Kościół katolicki za żydo-reżimem, za syjonizmem, za wyborczą hucpą

https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/11/menora1.jpg?w=276&h=207

 

Żyd, abp. S.Gądecki inicjował Dni Judaizmu w KK. Dzisiaj Gądecki agituje do udziału w wyborach.

 

 

Umoczeni w religii znad Jordanu

„Dzień Judaizmu ma na celu ponowne odkrycie więzi z judaizmem poprzez wgłębienie się we własną (katolików) tajemnicę. Hasło pierwszych obchodów Dnia Judaizmu w 1998r.: Kto spotyka Jezusa Chrystusa, spotyka judaizm.Uczciwy katolik nie powinien zapominać, że katolicyzm wywodzi się wprost z judaizmu biblijnego, tak samo jak młodszy o 80 lat od katolicyzmu judaizm rabiniczny (talmudyczny).

W niedzielę 3 maja 2015r. na Jasnej Górze Żyd Gądecki upominał:

Gadecki-mem

Wybór spomiędzy kanalii i durniów to Twój katolicki obowiązek!

na podst: https://marucha.wordpress.com/2015/05/08/wybor-spomiedzy-kanalii-i-durniow-to-twoj-katolicki-obowiazek/

 

Reklamy

47 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

47 responses to “Kościół katolicki za żydo-reżimem, za syjonizmem, za wyborczą hucpą

 1. Odezwał się wrzud na dupie narodu… albo sezonowe hemoroidy..

  Przedewszystkim Chrystus Jezus z Nazaretu nie był Żydem..Według ewangelii on tylko urodził się w plemieniu Judy, a jego życie pochodziło z nieba od Ojca.. …sam mówił do Żydów..zstąpiłem z nieba i przysyła mnie mój Ojciec, którego wy nie znacie i nie sznujecie…
  Żydzi go zamordowali, a darowali życie przestępcy i mordercy – Barabaszowi…

  Taka menda w sukience jurny ogier z mycką na głowie będzie pouczał co jest grzechen a co nie…Oni już w tym szleństwie zapomnieli, że to właśnie Bóg dał człowiekowi wolną wolę i sumienie aby człowiek sam podejmował decyzję o sobie…Gdzie w ewangelii jest napisane, że nieuczestniczenie w wyborach jest grzechem..?
  Ewangelia jasno mówi, iż posłuszeństwo władzy świeckiej jest względe, a nie bezwzględne i to człowiek decyduje kiedy i w jakich okolicznościach słuchać władzy czy nie słuchać…

  Jak widać ta watykańska pluskwa nieźle się zadomowiła w Polsce i prowadzi motłoch na manowce…
  Sam Wojtyła kiedyś powiedział o katolikach cytując proroka Jeremiasza…’lud mój ciemny i głupi i nie ma rozeznania…’

  Dopóki ta pluskwa judajska będzie siedziała na narodzie dopóty Polska nie będzie suwerenna…

  Polubienie

 2. czytelnik

  Coz może człowiek ?
  Przebrac się w rozne szaty i ……… , w tym KLAMAC w zaparte !
  Ale z Boga proszę nie drwic,BOG BYL ,JEST i BEDZIE trzeba tylko droge znaleźć do NIEGO przez WLASNY a nie cudzy rozum !!!

  DROGA PRAWDY,UCZCIWOSCI i SPRAWIEDLIWOSCI PROWADZI DO STWORCY WSZYSTKICH i WSZYSTKIEGO !

  LUDZIE Z BOGIEM W SERCU CZYNIA DOBRO !

  Zastanow się kim jesteś ???

  Polubienie

  • „Ale z Boga proszę nie drwić”

   Mimo, iż na tym portalu piszemy czasem na temat Kościoła, religii, jako o elementach uprawiania polityki, bo też i należą one (Kościół – instytucja, religia) do tej sfery ludzkiej działalności, to nigdy nie poruszamy kwestii istnienia/nie istnienia Boga i nie kpimy z ludzkich wierzeń.

