbyło się to rzekomo poprzez moją współpracę z kardynałem Filadelfii Johnem Króla, który był z pochodzenia Polakiem. Według KGB zmobilizował kardynałów amerykańskich i niemieckich by w ten sposób moja koncepcja wyboru kardynała Wojtyły na papieża została wprowadzona w życie (śmiech). Kiedyś na zakończenie jednego ze spotkań z Janem Pawłem II, papież łaskawie powiedział do mnie „Proszę się wkrótce odezwać”. Odpowiedziałem, że nie mogę nadużywać tego przywileju, który sobie wyjątkowo wysoko cenię. Wtedy papież roześmiał się i zażartował: „Panie profesorze, skoro już Pan mnie wybrał, to musi mnie Pan odwiedzać”.

MW: A kiedy pierwszy raz spotkał pan kardynała Karola Wojtyłę?

ZB: Nie pamiętam dokładnie roku, ale to musiało być w pierwszej połowie lat 70., wkrótce po jego nominacji na stanowisko kardynała krakowskiego. Wojtyła był wtedy z odczytem w Harvardzie. Nie zgrywając się na antyklerykalizm muszę szczerze przyznać, że normalnie na wykład kardynała nigdy bym nie poszedł, nawet, jeżeli odbywałby się po przeciwnej stronie ulicy. Tym razem byłem na wakacjach w Maine – kilkaset kilometrów od Bostonu, gdzie znajduje się Harvard. I nie wiem, co mi strzeliło do głowy, ale wsiadłem do samochodu, pojechałem 50 mil na lotnisko i stamtąd poleciałem do Bostonu aby usłyszeć Wojtyłę.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/360172,Brzezinski-Jan-Pawel-II-mial-szczegolny-i-osobisty-kontakt-z-Bogiem

2.  Warto zwrócić uwagę na jedność czasu spotkania Wojtyły z Brzezińskim i prośby prymasa S.Wyszyńskiego o nawrócenie bpa K.Wojtyły.

Już w roku 1974, w homilii wygłoszonej 9 kwietnia w katedrze warszawskiej kardynał Wyszyński, prymas Polski, napominał i ostrzegał:

Kościół posoborowy, Kościół, którego Credo staje się elastyczne, a moralność relatywistyczna, Kościół na papierze, a bez Tablic Dziesięciorga Przykazań!
Kościół, który zamyka oczy na widok grzechu, a za wadę ma bycie tradycyjnym, zacofanym, nienowoczesnym.
Prośmy Boga, by Karol Wojtyła, biskup Rzymu i Papież, otworzył się na Bożą łaskę jak święty Piotr, który, czuwając podczas Męki Pańskiej, po trzykrotnym zaparciu się Go, wylał „serdeczne łzy”? (Mt 26, 75) i umarł jako męczennik za wiarę!

 http://forum.piusx.org.pl/index.php?topic=52.0

3.     Materiały IPN    Warszawa, 1988.09.07

             TAJNE

I. Materiały IPN BU 0449/9 t.6, s.1-3

Dotyczy: watykańskich ocen perspektyw normalizacji stosunków PRL – Stolica Apostolska

1. Mimo oficjalnych zapewnień wyższych urzędników Kurii rzymskiej o chęci Stolicy Apostolskiej jak najszybszego nawiązania stosunków dyplomatycznych z Polską, JPII oraz Episkopat Polski nie odstąpili od warunków wstępnych, od spełnienia których uzależniają finalizacje porozumień. (…) Jednocześnie JPII przedstawił kolejne postulaty, od realizacji których uzależnia normalizację stosunków:

delegalizacja „Solidarności” jako związku zawodowego (…)

 

2. Realizacja koncepcji watykańskich służyć ma koncepcja „okrągłego

stołu”, do której JPII i Kościół odnoszą się z pełną aprobatą.

 

Dyrektor

Gen.bryg. Zdzisław Carewicz

IPN BU 0449/9 t.6, s.1-3

 

II. Materiały IPN BU 0449/9 t.5, s.12-14

Notatka informacyjna

 

(…) Watykan pragnie, aby te uroczystości (obchody 1000-lecia w Częstochowie w 1988r. – D.K.) nie przybrały charakteru nacjonalistycznego i dlatego Episkopat Polski będzie usiłował im nadać profil ściśle religijny i spokojny.

