Narodowy BOJKOT hucpy wyborczej nadal aktualny!

10956843_416337588538115_7833361161644067021_nWynik wyborów nie ma żadnego związku z oddanymi głosami. Te wybory ujawniają także inną dramatyczną prawdę, że świadomość polityczna Polaków stoi na bardzo niskim poziomie (film poniżej) – jednak nad tym pracują od 25 lat żydowskie media i opanowana przez żydostwo oświata. Musimy zacząć o tym mówić otwarcie, coraz więcej i coraz głośniej. Naszym największym wrogiem jest wróg wewnętrzny – jest żydowska V kolumna, która po 1989r. opanowała wszystkie sfery funkcjonowania państwa. I jeśli chcemy dokonać jakichś autentycznych zmian w naszej ojczyźnie, oddalić zagrożenie wojną, uruchomić rozwój gospodarczy, zlikwidować bezrobocie, ten syjonistyczny rak musi zostać wycięty z organizmu naszego państwa.

Nie poznamy prawdziwych wyników wyborów, żydo-reżim nie przyzna się przecież do wyborczej klęski. Fakt, że nie rozstrzygnięto wyborów już w pierwszej turze świadczy o niskiej frekwencji i o tym, że większość głosów z pewnością otrzymali kandydaci tzw. antysystemowi. Z tego też powodu żydo-reżim postanowił obdzielić „antysystemowca” Kukiza aż 20% głosów dając mu zaszczytne trzecie miejsce. Nie przypadkowo zresztą Kukiz stał się politycznym beneficjentem żydo-reżimu. Lansowane przez niego JOW-y (jednomandatowe okręgi wyborcze) – główny i jedyny punkt jego wyborczego programu ! -, ma właśnie zabetonować polityczną scenę, a więc na zawsze oddać władzę dwóm żydowskim, syjonistycznym partiom, PO i PiS – ale to dopiero jesienią, po wyborach parlamentarnych.


I jest bardzo prawdopodobne, że żydo-reżim będzie dążył do takiej właśnie zmiany (JOW-y będą zapisane w konstytucji), ponieważ nie jest już w stanie wykreować nowej żydowskiej partii, a dąży do zapewnienia sobie władzy nad Polakami w przyszłości i to już tej najbliższej. Żydowska, syjonistyczna retoryka zaczyna coraz bardziej drażnić Polaków, a naturalnym odruchem jest odrzucenie tego, co obce i złe.
Jest jeszcze coś, co łączy trójkę wygranych kandydatów. Wszyscy oni udzielili wsparcia żydo-rebelii na Ukrainie i wszyscy oni są antyrosyjscy, a więc bezpośrednio popierają politykę Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu.

Przed nami druga tura wyborów. Żydo-reżim czuje się komfortowo, bo jest oczywiste, że frekwencja może być już niższa, a więc i skala oszustwa nie będzie nastręczała większych trudności.
Kto wygra drugą turę? A jakie to ma znaczenie, która syjonistyczna kreatura zostanie prezydentem? Interes Międzynarodowego Żyda, czyli polityka pro żydo-banderowska i antyrosyjska będą realizowane zgodnie z wytycznymi Waszyngtonu, a cała reszta bez zmian.

Tym razem już chyba nikt, kto pozostaje przy zdrowych zmysłach nie będzie oponował przeciw BOJKOTOWI żydowskiej hucpy wyborczej?

Dariusz Kosiur

PS

Fałszerstwa i oszustwa wyborcze, referendalne oraz zacieranie śladów przestępstw są wpisane w prawo żydo-systemu III RP

Na tej podstawie zniszczono dokumentację referendum akcesyjnego Polski do UE, w którym sfałszowano – zawyżono – wielkość frekwencji!!!

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA KULTURY z dnia 3 czerwca 2003 r. w sprawie sposobu przekazywania, przechowywania i udostępniania dokumentów z przeprowadzonego referendum ogólnokrajowego

§ 3. 1. Po upływie 30 dni od podjęcia przez Sąd Najwyższy uchwały o ważności referendum komisarz wyborczy nakazuje organom, o których mowa w § 2 ust. 1, zniszczenie następujących dokumentów z referendum:

1) spisów wyborców (obu egzemplarzy);

2) kart do głosowania (wykorzystanych i niewykorzystanych);

3) przekazanych na zasadach określonych w § 2 ust. 1 drugich egzemplarzy:

a) protokołów głosowania w obwodzie,

b) protokołów wyników głosowania,

c) protokołów o wyniku referendum.

2. Sposób zniszczenia dokumentów określa dyrektor właściwej delegatury Krajowego Biura Wyborczego. Zniszczenie następuje po porozumieniu z dyrektorem właściwego archiwum państwowego.

3. Dokumenty z referendum znajdujące się w posiadaniu obwodowych komisji do spraw referendum nie-wymienione w ust. 1 nie podlegają zniszczeniu i są przekazywane dyrektorowi właściwej rzeczowo i terytorialnie delegatury Krajowego Biura Wyborczego.

za: http://prawo.legeo.pl/prawo/rozporzadzenie-ministra-kultury-z-dnia-3-czerwca-2003-r-w-sprawie-sposobu-przekazywania-przechowywania-i-udostepniania-dokumentow-z-przeprowadzonego-referendum-ogolnokrajowego/

warto przeczytać: http://forum.gazeta.pl/forum/w,17007,12838190,12838190,Wazne_Dotyczy_waznosci_traktatu_akcesyjnego_.html

11150671_448783601951879_3241547023769771545_n

15380_426085684208064_8509448374690066484_n

Reklamy

17 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

17 responses to “Narodowy BOJKOT hucpy wyborczej nadal aktualny!