   Polubienie

 3. Jedyna sensowna i uczciwa odpowiedzia na pytanie: „Czy jest Bog?” powinno byc: „Nie wiem.” Nikt nigdy nie byl w stanie przedstawic logicznego dowodu na istnienie boga w takim sensie w jakim wierza w niego chrzescijanie, muzulmanie, zydzi, itp. (Bo wiadomo, jezeli ktos mowi, ze dla niego „bogiem” jest prawo powszechnego ciazenia, to oczywiscie taki „bog” istnieje. Ale nie o takim tu mowa.)

  Ktokolwiek mowi cokolwiek o tym, ze bog istnieje, jest nieuczciwy lub niedorozwiniety albo chory umyslowo. Albo po prostu klamie dla celow politycznych lub prywatnych. Wedlug A. Huxleya, w jego znakomitej powiesci „Wyspa”: „Anybody who gets eloquent about God should have his mouth washed out with carbolic soap.”

  W tym sensie jestesm agnostykiem, nie ateista, choc absolutnie nie wierze w zadnego z bogow, w ktorych wierza miliardy ludzi. I w tym sensie jestem byc moze tez ateista.

  Nawet jezeli Jezus nie byl Zydem, to co z tego dla nas? Tak czy inaczej, jest nam Slowianom kompletnie obcy, a ja osobiscie nie znajduje w jego „naukach” nic dobrego czego nie mozna znalezc w innych system etycznych. Kazania tego prymitywnego i prostego ciesli (czy to zydowskiego czy nie) w ogole mi nic nie daja i w ogole mnie juz nie obchodza.

  Natomiast ewidentne jest, ze polski kosciol katolicki to przerazajacy koszmar, ktory w koncu musi sie skonczyc.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Hola , hola .. jeśli chodzi o słowian i biblie , i tego Jezusa ,to winieneś zapoznać się ,kim on naprawdę był i co z tego wynika.
   To co ogół myśli jest zjawiskowe, zostało im to podane dla manipulacji ich zmysłów zwodząc umysły.
   I tutaj mimo religijnych wstawek i oświecenia , i to co kreśli nasze zrozumienie jest ‚lipą’. Bo skutek poznania czegokolwiek oparty jest o kłam nadany z autorytetu tworzący misterię,tak ,iż nie jeden się zagubił w swojej wiedzy.
   Słowianie w swojej mądrości zostali wyparci na rzecz innego Chrystusa,którego ewangelie nam nie zwiastowały,a zwiastowały nam przekłady masoreckie.Tak dziś ,większość nie wie ,bo nie ma dostępu do różnych przekładów,że tz. biblia jest słowiańska ! , a KK historie tą sfałszował dzięki faryzeuszom dla potrzeb ‚żydów’ ,ale nimi nie są ,bo to są izraelici ! – a nawet nie,lecz Lechici,od Lechii ,którą zamieszkiwali dawni Arianie,którzy pisali w języku paleohebrajskim,a ten jest językiem starosłowiańskim,bardzo zblizony do polskiego i od którego wywiodło się piśmiennictwo…
   http://wspanialarzeczpospolita.pl/2014/07/22/lechici/

   https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/03/12/niepismienni-slowianie/

   Polubienie

 4. czytelnik

  Podrzucaja,podrzucaja i tutaj „realistów”, co to na istnienie Boga nie maja dowodow ,nie było dane im poznac,no i oczywiście jeszcze Boga nie spotkali .
  Ale na pewno Go spotkają i zdadza mu ze swego zycia „sprawozdanie”.
  Jeszcze tylko uwaga:
  Kosciol to budowla (pisany z malej litery) i ten cie czarna duszo przeraza ?
  KOSCIOL jako dusza/zbior dusz daje o sobie sam opinie, realista niech się nie sili na oceny !
  Jeżeli w nim znajda się czarne dusze ,to faktycznie taki „kosciol” może przerazac każdego .
  Nie obawiajmy się ZLA nazywać po imieniu ,obojętnie gdzie ono się zagniezdzilo i od kogo pochodzi.
  Proszę pamietac,ze Kosciol katolicki ma swoje podzialy nawet na narodowe.

