Zjudaizowana kultura zjudaizowanego Zachodu

mid_22882Narody Zachodu pozbawiono narodowych mediów, pozbawiono wpływu na ich własna kulturę. Syjonistyczna zgnilizna rozlała się szeroko i jak śmiertelny rak drąży organizmy narodów białej cywilizacji .

Oto współczesna kultura niegdyś konserwatywnego i nobliwego Albionu (film poniżej).

 

c84a856a-e39c-11e4-9e61-0025b511226eCzy można się zatem dziwić, że to właśnie na wyspach Albionu powstał pomysł „pierdzącej baby”?

 

 

Żydowska dominacja zaczęła się na brytyjskich wyspach w od czasów rewolty Cromwella w XVIIw. i od stworzenia żydowskiego banku o nazwie Bank of England w 1694r.

Właśnie takimi programami raczy swoich widzów brytyjska Tv.

I w Polsce istnieje p0dobny program – produkcja jest licencyjna, kupiona z Zachodu. Oczywiście daleko nam jest jeszcze – mimo wszystko – do poziomu Zachodu, ale szybko nadganiamy stracony dystans. Wystarczy popatrzeć na te niedogolone gęby polityków, dziennikarzy występujących w „telavizjach”, na coś co nazywa się fryzurą u męskich a i u żeńskich osobników, na te dziwne u występujących okulary, które każdemu dodają semickiego wyglądu, na damską opaleniznę z solarium, która ze wspomnianym zarostem na męskich gębach także ma zacierać różnice między białym a semickim wyglądem.

To właśnie serwują nam opanowane przez żydostwo media na całym Zachodzie – żydo-media. Zniszczyć, zgnoić, unicestwić, kulturę białego człowieka – oto cele syjonistycznej zgnilizny nazywającej siebie demokracją Zachodu.

Oprócz kultury masowej istnieje także na Zachodzie kultura wysoka, którą kształtuje żydowska awangarda. Oto jej maleńka próbka i także z Albionu. Współczesny artysta brytyjski Marc Quinn zasłynął rzeźbiarskimi autoportretami wykonanymi m.in. z własnego kału i krwi.

z15719051AA,Wspolczesny-artysta-brytyjski-Marc-Quinn-zaslynal-

 

5785„Grzebanie w gównie przynieść może odświeżające owoce. Przekonuje o tym książka „Ciemna materia”.

Kupa: mamy ją w ustach, gdy rozpoczynamy życie, a gdy je kończymy – w odbycie. Pomiędzy – wszystko, co jemy, i tak nią się staje. Przypomina o tym książka Floriana Wernera „Ciemna materia. Historia gówna”
Niemiecki pisarz i dziennikarz, autor nieprzetłumaczonego jeszcze na polski międzynarodowego bestsellera „Krowa. Życie i twórczość”, zajął się tym, co bezsprzecznie łączy nas wszystkich – kupą. Gówno, dowodzi Werner, od kołyski po katafalk kształtuje nasze rozumienie świata, kultury, tożsamości, więzi międzyludzkich, nasze poczucie humoru oraz stosunek do sacrum. Podobnie jak śmierć zrównuje wszystkich i jest najbardziej demokratyczną substancją świata. (…)”

Itd., itp. gó…ne wynurzenia I.Karpowicza o książce F.Wernera wydanej przez wydawnictwo Czarne, prowadzone przez pisarza Andrzeja Stasiuka i jego żonę Monikę Sznajderman.

To tej żydowskiej awangardzie zawdzięczamy ideologię gender, homoseksualną tresurę, wprowadzanie eutanazji, propagowanie aborcji, seksualną degenerację dzieci już od wieku przedszkolnego, promocję pornografii i prostytucji, itd., itd….

Syjonistyczni degeneraci tę „kulturę” niosą na Wschód.

eurowizja-festiwal-muzyki-pazdzierzowej

 

 

Na szczęście na razie w Polsce jest jeszcze tak.

 

 

 

 

 

r-600,0-n-1050444DZh3_eurowizja_2014_wyniki_conchita_w

 

Ale niebawem może być inaczej.

 

 

 

Dariusz Kosiur

17 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

17 responses to “Zjudaizowana kultura zjudaizowanego Zachodu

 1. michal

  Ludzie aż się przestraszyłem . Ten facet na zdjęciu to prawdziwy książę ciemności . Nawet anakonda by się go przestraszyła.
  Sierżancie Kobrzyński po śmierci ( żyj jak najdłużej ) w piekle spotkasz podobnego osobnika i będzie zgrzytanie zębów bu bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 2. Augustyn P.

