Co zawdzięczamy Żydom, Kościołowi i Zachodowi?

10154311_898410483514208_3299965918217525822_n_jW związku z szalejącą żydo-reżimową propagandą antyrosyjską i wojenną, propagandą konieczności dozbrojenia polskiej armii, a faktycznie jej stworzenia i uzbrojenia chcę PT Czytelnikom przypomnieć publikację WPS z 2013r. W jej kontekście warto się zastanowić, kto, jakie siły i dlaczego, zdemontowały niemal doszczętnie polską armię. Likwidowano nawet archiwalną dokumentację oraz zdjęcia jednostek, ich wyposażenia, a także wszelkie polskie projekty sprzętu wojskowego – tak jakby przed 1990r. w ogóle nie istniała polska armia, ani jakakolwiek polska, wojskowa myśl techniczna.

Warto także zastanowić się, kto winien jest tworzenia antyrosyjskiego, wojennego klimatu, kto faktycznie uruchomił żydowską rebelię na Ukrainie, kto ją wspierał i kto chce wepchnąć Polaków w konflikt z Rosją, co mimo wrażenia tragikomicznej farsy jest niewątpliwie zbrodniczym, antypolskim działaniem. Okres żydowskiej, syjonistycznej hucpy wyborczej jest niewątpliwie dobrym momentem do tego rodzaju refleksji.

D.Kosiur

________________________________________________

Wielu żydo-media wmówiły, że Polska z czasów PRL była państwem wasalnym względem ZSRR. Prawdziwą wolność uzyskała dopiero po 1989r., co potwierdził sam JPII w sejmie RP w 1999r.

Jednak analiza sytuacji politycznej Polski poczyniona z punktu widzenia interesów narodu i jego państwa wyróżnia w całym okresie istnienia PRL trzy podokresy:

pierwszy 1944-56, gdy władza należała do żydo-bolszewii (która kontynuowała zbrodnie na polskim narodzie),

drugi 1956-80, gdy władza należała do polskich socjalistów (okres rozwoju),

trzeci 1980-89, gdy żydowskie elementy w PZPR ponownie objęły władzę (okres stagnacji, regresu i dążenia do demontażu PRL oraz podporządkowania Polski żydowskiemu, lichwiarskiemu zachodniemu kapitalizmowi).

Ten ostatni okres był zresztą okresem demontażu całego bloku socjalistycznego włącznie z ZSRR. W demontażu brały udział zachodnie służy wywiadowcze, żydowska finansjera Zachodu i jego politycy, żydowska mniejszość we władzach państw bloku socjalistycznego oraz Kościół Katolicki.

Z perspektywy lat dwudziestych XXI w. widać, że okres 1956-80 był dla państwa polskiego jednym z najlepszych w całych dziejach naszej państwowości. W końcu lat 1970. PRL pod względem dochodu narodowego (DN) na mieszkańca plasowała się na 10, 11 miejscu w świecie (współcześnie PKB/mieszkańca daje nam pozycję 78). Polska miała także poważne szanse stać się państwem wyposażonym w strategiczną obronną broń jądrową.

Zatem, odpowiedzmy sobie na pytanie, kiedy Polska była państwem bardziej suwerennym, w latach 1956-80, czy obecnie po 1989r.?

Z pewnością pomocny w odpowiedzi na powyższe pytanie będzie poniży artykuł S.Zagórskiego.

październik 2013r.

Dariusz Kosiur

___________________________________________________

Czy Polska mogła zostać mocarstwem atomowym?

 

https://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/mig-23-pechowy-mysliwiec-cz-1

           MiGi-23 miały być nosicielami taktycznych ładunków atomowych

MiGi-23 miały być nosicielami taktycznych ładunków atomowychCzytaj więcej na http://facet.interia.pl/obyczaje/historia/news-czy-polska-mogla-zostac-mocarstwem-atomowym,nId,1035662?parametr=facet_gora&utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

MiGi-23 miały być nosicielami taktycznych ładunków atomowychCzytaj więcej na http://facet.interia.pl/obyczaje/historia/news-czy-polska-mogla-zostac-mocarstwem-atomowym,nId,1035662?parametr=facet_gora&utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

W ramach wojsk Układu Warszawskiego Wojsko Polskie PRL (potocznie – LWP) miało otrzymać ładunki atomowe od Armii Czerwonej stacjonującej na terenie Polski. W razie wybuchu wojny światowej pomiędzy blokiem komunistycznym a państwami zachodnimi armia polska miała nacierać wzdłuż wybrzeża Bałtyku i Morza Północnego, wysadzając przy okazji desant na wybrzeżu Danii. W ramach operacji miała prawo, według wspomnień ówczesnych oficerów, do dwóch uderzeń taktyczną bombą atomową dziennie.