  Polubienie

  • Panie „czytelnik”, nikt tu Panu nie „podrzuca” zadnych „realistow”. Ja tu goszcze od czasu do czasu na wlasne zyczenie.

   Jezeli ma Pan „dowod” na istnienie „Boga” to prosze mi go tu zaoferowac. Moze od razu zajme sie tym „najbardziej znanym dowodem” jakim jest koniecznosc „przyczyny.” Czyli swiat musial ktos stworzyc, bo wszystko ma „swoja przyczyne” i ta przyczyna jest „Bog”. Ten, niby tak wspanialy dowod, zostal rozbity podobno nawet przez inteligentne dziecko, ktore zapytalo sie: „Jezeli wszystko ma przyczyne, to „Bog” tez musi miec przyczyne”. I tu konczy sie dyskusja na temat pierwszego, najwazniejszego „dowodu” na istnienie „Boga”. OK, Panie „czytelniku”, czekam na nastepny dowod>

   Polubione przez 1 osoba

 5. czytelnik

  Czy Jezus zrobil komus krzywdę,ze tak przez wielu został znienawidzony ?
  Może ktoś opisz na własnym przykładzie jaka to mu Jezus wyrzadzil krzywdę i podyskutujemy o tym,mimo,ze admin taka dyskusje morze odrzucić z takich lub innych przyczyn,a temat zaistniał.
  Badzmy szczerymi POLAKAMI .

  Polubienie

  • Znowu witam, Pana, Panie „czytelnik”. Widze, ze potrzebuje Pan pomocy. Nie jestem w stanie wypelnic tak kolosalnych dziur w Pana wyksztalceniu, wiec moze dam Panu tylko dwa cytaty na poczatek w odpowiedzi na Pana zalosne, patetyczne pytanie: „Może ktoś opisze na własnym przykładzie jaka to mu Jezus wyrzadzil krzywdę”.

   Zapewniam Pana, ze „administracja” taka dyskusje nie odrzuci, o ile bedzie ona oparta na logicznych argumentach. Tak jak moja.

   No wiec, niech Pan pozwoli, ze zacytuje Jezusa.

   1. „Nie sadzcie, ze przyszedlem pokoj przyniesc na ziemie. Nie przyszedlem przyniesc pokoj, ale miecz. Bo przyszedlem poroznic syna z jego ojcem, corke z matka, synowa z tesciowa …” (itd, itd. Bla, bla, bla)

   (I ja o malo, na skutek takiej to „madrosci”, z moim drogim ojcem sie nie poklocilem. Na szczescie szybko zorientowalem sie, ze Jezus to zydowski, zawistny, anty-rodzinny prorok.)

   2. „Kto kocha ojca lub matke bardziej niz mnie, nie jest mnie godzien.” (Itd, itd. Bla, bla, bla.) („mnie”, nota bene, pisane w oryginale „Mnie”, z duzej litery, odnosi sie oczywiscie do wielkiego megalomana znanego jako „Jezus”.) No wiec, Panie Jezus, jezeli sie Pan tam gdzies w oblokach niebieskich nudzi, chcialem Pana zapewnic, ze absolutnie nigdy nie kochalem Pana bardziej niz mojego ojca i matke. Prawde mowiac, nie tylko Pana nie kochalem, ale tez nie mialem zadnego respektu. Amen.)

   No jezeli ktos jeszcze ma jakies watpliwosci o madrosci moralnej Jezusa, to po tym drugi cytacie juz nie pominien ich miec.

   A takich cytatow mozna by wiecej i wiecej.

