Narodowy BOJKOT hucpy wyborczej nadal aktualny!

10956843_416337588538115_7833361161644067021_nWynik wyborów nie ma żadnego związku z oddanymi głosami. Te wybory ujawniają także inną dramatyczną prawdę, że świadomość polityczna Polaków stoi na bardzo niskim poziomie (film poniżej) – jednak nad tym pracują od 25 lat żydowskie media i opanowana przez żydostwo oświata. Musimy zacząć o tym mówić otwarcie, coraz więcej i coraz głośniej. Naszym największym wrogiem jest wróg wewnętrzny – jest żydowska V kolumna, która po 1989r. opanowała wszystkie sfery funkcjonowania państwa. I jeśli chcemy dokonać jakichś autentycznych zmian w naszej ojczyźnie, oddalić zagrożenie wojną, uruchomić rozwój gospodarczy, zlikwidować bezrobocie, ten syjonistyczny rak musi zostać wycięty z organizmu naszego państwa.

Nie poznamy prawdziwych wyników wyborów, żydo-reżim nie przyzna się przecież do wyborczej klęski. Fakt, że nie rozstrzygnięto wyborów już w pierwszej turze świadczy o niskiej frekwencji i o tym, że większość głosów z pewnością otrzymali kandydaci tzw. antysystemowi. Z tego też powodu żydo-reżim postanowił obdzielić „antysystemowca” Kukiza aż 20% głosów dając mu zaszczytne trzecie miejsce. Nie przypadkowo zresztą Kukiz stał się politycznym beneficjentem żydo-reżimu. Lansowane przez niego JOW-y (jednomandatowe okręgi wyborcze) – główny i jedyny punkt jego wyborczego programu ! -, ma właśnie zabetonować polityczną scenę, a więc na zawsze oddać władzę dwóm żydowskim, syjonistycznym partiom, PO i PiS – ale to dopiero jesienią, po wyborach parlamentarnych.


I jest bardzo prawdopodobne, że żydo-reżim będzie dążył do takiej właśnie zmiany (JOW-y będą zapisane w konstytucji), ponieważ nie jest już w stanie wykreować nowej żydowskiej partii, a dąży do zapewnienia sobie władzy nad Polakami w przyszłości i to już tej najbliższej. Żydowska, syjonistyczna retoryka zaczyna coraz bardziej drażnić Polaków, a naturalnym odruchem jest odrzucenie tego, co obce i złe.
Jest jeszcze coś, co łączy trójkę wygranych kandydatów. Wszyscy oni udzielili wsparcia żydo-rebelii na Ukrainie i wszyscy oni są antyrosyjscy, a więc bezpośrednio popierają politykę Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu.

Przed nami druga tura wyborów. Żydo-reżim czuje się komfortowo, bo jest oczywiste, że frekwencja może być już niższa, a więc i skala oszustwa nie będzie nastręczała większych trudności.
Kto wygra drugą turę? A jakie to ma znaczenie, która syjonistyczna kreatura zostanie prezydentem? Interes Międzynarodowego Żyda, czyli polityka pro żydo-banderowska i antyrosyjska będą realizowane zgodnie z wytycznymi Waszyngtonu, a cała reszta bez zmian.

Tym razem już chyba nikt, kto pozostaje przy zdrowych zmysłach nie będzie oponował przeciw BOJKOTOWI żydowskiej hucpy wyborczej?

Dariusz Kosiur

PS

Fałszerstwa i oszustwa wyborcze, referendalne oraz zacieranie śladów przestępstw są wpisane w prawo żydo-systemu III RP

Na tej podstawie zniszczono dokumentację referendum akcesyjnego Polski do UE, w którym sfałszowano – zawyżono – wielkość frekwencji!!!