 

Polski samolot szkolno-bojowy Iryda I-22 (miał zastąpić polskie Iskry, po 1989r. żydo-władza III RP podjęły decyzję o ich złomowaniu, mimo, że były na ten samolot zamówienia) pracowałem przy produkcji laserowych celowników do samolotu I-22 – D.K.

Na te właśnie uderzenia Sowieci mieli użyczyć polskiemu wojsku ładunków atomowych. Trzeba mieć jednak świadomość, że na co dzień ładunki z głowicami znajdowały się w bazach sowieckich, rozmieszczonych na terenie Polski. Takich ładunków do dyspozycji Wojska Polskiego było w połowie lat 80. od 178 do ponad 250.

Dopiero w razie wybuchu wojny ładunki miały być przenoszone za pomocą polskich środków – samolotów szturmowych i bombowych, systemów rakietowych i przez lufowe zestawy artyleryjskie (samoloty Su-20, MiG-23, MiG-21bis i Su-22, armaty samobieżne 2S7 Pion i rakiety 9K72 zestawu Elbrus).

Wojna atomowa

W myśl istniejącego „planu ograniczonej wojny atomowej”, stale ulepszanego przez Zjednoczone Dowództwo Sił Zbrojnych Układu Warszawskiego, który zakładał napaść na kraje Europy Zachodniej, na początku lat sześćdziesiątych zapadła decyzja, że Ludowe Wojsko Polskie kupi pułk samolotów myśliwsko-bombowych Su-7, mogących przenosić broń jądrową. W 1965 roku uzbrojono w te odrzutowce stacjonujący w Bydgoszczy 5. Pomorski Pułk Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego.

Już 3 lata później przeprowadzono manewry wraz z 11. Dywizją Pancerną, w czasie których ćwiczono tworzenie tak zwanych korytarzy atomowych, którymi miały się poruszać oddziały pancerne. Piloci wyznaczeni do lotów bojowych z ładunkami nuklearnymi w razie prawdziwego konfliktu z Zachodem musieli być kawalerami, a najlepiej członkami PZPR.

Taktyki zrzucania bomb atomowych uczyli ich sowieccy instruktorzy, którzy specjalnie w tym celu przyjeżdżali do Bydgoszczy. Na jedno ze szkoleń przyleciał nawet specjalnie przebudowany samolot transportowy An-26, który miał dostarczać bomby do polskich jednostek.

W 1974 roku polscy piloci na lotnisku w Lidzie byli szkoleni w lataniu na nowoczesnych odrzutowcach Su-20. Tam szkolono się z nowej techniki zrzutu ładunku atomowego w czasie natarcia wojsk lądowych. W latach 80. nasi piloci przesiedli się na Su-22M4, które mogły przenosić półtonowe taktyczne bomby atomowe.

Zarówno manewry, jak i szkolenia nie stanowiły wielkiej tajemnicy. Największą tajemnicą był sposób konserwacji i przechowywania ładunków oraz – co oczywiste – miejsca, w których składowano bomby.

Na początku lat 90., tuż po wycofaniu się Armii Czerwonej z Polski, w Bagiczu koło Kołobrzegu przypadkiem odnaleziono 500-kilogramowe bomby atomowe wiszące w schrono-hangarach niczym tusze wieprzowe w rzeźni. Oprócz Bagicza ładunki przeznaczone do działań taktycznych składowano również w Żaganiu, Toruniu, Brzegu, Szprotawie i Sypniewie.

 

Do przenoszenia głowic jądrowych byly również przystosowane zestawy rakietowe Elbrus, czyli slynne SCUDY

Atomowa potęga

Polskim władzom nie wystarczało to, że Armia Czerwona użyczy swoich arsenałów atomowych na czas wojny z krajami kapitalistycznymi. Chciały mieć własne ładunki jądrowe.

Za początek programu budowy polskiej broni „A” można uznać rok 1968, kiedy to dr Zbigniew Puzewicz, kierownik Katedry Podstaw Radiotechniki Wojskowej Akademii Technicznej, zasugerował, że możliwe jest przeprowadzenie wybuchu termojądrowego za pomocą lasera dużej mocy. Testy nowej broni miały być przeprowadzone w sztolniach, w Bieszczadach. Chodziło o ukrycie badań przed obcymi wywiadami.

Jednak prace nad bronią atomową ruszyły pełną parą dopiero po upadku rządu Władysława Gomułki, kiedy do władzy doszedł Edward Gierek. Wówczas też zaczęła się współpraca dr. Puzewicza z generałem profesorem Sylwestrem Kaliskim, komendantem Wojskowej Akademii Technicznej. To właśnie WAT miała przejąć badania nad budową bomby.