   Polubione przez 1 osoba

 6. Czytelnik…Pytanko…Kto tutaj drwi z Boga..?
  Najwyżej ktoś może mieć wątpliwości, ale to ludzka rzecz…

  Mówimy tu o instytucji jaką jest kościół rzymski, a owa instytucja nie ma nic wspólnego z Bogiem, a nawet z ewangelią na którą się powołuje…

  To są neofaryzeusze, a ich domeną jest kłamstwo, chciwość i chęć mordowania… Tak robią teraz na Ukrainie…o minionych wiekach nie będę pisał…

  Polubienie

 7. czytelnik

  Już nie tylko „realiści ” daja tu na tym portalu(także innych) popisy oraz patronat ale i madre glowy z faryzejskiej podpuchy „filozoficznej” maja radoche ,bo przecież jak można zniszczyć „portal jeszcze lub malopolski” dyskutując na temat „roznych bogów” ?!
  Aby zamacic w glowach już dawno ustalono „na wysokich tronach” w księgach filozofii marksistowsko-leninowskiej wcześniejszego/młodego marksizmu i późniejszego już „zwapnowanego”,jak zwyciezac Boga i tych co w Niego wierza ,by znizyc ich do swego poziomu,dajac takie wypociny jak ten patrz wyzej.
  I tu zaczyna się lawina „dowodow” takich jak „myśliciel realista górnolotny filozof dyżurny” z przydzialu ideologicznego nam przedstawil ,cytując znowu inne pisma jak sam je okreslil jako „bla,bla ,bla”.
  Malo tego nastapil podzial rol ,bo przecież nalezalo przestroić to co fałszywie gralo ustrojowo ,no i dziś mamy to co mamy – umierają marksiści-leninowcy i bedac na lozu śmierci spowiadają się (spowiedz generalna a jakze) ,zabierają się i umierają !
  Temu czy innemu tak myslacych i opierających swoja wiedze „na pismach” i księgach (baaaa dziełach az po swiete) należy wyjasnic jedno:
  BOG JEST W CZLOWIEKU DOBRYM i tam „sobie mieszka spokojnie”,nawet w nie jednej wojnie !
  Dowod na to ?
  PATRZ NA CZYNY LUDZI DOBRYCH i ZLYCH !
  Jak tego nie widzisz jesteś SLEPCEM !

  cdn

  Polubione przez 1 osoba

 8. czytelnik

  A ktoz ci człowieku nakazuje wierzyc w przedstawicieli Kosciola jako takich ?
  WIERZ W BOGA PRAWDZIWEGO !
  Pewnie zapytasz – którego ?
  Ano tego ,który dal ci rozum i wszystko co z tym rozumem jest polaczone/zwiazane,rozumem od którego zależy twój los podczas całego twego zycia .
  TO TY JESTES KOWALEM SWEGO LOSU !
  Ty wykuwasz swa stal – rozumiesz ?
  Jeżeli tylko swoje zycie będziesz opieral na rozumach i mysleniu innych ludzi,zginiesz marnie !
  Podobnie jest z księgami i opracowaniami ludzkimi ,które często wciskane ci sa na sile ,mało tego nawet pseudoopracowania naukowe bywaja zamulające twój rozum .
  Bog dal ci wolna wole i to jest bezsprzeczne,ludzie do tego dorobili przykazania ,prawa i obowiązki ,a TY decydujesz co dalej i JAK ZYC !!!
  Jezus był człowiekiem i tak samo jak Ty synem/wytworem BOZYM .
  To Darwin zrobil cie malpe czlekoksztaltna i bardzo często naśladujesz malpy inne .
  WSZELKIE ZLO DOROBILI ZLI LUDZIE i czynia to ciagle !
  Czy chcesz za takimi isc i ich sluchac ?
  To w końcu KIM JESTES ???
  Pozjadales wszystkich rozumy ,pisząc i mowiac o sobie „ja wiem lepiej a ty się dokształcaj”.
  Tak zazwyczaj powiadaj/piszaą IDIOCI !

  Polubienie

 9. michal

  Drogi czytelniku studencie od Ojca Dyra . Idż z powrotem do radia Maryja , Trwam i nie truj dupy , bo chyba się naćpałeś . Wypij dobre piwo irlandzkie mniej ogłupia .

