Kto wygra wybory? – Żydzi wiedzą: na pewno nie Polak.

„Jak być może, tak być musi” – niemal po szekspirowsku rzecz ogłasza, genialny niczym rabin, prof. R.Markowski, politolog ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, medialny fachman pierwszych żydowskich gadzinówek: GW i TokFM.

 

A oto, co nakazał powiedzieć profesorowi jego żydowski geniusz:

(…) antysemicka nisza usłyszała to, co chciała, z ust dzielnego „zerowego” (sondażowo, rzecz jasna) kandydata, że w rozwoju naszej ojczyzny przeszkadzają nam Żydzi.
Wypowiedzi jawnie naruszające konstytucję powinny zostać napiętnowane, a jeśli kandydat kontynuuje swój np. chory ksenofobiczny wywód na antenie, dziennikarz powinien potrafić mu przerwać i wyprosić go ze studia.

Nie jestem pewien, czy będzie II tura. 10 maja Polacy muszą sobie odpowiedzieć na fundamentalne pytanie – skoro wszystko wskazuje na to, że niezależnie od tury zwycięzcą wyborów prezydenckich będzie Komorowski (uważa tak wg CBOS 66 proc., a nawet większość elektoratu PiS i Dudy), i skoro nie są to wybory parlamentarne, gdzie wiele podmiotów politycznych może się uważać za zwycięskie, bo przekracza próg i zapewnia sobie obecność w parlamencie – to po co ciągnąć tę niezbyt udaną kampanię o dwa tygodnie dłużej?

za: http://wyborcza.pl/1,75478,17880844,Wybory_prezydenckie_2015__Prof__Markowski__Druga_tura.html#ixzz3ZXVc9SMZ

 

I czyż nie jest to myśl przednia godna rabina, ach, co ja mówię, sam cadyk by się jej nie powstydził.

Zresztą od razu mamy podpowiedź wprost z żydo-reżimowych sondażowi, co ma się rozumieć należy traktować jako potwierdzenie przyszłego faktu:

A więc nie masz Polaku co kombinować, zastanawiać się i przemyśliwać, bo i tak, co byś nie zrobił, to wygrać musi on, najlepszy, czyli: Bronisław Komorowski.

Ze swej strony chciałbym genialnemu niczym rabin prof. R.Markowskiemu podziękować za jego głębokie przemyślenia n/t wyborów, które w całości pokrywają się z moim stanowiskiem o konieczności BOJKOTU żydowskiej wyborczej hucpy. No, bo po co iść na wybory, skoro z góry wiadomo, kto ich wygrać nie może – ?

A swoją drogą nigdy bym nie przypuszczał, że żydowska gadzinówka Michnika nawet pośrednio wesprze WPS w akcji BOJKOTU ich żydowskich wyborów.

Dariusz Kosiur

 

MACKOWA RUDA 27.07.2014 WIZYTA PREZYDENTA POLSKI BRONISLAWA KOMOROWSKIEGO Z MALZONKA PODCZAS OBCHODOW 60-LECIA OCHOTNICZEJ STRAZY POZARNEJ W MACKOWEJ RUDZIE NA SUWALSZCZYZNIE NA ZDJECIU PARA PREZYDENCKA Z LEWEJ WOJEWODA BIALOSTOCKI MACIEJ ZYWNO POSLANKA PO BOZENA KAMINSKA FOTO BOGDAN HRYWNIAK/NEWSPIX.PL --- Newspix.pl

MACKOWA RUDA 27.07.2014
WIZYTA PREZYDENTA POLSKI BRONISLAWA KOMOROWSKIEGO Z MALZONKA PODCZAS OBCHODOW 60-LECIA OCHOTNICZEJ STRAZY POZARNEJ W MACKOWEJ RUDZIE NA SUWALSZCZYZNIE
NA ZDJECIU PARA PREZYDENCKA Z LEWEJ WOJEWODA BIALOSTOCKI MACIEJ ZYWNO POSLANKA PO BOZENA KAMINSKA
FOTO BOGDAN HRYWNIAK/NEWSPIX.PL

Newspix.pl

Oto stara i pewnie nowa prezydencka para. Tylko piątka ich żydowskich dzieci gdzieś się rozpierzchła, a może już własnym geszeftem się para.