 

Edward Gierek witany przez komendanta WAT i szefa projektu atomowego, gen. Sylwestra Kaliskiego

 

702133

Prof. dr hab., inż., gen. Sylwester Kaliski miał nadzieję na skokowy rozwój polskiej fizyki jądrowej

 

Tajemnicza śmierć

 Mimo ogromnych nakładów finansowych na zabezpieczenie wywiadowcze projektu, nie udało się go ukryć przed sowieckim wywiadem. Jednak sowieci nie zareagowali na polskie badania. Sami wcześniej podążali tą drogą i wiedzieli, że laser nie jest odpowiednim narzędziem do wywołania reakcji łańcuchowej. Tym bardziej, że stwierdzili, iż polski laser ma za słabą moc, aby wywołać reakcję łańcuchową.

Polskiemu kontrwywiadowi i ludziom zaangażowanym w badania nie dawały spokoju wydarzenia z 16 września 1978 roku, kiedy w wypadku samochodowym zginął profesor generał Kaliski – kluczowa postać polskiego programu atomowego. Dla większości jego znajomych nie było to wielkie zaskoczenie, profesor był znany jako kiepski kierowca, który jeździ za szybko.

Plotki o zamachu na jego życie zaczęły się wówczas, gdy dotarło do uszu znajomych, że Fiat Mirafiori, którym jechał, należał do władz i był serwisowany w rządowych warsztatach. Plotki podsycali sami współpracownicy, którzy twierdzili, że profesor został zamordowany przez KGB, ponieważ nie chciał Rosjanom udostępnić wyników badań. Co jest zaskakujące, sami Rosjanie stwierdzili, że nic nowego nie wnoszą w ich badania nad bronią atomową.

Po śmierci profesora Kaliskiego wszystkie wyniki badań decyzją generała Wojciecha Jaruzelskiego zostały utajnione. Tym samym sen o polskiej potędze atomowej się zakończył.

 

Gen. Jaruzelski jako minister obrony narodowej nakazał utajnić wyniki badań – mundur polski, ale istnieją poważne wątpliwości czy Jaruzelski ma polskie pochodzenie

 

Sławek Zagórski

Źródła:

Grzegorz Skowroński; „Lotnictwo z szachownicą” nr 8; Polscy nosiciele broni „A”

Michał Fiszer, Jerzy Gruszczyński; „Militaria” nr 1/97; „Su-7 czyli polska przygoda atomowa”

A.B. Szirokorad; „Orużije oteczestwiennogo fłota 1945-2000″, Mińsk-Moskwa 2001

Za: http://facet.interia.pl/obyczaje/historia/news-czy-polska-mogla-zostac-mocarstwem-atomowym,nId,1035662?parametr=facet_gora

 

 

           Makieta PZL-230 F Skorpion. 1992r. – zaniechany projekt samolotu niewykrywalnego przez radary – https://www.polot.net/pl/pzl_230_skorpion_oraz_pirania_i_kobra_2000_1994r/historia

37 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

37 responses to “Co zawdzięczamy Żydom, Kościołowi i Zachodowi?

 1. michal

  Dodać można , że pan Kaliski był naprawdę zdolnym człowiekiem . Moim zdaniem cofanie się w przeszłość nie ma sensu to nic nie zmieni . Niestety naród dał się nabrać Kobrzyńskim , Szechterom i całej tej bandzie i dziś w 2015 roku po prostu cierpi . Inteligentni ludzie opuścili ten kabaret . W roku 2015 kolejne 1 mln 300 tys planuje wyjazd z tego pejsatego raju i będzie coraz gorzej . Naród całkowicie ogłupiony . Widoki na przyszłość są tragiczne . W maju wygra bul , następnie nowa koalicja PO – SLD i zaraz po wyborach będą mocne podwyżki jednym słowem hu… dupa i kamieni kupa.
  Mnie interesuje tylko jedno ile zwykli ludzie to jeszcze wytrzymają ? , ale może na to pytanie odpowie ktoś inny.

  Polubienie

 2. zolnierz

  Wojskowa i cywilna POLSKA myśl techniczna nie ma sobie rownych w swiecie po dzień dzisiejszy !
  Jest tylko jeden problem swiatem RZADZA ZLI LUDZIE !
  I co gorsze ,wojskiem zaczeli kierowac CYWILE !!!

  Trzeba natychmiast na ministra Obrony Narodowej POWOLAC POLAKA W MUNDURZE !!!

  I jeszcze jedno – dajcie już temu Jaruzelskiemu wieczne odpoczywanie ,jego już Bog osadzil,to nie od jednego człowieka zależy byt narodow i POKOJ SWIATOWY !!!

