Wielkanocne refleksje o św. JPII i upadającej Polsce

Pomniki Jana Pawła II na jednym z portali aukcyjnych.. 6c1c7664-7806-40d0-a1ef-52c4901d0856.file

 

 

Poniżej tekst z 2012r.

„Nie lękaj się”, „wypłyń na głębię”

Oto słynne bon moty JPII z początku jego pontyfikatu, bon moty najlepszego judeo-chrześcijańskiego papieża w całej historii KK.

Tak i wypłynęliśmy – tylko, że nikt z KK nas nie uprzedził, że łódź jest mocno przegniła i dziurawa i że kierunek na Zachód jest najgorszy z możliwych. A przecież hierarchia Watykanu, posiadającego swoje kościoły na wszystkich zamieszkałych kontynentach i niemal we wszystkich państwach, wiedziała jak mało kto, dobrze wiedziała, czym jest żydowski kapitalizm, którym światowy syjonizm będzie od 1989r. skutecznie niszczył Polskę i Polaków.

 

Cud JPII

I tak oto na jawie staje się cud

Zamiast Polski Paradise Judaeorum – Polski grób.

 

Wieczorem, 26.09.2012r. któryś z programów telewizyjnych powszechnych żydo-mediów przypomniał migawki z 1989r., gdy JPII spotkał się w Watykanie z delegacją NSZZ „Solidarność”. Zwróciła moją uwagę wypowiedź JPII skierowana do związkowej delegacji: „modliłem się za „Solidarność”, żeby wytrwała w tym trudnym czasie”.

Przypomniałem zaraz sobie notatkę oficera SB z materiałów IPN (IPN BU 0449/9 t.6, s.1-3; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/02/rok-2015-rokiem-jpii-tryumf-syjonizmu/), w której ów oficer informował swoich szefów, że JPII domagał się stanowczo od władz PRL „delegalizacji „Solidarności” jako związku zawodowego”. Był to jego warunek dla normalizacji stosunków PRL – Watykan i dla poparcia przez KK obrad „okrągłego stołu”.

Mój Boże, cóż za ohydna hipokryzja i perfidia tego „świątobliwego” męża KK, któremu stawiają pomniki, obwołują świętym i wmawiają owczarni, że to wielki Polak był. W tej kwestii dziwnie zgadzają się nawet Michnik z Ryzykiem, a owczarni nie skłania to do jakiejkolwiek refleksji. Cóż, między Bogiem a prawdą, rzeczywiście nie ma w tym nic dziwnego.

 

Z pewnością są wśród nas tacy, którzy słyszeli o liście B.Geremka do KC PZPR z 1981r., w którym sugerował konieczność wprowadzenia stanu wojennego i rozwiązania „Solidarności” – wymknęła się Żydkom spod kontroli, nie byli już w stanie nad nią zapanować nawet przy pomocy „Bolka”, którego tak ukochał JPII. Jak z tego widać, B.Geremek był wcześniej od JPII „wielkim Polakiem”, bo pierwszy sugerował likwidację „Solidarności”.

 

Ciekawe, co też łączyło tych dwu współbraci, JPII i B.Geremka, miłość, czy nienawiść do Polski i Polaków?

 

Dariusz Kosiur

42 Komentarze

Filed under Bez kategorii

42 responses to “Wielkanocne refleksje o św. JPII i upadającej Polsce

  • michal

   Panie Dariuszu wiadomo co Geremko mówił . Mam inne pytanie . Posiada pan informacje na temat jego wypadku i śmierci , gdyż natrafiłem na takie info w sieci , że aż się wierzyć nie chce . Przecież to nie do uwierzenia , aby stary facet zabawiał się z panienką podczas prowadzenia auta . Jeżeli ma pan jakieś info to proszę .
   Mnie najbardziej wkurwia jak widzę na wykopie Bolka żyjącego w luksusach i paplającego tłustą dupę w jakuzzi . To nie jest zazdrość a brak jakiejkolwiek sprawiedliwości .

   Polubienie

   • Oczywiście nie znamy wiarygodnych informacji. Możemy się jednak domyślać, że coś w sprawie katastrofy nie nadaje się do publicznej informacji, skoro istnieje w tej sprawie tyle niejasności.
    Nie wiemy dlaczego:
    1. prokuratura usiłowała zastraszyć uczestnika wypadku, żeby zmienił zeznania i stwierdził, że nie pamięta samego zdarzenia (http://www.wprost.pl/raporty/64/Smierc-Bronislawa-Geremka/),
    2. nie ujawniono nazwiska pasażerki B.Geremka i nawet nie wiadomo, czy została przesłuchana na okoliczność zdarzenia,
    3. znikają z Internetu informacje n/t wypadku (http://piotr.salon24.pl/504826,czy-sp-prof-geremek-zginal-w-trakcie)

    Polubienie

   • michal

    Serdecznie dziękuję panie Dariuszu za odpowiedz . Wczoraj wysłuchałem pana audycji razem z panem Ziemińskim . Całkowitą prawdę panowie mówicie . Proszę o więcej takich audycji .
    Gdyby to była prawda to niezłe jaja . Słyszałem o tym dawno , ale nie wierzyłem . Żeby w tym wieku starym zgredom jeszcze w głowie był taki wyuzdany sex , ale może to jednak bajka . Kiedyś się o tym dowiemy .