 

Reklamy

13 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

13 responses to “Kto wygra wybory? – Żydzi wiedzą: na pewno nie Polak.

 1. czytelnik

  Polaku i Polko nie martw się wyborami bez wyboru dla Ciebie .
  Jeżeli martwic się to już tylko przebudzeniem dalej spiacych.
  Może by tak zimna woda sprobowac ?
  Jest to jedna z metod polskiej izby wytrzezwien dawno praktykowana i skuteczna !
  Panie doktorze Sendecki – woda naprzód !!!
  Pan się na tym zna.

  Polubienie

 2. Polak

  Dr.Sendecki praktykowal w warszawskiej izbie ,obecnie zajęty jest inna „praktyka” .
  Uwazam ,ze praca jego jest dość istotna ,przecież to „tv narodowa”.
  W obecnej Polsce jest dość istotny podzial rol i obowiazkow.

  Polubienie

 3. List Otwarty niemieckich żołnierzy o pokój i przeciwko presji Zachodu na Rosję. W niemieckich środkach masowego przekazu opublikowano list otwarty pod nazwą „ Żołnierze dla pokoju ” celem którego jest zwrócenie uwagi światowej społeczności na niezgodność z prawem i niestosowność politycznego nacisku na Rosję ze strony Zachodu , a także na prowadzenie przez USA polityki światowego globalizmu.

  Sygnatariuszami tego listu są wojskowi byłej NRD- owskiej armii na czele z ich byłymi ministrami obrony Haincem Kesslerem i Teodorem Hofmanem, trzech generałów –poruczników , 61 generałów –majorów, niemiecki kosmonauta Edmund Jen, admirałowie, pułkownicy, a także kapitanowie.

  http://3rm.info/main/56820-otkrytoe-obraschenie-nemeckih-voennyh-za-mir-i-protiv-davleniya-zapada-na-rossiyu.html

  PS. Póki co polscy PRL – owscy generałowie, admirałowie i pułkownicy śpią.

  Polubione przez 1 osoba

 4. W dniu 8 maja 2015 r. w przededniu obchodów Dnia Zwycięstwa w Moskwie doszło do spotkania pomiędzy Prezydentem Rosji Władymirem Putinem i Prezydentem Chin Xi Jinping w trakcie którego wytyczono na wiele lat do przodu strategię dalszej współpracy oraz podpisano wiele kontraktów międzynarodowych na niespotykaną dotąd skalę .

  http://www.vesti.ru/doc.html?id=2564848#/video/http%3A%2F%2Fplayer.rutv.ru%2Fiframe%2Fvideo%2Fid%2F1212390%2Fstart_zoom%2Ftrue%2FshowZoomBtn%2Ffalse%2Fsid%2Fvesti%2FisPlay%2Ftrue%2F%3Facc_video_id%3D644344

  Polubienie

 5. List Otwarty pod nazwą ” Żołnierze za Pokojem ” byłych wysokich oficerów i żołnierzy byłej niemieckiej NRD- oskiej armii ,przemilczany przez światowe oficjalne media .

  Żołnierze za pokojem
  .
  Dowództwo byłych sił zbrojnych NRD ostrzega przed wojną i domaga się kooperacji zamiast konfrontacji z Rosją
  .