  Polubienie

 3. Co zawdzięczamy żydom…
  Przyjęliśmy ich i ugościliśmy.. – a oni przez tysiąc lat wbijali nam nóż w plecy… Wyhodowaliśmy żmiję na własnej szyji..
  Podczas II wojny św. Polacy jako jedyni w Europie ryzykowali życiem i pomagali żydom… A teraz te żydowskie kanalie/świnie/ oskarżają nas, że to my zrobiliśmt im holokast.- to powinno być nauczką że tej pejsatej hołocie należy powiedzieć – dziękuję..

  Co zawdzięczamy KRK – religii rzymskiej- przedłużenie cesarstwa rzymskiego i w sumie to też żydostwo…głównie niemcy..

  Siłą narzucona religia, która przez wieki zmieniała mętalność Polaków i doprowadziła do debilstwa ludzi …
  I to był taki projekt … I tak cud, że jeszcze rozmawiamy po polsku..
  A największą kanalią tysiąclecia Polski był Wojtyła o pseudonimie Jan Paweł Drugi…

  Polubione przez 2 ludzi

  • Konrad

   Jangryko, dzieki za te wypowiedz:

   „Siłą narzucona religia, która przez wieki zmieniała mętalność Polaków i doprowadziła do debilstwa ludzi I to był taki projekt … I tak cud, że jeszcze rozmawiamy po polsku… A największą kanalią tysiąclecia Polski był Wojtyła o pseudonimie Jan Paweł Drugi…”

   Dzieki, bo mimo, ze mam podobne zdanie, to jestem ciagle chyba zbyt tchorzliwy cywilnie, zeby to w ten sposob dosadnie wyrazic – jak Ty – publicznie. To wynik zycia w „katolactfie”, gdzie wszelkie proby wolnosci intelektualnej mlodych Polakow i Polek byly systematycznie niszczone przez bandy anty-slowianskich katolickich czarnoksieznikow.

   Brawo, Jangryko. Lepsza szokujaca, gorzka, bolesna prawda niz ciagle petanie sie w mitach, oszustwach i falszywym, politycznie poprawnym respekcie dla „tradycji”.

   Polubione przez 1 osoba

 4. Franz

  MSZ Rosji: wszyscy znający historię wiedzą, że bandy UPA rżnęły Polaków dziesiątkami tysięcy: http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/msz-rosji-wszyscy-znajacy-historie-wiedza-ze-bandy-upa-rznely-polakow-dziesiatkami-tysiecy

  Polubienie

 5. Komorowski, Kopacz, Kaczyński, Miller, Braun, Schetyna, , Kowalski, Kukiz, Korwin-Ozjasz, …- Heil Hitler..!

  Polubienie

 6. michal

  zaraz Heil Hitler , szalom bardziej

  Polubienie

 7. Re: Artykul
  Co zawdzieczamy zydom????…
  Nasze narodowe skurwienie…Tak. Pozwolilismy sie zydom skurwic (zdemoralizowac, zsyjonizowac i stalmudyzowac)…
  Co nas czeka? Napewno kara!!!..
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 8. czytelnik

  Co zawdzięczamy ?
  Prawie wszystko !
  Z prymatem banków,handlu i wierzeń !!!
  Czeka nas wielka niewiadoma ale najciekawsze to to,ktory narod na obecne czasy PODZIEKUJE IM za ich „dobroc”.

  Polubienie

 9. żart

  Historia kołem się toczy.

  Polubienie

 10. żart

  Lotnisko „Bagicz” kojarzę z Podczelem.
  W latach 1970-72 odbywałem służbę wojskową na strażnicy WOP-Ustronie Morskie.Często chodziłem na sprawdzenie odcinka (plaża,wydmy) z Ustronia do Podczela.
  Niekiedy wstąpiłem na lotnisko i do hangaru (na służbie jako szeregowiec PRL) i nikt mnie nie przeganiał. Zapraszali na obiad,kolację itd…
  Proponowanie mnie przejażdzkę samolotem SU(ką), ale żądali oddania w depozyt służbowej broni (Kałacha).
  Zrezygnowałem z przelotu – bałem się że mi nie zwrócą Kałasznikowa (a szkoda-miałbym wspomnienia).
  To byli wyśmienici piloci (samobójcy)- loty przeważnie „nocne” na dopalaczach w stronę morza.
  Zdarzało się że wariat przelatywał na strażnicą WOP (było zabronione) i trudno było zasnąć.
  Nie takie Ruskie straszne, jak je malują.
  Może i tą bombę widziałem, a myślałem że to „wieprzek” do wędzenia.

  Polubienie

 11. czytelnik

  W temacie pytacie co „zawdzieczamy Zydom….” ,to ja krotko odpowiem ,ze Grzegorza Brauna .
  Wszedzie go pelno ,na youtube filmiki z faktow ,gada,przemawia,powtarza i Zydow się nie obawia.
  Dziwne,ze jako „polaka” go nie zamykają choćby za „znieslawianie i mowe nienawiści”.
  Co będzie się dziac gdy prezydentem zostanie ,to chyba wszyscy żydowskiego pochodzenia obywatele polscy zaczna uciekać i wyjezdzac z Polski ???