  Polubienie

 10. michal

  Znam wielu ludzi ateistów . W Boga nie wierzą a są wspaniałymi wartościowymi ludżmi , niosą dobro w sercu . Ratują życie ludziom . Sam jestem katolikiem obracam się w ich towarzystwie a tam tylko zdrady , oglądanie pornosów , plotkarstwo , opluwanie ludzi , chamstwo i obowiązkowo w niedzielę msza święta i komunię trza wżiąść , a więc nie pisz mi tu człowieku , że tylko ludzie wierzący w Boga są wspaniałymi ludzmi , rzadko takich spotykam .
  Miałem styczność z 2 Polakami w Niemczech na początku mojej tam pracy – katolicy – żonaci w Polsce . Jeden i drugi gdy tylko dostał wypłatę to pierwsze co robił to biegał szybko do burdelu na kór…… Może są i porządni katolicy ja ich spotykam rzadko .

  Polubienie

 11. michal

  W niedzielę wyjeżdzam już do Reichu . Wczoraj miałem 3 telefony od kolegów – katolicy – chodzący obowiązkowo do kościoła :
  treśc rozmowy:
  ” Trzymaj się tam Michał . Może byś tak podrzucił jakieś dobre porno z tych Niemiec . Byłoby super . Oni podobno naprawdę fajne gumki tam mają i super inne gadzety . „

  Polubienie

 12. czytelnik

  Wyzej uczen filozofa marksistowskiego proponuje mi pomoc nie znając mnie i być może sam potrzebuje pomocy ,bo bladzi .
  Skrywajac się za Nickiem udaje „filozofa” a jest jedynie uczniem diabla,ktory nawet zna „moje wyksztalcenie”.
  Czlowieku ,prochu marny – gdy już będziesz przy końcu swej drogi życiowej ,ogladnij się wstecz i zdaj sam przed sobą rachunek sumienia czego dobrego a co zlego dokonales TY ,jeżeli w tobie jest jeszcze cos z madrego i rozsądnego człowieka dziś tak zapyziałego i pyszałkowatego,na dokladke chcącego pouczać tych co zycie maja długie za sobą i z nie jednego pieca jedli chleb .
  MOZESZ WATPIC W LUDZI ,możesz drwic z nich ale nigdy nie myśl za nich, nie wciskaj im swej filozofii !

  Inny wyżej nie widzi w dyskusjach drwin z Boga – a czym jest ponizanie tych ,których nie znamy ?
  Czy wszyscy w Kosciele Rzymsko-Katolickim sa tacy sami ???
  To nie drwina z dobrych chrześcijan i ich Boga ???

  Polubienie

  • przemex

   „drwin z Boga” – tylko ciekawe co to za „bóg” który przejmuje się i obraża się z powodu jakichś rzekomych drwin, tak postępować może jedynie człowiek. Już tu kiedyś pisałem że to nie bóg stworzył człowieka a człowiek stworzył „boga”, a że człowiek jest często zazdrosny, chciwy, mściwy, tępy, bezrozumny, naiwny to takie same cechy ludzie nadali temu „bogu”, no bo jak oni są tacy to pewnie bóg też, w takiego boga uwierzyli i co najgorsze takiego „boga” starali się i nadal starają się narzucić światu. Ale ten ich „bóg” nie ma nic wspólnego z Bogiem, bo Bóg to nie jakiś psychopata z krwi i kości siedzący w jakimś „niebie” obrażający się o byle co i mszczącym za byle gówno, Bóg nie jest jakimś osobnym bytem, Bóg to to co nas otacza, wszechświat i my sami jako że w każdym z nas jest boska iskra to również w pewnym sensie jesteśmy bogiem. I z tej właśnie boskości ludzkość starali i nadal starają się odrzeć fanatyczni wyznawcy odżydowskich religii.