(…) znawcy stosunków panujących w Episkopacie Polski, jak i stanowiska K.Wojtyły w tym względzie stwierdzali przed otrzymaniem przez H.Gulbinowicza kapelusza kardynalskiego, że otrzymał go w nagrodę za „wierność dla Krakowa i zwalczanie prymasa (J.Glempa, a wcześniej S.Wyszyńskiego – D.K.) oraz jego linii politycznej”.

(…) H.Gulbinowicz przez kilkanaście lat zwalczał energicznie wszelkiego rodzaju gest wobec Kościoła ortodoksyjnego w ZSRR, nie mówiąc o tym, że aktywnie zajmował się organizacją „podziemnego” Kościoła na Litwie i Ukrainie.

 

Inspektor Wydz. XIV

Dep. I MSW

Ppor. S.Żyrda

IPN BU 0449/9 t.5, s.12-14

4.  Filmy – JPII przemawia do posłów, których zdecydowana większość jest żydowskiego pochodzenia i w żaden sposób nie pochodzą oni z demokratycznych wyborów, ich udział w sejmie RP jest konsekwencją ustaleń Żydów biorących udział w obradach „okrągłego stołu”. Polski Naród został wyeliminowany z życia politycznego swojego kraju w czym znaczący udział miał JPII (uwaga! materialy IPN, warunek JPII: delegalizacja Solidarności).

 

Istotna wypowiedź JPII na filmie w czasie od 2.50 – 3.20

Istotna wypowiedź JPII na filmie w czasie od 1.05 – 2.10

 

5.  Jan Paweł II o Integracji Europejskiej

Kościół nie może nigdy pozwolić na nadużywanie go do antyeuropejskiej demagogii oraz podsycania antyeuropejskich nastrojów. Dla zjednoczonej Europy nie ma bowiem alternatywy.

Jan Paweł II
przemówienie do parlamentarzystów austriackich,
Rzym, 23 marca 1997 roku.

 

Rozszerzenie Unii Europejskiej na Wschód, a także dążenie do stabilizacji monetarnej powinny prowadzić do coraz ściślejszego wzajemnego powiązania narodów (…)

Jan Paweł II,
do korpusu dyplomatycznego akredytowanego przy Stolicy Apostolskiej.
10 I 1998

http://samorzad.malopolska.w.interia.pl/europa/papiez.htm

Na lotnisku w Krakowie 2003r., tuż przed referendum akcesyjnym Polski do UE, JPII agitował:

Polska potrzebna Unii, Unia potrzebna Polsce

 

6. Działalność JPII podsumował bardzo subtelnie, ale rzeczowo i uczciwie ks.prof. Cz.Bartnik. Jednak, jako polski nacjonalista, muszę wyznać, iż nie sprawiło mi radości wymienienie Polski na ostatnim miejscu przez ks.prof. Cz.Bartnika.

Jan Paweł II otworzył szeroko cały Kościół na świat żydowski, religijny i świecki, i prywatnie sam był – można powiedzieć – filosemitą, a jednak jego postawa i jego działanie w tym względzie nie przyniosły pożądanych owoców. Wprost przeciwnie, tym śmielej atakuje się Kościół katolicki, w tym i Kościół polski, i Polskę (…).” (Nasz Dziennik 22.08.2007, „Rozczarowanie”).

 

Dariusz Kosiur

 

PS

Plyta nagrobna JP2 1 szt

Srebrna róża na płycie nagrobnej JPII (już usunięta) – znawcy przedmiotu twierdzą, iż róża jest symbolem tajemnicy oraz milczenia. Róża została zaczerpnięta z tradycji różokrzyżowców. Nazwa różokrzyżowców wywodziła się z emblematu przyjętego przez Zakon: różą na tle krzyża, symbolizująca w sposób filozoficzny połączenie wiedzy i wiary, a na sposób gnostycki: zbawienie nie przez wiarę, a przez wiedzę. Czerwona róża symbolizuje szczęście w miłości, natomiast biała symbolizuje czystość myśli, słów i czynów. W chwili obecnej różą w kontekście wolnomularstwa, jest najczęściej utożsamiana z RÓŻOKRZYŻEM.