  Zajmowanie się takim tematem to nic innego jak popularyzacja takiej kultury,szkoda zsmiecac nim dobrego portalu.
  Z gow.a bicza nie ukreci !
  Czy Palikot i Wojewodzki wyrośli już tego ?

  Polubienie

 3. michal

  Panie Augustyn proszę zaopatrzyć się w pierścień taki jaki miała Arabela i Rumburak z czeskiej bajeczki przekręcić i wtedy gówno u tych ludzi zamienisz w mózg . Być może z tego wyrosną bu bu bu ha ha ha .
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Arabela_%28serial_telewizyjny%29

  Polubienie

 4. Zgadzam się z poglądami Autora, mam jedno jeno zastrzeżenie – do pretensji wobec zarostu na męskiej gębie. Wszak zarost to rzecz słowiańska! Ale taki porządny, nie byle jakie kiełki na skórze.

  Polubienie

 5. Wojslav

  Zaraz, zaraz… co Wy macie do zdrowego, męskiego zarostu twarzowego?

  Polubienie

 6. michal

  Bo , po to są maszynki GILLETTE , żeby facet podczas sexu nie drapał swojej kobiety i żeby nie wyglądał jak pitekantrop . Higiena bracie . Nawet Halince wąsy Kiepskiego z PO mocno przeszkadzały .

  Polubienie

 7. michal

  Panie Dariuszu . Można prosić o komentarz . Czyżby jakaś podpucha jak z Braunem , czy kobitka faktycznie się wku… i coś jej się wypsnęło.

  Polubione przez 1 osoba

  • Pani Dykiel…. Powiedz pani wprost! Bez owijania w bawełnę…Kto najbardziej na ziemi nie lubi Polaków..?.Odpowiedź prosta jak drut…. – międzynarodowe i ponad-narodowe żydostwo!…. Pani Dykiel – ilu Polaków siedzi w ławach sejmowych?…. Może jeden czy dwóch mało liczących się ….
   A reszta.?….a reszta to żydowska polsko-języczna banda, która jest pierwszym wrogiem Polski!
   Przykład… Kaczyński-Kalkstein w Knesecie powiedział…’nie będziemy szczędzili polskiej krwi w obronie interesów Israela….’ I dodał….’obojętnie kto w Polsce będzie rządził…’….. A to znaczy , że żydowskie świnie – od prawa do lewa – rozsiadły się na polskiej krainie….
   Ale co jeszcze Kaczyński przez to powiedział…….. ‚żydostwo w Polsce nie będzie szczędziło polskiej! krwi…nie żydowskiej…._— o teraz chcą Polaków wysłać na wojenkę do Ukrainy w imię pomyślności Israela…

   Przykład – Komorowski – sympatyk faszyzmu i miłośnik Stefana Bandery…
   Co dla tego jegomościa jest priorytetem jako prezydenta…
   Cytat….’moim priorytetem jest dialog z Niemcami, dialog z Żydami i dialig z Ukraińcami…’ – koniec cytatu…
   A dialog z Polakami..? –vel Komoroski czy jak pan tam się nazywasz..?
   Wszak jesteś ‚polskim prezydentem’..

   Ale co Komorowski przez to mówi..
   ….dialog z Niemcami czyli żydo-chazarią niemiecką, dialod z żydami czyli z żydo-chazarią polską i dialog z Ukraińcami czyli z żydo-chazarią ukraińską – plus- banderowcy….

   O ….to jest priorytet prezydenta Polski – niejakiego Komorowskiego…

   Pani Dykiel …. dobrze pani mówi … oby tak dalej i po imieniu….

   Polubienie

   • michal

    jangryko . Piąteczka . Pełna zgoda , ale ona tego nie powie , bo kop w dupę wynocha z TVN i nie budiet już grać w operach mydlanych i z czego będzie papu i pieniążki na wygodne życie .

    Polubienie

 8. michal

  Oj oj nawet artystom dali po dupie i wkur… pani Dykiel słuszne .

  Polubienie

 9. michal

  Dowodu na powody słów jangryko . Proszę każdy to zna i się z tym zapoznał :

  Polubienie

 10. michal

  oczywiście dowody na post jangryko.

  Polubienie

 11. Bylyleming

  a tu proszę… volksjudasze melduje się u nowych panów parchowamipirów..

  Polubienie

 12. Czy my k…rwa musimy szukac prawdy za oceanami? Prawda jest jedynym kluczem do naszego uwolnienia z lucyferianskich kajdan… I ona jest tutaj i teraz !!!!…..
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.