   Polubienie

  • Wojwit

   Czy pod ksywką „czytelnik” nie skrywa się przypadkiem niejaki Józef Bizoń z Boguchwały, znany m.in z bloga Marka Podleckiego przede wszystkim z wielowarstwowych kłótni w zasadzie ze wszystkimi komentujacymi na tamtym blogu? Styl jakby znajomy…

   Polubienie

   • Franz

    Czytelnik to Gutek, były wojskowy z PRL który kiedyś dostał szlaban na tym blogu za „mącenie” i nic niewnoszące polemiki.

    Polubienie

   • Wojwit

    Dzięki, Franz. Jako „czytelnik” wypowiada się nieco kwieciściej i rzadziej wciska klawisz „shift”, i to mnie zmyliło…

    Polubienie

 13. michal

  sio do ojca dyra a sio nawiedzony typie.

  Polubienie

 14. michal

  i daj spokój ateistom . Tobie wiele do nich brakuje . Jesteś zwykłą żmiją plująca jadem mającą na ustach BHO . Takich typów jest cała masa . Na tym kończę . bez odbioru.

  Polubienie

 15. michal

  i dla ciebie lepiej by było aby Lucyfera nie było , bo jak jest trafisz do niego pierwszy na 100 % z okrzykami BHO na ustach .

  Polubienie

 16. czytelnik

  To dobrze Panie Dariuszu ,ze nie kpicie z ludzkich wierzeń i chwala Wam za to .
  Jest tylko jedno ale – nie slyszec i nie widzieć to co się wokół z nas (z polskim narodem chrzescijanskim) dzieje i wyprawia to tez „grzech zaniedbania”.
  Po to mammy wszystkie dane nam zmysły ,by z nich korzystać i czynic dobry uczynek.
  Dziekuje za czytanie ze zrozumieniem wszystkich mych postow przez MADRYCH POLAKOW.
  Uczniami diabla nie przejmujmy się .
  Spokojnej niedzieli ZYCZE i POZDRAWIAM !

  Polubienie

 17. czytelnik

  Już miałem wylaczyc się z sieci ,a tu diabel nie spi i podeslal nam „Michala ARCHANIOLA” ,wiec dopisze :
  Szkoda mi wszystkich „Michalkow”,którzy bladza i nie potrafią rozpoznać kto jest KTO !
  A tak chlopcze w innych miejscach mi kadziles.
  OTO POLSKA i POLACY WLASNIE !!!

  ps. Kaplana Rydzyka rozpoznałem i rozpracowałem wśród wielu innych Judaszy bardzo dawno,jeszcze gdy szwaby go edukowali .
  Teraz ciebie edukują Michalku,wiec polacz się z AS-em.
  Bywaj zdrow chlejac irlandzkie belty z browarow (jak wszędzie) pod patronatem szmuli !

  Polubienie

 18. czytelnik

  Przemex czytaj posty ze zrozumieniem ,później nie przypisuj je sobie nic nowego nie dodając.
  BOG JEST W NAS ,po raz kolejny to powtarzam,my nie jesteśmy bogami co najwyżej dobrymi ludzmi,bo w złych mieszka diabel.
  Czym jest wspolczesny Kosciol ,tez znajdziesz w mych postach wyżej.

  Polubienie

  • przemex

   Bogiem w sensie że posiadamy jakieś nadludzkie moce i możemy robić co się nam podoba nie jesteśmy ale mamy w sobie cząstkę boskości co czyni nas częścią stworzenia/boga/wszechświata/absolutu jak zwał tak zwał a więc z tego punktu widzenia każdy z nas oraz wszyscy razem jesteśmy częścią Boga i w pewnym sensie również bogiem i tyle. I ta prosta prawda była i jest nie do przyjęcia dla fanatyków religijnych chcących uczynić z ludzkości kastę niewolników liżących stopy psychopatycznemu bóstwu z nad Jordanu.

   Polubienie

 19. michal

  Piękny dzień . Niedziela . Ostatni dzień w tym pejsatym Bantustanie . Żona czeka . Trzeba się zabawić .
  Panie czytelnik jak tym masz Boga w sercu to ja jestem Saloth Sar i kiedyś tam w przyszłości z BHO na ustach pewnie trafisz pan na madejowe łoże takie samo jakie sobie wyobrażał Jan Drda.
  Żegnam.