Róża – królowa kwiatów – ma również bogate znaczenie symboliczne w chrześcijaństwie, ponieważ róża ma bezpośrednie odniesienie do Matki Bożej, określanej jako „Róża Mistyczna”. W sztuce chrześcijańskiej złota róża głównie symbolizuje Chrystusa Zmartwychwstałego, natomiast tylko biała lub czerwona róża symbolizuje Maryję.

Nie należy jednak zapominać, że JPII w listopadzie 1983 roku w miejsce starego Kodeksu Prawa Kanonicznego wprowadził dla Kościoła nowy, w którym nie ma już kary wykluczenia z Kościoła za przynależność do masonerii.

Wcześniej, 18 kwietnia 1983 roku JPII udzielił audiencji Komisji Trójstronnej i był fotografowany w otoczeniu jej członków (wiedząc, że ta komisja otwarcie przygotowywała się do rządu światowego, czyli NWO). Komisji Trójstronnej przewodniczyli Zbigniew Brzeziński i David Rockefeller. W trakcie rozmowy miała miejsce krytyka za opieszałość jaka cechowała ruch w kierunku “NWO”. (http://www.ultramontes.pl/posoborowi_4.htm)

30 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

30 responses to “Rok 2015 rokiem JPII – triumf syjonizmu

  • michal

   Gdyby to była prawda to SB by to wyciągnęło , a Jaruzel piał na temat tego bzykanka jak oszalały . Typowe gówno . Zwykła przyjaciółka i nic poza tym . Kompletnie nie masz najmniejszego dowodu a piepszysz jak oszalały . Pomyśl czasami trochę , zamiast oczerniać Wojtyle . W innych sprawach na jego temat w pełni cię popieram . Pisałeś o tym w innym temacie.

   Polubienie

   • maniek

    …było sporo materiału – ale zniknoł – teraz pojawiają sie w sieci „skróty”…tutaj jest pare zdjęc!..wprawdzie – mozna to różnie interpretować – ale w/g mnie „język ciała” „bohaterów: – świadczy o duzej zażyłosci…
    http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4158

    mogłbyś zapytać wnuczke Ireny Kinaszewskiej albo jeszcze lepiej zbadać DNA tej dziewczyny …jest aktorką…

    …pytań jest wiele – ale kto na nie odpowie?…
    tak samo jak i ten cały „zamach” – postrzelili go w lewa/prawą? – a miał zabandazowane obie …

    Polubienie

   • michal

    Skończmy temat , bo to jest zwykłe pierd…. bez dowodów . Rozumiem , że waszym marzeniem byłoby , aby to była prawda , póki co wyciągacie stare gówno z sieci i nic poza tym . Nigdy nie uwierzę w te brednie , gdyż nie wierzę , aby posunął się do tego stopnia i był tak zakłamany .

    Polubienie

 1. Warto też coś wspomnieć o Kidnaszewskiej , synie Adamie i powierniku ks. Bardeckim…. To dopiero byłby szok….dla wyznawców Wojtyły…

  Polubienie

  • micha

   Pokaż dowody , a potem będziesz pierdo… Pokażesz dowody . Udowodnij bzykanie z ta panią , masz pewność , że to jego syn , czy tylko tak pierdo…, aby pierd…..

   Polubienie

   • A ty pokaż dowody że tak nie było…Obal to… Pokaż dowody….Pokaż dowody że tak nie było i zamknij temat…

    Polubienie

   • michal

    Idz do IPN to zdobędziesz dowody . Tam są materiały , że to była prowokacja SB . Wojtyła był pod obserwacją a te biedaki gnojki z SB gdy im się znudziła obserwacja i nie zobaczyli pornosa z udziałem Wojtyły oleli sprawę i tyle . Pewnie najlepiej gów.. wiedzieć o opluwać Wojtyłę .

    Polubienie

  • micha

   I nie żadna Kidnaszewska tylko prawidlowo Irena Kinaszewska . Adam podobny a czy to jest dowód ? . Pokaż dowody jakie masz . Tylko nie strony z internetu,

   Polubienie

  • michal

   Gdyby to była prawda to SB by to wyciągnęło , a Jaruzel piał na temat tego bzykanka jak oszalały . Typowe gówno . Zwykła przyjaciółka i nic poza tym . Kompletnie nie masz najmniejszego dowodu a piepszysz jak oszalały . Pomyśl czasami trochę , zamiast oczerniać Wojtyle . W innych sprawach na jego temat w pełni cię popieram . Pisałeś o tym w innym temacie.