    Polubienie

 1. Jagienka

  „W tej kwestii dziwnie zgadzają się nawet Michnik z Ryzykiem, a owczarni nie skłania to do jakiejkolwiek refleksji.”

  Dlaczego zatem media Rydzka propagują ten wyidealizowany obraz św. Jana Pawła II? Czyżby to była hipokryzja do n -tej potęgi?

  Polubienie

 2. Dzielnice strefy Gazy po izraelskim bombardowaniu w lecie br.

  Polubienie

 3. Odnośnie wyboru JP nr 2 na herszta Watykanu…

  W ostatnim dniu życia (28 września 1978) poprzednik Wojtyły Luciani wręczył ówczesnemu watykańskiemu sekretarzowi stanu kardynałowi Jeanowi Villotowi listę nominacji, przeniesień na „emeryturę” oraz na mniej ważne stanowiska kardynałów, biskupów i prałatów w „rzymskiej kurii”. Wszyscy odsunięci od ważnych stanowisk „duchowni” byli członkami tajnej loży P 2. Miała ona bliskie powiązania z tajną armią NATO „Gladio”, założoną przez CIA jak i z samą CIA. Ponadlo Luciani zdymisjonował szefa banku watykańskiego, bpa Marcinkusa mającego powiązania z mafią (bank watykański był gigantyczną pralnią brudnych pieniędzy).
  Następnego dnia Luciani już nie żył. Lista jego nominacji i przeniesień przestała obowiązywać. Powiązani poprzez P 2 z CIA kardynałowie, biskupi i prałaci pozostali na ich stanowiskach.
  Na ten temat jest wiele informacji w sieci. Polecam książę „W imieniu boga?” Davida Yallopa.

  Wszystko wskazuje na to, że po likwidacji Lucianiego to właśnie owi kardynałowie z P 2 (powiązani z CIA) ogłosili pełną mobilizację i na kolejnym konklawe przeforsowali kandydaturę Wojtyły – kolesia Brzezińskiego. Który jak wiemy często do jego zbrodniczych intryg i oporacji wykorzystywał właśnie CIA. Na temat P 2 i Gladio są informacje w sieci.
  Nie chcę wrzucać żadnych linków, bo wtedy komentarze lądują w spamie. Są też informacje na temat zapędzania przez JP nr 2 „duchownych” do współpracy z CIA. Wystarczy wygooglować „JP 2 CIA księża” i coś się znajdzie.
  Przyjemnych poszukiwań i lektury.

  Polubienie

  • Panie Andrzeju, w jednym komentarzu można zamieścić dwa (2) linki.

   Polubienie

   • Panie Darku
    Wiedza, której samemu się szuka lepiej utrwala się w pamięci, niż ta podsuwana pod nos.

    Tutaj jest krótki artykulik o P 2 w Watykanie.
    http://semperfidelisetparatus.blogspot.de/2012/12/co-najmniej-121-masonow-w-watykanie.html

    A tutaj kolejna ciekawostka :

    „Loża P-2 (Propaganda Due) była lożą „krytą” (tzn. super tajną) o charakterze anykomunistycznym. W jej skład wchodzili masoni z elity, którzy przeniknęli do najważniejszych włoskich urzędów, sprawujących sekretną władzę polityczno-biznesową. Silna trwałymi związkami atlantyckimi, rozrosła się i utrwaliła we Włoszech w drugiej połowie lat siedemdziesiątych, jako prawdziwe „państwo w państwie”. W 1950 roku Licio Gelli został zwerbowany przez SIFAR (obecnie SISMI). W 1969 roku Gelli nawiązał bliskie kontakty z gen. Alexandrem Haigem, który wówczas pełnił funkcję doradcy wojskowego dyrektora Rady Bezpieczeństwa Narodowego, Henry Kissingera. Za pośrednictwem tej sieci, Gelli został głównym pośrednikiem między CIA a generałem De Lorenzo, szefem tajnych służb SID. Henryk Pająk w książce „Bestie końca czasów” pisze, że do loży P-2 należeli Alexander Haig i Henry Kissinger.”
    http://www.konserwatyzm.pl/artykul/433/kulisy-zamachu-na-jana-pawla-ii

    Znacznie więcej materiałów o P 2 jest po niemiecku i angielsku.

    Co do „zamachu” na JP nr 2 – była to inscenizacja. Ali Agca był członkiem tureckiego odprysku „Gladio”. O czym sam nie wiedział – podmieniono mu kule na gumowe. CIA chciała z JP nr 2 (którego sama wypromowała do tiary) zrobić antykomunistyczną „ikonę”, która przeżyła domniemany zamach „KGB”.
    To był teatr, a aktor Wojtyła odegrał jego rolę znakomicie.