  Polubienie

 12. Pingback: Co zawdzięczamy Żydom, Kościołowi i Zachodowi? | forumemjot dla Polski

 13. za kilka tygodni wybory. co Polacy mają robić? Co mamy robić zeby obalić żydokomunę? Pytanie do WPS.

  Polubienie

 14. Robert

  Żeby obalić żydokomunę trzeba zjeść dużo mirabelek potem popić mlekiem i po dostaniu sraczki zwyczajnie na nią nasrać , a poważnie nie iść na wybory .

  Polubienie

 15. Pytam poważnie. ok, nie idziemy na wybory. I co dalej? Mamy zdechnąć pod butem żydowskim? Wyjechać na zawsze a może powiesić się?

  Polubienie

 16. Chum

  Rozumiem pana , ale co można innego zrobić jak olać to pejsate widowisko dla gojów debili . Innego wyjścia nie ma . WPS , pan czy moja osoba tacy ludzie jak dr Ziemiński , D .Kosiur pejsatego okrągłostołowego gówna nie obalą , bo jak pisał pan D. Kosiur wszystko opiera się na poparciu z zewnątrz – czytaj USrael i nic na to nie poradzimy . Musimy czekać aż pejsy z USA wycofają się z Europy , naród polski zmądrzeje , wzrośnie świadomość polityczna i powstanie prawdziwa patriotyczna polska partia walcząca o interesy polskiego narodu , a nie modląca się w jarmułkach i krzycząca , że wojna w Iraku to nasza wojna . Kiedy to może nastąpić? nie wiem . Mam nadzieję , że nasze wnuki doczekają lepszej Polski bez pejsatego okupanta . Na dziś trzeba się przygotować na ciężkie czasy i modlić się raczej o to , aby po wygranej Kalkstein nie wyj.. w powietrze WPS co wcale nie jest wykluczone pamiętając jak gdy pierwszy raz wygrał odgrażał się internautom za śmiechy i kawały pod adresem PIS – dy i jak wydał rozkaz wszystkim swoim łapaczom , aby ścigali menela , który po pijaku zbluzgał jego nieżyjącego już herosa braciszka Lecha . Idą ciężkie czasy , bo PO przynajmniej trochę wolności w internecie dawała , a PIS – da może wywalić WPS na księżyc a pan Kosiur z Ziemińskim trafią do więzienia .To nie jest wykluczone . Pozdrawiam cię przyjacielu , bo czuję ,że jesteś wielkim patriotą i pewnie płaczesz z bezsilności , ale to nie tylko ty tak masz , a Polacy na razie rozum w dupie a nie w mózgu dlatego jest jak jest . Trzymaj się .

  Polubione przez 1 osoba

  • Dzięki za mądre aczkolwiek gorzkie słowa. Od wyborów prezydenckich 2015 postanowiłem zgłebić sytuację naszego nieszczęśliwego kraju. To co dowiedziałem się okazało się niezłym szambem. To moje pierwsze wpisy na WPS. Mam 32 lata ale przejrzałem na oczy dopiero niedawno. Sytuacja jest straszna i wydaje się beznadziejna. Wróg jest silny, zakamuflowany, ma nieograniczone zasoby finansowe. Po drugiej stronie podzielony, ogłupiały i zubożony naród Polski. Perspektywy dla Polaków raczej nie ma. Bojktowanie wyborów nam pozostaje? Ta bezradność jest przekleństwem. Obejrzałem stare filmiki na YT WPS Production. NIc nie zmieniło się od 4-5lat. Wręcz przeciwnie staczamy się po równi pochyłej. Z żoną podjeliśmy decyzję o wyjeździe za granicę. Na stałe. Nie chcemy wychowywać dzieci „w cieniu pomników armii czerwonej”.

   Polubienie

 17. Chum

  Mały Polaku nie masz za co dziękować . Jeżeli mogę dać radę to nie myśl o żadnym wieszaniu . Zbyt dużo ludzi w tym kraju popełniło samobójstwa przez rządzących kretynów . Mam trójkę dzieci . Wszyscy są za granicą . U najmłodszej córki byłem niedawno w odwiedzinach . Za cholerę żadne z nich nie chce wracać do Polski . Też byłem prawie 25 lat poza Polską . W obecnej sytuacji mądrym rozwiązaniem jest nauka języków obcych i wyjazd z Polski , aby przynajmniej zarobić trochę pieniędzy no bo przecież siedzenie tutaj na bezrobociu czy na śmieciach jaki mam sens ? Po prostu masa ludzie dziczeje plus oglądanie głupiej pejsatej TV i mamy tragedie . Pozdrawiam.