   Polubienie

 2. przemex

  Co do domniemanych ataków żydowskich mediów na kościół trzeba sobie zadać pytanie dlaczego krytykują jedynie wyczyny hierarchów kościelnych a nie dotykają w ogóle tematu skąd się chrześcijaństwo wzięło, kto miał interes w tym aby aby ono odniosło taki sukces, jaki był cel stworzenia i narzucenia go masom oraz nie mówią prawie nic na temat szkodliwego wpływu tej ideologii na umysły ludzi tylko sprowadzają temat do pedofilskich wyczynów księży? Swoją drogą to wielowiekowych krwawych wyczynów papieży też jakoś mniej dotykają tylko napadają na parafialnych księży? Ciekawe to wszystko, czyżby jeszcze mimo masowego odchodzenia ludzi od religii chcieli jeszcze w jakiś sposób podtrzymać ich istnienie żeby móc jeszcze trochę porządzić masami za ich pomocą?, bowiem religia szczególnie monoteistyczna jakby nie było nadaje się do tego najlepiej.

  Polubienie

 3. Z tego co śię oriętuję z ewangeli to wara w Chrystusa nie była narzucana siłą…Wręcz przeciwnie w wieku I i II n.e… wyznawcy byli głównie tępieni przez Żydów… a w czasach Konstantyna dszło już do takiej deprawacji gdzie chrześcijaństwo, które już nie miało nic wspólnego z nauką ewangelii stało się religią państwową o charakterze totalitarnym…Właśnie wówczas rozpiczęło się siłowe narzucanie chrześcijaństwa masom…Ci co się nie podporządkowali byli tępieni w okrótny sposób…
  Od tego czasu chrześcijaństwo pod władzą papierzy przelało najwięcej krwi na ziemi…

  Polubienie

  • przemex

   Nie była narzucana siłą bo Imperium Rzymskie gdzie istniała tolerancja religijna na to nie pozwalało, choć fanatyzm chrześcijan widoczny był już wtedy, niestety Imperium Rzymskie zbyt pózno zorientowało się z czym ma do czynienia. Po za tym chrześcijaństwo trafiło na podatny grunt, niewolnictwo, imperializm Rzymu, ciągłe prowadzenie wojen, korupcja, nierówności społeczne spowodowały szybki wzrost liczby chrześcijan obiecujących gruszki na wierzbie i zbawienie w żydowskim niebie szczególnie wśród żołnierzy i niewolników co spowodowało spadek morale w armii i tym samym osłabienie możliwości obronnych cesarstwa Rzymskiego, także ideologicznie chrześcijaństwo podkopało potęgę militarną i polityczną Rzymu a gospodarczo i finansowo zniszczyli go Żydzi i inni spekulanci finansowi. A po tym jak chrześcijaństwo zdobyło już odpowiednią liczbę wyznawców i status religii państwowej przeszło od stwarzania pozorów pokojowości do otwartych prześladowań, ze swoimi przeciwnikami się nie cackało mordując, torturując, zamykając w więzieniach, niszcząc pogańskie świątynie i ich dorobek kulturowy.

   Polubienie

   • No tak zgadzam się… idea której nauczał Chrystus była śmiertelnym zagrożeniem dla Cesarzy, Królów, i wszelkich plemiennych wataszków..

    Nawet Obama w przemówieniu powołując się na słowa Chrystusa…

    ‚jak ktoś cię uderzy w policzek to nadstaw drugi… albo błogosławieni, którzy czynią pokój…bądź .. miłujcie nieprzyjaciół swoich, błogosławcie tych, którzy was prześladują..’
    powiedział:….. ‚zacytujcie te słowa dla Pentagonu, CIA….’