    Polubienie

   • przemex

    Odnośnie powiązań Watykanu, banku watykańskiego, masonerii, loży P2, tajnych służb, „gladio”, mafii włoskiej czy włoskich struktur państwowych materiałów jest kupa, na chomiku jest nawet na ten temat sporo książek które można sobie ściągnąć i poczytać. Ciekawą sprawą jest w tym wszystkim afera z bankiem ambrosiano czy podejrzana śmierć Roberto Calviego, o finansowaniu działalności „solidarności” via bank watykański już nie wspomnę…

    Polubienie

   • michal;

    Do pana Opolczyka .
    Widzi pan ja kocham demokrację dlatego szanuję również pana poglądy . Lubię polemikę np z panem Przemex . Nigdy nie byłem jakimś ślepym katolikiem mam szacunek dla każdego . Wśród ateistów też jest cała masa świetnych prawych ludzi .
    Przegiął pan jednak mocno pisząc o zamachu na Papieża . Jeżeli na tą stronę wejdzie kiedyś jakaś dewotka z radia Maryja i to przeczyta sprawę w sądzie masz pan jak w banku . Niech zada pan sobie proste pytanie , czy dysponuje pan twardym dowodami , aby udowodnić podmianę kul na gumowe i że zamachu nie było a Wojtyła świetnie to zagrał . Wygra pan sprawę ?
    Powoli również do mnie dochodzi , że Papież wcale nie był taki święty jak go malują i trochę też dałem się zrobić w hu… Dziękuję za linki trochę poczytałem . Dalej nie piszę bo wiadomo o co chodzi .

    Polubienie

   • przemex

    Michał, osobiście nie studiowałem sprawy „zamachu” na papieża zbyt głęboko, trudno powiedzieć czy Ali Agcy podmieniono kule na gumowe czy też nie, tego nie wiem, może kiedyś się okaże że tak było, ale zgadzam się z opolczykiem że była to operacja tureckiego odprysku tajnej armii „gladio” ściśle powiązanego z lożą P2 i CIA obliczona na wykreowanie papieża na antykomunistycznego idola dla mas, a „zamach” spowodował ogromny wzrost jego autorytetu w świecie no i z uwagi podrzucenie masom przez CIA „śladu bułgarskiego” również wzrost wrogości wobec komunizmu i ZSRR, co było jak już wspomniałem celem tego „zamachu”.
    Jednym z celów tego „zamachu” mogło być też próba jego zastraszenia celem pokazania mu kto tu rządzi i przypomnienia mu na wszelki wypadek czyje interesy ma reprezentować w razie gdyby przypadkiem chciał jednak prowadzić bardziej niezależną politykę, taka demonstracja siły.
    Po za tym Wojtyłę obserwowano już od dawna a przynajmniej od czasu II wojny światowej i już od tego czasu przygotowywano go do swojej roli, bodajże pojawiła się na ten temat niedawno książka ale nie jestem w stanie jej znależć, nie pamiętam tytułu, w której autor miał ujawnić dokumenty świadczące o tym że był przygotowywany do swojej roli już wcześniej.

    Polubienie

   • michal;

    Przemex dziękuję za odpowiedz .
    Teorii na temat zamachu jest pewnie sporo . Tutaj zacytuję jego wypowiedz :
    „Co do „zamachu” na JP nr 2 – była to inscenizacja. Ali Agca był członkiem tureckiego odprysku „Gladio”. O czym sam nie wiedział – podmieniono mu kule na gumowe. CIA chciała z JP nr 2 (którego sama wypromowała do tiary) zrobić antykomunistyczną „ikonę”, która przeżyła domniemany zamach „KGB”.
    To był teatr, a aktor Wojtyła odegrał jego rolę znakomicie.”
    Drogi Przemex sam pan wie , że nie tak dawno grożono ludziom sądem , za publiczne mówienie , że niby to Wojtyła miał dziecko z Ireną Kinaszewską . Dokładnie nie pamiętam , ale takie plakaty pojawiły się tuż przed beatyfikacją , zostały one jednak szybko ściągnięte , bo przestraszono się konsekwencji prawnych.
    Jeżeli ktoś pisze takie rzeczy jak Opolczyk , musi się liczyć z tym że jakaś dewotka to przeczyta i będzie trzeba to udowadniać w sądzie . Ważne pytanie : ma twarde dowody , czy pisze tylko , aby pisać . Niektórzy ludzie lubią szlajać się po sądach . Każdy ma różne upodobania .
    Pozdrawiam.

    Polubienie

   • przemex

    Wybacz, ale jakie twarde dowody ma dewotka, fanatyczna wyznawczyni radia bez twarzy i „proroka” Rydzyka na to że był to rzeczywiście zamach a nie „zamach” i jakie dowody ma na to że „ślad bułgarski” jest prawdziwy a nie zmyślony przez siły o których ta dewotka pojęcia nie ma? Żadnych takich dowodów oprócz domysłów, spekulacji, domniemań i propagandy zwyczajnie nie ma. Tak więc taki ewentualny, hipotetyczny proces nie koniecznie byłby dla niej wygrany. A wręcz byłaby to kompromitacja dla niej, oczywiście przy założeniu że proces byłby uczciwy a nie sterowany z zewnątrz przez zakulisowe siły.
    Po za tym właśnie na tym polega spisek że twardych dowodów na niego nie ma i do wielu wniosków trzeba dojść samemu analizując dostępne fakty i wielu rzeczy trzeba domyślić się samemu.

    Polubienie

   • michal;

    Dziękuję za odpowiedz . Niedawno była sprawa w Białymstoku . Człowiek dostał 3 miesiące w zawiasach za niby wręczanie dzieciakom ulotek antysemickich . Także raczej jestem przekonany , że znając polskie sądy pan Opolczyk dostałby sporą karę .