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA KULTURY z dnia 3 czerwca 2003 r. w sprawie sposobu przekazywania, przechowywania i udostępniania dokumentów z przeprowadzonego referendum ogólnokrajowego

§ 3. 1. Po upływie 30 dni od podjęcia przez Sąd Najwyższy uchwały o ważności referendum komisarz wyborczy nakazuje organom, o których mowa w § 2 ust. 1, zniszczenie następujących dokumentów z referendum:

1) spisów wyborców (obu egzemplarzy);

2) kart do głosowania (wykorzystanych i niewykorzystanych);

3) przekazanych na zasadach określonych w § 2 ust. 1 drugich egzemplarzy:

a) protokołów głosowania w obwodzie,

b) protokołów wyników głosowania,

c) protokołów o wyniku referendum.

2. Sposób zniszczenia dokumentów określa dyrektor właściwej delegatury Krajowego Biura Wyborczego. Zniszczenie następuje po porozumieniu z dyrektorem właściwego archiwum państwowego.

3. Dokumenty z referendum znajdujące się w posiadaniu obwodowych komisji do spraw referendum nie-wymienione w ust. 1 nie podlegają zniszczeniu i są przekazywane dyrektorowi właściwej rzeczowo i terytorialnie delegatury Krajowego Biura Wyborczego.

za: http://prawo.legeo.pl/prawo/rozporzadzenie-ministra-kultury-z-dnia-3-czerwca-2003-r-w-sprawie-sposobu-przekazywania-przechowywania-i-udostepniania-dokumentow-z-przeprowadzonego-referendum-ogolnokrajowego/

warto przeczytać: http://forum.gazeta.pl/forum/w,17007,12838190,12838190,Wazne_Dotyczy_waznosci_traktatu_akcesyjnego_.html

11150671_448783601951879_3241547023769771545_n

15380_426085684208064_8509448374690066484_n

Advertisements

17 komentarzy

Filed under Bez kategorii

17 responses to “Narodowy BOJKOT hucpy wyborczej nadal aktualny!

 1. Piotr

  Jeżeli wykluczymy tendencyjny montaż pierwszego filmu, i to że opinie nie były zbierane spod lokalu wyborczego, to wskazuje on nie na niski, a na tragicznie niski poziom świadomości politycznej Polaków. Po co więc zmieniać tą Polskę (nazwa tradycyjna, bo wielu twierdzi – i ja też – że jej tak naprawdę nie ma)? Gdzie są ci, którzy nie chcą uczestniczyć w tej hucpie, i nie boją się o tym powiedzieć przed mikrofonem (lęk przed utratą pracy, no ale tylu mamy bezrobotnych). A więc co z tym filmem?

  Lubię to

 2. Polak z polskiej krwi i kosci

  Tym postem zwracam się do Prezesow WPS1 :
  Panowie !
  Obiecaliscie organizacje RUCHU NARODOWEGO POLAKOW dwa lata temu oddolnie ,wiec pytam jak daleko jesteście w SILE i WIELKOSCI SWEJ ORGANIZACJ ,tym bardziej,ze CENNA TO i TRAFIONA INICJATYWA by ZRZUCIC JARZMO NIEWOL zI NAS WSZYSTKICH POLAKOW ?!

  Proszę o szczera odpowiedz i z góry DZIEKUJE ,POZDRAWIAJAC PO POLSKU – BADZMY DZIELNI !
  NIE LEKAJMY SIE NAWET SILNIEJSZYCH oraz tych co wyrywają wam mikrofony na wszelkich zgromadzeniach a widownia probuje zakrzyczeć .
  ORAGANIZUJMY SIE !!!
  W WIEKOSCI i ILOSCI SILA !!!!!!!!!!!!!!!!

  Lubię to

 3. romin

  Ty od Kowalskiego cymbale? US lokaju !!!!