 1. Piotr

  Jeżeli wykluczymy tendencyjny montaż pierwszego filmu, i to że opinie nie były zbierane spod lokalu wyborczego, to wskazuje on nie na niski, a na tragicznie niski poziom świadomości politycznej Polaków. Po co więc zmieniać tą Polskę (nazwa tradycyjna, bo wielu twierdzi – i ja też – że jej tak naprawdę nie ma)? Gdzie są ci, którzy nie chcą uczestniczyć w tej hucpie, i nie boją się o tym powiedzieć przed mikrofonem (lęk przed utratą pracy, no ale tylu mamy bezrobotnych). A więc co z tym filmem?

  Polubienie

 2. Polak z polskiej krwi i kosci

  Tym postem zwracam się do Prezesow WPS1 :
  Panowie !
  Obiecaliscie organizacje RUCHU NARODOWEGO POLAKOW dwa lata temu oddolnie ,wiec pytam jak daleko jesteście w SILE i WIELKOSCI SWEJ ORGANIZACJ ,tym bardziej,ze CENNA TO i TRAFIONA INICJATYWA by ZRZUCIC JARZMO NIEWOL zI NAS WSZYSTKICH POLAKOW ?!

  Proszę o szczera odpowiedz i z góry DZIEKUJE ,POZDRAWIAJAC PO POLSKU – BADZMY DZIELNI !
  NIE LEKAJMY SIE NAWET SILNIEJSZYCH oraz tych co wyrywają wam mikrofony na wszelkich zgromadzeniach a widownia probuje zakrzyczeć .
  ORAGANIZUJMY SIE !!!
  W WIEKOSCI i ILOSCI SILA !!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 3. romin

  Ty od Kowalskiego cymbale? US lokaju !!!!

  Polubienie

 4. żart

  Ta twarz, mnie kogoś przypomina.
  Chodząc do przedszkola, widziałem na ścianie, 3-trzy portrety „świętych”.
  Bieruta,Cyrankiewicza.Zawadzkiego (może się mylę).
  Jak zmarł Stalin, wszystkie wychowawczynie podniosły taki „lament” (dzieci się wystraszyły), że dzieci ze strach szlochały (płakały) razem z nimi.
  Tak się bały opuszczenia, Ojca Narodu.
  Co kraj, to obyczaj (nic do śmiechu).

  Polubienie

 5. „Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza:

  „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” (Wirtualna Polonia)”

  Polubienie

 6. Kolejna prowokacja USA przy granicach Rosji.
  Gruzja rozpoczęła ćwiczenia wojskowe Noble Partner, w którym wzięło udział żołnierzy ze Stanów Zjednoczonych. Odbywają się one w bazie Waziani, który znajduje się w pobliżu stolicyTbilisi, RIA „Novosti”.

  Wczoraj na lotnisku Waziani było oficjalne otwarcie ćwiczenia. Ich głównym zadaniem jest wciągnięcie oddziałów gruzińskich do udziału w Siłach Szybkiego Reagowania NATO.

  http://3rm.info/main/56859-v-gruzii-startovali-sovmestnye-s-ssha-voennye-ucheniya.html

  Tak zastanawiam się , co by się mówiło na świecie, gdyby Rosja rozpoczęła ćwiczenia bojowe w pobliżu granic USA. Nadmieniam , iż wśród Rosjan słyszy się takie głosy. Miedzy innymi zwolennikiem podjęcia, na zasadzie wzajemności , takich działań wobec USA jest generał -pułkownik Leonid Iwaszow , członek Akademii Geopolitycznych Problemów w Rosji.

  http://3rm.info/main/56837-ssha-i-nato-pereshli-v-boegotovnost-nomer-odin-k-udaru-po-rossii.html

  Osobiście nie uważam za wskazane, by Rosja wzorem USA zaczęła im deptać po pietach. Sytuacja na świecie bez podejmowania tego rodzaju działań jest i tak już bardzo napięta.

  Polubienie


  • 12 lipca 2014 prezydent Rosji, W.Putin, odwiedził Kubę. Kilka miesięcy wcześniej władze Rosji anulowały Kubie 31,7 mld $USA długów.
   17.07.2014 dziennik „Kommiersant” poinformował, że Rosja chce wrócić na pozycje z czasu „zimnej wojny”. Według dziennika, Rosja i Kuba uzgodniły, że Moskwa znów będzie korzystać ze stacji nasłuchu elektronicznego w Lourdes pod Hawaną (na zdjęciu poniżej).

   Jednak jak twierdzi telewizja „Zwiezda” to nieprawda, informację tę zdementował także W.Putin.
   Według amerykańskiej stacji CNN, z Moskwy napłynęły wiadomości wskazujące, że Rosja przygotowuje się do powrotu na Kubę. Miało to być celem rozmów W.Putina w lipcu 2014r. z rządami ośmiu krajów, w tym Kuby, Wenezueli i Nikaragui, na temat budowy rosyjskich baz wojskowych. Jak wyjaśnił cytowany przez rosyjską agencję ITAR-TASS minister obrony Rosji, Siergiej Szojgu, Rosja potrzebuje baz „w pobliżu równika i w innych miejscach”, by zapewnić zaopatrzenie w paliwo swoim okrętom wojennym.

   za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/23/teraz-kuba-syjonistyczna-hydra-nienasycona/

   Polubienie

 7. Lubię Wladimira Putina

  Pewny nie jestem , gdyż coś mi się wydaje , że Raul spiskuje z USA . Mam nadzieję ,że się mylę , ale Łukaszenka jakby coś się łamał i zaczyna zbliżać się do USIZRAEL. Ostatnio zaprosił jakąś orkiestrę amerykańską na koncert na Białoruś dodatkowo na Ukrainie też jakoś bladziutko Putina popiera.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s