    Polubienie

 4. michal

  Widzi pan zakładając , że sporo jest w ty prawdy dzisiejsi ludzie po przeczytaniu tego nazwą pana skurw.. i nawet twarde fakty do nich nie przemówią . Podobnie było z Wyszkowskim , który nie chciał uwierzyć , że Wałęsa to Bolek . Pewnie za 20 – 30 lat ludzie krytyczniej spojrzą na Wojtyłę
  Musi się narodzić nowe pokolenie Polaków . Gdy to czytam sam jestem w szoku , ale zaczyna do mnie dochodzić ,że chyba nieżle się dałem w hu,,, zrobić .
  Dla równowagi pan napisze ciepło o Franciszku , choćby za to ze walczy ze skurw. pedofilami

  Polubienie

  • Z zarzutem pedofilii nie należy przesadzać. Trudno uwierzyć, że nagle, na przestrzeni 10, 15 lat nastąpił skokowy przyrost zboczeńców wśród księży. Poza tym żydo-media nie powinny szafować tym zarzutem w sytuacji, gdy żydostwo w USA (Kalifornia) przeprowadziło już dwa kongresy pod hasłem legalizacji pedofilii.

   Polubienie

   • QWERT

    Panie Kosiur zaskoczył mnie Pan ! Nie dostrzega Pan zboczeńców w sutannach ! ? Ksiądz Polak może być pedofilem, zdrajcą, zboczeńcem a i tak będzie lepszy od Żyda nie pedofila i nie zboczeńca ? !

    Polubienie

 5. michal

  Panie Dariuszu . Tutaj nic nie jest przesadą . Proszę sobie posłuchać pewnej irlandzkiej piosenkarki i dlaczego podarła on zdjęcie Wojtyły . Przecież co tam wyprawiano woła o pomstę do nieba . Przypadki pedofilów w USA . Pedofilia była zakamuflowana . Specjalnie nikt z nią nie walczył . Gdy złapano jakieś sukienkowego w Polsce to jedynie won na inną parafię do jakiegoś pierdziszewa tyle . Wesołowski to kto ? wytwór fantazji ? , a kolega z Dominikany to kto ? pewnie fantazja ? .

  Polubienie

  • Nie zaprzeczam istnieniu zboczeńców wśród księży.
   Uważam natomiast, że nie mogą oni stanowić jakiejś wyjątkowej grupy pracującej z młodzieżą, w której to grupie jest najwięcej zboczeńców – po prostu, jest to statystycznie nieuzasadnione. Natomiast każdy taki przypadek jest rozdmuchiwany przez żydo-media i nie w celu walki z Kościołem, tylko w celu niszczenia, rozbijania społeczności katolickiej – jest część planu atomizacji społeczeństwa jako takiego.

   Polubienie

   • michal

    Dziękuję za odpowiedz . Oczywiście podpisuje się pod tym co pan pan napisał w 100% . Jeżeli znajdzie pan jeszcze 5 minut to proszę o odpowiedz w jakim stopniu wyższe duchowieństwo jest zażydzone głównie chodzi o Episkopat oraz druga kwestia : czy wiarygodną może być informacja , że Bolek to Kohne . Od dłuższego czasu próbuję znależć o tym informacje . Natrafiłem jedynie na wypowiedz funkcjonariusza SB w sieci , który to potwierdza – żródło internet . Niestety chyba prawda znajduję się w tajnych dokumentach MSW . Jeżeli Bolek umrze przede mną pewnie na to pytanie będzie odpowiedz , ale jak będzie na odwrót to odpowiedzi nie poznam .Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi .

    Polubione przez 1 osoba

 6. Srebrna róża na płycie nagrobnej JPII (już usunięta) – znawcy przedmiotu twierdzą, iż róża jest symbolem tajemnicy oraz milczenia. Róża została zaczerpnięta z tradycji różokrzyżowców. Nazwa różokrzyżowców wywodziła się z emblematu przyjętego przez Zakon: różą na tle krzyża, symbolizująca w sposób filozoficzny połączenie wiedzy i wiary, a na sposób gnostycki: zbawienie nie przez wiarę, a przez wiedzę. Czerwona róża symbolizuje szczęście w miłości, natomiast biała symbolizuje czystość myśli, słów i czynów. W chwili obecnej różą w kontekście wolnomularstwa, jest najczęściej utożsamiana z RÓŻOKRZYŻEM.

  Róża – królowa kwiatów – ma również bogate znaczenie symboliczne w chrześcijaństwie, ponieważ róża ma bezpośrednie odniesienie do Matki Bożej, określanej jako „Róża Mistyczna”. W sztuce chrześcijańskiej złota róża głównie symbolizuje Chrystusa Zmartwychwstałego, natomiast tylko biała lub czerwona róża symbolizuje Maryję.

  Nie należy jednak zapominać, że JPII w listopadzie 1983 roku w miejsce starego Kodeksu Prawa Kanonicznego wprowadził dla Kościoła nowy, w którym nie ma już kary wykluczenia z Kościoła za przynależność do masonerii.

  Wcześniej, 18 kwietnia 1983 roku JPII udzielił audiencji Komisji Trójstronnej i był fotografowany w otoczeniu jej członków (wiedząc, że ta komisja otwarcie przygotowywała się do rządu światowego, czyli NWO). Komisji Trójstronnej przewodniczyli Zbigniew Brzeziński i David Rockefeller. W trakcie rozmowy miała miejsce krytyka za opieszałość jaka cechowała ruch w kierunku “NWO”. (http://www.ultramontes.pl/posoborowi_4.htm)

  Polubienie

 7. @michal

  Niestety, nie mamy dostępu do wiarygodnych dokumentów n/t pochodzenia Wałęso-Bolka.
  Istnieją także logiczne przesłanki, żeby twierdzić, iż Wałęsa nie jest Żydem:

  za: (http://prawica.net/node/12450)
  Antysemityzm narzędziem Lecha Wałęsy

  Jarosław Kurski w swej książce przytoczył wiele przykładów na wykorzystywanie przez Lecha Wałęsę antysemityzmu w celu osiągnięcia korzyści politycznych.