  Jako wojskowi, którzy pełnili odpowiedzialne funkcje w NRD zwracamy się do niemieckiej opinii publicznej kierując się troską o utrzymanie pokoju i przetrwanie cywilizacji w Europie.
  .
  W latach zimnej wojny, podczas której przeżyliśmy długi okres militaryzacji i konfrontacji na progu otwartego konfliktu, wykorzystywaliśmy naszą wiedzę i umiejętności dla zachowania pokoju i bezpieczeństwa naszego socjalistycznego państwa NRD. Narodowa Armia Ludowa ani jednego dnia nie brała udziału w działaniach wojennych, a podczas wydarzeń w latach 1989/90 wydatnie przyczyniła się do tego, że nie użyto wówczas broni. Pokój był zawsze najważniejszym celem naszego postępowania. Dlatego też zdecydowanie sprzeciwiamy się wykorzystywaniu czynnika militarnego w polityce. Z własnego doświadczenia wiemy, że palących problemów naszych czasów nie można rozwiązać siłą.
  .
  W tym miejscu należy przypomnieć, że Armia Radziecka podczas II wojny św. główny ciężar rozbicia faszyzmu wzięła na siebie. W sumie 27 milionów obywateli ZSRR oddało życie dla tego historycznego zwycięstwa. Im jak i ich aliantom dziękujemy w 70 rocznicę zwycięstwa.
  .
  Widzimy obecnie, że wojna ponownie nieodłącznie towarzyszy ludzkości. Realizowany przez USA i jego sojuszników Nowy Porządek Świata w ostatnich latach doprowadził do wojen w Jugosławii, Afganistanie, Iraku, Jemenie, Sudanie, Libii i Somalii. Prawie dwa miliony ludzi straciło w tych wojnach życie, a miliony zmuszono do ucieczki.
  .
  Obecnie działania wojenne dotarły do Europy. Jest oczywistością, że strategią USA są wyeliminowanie Rosji jako konkurenta oraz osłabienie UE. W ostatnich latach NATO coraz bardziej zbliżało się do granic Rosji. Chęć wciągnięcia Ukrainy do UE i NATO jest próbą domknięcia kordonu sanitarnego od krajów bałtyckich po Morze Czarne, w celu odizolowania Rosji od reszty Europy. Zgodnie z kalkulacją USA ma to także utrudnić lub uniemożliwić niemiecko-rosyjskie stosunki.
  .
  Aby opinię publiczną przekonać do tych działań prowadzi się bezprzykładną kampanię propagandową, w której zaślepieni politycy i skorumpowani dziennikarze walą w bębny wojenne. W tej gorącej atmosferze państwo niemieckie powinno upominać się o zachowanie pokoju. Tego domaga się zarówno jego geopolityczne położenie jak i jego historia oraz interesy jego mieszkańców. Im jednak przeciwstawia się żądanie prezydenta Niemiec o zwiększenie „militarnej odpowiedzialności” (czytaj – aktywności wojennej- przyp. opolczyk) oraz prowadzona w mediach histeria prowojenna i antyrosyjska.
  .
  Forsowana militaryzacja Europy wschodniej nie jest igraniem z ogniem – jest igraniem z wojną.
  .
  Wiedząc o niszczycielskiej sile nowoczesnych (współczesnych) wojen, w poczuciu odpowiedzialności jako obywatele stwierdzamy z całą wyrazistością: w tym miejscu zaczyna się zbrodnia przeciwko ludzkości.
  .
  Czy już zapomniano o tylu ofiarach II wojny św., o olbrzymich zniszczeniach w całej Europie, o rzekach uchodźców i nieskończonych cierpieniach ludzi? Czy ostatnie wojny prowadzone przez USA i NATO nie spowodowały dość nędzy i ofiar w ludziach?
  .
  Czy nie rozumie się, co oznaczać mogą działania wojenne na gęsto zaludnionym kontynencie europejskim?
  .
  Doszłoby do użycia setek samolotów wojskowych i uzbrojonych dronów, wyposażonych w bomby i rakiety, tysięcy czołgów i wozów pancernych, oraz artylerii. Na morzach Północnym, Bałtyku i Czarnym starłyby się setki okrętów wojennych, a za nimi stałaby jeszcze broń atomowa gotowa do użycia. Granice między linią frontu i zapleczem byłyby zatarte. Miliony matek i dzieci płakałyby za ich mężami, ojcami i braćmi. Ofiary szłyby w miliony. Europa zmieniłaby się w zniszczoną pustynię.
  .
  Czy może tak daleko dojść? Nie i jeszcze raz Nie!
  .
  Dlatego zwracamy się do niemieckiej opinii publicznej:
  Ten scenariusz musimy powstrzymać.
  Nie potrzebujemy retoryki wojennej a polemiki pokojowej.
  Nie potrzebujemy zagranicznych operacji militarnych Bundeswehry ani żadnej armii jewrounijnej.
  Nie potrzebujemy więcej środków na cele militarne, potrzebujemy więcej środków na potrzeby humanitarne i socjalne.
  Nie potrzebujemy wojennej nagonki na Rosję, potrzebujemy więcej wzajemnego zrozumienia dla pokojowego sąsiedztwa i współpracy.
  Nie potrzebujemy militarnej zależności od USA, potrzebujemy naszej własnej odpowiedzialności za pokój. Zamiast wojsk szybkiego reagowania NATO na wschodniej granicy potrzebujemy więcej turystów, wymiany młodzieży i spotkań pokojowych z naszymi wschodnimi sąsiadami.
  Potrzebujemy pokojowych Niemiec w pokojowej Europie.
  .
  Oby nasze dzieci, wnuki i prawnuki taką naszą generację mogły zachować w pamięci.
  .
  Ponieważ dobrze wiemy, co oznacza wojna podnosimy głos przeciwko wojnie a za pokojem.
  .
  Sygnatariusze Listu Otwartego :