  Polubienie

 18. Chum

  Widzisz co do tej Krasnej Armii to zdaj sobie sprawę , ze gdyby nie ona nas by tu nie było . Wolę mieć za sojusznika Rosję na pewno z wadami niż taki kraj jak USA . Posłuchaj w internecie Davida Duke gdzieniegdzie są polskie napisy wtedy wiele zrozumiesz . Czytaj również świetne teksty pana Kosiura .

  Polubienie

 19. Chum

  a zacznij od tego :

  Polubienie

 20. Nie zamierzam się targać na własne życie, oj nie. Raczej czuję się przygnębiony i bezsilny – pewnie jak wielu Polaków. Co do armii czerwonej to chodziło mi o żydomasonerię ( cytat z utworu Tadka z Firmy). Od maja przeczytałem mnóstwo artykułów, obejrzałem wiele filmów – w tym P. Duka, zwiedziłem kilka forów tematycznych. Aktualnie szlifuje swój niemiecki, jestem w trakcie kursu na kat C. Dziś ide na spotkanie z P. W. Sumlinskim, w niedzielę na marsz antyimigracyjny. Zastanawiam się nad wyjazdem na Marsz Niepodległości. Pozdrawiam!

  Polubienie

  • Franz

   Pan Sumliński to wyjątkowy szkodnik na polskiej scenie dziennikarskiej i politycznej. Jeździ po Polsce i opowiada ludziom brednie o złej razwiedce rosyjskiej która ukryta w WSI rządzi naszym krajem. Oczywiście ktoś mu za to płaci i oczywiście ktoś mu dał pozwolenie na propagowanie tych dezinformacji. W każdym kraju na świecie jeżeli którykolwiek z obywateli „grzebie” przy wojskowych służbach specjalnych to bardzo szybko jest „uciszany”. Tutaj natomiast mamy sytuacje przeciwną. WSI które są zamieszane w największe afery w Polsce, które rządzi wraz z Rosjanami Polską nie potrafi zauważyć że dziennikarz o nazwisku Sumliński robi im „reklame” za ich plecami. Fascynujące rzeczy. Zwykłym chłopakom patriotom polskim służby specjalne wjeżdżają do mieszkań odbierając materiały czy twarde dyski, przesłuchują i stawiają przed sądami za mowe nienawiści, ksenofobie itp a tutaj nie widzą co wyprawia Sumliński. Bardzo zastanawiające. Dodajmy że grzebie on przy WOJSKOWYCH SŁUŻBACH które z nikim sie nie patyczkują, dla niego jednak zrobili wyjątek.
   Oglądając jeden z wywiadów z panem Sumlińskim z jego wypowiedzi możemy wysnuć tezę że za zabójstwem Andrzeja Leppera stoi WSI czyli według niego sowiecki wywiad tam ukryty. Andrzej Lepper był to JEDYNY polityk w państwie polskim w ostatnim czasie zorientowany na współpracę ze wschodem, z Rosją, z Białorusią, Lepper był najbardziej pro-rosyjską osobą w świecie naszej polityki i dlatego tak naprawdę zginął. Natomiast pan Sumliński snuje tezy że zabiła go rosyjska agentura ukryta w WSI. Niesłychane rzeczy. Rzekomi Rosjanie z WSI mordują jedynego polityka prorosyjskiego w Polsce. Kapitalne. Widać tu jak na dłoni że Sumliński bredzi. W WSI nie ma żadnej rosyjskiej razwiedki tylko mossad i CIA ale Sumliński to ekspert i on wie lepiej. Z kolejnych wywiadów pana Sumlińskiego dowiadujemy się o współpracy obecnego prezydenta Komorowskiego z Rosjanami z WSI. Przypomnijmy że pan Komorowski to były wiceminister obrony w rządach Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, minister obrony w rządzie Buzka, polityk Unii Wolności a później jej spadkobierczyni Platformy Obywatelskiej, wymienieni wyżej premierzy nie są POlakami tylko żydami którzy ukrywają się pod polskimi nazwiskami, podobnie jak unia wolności to partia żydowska z geremkami, kuroniami i michnikami na czele, cała ich działalność to niszczenie państwa polskiego poprzez wprowadzenie do unii europejskiej i oddanie Jej we władanie zachodnich korporacji, wprowadzenie do BANDYCKIEGO sojuszu militarnego NATO który zlikwidował polską armię i razem z nią napadał na Irak czy Afganistan, oczywiście wszystko to robi rosyjska razwiedka z WSI która rządzi Polską a jej człowiekiem jest Komorowski który zamiast Putinowi przyznać Order Orła Białego to przyznał go Walcmanowi-Poroszence czy też Georgowi Sorosowi który doprowadził w Rosji zaraz po tzw pierestojce do grabieży tego kraju przez żydowskich oligarchów wspomaganych przez swoich pobratymców z wall street, czy pan Sumliński tego nie zauważył??? Każda osoba trzeźwo myśląca szybko zorientuje się kim jest osobnik Sumliński i w