  Polubienie

 20. michal

  Na pocieszenie napisze ,ze nie pan jeden a cała masa takich typów jak pan.

  Polubienie

 21. Re: „michalki” „opalki…”..
  A to ciekawe…
  Pieprzy zone w bantustanie a bauer w niemczech jego…
  No cos niesamowitego…
  To michalek musi miec potrojny standard…etyczny ma sie rozumiec o ktorym nie ma zielonego pojecia…

  Synku, jak pragniesz zachowac jeszcze choc mala czasteczke twarzy, to przynajmniej nie udawaj tego kim nie jestes w RP a tym kim (czym) cie traktuje niemiecki (lub zydowski) bauer…ups…placi ci wynagrodzenie…w „jewro”…

  Kiedys dawno mialem okazje pracowac w niemczech za 2 DM/na godzine z tzw., „eksportu” Budopolu…Kiedy kontrakt sie oficjalnie skonczyl, to niemieckie przedsiebiorstwo zaoferowalo mi 32 Marki na godzine za dokladnie taka sama prace i na dokladnie takim samym stanowisku za wyjatkiem dodatkowego uposazenia w 1 litr piwa i ekstra kanapki…
  A;bylo to w roku 1978 synku…Tak…W 1978…32 marki na godzine tj;. dzisiaj ok.15 „jewro” na godzine…
  Nie skorzystalem…I postanowilem sie uczyc…(tj. by mnie nauczano…)…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • Putin oK

   Jasiek takiemu nieudacznemu tyle płacili . Było zostać . Dziś na pewno byłbyś milionerem stary zgredzie z Kanady . Pozostało ci tylko w necie bajdurzyć i udawać wielkiego gieroja przez sieć . Naprawdę to jesteś stary pierdziel siedzący w domu 24 / 24 . Kręgosłup ci się skrzywił tyle siedzisz na komputerze i pewnie żadnej baby w życiu nie miałeś . Rób tak dalej i obrażaj dalej .Bez odbioru .

   Polubienie

  • Putin oK

   Mój niemiecki bauer to hotel w Hamburgu i myjnia samochodowa , gdzie się trzeba naharować , aby zarobić trochę żydowskiej waluty , ale życie jest na przyzwoitym poziomie i mojej żonie ptasiego mleka nie brakuje nieudaczniku z Kanady . Żonę bardzo kocham dlatego przesunąłem wyjazd , gdyż w sobotę zachorowała i się nią opiekuję . Wiesz co to opieka i miłość ? , nie udaczny zgredzie z Kanady plujący jadem i zaśmiecający to forum . Spadaj do swojej pełnej żmij nory.Bez odbioru.

   Polubienie

 22. Nie wiem do kogo się ten „maloliterowy michal” zwraca ale ja tez czytelnik,wiec razi mnie „malostkowosc”,co znaczy głupie pisanie i „sranie w banie”, czyli zapaskudzanie portalu „byle jakoscia”.
  Temat jest o Kosciele i co komu do tego,ze ludzie do kościoła chodza ?
  Niech sobie chodza,niech modla się ,niech daja na tace jak chcą ,co to przeszkadza tym co w Boga nie wierza ?
  Może ktoś wyjasnic ?

  Polubienie

 23. Putin oK

  Widzisz czytelniku ty na pewno zwracasz się do słuchaczy maryja i oglądaczy trwam . Zus już rentkę na konto dostarczył ? . Pamiętaj zrób przelew Rydzowi , bo w poniedziałek płakał ,że stacja i radio upadają – brak kasy i dostało się prawicowcom , bo skąpią na jego media .