  Lech Wałęsa o środowisku „gazety wyborczej” mówił: (s.51) „Uwierzyłem przyjaciołom Żydom, a oni mnie zrobili w konia. A tyle razy ostrzegano bym się z Żydami nie zadawał, bym się nimi nie otaczał i nie korzystał z ich rad”. „Już w dzieciństwie rodzina ostrzegała mnie, bym uważał na Żydów”.

  Zdaniem pierwszego zastępcy redaktora naczelnego „gazety wyborczej” używanie antysemickiego języka nienawiści bawiło Lecha Wałęse. Wałęsa chętnie posługiwał się antysemickimi sformułowaniami w swoich atakach na Adama Michnika i Henryka Wujca. Antysemickie ekscesy Wałęsy doprowadziły do tego że 2 lipca 1990 roku Yad Vashem zaprotestował przeciw antysemickim wypowiedziom Wałęsy. W sierpniu 1990 Lech Wałęsa zaszokował opinie publiczną na zachodzie domagając się ujawnienia posłów i ministrów żydowskiego pochodzenia. Z czasem Wałęsa przestraszył się konsekwencji swoich antysemickich wypowiedzi i negował że jest antysemita.

  Adam Michnik stwierdził że Lech Wałęsa (s.53)

  wypowiadając nonsensy o ‚jajogłowych’ i dzieląc ludzi według kryteriów rasowych na Żydów i nie Żydów, złożył pokłon wyznawcom antyinteligenckiego populizmu i antysemickich fobii

  Polubienie

  • michal

   Serdecznie dziękuję za odpowiedz . W tym układzie na listach polityków i nie tylko pochodzenia pejsatego mogą być błędy . Natrafiłem na wiele artykułów w internecie , że ojciec Bolka to niemiecki Żyd . Miał donosić na AK następnie uciec do USA żyjąc w dobrobycie . Skoro Cenckiewicz i Zyzak to wyśmiali to może to bajka . Pożyjemy zobaczymy .

   Polubienie

 8. Spojrzenie na psychopatię i socjopatię z pozycji detektywa oraz dziennikarza w świetle nauki ponerologii politycznej

  Psychopaci i socjopaci mają wykrzywiony ogląd rzeczywistości, stąd wynikają ich problemy intelektualno-poznawcze wobec faktów , w tym szczególnie faktów wykraczających poza ich egoistyczną / narcystyczną/ percepcję zgodnie z zasadą : ” Jeśli fakty świadczą przeciwko nam, to tym gorzej dla faktów „. Pochodną tej wykrzywionej percepcji spostrzegania rzeczywistości jest ich patologiczna skłonność do kłamstwa stanowiąca ich naturalny mechanizm obronny przed niechcianą przez nich rzeczywistością oraz faktami związanymi z tą rzeczywistością, a stąd już krok do ich antyspołecznej aktywności oraz antyspołecznych działań i zaniechań, gdzie kłamstwo i oszustwo maskowane pod przykrywką pięknych , ale pustych frazesów – słów – haseł , staje się ich sposobem na życie i sposobem – gdy są przy władzy- na organizowanie oraz narzucanie innym tego stylu życia, gdzie kłamstwo pojmowane jest jako wartość społeczna , a prawda jako antywartość. Przykład :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/24/list-komandosa-michala-jarzynskiego-do-konrada-rydzynskiego/

  Socjopaci zwyciężają kłamstwem , a prawda ich zabija. Stąd wypływa ich kolejna cecha , odróżniająca ich od normalnych ludzi , a mianowicie ich skłonność do manipulacji innymi ludźmi oraz – gdy pozostają u władzy – skłonność do manipulacji społecznych na szerszą skalę, na której opiera się większość działających obecnie na zachodzie ,w tym w Polsce będących pod syjonistyczną kontrolą i na ich smyczy prywatnych i publicznych mediów. Socjopaci osiągają swoje cele poprzez zakłamywanie rzeczywistości. Stąd tak trudno w obecnej chwili w zachodnich , lecz również mediach masowego przekazu w Polsce o prawdziwe relacje z tego , co obecnie ważnego dzieje się na świecie w Donbasie , w Jemenie, w strefie Gazy , itd. Przykład : tak wyglądają „pokojowe izraelskie bombardowania” strefy Gazy latem ubiegłego roku, o czym środki masowego przekazu na świecie milczą :