jakim celu urządza swoje spotkania. Jego zadaniem jest podsycanie nienawiści wśród Polaków do narodu rosyjskiego poprzez twierdzenia że w WSI siedzą Rosjanie i to oni niszczą i rozkradają nasz kraj. Wmawianie Polakom że agentem sowieckim z rosyjskiej agentury WSI jest Komorowski czyli dalsze kłócenie Polaków w ramach inscenizowanej wojny pomiędzy PiS i PO. W rzeczywistości Komorowski to człowiek żydów w Polsce wykonujący każde ich polecenie a WSI została już dawno wyczyszczona z wpływów Moskwy a wprowadzona została tam agentura z Waszyngtonu i Tel-a-wiwu. Pan Sumliński dobrze wie że jeżeli dziś spróbowałby powiedzieć chociaż trochę prawdy na temat WSI i obecnej sytuacji w kraju to szybko zniknąłby bez śladu a następny po nim klakier opowiadałby kolejny raz do znudzenia tezy że pan Sumliński to ofiara rosyjskiego WSI. Tak działają służby specjalne, jeżeli klakier wypełnił swoje zadanie a jest on w posiadaniu niebezpiecznych informacji dla służb specjalnych to takiego klakiera się pozbywa gdyż po spełnieniu swojego zadania już nie jest dalej potrzebny, oczywiście na jego śmierci znów zyskując wmawiając wszystkim że to ofiara tych z którymi „walczył”. Takimi klasycznymi przykładami są chociażby agenci zachodni w Rosji jak Litwinienko, żyd Bierezowski czy ostatnio zamordowany żyd Borys Niemcow, wypełnili swoje zadanie na tyle na ile potrafili a gdy stali się bezużyteczni to zostali zamordowani zrzucając winę na złego Putina z którymi oni walczyli. Oczywiście na śmierci tych agentów zachód zyskał kolejne rzesze nienawidzących Rosje i Putina. Klasyczny przykład działania służb specjalnych.
   Ale powróćmy do tematu niezależnego dziennikarza Sumlińskiego, facet miał swój program w telewizji, dziwne bo kto dopuszcza do telewizji niezależnych dziennikarzy, tam dostęp mają tylko „SWOI”. Pan Sumliński pracował dla gazety WPROST o czym oficjalnie mówił w swoich wywiadach, przypomnijmy wszystkim że redaktorem naczelnym tygodnika wprost był… TOMASZ LIS czyli były AGENT WSI i przyjaciel stokrotki Olejnik z ich TVN-u!!! Ach ten pan Sumliński, prawdziwy niezależny dziennikarz z niego. Dodajmy że gazeta wprost należy do medium PMPG Polskie Media SA które wydaje równocześnie gazetę „do rzeczy” w której to piszą kolejni prawdziwi niezależni dziennikarze mający swoje programy w telewizji czy radio tacy jak Ziemkiewicz, Wildstein, Cezary Gmyz, Piotr Gontarczyk, Sławomir Cenckiewicz czy SZewach Weiss, a więc cała śmietanka „NIEZALEŻNYCH” do ogłupiania Polaków i siania propagandy. Przecież to koszerne gazety skrzętnie ukrywające się pod osłoną polskości a ich dziennikarze dostają pieniążki za nieustanne mącenie w głowach naszego narodu. I tak po nitce dochodzimy do kłębka. Pragnę przypomnieć że są książki których nikt nigdy nie wyda lub jest to bardzo utrudnione a gdy się uda to żadne wydawnictwo czy też żadna księgarnia nie przyjmie takiej książki gdyż istnieje nieformalny indeks książek zakazanych nad którymi czuwa naród wybrany aby Polacy nie dowiedzieli się prawdy na temat swojej historii i obecnej sytuacji, taką osobą był śp płk Armii Krajowej Tadeusz Bednarczyk który wyciągał żydów z getta podczas II wojny światowej. Pan Sumliński natomiast problemów z drukowaniem i sprzedażą książek nie ma, to ich człowiek.
   W 1981 roku Wojskowe Służby Informacyjne w osobie pułkownika Zdzisława Ciesiołkiewicza wydały książkę pt: „Judeopolonia. Nieznane karty historii PRL”, wcześniej książkę pt: „INWAZJA UPIORÓW 1944 – 1970 O WKŁADZIE SZOWINISTÓW ŻYDOWSKICH DO HISTORII WSPÓŁCZESNEJ POLSKI”. Skoro WSI rządzili Polską według pana Sumlińskiego to dlaczego te książki są niedostępne??? Dlaczego żaden Polak nie może ich nigdzie kupić? Odpowiedź jest prosta, ponieważ wyrzucono element propolski z WSI i zastąpiono go agenturą żydowską, wszystkie zbrodnie i przekręty WSI to sprawka koczowników znad morza martwego i zdrajców polskich lecz pan Sumliński ma za zadanie wmawianie Polakom że WSI to rosyjska agentura w naszym państwie. A dają się na to nabierać setki jak nie tysiące naszych rodaków. Sumliński to wyjątkowy szkodnik i dezinformator.