  Polubienie

 24. Ty durny czy durnego udajesz „Michale” ?
  Co ci Tadeusz Rydzyk i wszystko co jego przeszkadza a mnie odsyłasz tam gdzie od lat nie mam zainteresowania na czym kto zarabia.
  Rydzyk to tez człowiek i robi to na co go stać !
  A ciebie na co stać ?
  Na trollowanie i jątrzenie na jednych z lepszych portali !
  Kto ciebie tu toleruje bys psul co inni pożytecznego wypracują ?
  Masz jakiś agenturalny cel ,czy robisz to dla rozrywki ? Z twego pustosłowia nic nie wynika,wrecz przeciwnie szkodzisz portalowi i POLAKOM !!!

  Polubienie

 25. Putin oK

  Jesteś od Rydza i chcesz rozwalać ten portal tyle . Czasu brak także żegnam .

  Polubienie

 26. Putin oK

  i jeszcze jedno : co ty pożytecznego zrobił ?. Piszesz tu głupoty i robisz rozpierduchę na tym portalu w dodatku prowokujesz . Włącz Rydza , zmów paciorek , oglądnij film historyczny i nie zawracaj mi gitary oraz nie prowokuj . Żegnam . Nie mam takiego luksusu , aby jak zgred z Kanady czy czytelnik Rydza siedział 24 h na komputerze .

  Polubienie

 27. Widzisz,dzieki takim jak TY portal WPS podzielil się jak wszyscy ludzie w Polsce ogłupieni wszelka medialna propaganda i trollami w sieci net.
  Jeżeli jesteś tylko prostakiem co na myjni pracuje i zone miluje (wciskając jej milosc i ptasie mleczko),to wiedz ze jesteś NIEUDACZNIKIEM ,co zresztą widać po twych zwrotach,wiec chyba trzeba cie wyslac na edukacje do Walesy ,bo on tez miał podobne zwroty choć później zwrócono mu na to uwagę ,a nawet wyszkolili na komputerze !
  Bywaj nieudaczniku !

  Polubienie

 28. Od starszych i poważnych ludzi trzymaj się z daleka ,bo i tacy młodym gierojom potrafią przywalić miedzy odstające uszy miernot internetowych !
  Wracajac do tematu :
  Modl się każdy trollu ,sługo agentury o zdrowie do właściwego Boga.

  Polubienie

 29. Putin oK

  Rozumiem , że ty pracujesz u Kulczyka i wielki spec z siebie , a każdy kto kocha żonę to nieudacznik . Wielki z ciebie Prof brzydzący się pracą w hotelu i na myjni . Oj gdybyś to powiedział robotnikom tak by ci natłukli po ryju , że długo byś świata nie widział prof uczelniany , a trollem i Kobrzyńskim to jesteś , ale ty . Pewnie tobie sam Kobrzyński dał profesurę jak panował w tym kraju . Inteligencje za 5 groszy a słoma w gumiakach .

  Polubienie

 30. Putin oK

  Dziś czytelnik , wczoraj Polak z krwi i kości jaki następny nick trollu ? Mama kupi takiemu chińskiego laptopa , a ten potem tu szaleje . Bana dla takich trolli jak ty i to jak najszybciej.

  Polubienie

 31. Putin oK

  Niestety czasu brak także z mojej strony temat skończony.

  Polubienie

 32. Jak to u każdego zyda ,ostatnie slowo musi nalezyc do niego .
  Nie mości judasze ,tym razem zjecie inna „kasze”.
  Polskie miłosierdzie się konczy.
  Manna będzie jeszcze tylko spadac w Afryce.

  Polubienie

 33. Putin oK

  Tak sobie myślę ,że ty jedyny goj a pozostali to pejsaci włącznie z panem Ziemińskim . Szanowny panie o nickach ;
  1. polak z krwi i kości
  2. glupi jaśko z toronto
  3.czytelnik .
  a zasadził ci to kiedyś kopa w dupę jedyny goju świata . I sprawdz dokładnie swoje jajeczka , bo może pewien pejsaty zrobił na nich operację jak byłeś niemowlakiem i sam do dziś tego nie zauważyłeś.Będzie surprise

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s