  U podstaw psychicznego skrzywienia socjopatów leży apoteoza i kult przez nich zła, co słusznie zauważył w swej książce „ Ponerologia polityczna ” polski psychiatra Andrzej Łobaczewski , tworząc nową teorię , a nawet dziedzinę wiedzy pod nazwą Ponerologia polityczna. W dziejach ludzkości niejednokrotnie stwierdzano, iż zło wiąże silniej niż dobro budując na tej podstawie systemy polityczne , ideologie i religie. Stworzona przez Łobaczewskiego nowa wiedza Ponerologia polityczna wynika z jego przemyśleń i refleksji nad tym czemu tak się dzieje i jak temu zapobiegać, a gdy doszło do poneryzacji – jak z tym walczyć. Walka z poneryzacją władzy nie jest prostym przedsięwzięciem zważywszy na to ,iż ma ona charakter mafijno –strukturalny tj. obejmie całe systemy polityczne oraz instytucje i organy działające w ramach tych systemów. Przykład : wymiar sprawiedliwości w Polsce całkowicie zdeptany i spacyfikowany przez syjonistycznego okupanta i jego agenturalne w nim macki i przez co zupełnie społecznie ubezwłasnowolniony , bez należnego mu społecznego szacunku i autorytetu oraz pozbawiony swoich konstytucyjnych atrybutów takich jak sprawiedliwość, niezawisłość , niezależność, w którym w ramach adaptacji do społecznego zła uczciwość i legalizm zastępowana jest karierowiczostwem, oportunizmem, lawiranctwem itp. Przykład :

  https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11102720_1806176502941898_4308436488959378929_n.jpg?oh=64ffc87ab8cc60e305a6ad42ec23c12d&oe=5599AD73

  Powyższy mój komentarz ukazał się pod artykułem Joe Quinna pt. „Impas w stosunkach między Stanami i Rosją – psychopaci kontra fakty

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/04/02/impas-w-stosunkach-miedzy-stanami-i-rosja-psychopaci-kontra-fakty/

  lecz z nieznanych mi powodów zniknął z tej witryny.

  Polubienie

 9. paziem

  Wysłany 07.04.2015 o 00:38
  Spojrzenie na psychopatię i socjopatię z pozycji detektywa oraz dziennikarza w świetle nauki ponerologii politycznej

  Psychopaci i socjopaci mają wykrzywiony ogląd rzeczywistości, stąd wynikają ich problemy intelektualno-poznawcze wobec faktów , w tym szczególnie faktów wykraczających poza ich egoistyczną / narcystyczną/ percepcję zgodnie z zasadą : ” Jeśli fakty świadczą przeciwko nam, to tym gorzej dla faktów „. Pochodną tej wykrzywionej percepcji spostrzegania rzeczywistości jest ich patologiczna skłonność do kłamstwa stanowiąca ich naturalny mechanizm obronny przed niechcianą przez nich rzeczywistością oraz faktami związanymi z tą rzeczywistością, a stąd już krok do ich antyspołecznej aktywności oraz antyspołecznych działań i zaniechań, gdzie kłamstwo i oszustwo maskowane pod przykrywką pięknych , ale pustych frazesów – słów – haseł , staje się ich sposobem na życie i sposobem – gdy są przy władzy- na organizowanie oraz narzucanie innym tego stylu życia, gdzie kłamstwo pojmowane jest jako wartość społeczna , a prawda jako antywartość. Przykład :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/24/list-komandosa-michala-jarzynskiego-do-konrada-rydzynskiego/

  Socjopaci zwyciężają kłamstwem , a prawda ich zabija. Stąd wypływa ich kolejna cecha , odróżniająca ich od normalnych ludzi , a mianowicie ich skłonność do manipulacji innymi ludźmi oraz – gdy pozostają u władzy – skłonność do manipulacji społecznych na szerszą skalę, na której opiera się większość działających obecnie na zachodzie ,w tym w Polsce będących pod syjonistyczną kontrolą i na ich smyczy prywatnych i publicznych mediów. Socjopaci osiągają swoje cele poprzez zakłamywanie rzeczywistości. Stąd tak trudno w obecnej chwili w zachodnich , lecz również mediach masowego przekazu w Polsce o prawdziwe relacje z tego , co obecnie ważnego dzieje się na świecie w Donbasie , w Jemenie, w strefie Gazy , itd. Przykład : tak wyglądają „pokojowe izraelskie bombardowania” strefy Gazy latem ubiegłego roku, o czym środki masowego przekazu na świecie milczą :

  U podstaw psychicznego skrzywienia socjopatów leży apoteoza i kult przez nich zła, co słusznie zauważył w swej książce „ Ponerologia polityczna ” polski psychiatra Andrzej Łobaczewski , tworząc nową teorię , a nawet dziedzinę wiedzy pod nazwą Ponerologia polityczna. W dziejach ludzkości niejednokrotnie stwierdzano, iż zło wiąże silniej niż dobro budując na tej podstawie systemy polityczne , ideologie i religie. Stworzona przez Łobaczewskiego nowa wiedza Ponerologia polityczna wynika z jego przemyśleń i refleksji nad tym czemu tak się dzieje i jak temu zapobiegać, a gdy doszło do poneryzacji – jak z tym walczyć. Walka z poneryzacją władzy nie jest prostym przedsięwzięciem zważywszy na to ,iż ma ona charakter mafijno –strukturalny tj. obejmie całe systemy polityczne oraz instytucje i organy działające w ramach tych systemów. Przykład : wymiar sprawiedliwości w Polsce całkowicie zdeptany i spacyfikowany przez syjonistycznego okupanta i jego agenturalne w nim macki i przez co zupełnie społecznie ubezwłasnowolniony , bez należnego mu społecznego szacunku i autorytetu oraz pozbawiony swoich konstytucyjnych atrybutów takich jak sprawiedliwość, niezawisłość , niezależność, w którym w ramach adaptacji do społecznego zła uczciwość i legalizm zastępowana jest karierowiczostwem, oportunizmem, lawiranctwem itp. Przykład :

  https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11102720_1806176502941898_4308436488959378929_n.jpg?oh=64ffc87ab8cc60e305a6ad42ec23c12d&oe=5599AD73

  Powyższy mój komentarz ukazał się pod artykułem Joe Quinna pt. „Impas w stosunkach między Stanami i Rosją – psychopaci kontra fakty

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/04/02/impas-w-stosunkach-miedzy-stanami-i-rosja-psychopaci-kontra-fakty/

  lecz z nieznanych mi powodów zniknął z tej witryny.

