Bojkotujmy wybory prezydenckie 2015

307781_120407971398436_967836710_n

 

Zachęcamy PT Czytelników do zapoznania się z argumentami przeciwnymi bojkotowaniu wyborów, jakie zaprezentował prof. dr hab. Artur Śliwiński, skądinąd bardzo rozsądny ekonomista, w tygodniku „Myśl Polska”, a który zamieściła przejęta przez żydo-agenturę dawna strona WierniPolsce.

„Wygrać wybory, wygrać pokój.”

https://wiernipolsce.wordpress.com/2015/04/01/wygrac-wybory-wygrac-pokoj/

Warto porównać specyficzne racje na rzecz udziału w wyborach, wyłuszczane chyba na polityczne zamówienie żydo-reżimu przez profesora A.Śliwińskiego, bo trudno dopatrzeć się w nich innej intencji, np. politycznej logiki, z rzeczowymi argumentami na rzecz bojkotu wyborów w poniższym tekście.

„10 argumentów na rzecz bojkotu wyborów”

http://www.bojkotwyborow.rdl.pl/?p=19

square

____________________________________________

Stanowisko WPS wobec wyborów prezydenckich 2015

logo-wps

Za tydzień , 16 marca upływa termin zgłaszania przez komitety wyborcze kandydatów na urząd prezydenta RP. Ostateczną datą weryfikującą nie tyle popularność i poparcie społeczne, co stopień powiązania kandydatów z systemem okrągłostołowym, będzie data 26 marca 2015 r.

Wówczas pełnomocnicy komitetów wyborczych kandydatów na prezydenta złożą formularze list poparcia uzyskane sposobem, nad którym tak naprawdę nikt nie ma kontroli. Formalna weryfikacja list poparcia przez Państwową Komisję Wyborczą jest jedynie listkiem figowym przykrywającym już na etapie „zbierania” poparcia wstydliwy proces deformacji i manipulacji wolą narodu.

Układ magdalenkowy, mający na wiele sposobów dostęp do systemu PESEL, nie ma żadnych problemów ze skompletowaniem list poparcia. W gorszej sytuacji są tzw. poza systemowi kandydaci. Ci zmuszeni są do mozolnego kompletowania ok. 120-130 tys. deklaracji poparcia, aby mieć pewność, że PKW spośród nich wybierze minimum 100 tys. niewadliwych formalnie głosów poparcia.

Gdy dotrzemy do magicznej daty 26 marca 2015 r. wtedy dopiero tak naprawdę zacznie się kampania wyborcza. Ale i wówczas mafijny system magdalenkowy ma wiele sposobów, aby z kampanii zrobić karykaturę, gdyż już obecnie wyrażany jest oficjalny pogląd, że „poważnymi „ kandydatami są tylko dwaj kandydaci – wystawieni przez PO i PiS, a zatem kandydaci w stu procentach partyjni, pomimo, że formalnie komitety wyborcze kandydatów na prezydenta działają w formule komitetów wyborczych wyborców.

Następna farsa dotyczy systemu finansowania kampanii kandydatów na prezydenta. Niemal wszyscy tzw. systemowi, okrągłostołowi kandydaci, posiadający zaplecze partii parlamentarnych, korzystają z dotacji budżetowych do funduszy partyjnych, czyli de facto pośrednio finansowani są z podatków obywateli. Natomiast kandydaci pozaparlamentarni, a zwłaszcza poza systemowi ( gdyż tu nie zachodzi tożsamość) zdani są na dobrowolną hojność obywateli.

Całkowita asymetryczność zachodzi w dziedzinie dostępu do mediów. „Żelaźni” kandydaci PO i PiSu oraz ich nieudolne tło w postaci pozostałych kandydatów partii parlamentarnych, to główni aktorzy mediów już nie tylko od dnia formalnego rozpoczęcia kampanii wyborczej, ale znacznie wcześniej. Zaś obecnie, jeszcze przed krótkim, dwutygodniowym okresem tzw. bezpłatnych audycji wyborczych w TVP i PR, obserwujemy niemal całkowite zdominowanie przekazu medialnego przez dwóch kandydatów- B. Komorowskiego i A. Dudę.

