Ukraińcy nie wpuścili polskich motocyklistów !

635665873736127537Rajd im. rotmistrza Witolda Pileckiego musiał zawrócić na Białoruś. Ukraińscy strażnicy 5 godzin przepytywali Polaków, każdy uczestnik rajdu otrzymał oficjalne pismo zakazujące wjazdu na Ukrainę.

Rajd miał odbyć się wyłącznie na terenie Białorusi i potrwać do 9 maja, jednak służby graniczne poinformowały Polaków, że teren kraju muszą opuścić do 5 maja. W związku z tym motocykliści zdecydowali wracać przez Ukrainę, ale również napotkali problemy.

 Przy wjeździe na Ukrainę musieli składać wielogodzinne wyjaśnienia ukraińskim służbom granicznym. Niestety, wyjaśnienia polskich motocyklistów nie przekonały strażników. Za oficjalną przyczynę odmowy podano… brak wyjaśnień celu wizyty. Pogranicznicy sugerowali, że motocykliści mogą stać się celem prowokacji. Polacy jednak poddają pod wątpliwość takie uzasadnienie, gdyż wcześniej dokładnie sprawdzali sytuację na zachodzie Ukrainie, by nic nie mogło zaburzyć przebiegu rajdu.
Motocykliści skontaktowali się nawet z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, skąd sprawa trafiła bezpośrednio do władz Kijowa. Uczestnicy rajdu dostali wiadomość, że wjadą na teren Ukrainy, ale nie wiadomo kiedy. Po 11 godzinach stania na granicy Ukrainy i Białorusi, motocykliści zawrócili na Białoruś, gdzie strażnicy tym razem okazali się milsi i anulowali pieczątki wyjazdowe. W piątek o godzinie 11 rajd wróci do Polski.
Reklamy

19 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

19 responses to “Ukraińcy nie wpuścili polskich motocyklistów !

 1. zolnierz

  Proszę podac cel rajdu i dokad zmierzal .
  W/w opis jest nie pelny.

  Polubienie

  • Żołnierzyku…., cel jest jasny – motocykliści chcieli zrobić nowy majdan!!!, więc stąd te ich kłopoty, i chyba prawo serii. Przy okazji zapytam: czy każdy żołnierz naszej armii to też broń – zastanawiam się kto rządzi?,

   Polubienie

 2. QWERT

  Jest taka stara zasada – NIE WPUSZCZA SIĘ NIEPROSZONYCH GOŚCI DO DOMU ! Ukraińcy wiedzą dlaczego Polaków się nie wpuszcza, a Białorusini się dowiedzą już wkrótce !

  Polubienie

 3. petro

  Panie Dariuszu
  Wybory prezydenckie w Polsce już załatwione. Kolejne 5 lat urzędował będzie w Polsce człowiek który nie wniesie do Parlamentu żadneg projektu ustawy poprawiającej byt zwykłego Polaka Sławianina. Przypieczętowanie rozbioru Polski następuje. Komorowski jako ojciec pięciu żydów będzie dbał o pomyślność synów Izraela niż rdzennych mieszkańców tej ziemi. Jako ludzie świadomi wiemy, że kraj nasz oplata od dawna pajęczyna żydowska. Problem ten jest nie zwkle ważny i najważniejszym celem Polaków powinno być jak pozbyć się tego, ale nie jesteśmy naiwni, żeby wierzyć że można to zmienić szybko i bezboleśnie. Polak jest antysemitą ale jest pozbawiony jaj żeby cokolwiek uczynić żeby wyeliminować tę gangrenę. Trzeba tchnąć ducha słowiańskigo w ten naród bo inaczej wylądujemy w rezerwatach jak Indianie.

  Polubione przez 1 osoba

  • michal

   Petro masz rację dlatego ja na tym kabarecie zarobię . Postawiłem 8 tys PLN u bukmacherów na won Bula.i jestem pewny , że sporo wygram . Po wyborach jakby co zamieszczę screeny.

   Polubienie

 4. asdf

  Fryderyka Curie po zakończeniu II Wojny Światowej : „Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną.Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy
  zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.”