    Za czasów Konstantyna, który czcił Zeusa – ówczesne chrześcijaństwo nie niszczyło świątyń pogańskich tylko je modyfikowało… Czyli krótko mówiąc chrześcijaństwo z III, IV w. to ‚ochrzczone’ pogaństwo…W miejsce Venus, Isztar wprowadzono Marię…a dziś w Watykanie gdzie jest posąg Piotra to w rzeczywistości jest to posąg Jupitera…

    Jedno jest pewne – proste zasady moralności i miłości są zagrożeniem dla NWO…. I to jest celem ataku…. Mamy wojnę moralną, a nie militarną..

    Polubienie

   • przemex

    Część świątyń faktycznie przerobiono na chrześcijańskie, ale wiele zniszczono a na ich ruinach postawiono chrześcijańskie, również zniszczono wiele posągów, palono również stare księgi, zniszczono bibliotekę aleksandryjską i wiele innych podobnych instytucji, to spowodowało utratę dużej części wiedzy historycznej której teraz nam niestety brakuje i to wcale nie była głupota lecz celowe działanie obliczone na zatarcie śladów po pogańskiej tożsamości ludów starożytnych aby móc w umysłach ludzi łatwiej zaszczepić tożsamość żydowską która zrobiła z miliardów ludzi bezmyślne stado baranów(bożych?) do wypasania, strzyżenia i dojenia i jak widać to się w dużej mierze udało. Zresztą widać to na przykładzie Polski gdzie nasze pogańskie dziedzictwo zostało zniszczone prawie całkowicie, a na tym co zostało położyły łapy katolickie sępy skrzętnie ukrywające przed Polakami ich prawdziwą przeszłość i wmawiające nam że w momencie „chrztu Polski” zostaliśmy prawdziwymi katolikami i Polakami i „cywilizowanymi ludzmi” a wcześniej byliśmy „niecywilizowaną dziczą ubraną w skóry i łażącą po drzewach” i niestety wielu Polaków w to uwierzyło i kurczowo tej propagandy się trzyma…
    Co do Jezusa spierał się nie będę, nie zostawił ludzkości żadnych pism które pisał by osobiście, wszystko spisano wiele lat po jego śmierci, wielokrotnie przerabiano i upoprawniano politycznie w zależności od interesów przywódców chrześcijańskich sekt w czasach rozwoju chrześcijaństwa, także trudne jest w ustaleniu co tak naprawdę mówił a ewangeliom zwyczajnie nie ufam.

    Polubienie

  • jangryko – jewangelie są wyssane z palca. „Chrystus” też. To jest żydowskie oszustwo, podrzucone poganom, aby czcili żyda.
   Judaizm i żydo-chrześcijaństwo to dwa wielkie oszustwo. Nienawidzą się nawzajem, bo każde z tych oszustw chce być ” jedyną prawdziwą wiarą”.
   I jedynym prawdziwym „narodem wybranym”.
   Tyle że za judaizmem stoją żydo-bankstrzy, którzy przejęli kontrolę nad kk i protestantami. I wykorzystują ich do własnych celów. Choćby do szczucia ich na islam czy do walk na falszywych barykadach w „obronie wiary” i „obronie krzyży”. Widać to w Polsce gołym okiem – Polska ginie a katole co trochę mobilizują się do „obrony wiary i krzyży”. To dla nich ważniejsze niż ginąca Polska. Lub inicjują idiotyczne kampanie na rzecz „intronizacji” żyda na króla Polski.

   Polubienie

 4. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski !

  Protest Antywojenny !

  Nie wnikając w osobiste uwikłania i podporządkowanie Pana Prezydenta oraz rządu RP, syjonistycznej , zwierzchniej , tajnej, światowej władzy Protestuję przeciwko angażowaniu Polski i Polaków , w tym polskich żołnierzy w wojnę na Ukrainie, docelowo w wojnę z Rosją. Rosjanie , Ukraińcy /wyłączając banderowców/ są naszymi słowiańskimi braćmi i stosunki pomiędzy Nami powinny być realizowane na pokojowej płaszczyźnie.

  My Polacy mamy swój honor i swoją mądrość życiową i nigdy /w przeważającej części/ nie będziemy „ mięsem armatnim ” dla syjonistycznego „ możnowładcy ” dla zabezpieczenia jego dążeń do realizowanej przez niego z uporem maniaka, chorej, szkodliwej społecznie koncepcji / wizji stworzenia na świecie nowego porządku świata w sytuacji gdy ze starym nie mógł sobie poradzić ciągle wywołując na świecie wojny, rewolucje, zamachy stanu itd. , w trakcie których zupełnie bezsensownie zginęły miliony ludzi oraz rozlało się morze ludzkiej krwi.