Odrębną sprawą jest format kandydatów. Ich powaga państwowa, doniosłość programów oraz przywódcze cechy osobowościowe. Pomimo, że na dzień 9 marca 2015 zgłoszonych zostało już 21 kandydatów, a należy się spodziewać dalszego parcia na pałac i zgłoszenia się jeszcze kilku kandydatów – to nie przekłada się to na ich rangę, stosowną do wielkich wyzwań przed jakimi stoi Polska i Europa.

Na koniec należy wspomnieć o sprawie najważniejszej jaką jest stan świadomości narodowej i gotowość Polaków do działań na rzecz odzyskania państwa z rąk magdalenkowej, okrągłostołowej mafii i bezkarnych, gospodarczych i medialnych okupantów zagranicznych. Niestety póki co konsumpcjonizm i atrofia narodowego, suwerenistycznego myślenia oraz praktyka małej stabilizacji za wszelką cenę, dominują w postawach większości Rodaków.

W tej sytuacji jedynym zachowaniem wyborczym odpowiedzialnie myślących środowisk politycznych jest bojkot zbliżających się wyborów. Ale rozumiany nie jako wycofanie się z życia politycznego i publicznego lecz wręcz przeciwnie- bojkot aktywny, dążący do obnażenia wyłącznie destrukcyjnego charakteru obecnych władz, jak i bezprogramowości oraz antypolskości głównych sił opozycyjnych, które tak jak i obecne władze wywodzą się z układu okrągłostołowego i wpisują się w niebezpieczny proces wasalizacji i marginalizacji Polski.

Aktywny bojkot ma na celu delegitymizację okrągłostołowych i kolaborujących z systemem kandydatów oraz poruszenie świadomości Polaków i włączenie większości z nich w proces odzyskiwania Polski. Musimy od nowa zbudować polskie instytucje życia państwowego i narodowego. Musimy powołać Obywatelskie Zgromadzenie Narodowe, wyłonić Polską Radę Stanu i narodowego prezydenta – nie bacząc na plany polityczne pookrągłostołowej mafii.

Prezes Stowarzyszenia

Wierni Polsce Suwerennej

Paweł Ziemiński

zspbojkot

_____________________________________________

Komentarze

 

 1. O bojkocie polskich wyborow z troche innej perspektywy: https://wolnewybory.wordpress.com

  Lubię

 2. Seweryn

  Ok mogą sfałszować kilka procent ale nie dajmy się ogłupic, każdy bojkot jest im na rękę…

  Zamiast tego mamy w tych wyborach Patryotów z Ruchu Narodowego!!!

  Może zapomnieć o podziałach i postawić na nich?

  Czy jak zwykle??? Na Patryotów po… !!!Rozbiorach!!!

  Bo puki jeszcze jest polska (w 2015 nadal małe p.) to Wina i Igrzysk…

  Lubię

 3. grzanek

  Kolejna wrzuta z prywatnego bloga prezesa partii „Zmiana” – Mateusza Piskorskiego:

  „W najbliższą niedzielę najlepiej odpocząć. Oddać się relaksującej lekturze, pójść na spacer, spotkać się z rodziną i przyjaciółmi, łowić ryby, pobawić się z dziećmi, obejrzeć dobry film i zrobić tysiące innych rzeczy, pożytecznych i przyjemnych. Nie warto uczestniczyć w cyrku w charakterze małp legitymizujących nędzny występ dwóch błaznów. Panów, którzy zajmowali się przez ostatnie miesiące ciężką pracą, ucząc się na pamięć niezgrabnie napisanych wystąpień, ćwicząc grymasy i koślawe gesty i bezskutecznie próbując zapamiętać, w którym momencie publicznego wystąpienia potrzebny jest krzywy, plastikowy uśmiech. Pan Duda i pan Komorowski chcą usiąść pod legendarnym żyrandolem w niegdysiejszym Pałacu Namiestnikowskim i poudawać, że rządzą, podejmują strategiczne decyzje, zajmują się mozolnym zapisywaniem swych nazwisk na kartach najnowszych dziejów Polski.”