  Polubienie

  • paziem

   Oczekujących na ukazanie się komentarza przepraszamy, ale powstałe problemy nie wynikają z cenzury z naszej strony, ale z jakichś bliżej nieokreślonych powodów „technicznych”

   Polubienie

  • Przedstawiony przeze mnie na osobistych przykładach i wyniesionych z życia doświadczeniach proces poneryzacji poprzez mafijno –polityczną kryminalizację oraz demoralizuję struktur państwowych , w tym przypadku wymiaru sprawiedliwości jest tylko częścią ogólnej poneryzacji systemu politycznego w Polsce , będącego z kolei częścią światowej , globalnej poneryzacji dotychczasowego syjonistycznego modelu rządzenia światem poprzez agresję i totalny chaos tj. poprzez ciągłe wywoływanie wojen , rewolucji, zamachów stanu itp.

   Poneryzacja polityczna – czego dzieje ludzkości są najlepszym przykładem – zawsze prowadziła do destrukcji i autodestrukcji jej struktur , zorganizowanych na zasadzie mafijno-politycznej oraz towarzyszącej temu zjawisku politycznemu daleko posuniętej ogólnej degrengolady moralnej i w efekcie do ich całkowitego upadku. Na tej zasadzie padały stworzone i funkcjonujące niekiedy przez wieki wielkie imperia , wielkie religie i ideologie społeczne.

   Patrząc na zjawisko poneryzacji politycznej światowej i lokalnej władzy politycznej należy stwierdzić , iż sposobem na wyjście z tej sytuacji bez wyjścia nie jest dalsza poneryzacja polityczna społeczeństw na przykład w kierunku stworzenia nowego porządku świata NWO, lecz ogólnoświatowa , społeczna deponeryzacja, która stwarza możliwość pokojowego, bez wstrząsów społecznych i politycznych przejścia z jednych struktur do drugich, od jednych sytemu politycznych do drugich , co jest szczególnie ważne zwłaszcza obecnie w obliczu rozwoju na świecie nowych rodzajów broni, w tym asymetrycznych mega broni i ich odpowiednika broni geofizycznej , grożących przez ich użycie całkowitemu unicestwieniu życia na planecie Ziemia.

   Należy stwierdzić, iż teoria deponeryzacji stworzona przez polskiego uczonego psychiatrę Andrzeja Łobaczewskiego bardzo blisko koresponduje z koncepcją społecznego bezpieczeństwa KOB stworzoną w Rosji przez osoby związane z generałem Konstantym Pietrowem, realizowaną obecnie w wewnętrznej i zewnętrznej polityce przez Rosję , w tym przez jej prezydenta Władymira Putina, która jest alternatywą wobec koncepcji nowego porządku świata NWO i co najważniejsze zakłada przejście od starych , skostniałych systemów politycznych do nowych na drodze pokojowej , bez ryzyka totalnego zniszczenia życia na planecie Ziemia.

   Polubienie

 10. paziem

  Wysłany 06.04.2015 o 23:11 | W odpowiedzi na Dariusz Kosiur.
  Odnośnie powiązań Watykanu, banku watykańskiego, masonerii, loży P2, tajnych służb, „gladio”, mafii włoskiej czy włoskich struktur państwowych materiałów jest kupa, na chomiku jest nawet na ten temat sporo książek które można sobie ściągnąć i poczytać. Ciekawą sprawą jest w tym wszystkim afera z bankiem ambrosiano czy podejrzana śmierć Roberto Calviego, o finansowaniu działalności „solidarności” via bank watykański już nie wspomnę…

  Polubienie

  • paziem

   Oczekujących na ukazanie się komentarza przepraszamy, ale powstałe problemy nie wynikają z cenzury z naszej strony, ale z jakichś bliżej nieokreślonych powodów „technicznych”

   Polubienie

 11. paziem

  Wysłany 06.04.2015 o 19:05 | W odpowiedzi na Dariusz Kosiur.
  Panie Darku
  Wiedza, której samemu się szuka lepiej utrwala się w pamięci, niż ta podsuwana pod nos.

  Tutaj jest krótki artykulik o P 2 w Watykanie.
  http://semperfidelisetparatus.blogspot.de/2012/12/co-najmniej-121-masonow-w-watykanie.html

  A tutaj kolejna ciekawostka :

  „Loża P-2 (Propaganda Due) była lożą „krytą” (tzn. super tajną) o charakterze anykomunistycznym. W jej skład wchodzili masoni z elity, którzy przeniknęli do najważniejszych włoskich urzędów, sprawujących sekretną władzę polityczno-biznesową. Silna trwałymi związkami atlantyckimi, rozrosła się i utrwaliła we Włoszech w drugiej połowie lat siedemdziesiątych, jako prawdziwe „państwo w państwie”. W 1950 roku Licio Gelli został zwerbowany przez SIFAR (obecnie SISMI). W 1969 roku Gelli nawiązał bliskie kontakty z gen. Alexandrem Haigem, który wówczas pełnił funkcję doradcy wojskowego dyrektora Rady Bezpieczeństwa Narodowego, Henry Kissingera. Za pośrednictwem tej sieci, Gelli został głównym pośrednikiem między CIA a generałem De Lorenzo, szefem tajnych służb SID. Henryk Pająk w książce „Bestie końca czasów” pisze, że do loży P-2 należeli Alexander Haig i Henry Kissinger.”
  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/433/kulisy-zamachu-na-jana-pawla-ii

  Znacznie więcej materiałów o P 2 jest po niemiecku i angielsku.