  Armeegeneral a.D. Heinz Keßler
  .
  Admiral a.D. Theodor Hoffmann
  .
  Die Generaloberste a.D. Horst Stechbarth; Fritz Streletz; Fritz Peter
  .
  Die Generalleutnante a.D. Klaus Baarß; Ulrich Bethmann; Max Butzlaff; Manfred Gehmert; Manfred Grätz; Wolfgang Kaiser; Gerhard Kunze; Gerhard Link; Wolfgang Neidhardt; Walter Paduch; Werner Rothe; Artur Seefeldt; Horst Skerra; Wolfgang Steger; Horst Sylla; Ehrenfried Ullmann; Alfred Vogel; Manfred Volland; Horst Zander
  .
  Vizeadmiral a.D. Hans Hofmann
  .
  Die Generalmajore a.D. Olivier Anders; Heinz Bilan; Bernhard Beyer; Günter Brodowsky; Kurt Brunner; Heinz Calvelage; Sebald Daum; Willi Dörnbrack; Alfred Dziewulski; Johannes Fritzsche; Egon Gleau; Otto Gereit; Roland Großer; Peter Herrich; Karl-Heinz Hess; Günter Hiemann; Lothar Hübner; Siegmund Jähn; Günter Jahr; Manfred Jonischkies; Günter Kaekow; Johannes Kaden; Helmut Klabunde; Klaus Klenner; Raimund Kokott; Kurt Kronig; Manfred Lange; Bernd Leistner; Hans Leopold; Klaus Listemann; Heinz Lipski; Hans Georg Löffler; Rudi Mädler; Manfred Merkel; Günter Möckel; Dieter Nagler; Johannes Oreschko; Rolf Pitschel; Hans Christian Reiche; Fritz Rothe; Günter Sarge; Dieter Schmidt; Horst Schmieder; Gerhard Schönherr; Gerhard Seifert; Kurt Sommer; Erich Stach; Manfred Thieme; Wolfgang Thonke; Henry Thunemann; Walter Tzschoppe; Günter Voigt; Gerd Weber; Dieter Wendt; Klaus Wiegand; Heinrich Winkler; Heinz-Günther Wittek; Erich Wöllner; Werner Zaroba; Manfred Zeh; Alois Zieris
  .
  Die Konteradmirale a.D. Herbert Bernig; Eberhard Grießbach; Hans Heß; Werner Henniger; Klaus Kahnt; Werner Kotte; Helmut Milzow; Gerhard Müller; Joachim Münch
  .
  Namens einer großen Anzahl von Obersten und Kapitänen zur See a.D. Volker Bednara; Frithjof Banisch; Bernd Biedermann; Karl Dlugosch; Thomas Förster; Günter Gnauck; Günter Leo; Friedemann Munkelt; Werner Murzynowski; Gerhard Matthes; Lothar Matthäus; Friedrich Peters; Helmut Schmidt; Fritz Schneider; Heinz Schubert; Helmar Tietze; Wilfried Wernecke; Rolf Zander; Oberstleutnant a.D. Günter Ganßauge
  .
  Weitere Angehörige der NVA aus den Reihen der Offiziere, Fähnriche, Unteroffiziere und Soldaten bekunden ihre Zustimmung.
  .
  Przetłumaczone przez Andrzeja Szuberta ze strony:

  https://www.jungewelt.de/2015/05-06/023.php

  za źródło : https://opolczykpl.wordpress.com/2015/05/09/apel-bylych-wojskowych-bylej-armii-bylej-ndr/

  PS. Po przeczytaniu tego listu w pełni się z nim identyfikuję i go popieram jako były oficer, komandos , oficer kontrwywiadu wojskowego za LWP.