  Polubione przez 1 osoba

 5. 7 maja 2015 r. we wszystkich większych miastach Rosji przeprowadzona została generalna próba przed świętem , w tym roku 70-tego jubileuszowego Dnia Zwycięstwa obchodzonego w Rosji w dniu 9 maja 2015 r. W paradzie w Moskwie weźmie udział 140 samolotów i 200 pojazdów bojowych.

  http://www.vesti.ru/doc.html?id=2562600

  Polubione przez 1 osoba

 6. Takich ludzi jak Muhammad Ali w obecnej chwili na świecie potrzeba nam jest jak najwięcej. Muhammad Ali bez względu na konsekwencje , które go później spotkały /odsunięcie od boksu /, powiedział głośno amerykańskiej wojnie w Wietnamie NIE. Być może dlatego przeżył tę wojnę , a legenda po nim żyje do dzisiaj. Inni Amerykanie , którzy ulegli wojennej retoryce i propagandzie już dawno nie żyją . W Wietnamie zginęło 58 152 Amerykanów, a 313 tysięcy było rannych oraz 2413 zaginionych .

  http://www.legendyboksu.pl/Muhammad-Ali.php

  Polubione przez 1 osoba

 7. michal

  Po hu.. tam się pchali . Wietnamcy dla mnie to bohaterowie no i piękne krety , które załatwiły cwaniaków z USA. Żebym ja tak potrafił robić za kreta jak ci Wietnamcy .

  Polubienie

 8. michal

  To pewnie ,że wszystkimi pejsami bym wygrał bez pomocy emeryta z Kanady .

  Polubienie

 9. zolnierz

  Zolnierz najemnik to morderca za odpowiednia kase .
  Zolnierz poborowy z woli narodu to JEGO OBRONCA !

  Zrozumiales „hrabio” Valdi ?

  Polubienie

 10. zolnierz

  Jaka osobowość miał i ma Ukrainiec ?
  Swego czasu ludzi za wschodnia granica nazywano „kacapy”,może wiec warto podyskutować co oznaczalo to slowo.
  Teraz kiedy na swiecie mamy tyle zmieszanej krwi i genow ,ze zwierzęta rodza się z ludzka glowa,to jedno jest pewne,ze swiat musi odrodzić się od nowa przez ogromny kataklizm,ktory zmiecie dziela LUDZKIE powstale wbrew STWORCY,czyli Bogu !

  Polubienie

 11. zolnierz

  Kolejne pytanie,ktore sobie zadaja ludzie :
  Czy Bog istnieje ?
  Jeżeli tak ,to dlaczego do pewnego czasu pozwala ludziom na wszelkie podlosci ???
  Wyglada na to,ze każdy zly człowiek kreci sobie bat na wlasna skore .

  Polubienie

 12. zolnierz

  Ukrecili sobie nie jeden raz Zydzi bat na wlasna skore,ukrecili i Niemcy ,także inne narody ale czy wyciagaja sobie z tych batow wnioski na dalsze zycie ?
  NIE !
  Dopiero interwencja Boga ZMIENIA WSZYSTKO !!!

  Polubienie

  • asdf

   Kto jak kto ale Polacy to na pewno wyciągnęli właściwe wnioski z tej lekcji .
   Jak to ktoś już wcześniej zauważył w sieci, że świat zmierza do samounicestwienia twardo realizując szowinistyczne starotestamentowe teorie, nie bacząc na realną Przedwieczną Dobroć i Mądrość stwarzającą nieustannie ten pulsujący życiem świat.

   Polubienie

 13. michal

  Na poważnie to naprawdę żałuję , że wybory nie odbywają się raz do roku . Wtedy żeby się pośmiać niepotrzebna byłaby Neonówka . Jedni pejsaci w TVP 1 , polszmatach , TVN krzyczą Bronisław na prezydenta , drugie pejsy w żydowskiej Republice kiedy by nie włączył tylko okrzyki niech żyje Duda i Duda prezydentem . Bardziej ubawiłem się i śmiałem gdy oglądałem Rossa Perota i Michaela Dukakisa , ale to dawne czasy . Te wybory to komedia na kółkach tylko szkoda , że tyle głupich klaunów daje się na to nabierać .
  Warto włączyć TV Republikę w niedzielę i zobaczyć ich smutne gęby jak ich Duduś przegra . Oj będzie żałoba chociaż między Bogiem a prawdą gów… mnie obchodzi kto wygra .

  Polubienie

 14. czytelnik

  W obecnej demokracji i to na całym swiecie NIE MA WYGRANYCH i PRZEGRANYCH jest tylko zmiana warty i sług !
  Co do tematu ,to Ukraincy podwojnie przegrali a jak zwykle zyskali Zydzi i Niemcy oraz ich przydupasy,takze ci ze swiecona woda.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s