  Czytaj dalej: http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2015/05/22/24-maja-nie-musimy-nikomu-dawac-pracy-za-14-tysiecy/

  Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, na kogo zagłosować w wyborach parlamentarnych, niech lepiej zapozna się z kierunkiem ideowym „Zmiany”. To jest szansa dla Polski, której nie możemy przegapić.

  Lubię

 4. grzanek

  Jeszcze jedna perełka: ” Lidera partii KORWiN bardzo szanuję za konsekwencję w głoszeniu poglądów, niekoniecznie przez system akceptowanych i często niepoprawnych. Janusz Korwin-Mikke jest wszakże konserwatywnym liberałem, a ja osobiście uznaję liberalizm gospodarczy za doktrynę uzasadniającą wyzysk i niewolnictwo kapitalistyczne w XXI wieku. Nie zgadzamy się zatem z panem Januszem w fundamentalnych kwestiach polityki społeczno-gospodarczej.”

  http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2015/05/03/kolacja-z-jkm-w-damaszku/

  Lubię

 5. realista

  „” W imię TRADYCJI CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ i POLSKIEGO INTERESU NARODOWEGO należy zdecydowanie przeciwstawić się inwazji ideologicznej, propagandzie dewiacji i obcym roszczeniom kolonizatorskim.””
  (http://grzegorzbraun2015.pl/)

  Lubię

Reklamy

16 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

16 responses to “Bojkotujmy wybory prezydenckie 2015

 1. Panie Pawle, czy moze Pan zamieszczac swoj komentarz do zapodawanego adresu wizualnego… Byloby bardziej obrazowo i sila rzeczy merytorycznie…(dla tych, ktorzy mysla ze zyjac wszystko wiedza….)…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 2. Bojkotując wybory delegalizujemy władze w Polsce !

  http://trzcinska.neon24.pl/post/120718,bojkotujac-wybory-zdelegitymizujemy-wladze-w-polsce

  PS. Oddając nieważny głos – do czego niektórzy starają się nas przekonać – legalizujemy okupacyjną władzę w Polsce.

  Polubienie

 3. Poniżej kolejny przykład dezinformacyjnych działań, by w Polsce doszło do wyborów, skomentowany przeze mnie tak :

  ” Chybiony pomysł ! Prościej i skuteczniej w Polsce jest zbojkotować , niż kontrolować wybory…….”

  https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10995470_360718994125612_3132176609881938581_n.jpg?oh=fbcd56a5699d0bc9242dab3680d0185c&oe=55BC2396

  Polubienie

 4. ”Przede wszystkim potrzebna jest powszechna, narodowa mobilizacja w celu niedopuszczenia do prezydentury osób sprzyjających konfliktowi wojennemu z Rosją. Osoby te stanowią bowiem obecnie najpoważniejsze zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Powinien to być nasz narodowy priorytet w nadchodzących wyborach prezydenckich.”