  Polubienie

 6. mjr.w st.spocz. Augustyn Pyryt

  POPIERAM WSZYSTKICH TYCH (obojętnie jakiej jest kto narodowości) LUDZI (obojętnie jakiej profesji/zawodow/szat/mundurow),którzy DAZA DO POKOJU a NIE WOJEN !!!

  Proszę również nauczyć się ROZROZNANIA WOJEN i WROGA !

  WOJNA OBRONNA NA SWYM TERYTORIUM – WE WLASNEJ OJCZYZNIE
  TO KONIECZNOSC i OBOWIAZEK DANEGO NARODU !

  Wszelkie WOJNY ZACZEPNE i PROWOKUJACE ,wciagajace w nie INNE NARODY i PANSTWA,czy pociagajace za sobą ,w tym wszelkie PROWOKACJE
  TO PODLOSC !!!

  POLKO i POLAKU WALCZ O POKOJ DROGA POKOJOWA !!!
  NIE POPIERAJ NAPADAJACYCH BANDYTOW,NIE POMAGAJ IM W NICZYM – obojętnie kim sa i skad się wywodza !

  NISZCZ WSZELKIE ZLO WE WLASNEJ OJCZYZNIE POLSCE,CZYN TO
  Z LUDZMI DOBREJ WOLI, LUDZMI UCZCIWYMI i SPRAWIEDLIWYMI !!!

  CZYN DOBRO !
  BOG BEDZIE Z TOBA i POMOZE CI !

  Zawsze i wszędzie wg.wlasnych sil OPOWIADAJ SIE ZA POKOJEM !

  Polubienie

 7. mjr.w st.spocz. Augustyn Pyryt

  Celem pokoju (jak zapewniają jej organizatorzy) jest miedzy innym zawiazujaca się organizacja :

  http://www.pobudka.org

  Wpierw zapoznaj się z nia a później gdy o POKOJ chodzi DZIALAJ NA RZECZ POKOJU w POLSCE i NA SWIECIE !

  LACZMY SIE W DZIALANIACH O POKOJ !
  NARODY SWIATA – ZAPRZESTANCIE WOJEN !

  Kto sieje wiatr zbiera burze.

  Polubienie

 8. mjr.w st.spocz. Augustyn Pyryt

  Wybory na dotychczasowych zasadach wygrywają ZLI LUDZIE , w tym NAJWIEKSI KLAMCY !
  To sa słudzy diabla .
  PRAWDA ZWYCIEZY !
  Gdy przyjdzie na to czas a ludzie zaczna myslec logicznie i czynic DOBRO,
  nie tylko dla siebie ale i dla innych dobrych ludzi,rozliczajac czyniących zlo.

  Polubienie

 9. żart

  Proponuję zmienić ordynacją wyborczą na prezydenta.
  Prawo głosu powinni mieć, tylko „bezpartyjni” Obywatele.
  Kandydaci mogą należeć do partii, o wyborze decydują „bezpartyjni”.
  A teraz to jest „syf,kiła i mogiła”.
  Każdy członek danej partii, głosuje na swojego kandydata partyjnego.
  Im dana partia liczy więcej członków, ten kandydat wygrywa wybory.
  Pozostali, nie mają szans.
  To jest zabawa w „ciuciubabkę” – śpiewał Cz.Niemen.

  Polubienie

 10. Franz

  nieudacznik schetyna o jego kompanie z drużyny kukizie:

  Polubienie

 11. Wybory prezydenckie 2015: Frekwencja niższa niż 5 lat temu

  Jak poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza podczas konferencji prasowej o godzinie 13.30, frekwencja na godzinę 12.00 wyniosła 14,61 proc. Dla porównania, w wyborach prezydenckich w 2010 roku do godz.13:00 do urn poszło 23,38 proc. uprawnionych do głosowania.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/aktualnosci/news-wybory-prezydenckie-2015-frekwencja-nizsza-niz-5-lat-temu,nId,1731018#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 12. Obywatelki i obywatele

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s