  Co do „zamachu” na JP nr 2 – była to inscenizacja. Ali Agca był członkiem tureckiego odprysku „Gladio”. O czym sam nie wiedział – podmieniono mu kule na gumowe. CIA chciała z JP nr 2 (którego sama wypromowała do tiary) zrobić antykomunistyczną „ikonę”, która przeżyła domniemany zamach „KGB”.
  To był teatr, a aktor Wojtyła odegrał jego rolę znakomicie.

  Polubienie

 12. paziem

  Powyższy komentarz,autor: Opolczyk.

  Oczekujących na ukazanie się komentarza przepraszamy, ale powstałe problemy nie wynikają z cenzury z naszej strony, ale z jakichś bliżej nieokreślonych powodów „technicznych”

  Polubienie

 13. Poświąteczne refleksje znanego blogera z Niemiec Andrzeja Szuberta na temat JPII jego powiązań z Zbigniewem Brzezińskim – szafarzem nowego porządku światowego oraz z CIA

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/04/07/santo-subito-jp-nr-2-pupilek-cia/

  Polubienie

 14. „Nie lękajcie się!”. Tak brzmiały pierwsze słowa przesłania, jakie 16 października 1978 roku skierował do świata nowo wybrany JP II . Retrospektywnie wracając do tej chwili biorąc pod uwagę to co pisze Andrzej Szubert z Niemiec tutaj :

  https://opolczykpl.wordpress.com/…/santo-subito-jp-nr…/

  słowa JPII ” Nie lękajcie się ” skierowane min. do Polaków i wiernych z innych państw z krajów środkowo-wschodniej Europy były wezwaniem do buntu z korzyścią i w interesie jego zaoceanicznego tajnego promotora i sponsora.

  No i …daliśmy się na to niestety nabrać … czego opłakane następstwa widać dzisiaj. Niestety duża cześć Polaków tego nie widzi lub udaje, że nie widzi bezrefleksyjnie wierząc w „świętość” JPII.

  https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11127500_1064795453534896_1117021161225523041_n.jpg?oh=f1649c943fbbc860991ffa05a4ce4287&oe=55A529E1

  Polubienie

  • przemex

   „Nie lękajcie się!” – przyszłych rządów żydo-reżimu, masowej grabieży majątku narodowego, kolonialnej zależności o Wuja sama i jego sojuszników, masowego bezrobocia, masowej bezdomności, masowej emigracji i bezsensownego stawiania pomników Wojtyły i innych zbawców Polski gdzie się tylko da.

   Polubienie

 15. michal;

  Przemex pełna zgoda . Popieram twój wpis i daję grabulę . Tylko widzisz chłopie dziś w 2015 każdy mądry . Przyznaję się bez bicia dałem się nabrać dlatego dziś zapierdzielam za granicą jak biały murzyn podobnie jak parę baniek Polaków , a Bolek w najlepszych hotelach papla się w jakuzzi . Panie Przemex musi być jakaś sprawiedliwość jak nie na tym to na innym świecie i bardzo wierzę , że Bolek trafi po śmierci na największe cierpienie jakie może tylko być i nie tylko on czego mu życzę z całego serca .
  Póki co chłopina ma 72 lata niech tam sobie żyje jak najdłużej i rozkoszuje się dobrobytem ziemskim .

  Polubienie

  • przemex

   Kolesi takich jak Wałęsa i jemu podobni dosięgnie prawo karmiczne, odrodzą się być może jako niewolnicy w średniowieczu lub zachipowane bydło robocze w świecie rządzonym przez psychopatów w innym wariancie rzeczywistości lub gdzieś w innej części wszechświata, ale to tylko taki mój pogląd na sprawę „sprawiedliwości po śmierci”. Przy czym oczywiście na sprawiedliwość po śmierci bym nie liczył, sprawiedliwość powinna być tu i teraz.

   Polubienie

 16. michal;

  Przemex dziękuje . Twoje ostatnie zdanie . Brawa bić . Także bym wolał , aby Bolkowi zdjąć bokserki i lać po gołej dupie ile wlezie takim końskim batem . Tylko jest jeden problem ; nie wierzę , że to zobaczę na ziemskim świecie , gdyż ten świat ludzki ma dla mnie tylko taką propozycję :
  http://namonciaku.pl/3miasto/51,113052,13400975.html?i=3&v=1&obxx=13400975&order=najfajniejsze&page=3

  Powtórzę . Niech się bawi póki może .

  Polubienie

 17. michal;

  gdyż mając 72 lata , to już jest ze względu na długość życia człowieka na ostatniej prostej , a wymierzenie sprawiedliwości będzie w innym świecie i tam już Olejnik , Lis , Bul , Pinokio oraz inni kumple tarczą ochronną nie będą . Wierzę w to .

  Polubienie

 18. Pingback: Karol Wojtyła vel Katz | hubalblog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.