   Polubione przez 1 osoba

   • Chum.

    Tutaj z Franzem pełna zgoda . Podpisuje się pod tym wpisem i serdecznie za niego dziękuję . miałem to samo napisać , ale już mi się nie chciało , cóż stary człowiek mnóstwo chorób.Jeżeli chodzi o młodego Polaka to jeszcze taki zielony szczypiorek dla którego jeszcze w maju Duda był gierojem , ale dzięki tej stronie facet przejrzał na oczy i powinien postawić małego browarka Franzowi czy D. Kosiurowi . Na takie szczypiorki taki Sumliński jeszcze działa .Ciekawe jak długo ?

    Polubienie

   • Chum.

    Zwracam się z prośbą aby wpis Franza umieścić w widocznym miejscu na stronie WPS , bo to jest 10 przykazań dla zielonych szczypiorków . Niech się uczą prawdy.

    Polubienie

 21. Chum

  Jeżeli jeszcze mogę paru słów napisać : języka najłatwiej uczyć się w kraju gdzie tym językiem ciągle się rozmawia , ale nie każdy ma taką możliwość . Pamiętam dawno już temu z moją ex byłem w Londynie . Chwaliła się jak dobrze zna angielski , dopóki nie postawiła swojej nogi w Anglii . Niektóre kursy są dobre , ale unikałbym kursów organizowanych przez pośredniaki . Na wysokim poziomie są organizowane przez Instytut Goethego .
  Jeżeli chodzi o imigrację to jeżeli pan nie czytał proszę zapoznać się z wpisami bardzo inteligentnego pana opolczykpl :
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/09/28/jeszcze-raz-o-imigrantach-i-o-ludzkiej-glupocie/#comments
  Wracając do niemieckiego polecam także blog na bardzo wysokim poziomie:
  http://blog.tyczkowski.com/
  I jak najwięcej oglądać niemieckiej TV oraz słuchać niemieckojęzycznego radia . Na blogu ma pan linki . Pozdrawiam i głowa do góry .

  Polubienie

 22. Chum Duda nie był dla mnie gierojem, nigdy nie byłem za Pisem. Franz niecły cyrk mamy w naszym nieszczęsliwym kraju. Panowie czy jest jakikolwiek polityk, który jest wart naszego poparcia? co z Marianem Kowalskim?

  Polubienie

 23. Chum.

  Takich polityków na dziś nie ma . Kowalski , Bubel czy ten dzieciak Zawisza wszystko to olać ciepłym moczem . Na dzień dzisiejszy mam tylko zaufanie do dr Ziemińskiego i mgr Dariusza Kosiura z WPS . Dwa tygodnie temu ukazał się świetny artykuł na WPS o partii narodowej . Poczytaj będziesz miał 100 % jasność w tym temacie . Według mnie na dzień dzisiejszy wyjeżdzaj z żoną i zarabiajcie pieniądze za granicą . Tutaj w najbliższych latach nic się nie zmieni . Czekam też do wyborów jeżeli PIS przejmie władzę od razu wyjeżdzam do córki za granicę do Hamburga . Po prostu nie zniosę a raczej moje nerwy nie zniosą Szydło jako premiera a na tylnym koniu Kalksteina . W Niemczech będę z dala od tego syfu co wyjdzie mi tylko na zdrowie . Mam już 65 lat , a więc ja tej lepszej Polski nie doczekam , ale pan ma dopiero 32 lata , a więc pan może doczeka zrzucenia pejsatego jarzma czego panu życzę i pozdrawiam.

  Polubienie

 24. Chum.

  Dodam ,że zgadzam się z Opolczykiem co do Niemiec napisał on świetne wpisy na WPS , póki co jednak moja córka dobrze tam żyje , ma dobrą pracę i ptasiego mleka jej nie brakuje co będzie dalej któż to wie . Dla mnie ważne , że nie będę widział facjat Szydłów , Kalksteinów , Kurskich i całej tej bandy ze wszystkich opcji politycznych a to dla mojego zdrowia prawdziwy skarb .

  Polubienie

 25. Pingback: Niszczenie przemysłu lotniczego w Polsce | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 26. Pingback: Zapomniane programy budowy rakiet i bomby atomowej w PRL | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.