  Prof. dr hab. Artur Śliwiński – http://www.mysl-polska.pl/node/408

  Polubienie

 5. michal

  Piękne słowa mądrego człowieka i serdeczne dziękuje panu prof. Moim zdaniem takich profesorów w Polsce , profesorów mądrych jest promil i to jest tragedia tego narodu . Większość społeczeństwa to tumany , które zagłosują na Bula lub Dudę .
  W Białymstoku zrobiono sondę uliczną . Większość opowiedziała się za myśliwym i pacynką Kaczyńskiego .
  Na pytanie czemu pani głosuje na Komorowskiego ?
  odp : bo to taki przystojny pan i mam tyle sam lat co on , a takich odpowiedzi było dużo bez merytorycznego uzasadnienia takiego a nie innego wyboru .
  Panie Dariuszu wspomni pan moje słowa . Wybory wygra Komoruski w I bądż II turze . Na jesieni mamy koalicję PO – SLD i żadne nowe taśmy nawet jak się po świętach pojawią w obiegu nic nie zmienią w nowym politycznym rozdaniu .
  Na zakończenie skoro według Brauna obóz prezydencki współpracuje z wywiadem rosyjskim , to w jakim celu i po jakiego hu…. Bull ciągle prowokuje Rosjan , chociażby najświeższa prowokacja – wypowiedz na temat mordu katyńskiego i po hu… dąży do konfliktu . To może być zwykły blef ? sztuczne podgrzewanie inaczej zaognienie stosunków z Putinem ?
  Pewnie Dukaczewski dla zielonych dolarków zmienił sobie sojusznika.Kto wie chociaż to tylko hipoteza.

  Polubienie

 6. michal

  tu link . mozna posłuchać :

  Polubienie

  • Kamera peszy i nie zawsze odpowiada się tak, jak się myśli w rzeczywistości.
   Poziom politycznej wiedzy u ankietowanych był oczywiście żenujący, ale dobitnie pokazuje, że jest to rezultat nie tylko braku polskich mediów, ale przede wszystkim manipulacji, indoktrynacji i celowo prymitywnego poziomu żydo-mediów oraz podobnego poziomu oświaty.

   Polubienie

 7. 21 maja br. w Krakowie odbyło się spotkanie środowisk narodowo-patriotycznych nazwane przez organizatorów Kongresem Zjednoczeniowym z udziałem m.in. prof. Anny Raźny, prof. Ryszarda Kozłowskiego i Zygmunta Wrzodaka. Z osób zapowiadanych w zaproszeniu nie przybyli m.in. Janusz Dobrosz, Sylwester Chruszcz i Jan Łopuszański.
  https://marucha.wordpress.com/2010/05/02/krakowski-apel-o-bojkot-wyborow/

  Polubienie

  • przemex

   Ta informacja jest ważna z uwagi na kreowanie środowisk pisuarów jako „walczących z układem”, jako „dekomunizatorów”, jako „antykomunistycznych” czy „antyubeckich” ale jakoś tak się składa że sami mają w szeregach PRLowskich aparatczyków, ubeków czy innych „czerwonych arystokratów” i jakoś im to nie przeszkadza, może zamiast straszyć „teczkami” i „lustracją” innych sami się najpierw zlustrują?

   Polubienie

 8. michal

  Proszę pana to są sprawy dobrze znane . Żadna nowość . Warto dodać , że za rządów tej Kaczki vice – ministrem sprawiedliwości był Kryże i co tydzień pokazywał się w TVP na konferencjach prasowych obok Żiobry . Żenada i tyle w temacie .

  Polubienie

 9. I’ll immediately take hold of your rss feed
  as I can not in finding your e-mail subscription link or e-newsletter service.
  Do you’ve any? Please allow me recognise so that I may subscribe.
  Thanks. http://www.yahoo.net

  Polubienie

 10. meinkampf

  Polaczki ciemnota =siedza teraz i jada do((( Katynia z zamalowanymi szybami wapnem))) =obezwladnieni umyslowo sa pojedynczo unicestwiani=kiedy ostatniego pasazera wyciagna= po nim juz nie bedzie polakow Ta jeszcze ogromna ilosc jest tak bardzo tepa aby sie zjednoczyc i przeciwstawic== maja 500+,,,,to jak narkotyk ich chwilowo uposledza nie wiedza ze powinno byc np1500+ bo na inne machlojki sa pieniadze =Wiec lepiej dac usa-zydostwu miljardy na zlom zbrojeniowy glupi narod godzi sie na zydowskie stwierdzenie =ze malutka pchelka na mapie =moze dac rade mamutowi =====.czy uzywasz rozumu= dlaczego tak malo zarabiarz ? bo jest to ukartowane dla prostego niewolnika Goja=jakie masz dzis Hobbi ??tylko = przyklejony 5h dziennie do TV== jako =debil telewizyjny ???.zenada

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s