  Polacy jako naród wystarczająco już dużo krwi przelali , w sumie jedynie za „Waszą wolność”, bez odwzajemnienia się z Waszej strony, gdy po 1989 r. zamiast wolności, którą ciągle mieliście na ustach, okradliście Naród Polski prawie ze wszystkiego pod szczytnymi, pięknymi , a w rzeczywistości pustymi hasłami : „ wejścia do Europy” , „demokracji i wolności” , skazując rzesze Polaków na tułaczkę po świecie za chlebem , a reszcie społeczeństwa fundując bezrobocie i brak dostępu do służby zdrowia oraz zniewolenie przez dług oraz inne Wasze socjotechniczne wynalazki typu umowy śmieciowe, elastyczny czas pracy itp. , pozbawiające Polaków socjalnego należnego wszystkim bezpieczeństwa.

  Polakom , w tym szczególnie tym , którzy zostali zmuszeni z powodów politycznych , ekonomicznych do emigracji za granicę życzę , by doczekali takiej chwili, by mogli powrócić do Polski i żyć w niej spokojnie , by zakończyła się wreszcie Ich i Nasza niewola.

  Łódź , dnia 31 marzec 2015 r. kapitan Michał Jarzyński

  PS. Powyższy tekst jest modyfikacją poprzedniego umieszczonego przeze mnie w 27 sierpnia 2014 r. na platformie petycji avaaz.org z dostosowaniem do aktualnej sytuacji w kraju i na świecie.

  Podpisz protest :
  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej_Bronislaw_Komorowski_Protestuje_przeciwko_finansowaniu_zydobanderowskiej_junty_w_Kij/

  Polubienie

  • micha

   a Bull sobie tym protestem dupę podetrze jak dostanie sraczki po zjedzeniu śledzia i popiciu mlekiem wszak dziś post . Szkoda na to czasu i zachodu .

   Polubienie

 5. kanapa@o2.pl

  Polska w AIIB? OBY!!
  I oby odciac sie wreszcie od Szatanskich Stanow Zjednoczoncyh, i ich USShraellskich terrorystow z pejsami !!

  Za, http://xportal.pl/?p=20152

  Polubienie

 6. SanMan

  No patrzcie go … Jeden ze szmatławców internetowych nie jakie WUPE zamieściło arytkuł o tym jak Rosjanie i Chinczycy RATUJĄ POLAKÓW z Jemenu, nawet Polszmat w TV puściło newsa o tym, normalnie sensacja. Rosja już taka nie grożna!!?? Przecież mogli Poljaków tam zostawić, a jednak pomogli? Przecież zamiast pomagać mieli już wjeżdzać do nas czołgami i rzucać na Warszawę nuki ???!!! TOĆ TO PARODIA, POLSKI POLITYCZNY BRUDASIE z PEJSEM za uchem, pamiętaj, że PRAWIDZWY POLAK zrobi w POLSCE WRESZCIE PORZĄDEK!!! MIEJ TO NA UWADZE, MEDIA, I SPRZEDAJNE DZIENNIKARZYNY ROWNIEZ!!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,24-Polakow-ewakuowanych-z-Jemenu-MSZ-dziekuje-Rosji-i-Chinom,wid,17422331,wiadomosc.html

  ktos tu chyba kota worem powoli odwraca!!

  Polubienie

 7. Pingback: Wielkanocne refleksje o św. JPII i upadającej Polsce | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 8. Pingback: Rocznica początku likwidacji naszej Słowiańskiej tożsamości | hubalblog

 9. Pingback: Karol Wojtyła vel Katz | hubalblog

 10. Pingback: Wielkanocne refleksje o św. JPII i upadającej Polsce | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 11. Pingback: Wielkanocne refleksje o św. JPII i upadającej Polsce | forumdlazycia Tradycji Katolickiej

 12. Pingback: Wielkanocne refleksje o św. JPII i upadającej Polsce | Zaścianek Porusza-zapiski

 13. Pingback: Wielkanocne refleksje o św. JPII i upadającej Polsce | Zaścianek Porusza-zapiski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.