  Lubię to

 4. żart

  Ta twarz, mnie kogoś przypomina.
  Chodząc do przedszkola, widziałem na ścianie, 3-trzy portrety „świętych”.
  Bieruta,Cyrankiewicza.Zawadzkiego (może się mylę).
  Jak zmarł Stalin, wszystkie wychowawczynie podniosły taki „lament” (dzieci się wystraszyły), że dzieci ze strach szlochały (płakały) razem z nimi.
  Tak się bały opuszczenia, Ojca Narodu.
  Co kraj, to obyczaj (nic do śmiechu).

  Lubię to

 5. „Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza:

  „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” (Wirtualna Polonia)”

  Lubię to

 6. Kolejna prowokacja USA przy granicach Rosji.
  Gruzja rozpoczęła ćwiczenia wojskowe Noble Partner, w którym wzięło udział żołnierzy ze Stanów Zjednoczonych. Odbywają się one w bazie Waziani, który znajduje się w pobliżu stolicyTbilisi, RIA „Novosti”.

  Wczoraj na lotnisku Waziani było oficjalne otwarcie ćwiczenia. Ich głównym zadaniem jest wciągnięcie oddziałów gruzińskich do udziału w Siłach Szybkiego Reagowania NATO.

  http://3rm.info/main/56859-v-gruzii-startovali-sovmestnye-s-ssha-voennye-ucheniya.html

  Tak zastanawiam się , co by się mówiło na świecie, gdyby Rosja rozpoczęła ćwiczenia bojowe w pobliżu granic USA. Nadmieniam , iż wśród Rosjan słyszy się takie głosy. Miedzy innymi zwolennikiem podjęcia, na zasadzie wzajemności , takich działań wobec USA jest generał -pułkownik Leonid Iwaszow , członek Akademii Geopolitycznych Problemów w Rosji.

  http://3rm.info/main/56837-ssha-i-nato-pereshli-v-boegotovnost-nomer-odin-k-udaru-po-rossii.html

  Osobiście nie uważam za wskazane, by Rosja wzorem USA zaczęła im deptać po pietach. Sytuacja na świecie bez podejmowania tego rodzaju działań jest i tak już bardzo napięta.

  Lubię to


  • 12 lipca 2014 prezydent Rosji, W.Putin, odwiedził Kubę. Kilka miesięcy wcześniej władze Rosji anulowały Kubie 31,7 mld $USA długów.
   17.07.2014 dziennik „Kommiersant” poinformował, że Rosja chce wrócić na pozycje z czasu „zimnej wojny”. Według dziennika, Rosja i Kuba uzgodniły, że Moskwa znów będzie korzystać ze stacji nasłuchu elektronicznego w Lourdes pod Hawaną (na zdjęciu poniżej).

   Jednak jak twierdzi telewizja „Zwiezda” to nieprawda, informację tę zdementował także W.Putin.
   Według amerykańskiej stacji CNN, z Moskwy napłynęły wiadomości wskazujące, że Rosja przygotowuje się do powrotu na Kubę. Miało to być celem rozmów W.Putina w lipcu 2014r. z rządami ośmiu krajów, w tym Kuby, Wenezueli i Nikaragui, na temat budowy rosyjskich baz wojskowych. Jak wyjaśnił cytowany przez rosyjską agencję ITAR-TASS minister obrony Rosji, Siergiej Szojgu, Rosja potrzebuje baz „w pobliżu równika i w innych miejscach”, by zapewnić zaopatrzenie w paliwo swoim okrętom wojennym.

   za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/23/teraz-kuba-syjonistyczna-hydra-nienasycona/

   Lubię to

 7. Lubię Wladimira Putina

  Pewny nie jestem , gdyż coś mi się wydaje , że Raul spiskuje z USA . Mam nadzieję ,że się mylę , ale Łukaszenka jakby coś się łamał i zaczyna zbliżać się do USIZRAEL. Ostatnio zaprosił jakąś orkiestrę amerykańską na koncert na Białoruś dodatkowo na Ukrainie też jakoś bladziutko Putina popiera.

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s