Żydowskie rządy w Polsce są faktem. Czas je zlikwidować.

ger

 

Geremek: „Wypierdolimy Polaków i sami będziemy rządzić

RELACJA NAOCZNEGO ŚWIADKA

Nazywam się Zbigniew Flis pochodzę z Jastrzębia Zdrój, jestem posiadaczem Świadectwa Internowania Nr 1 w Polsce, organizatorem strajku na kopalni „Borynia”, byłem aresztowany wielokrotnie, bity i torturowany w latach 80-tych.

Jestem też posiadaczem immunitetu o nietykalności imiennego wystawionego w Ministerstwie Górnictwa na drugi dzień po podpisaniu Porozumienia Jastrzębskiego z rządem, posiadaczem Świadectwa Poszkodowanego od 2006 roku.

Pragnę podzielić się wspomnieniami ze spotkania jakie miało miejsce w prywatnej willi pod Warszawą w listopadzie 1980 roku. W tym czasie nie chciałem się zgodzić na wpływ KOR-u w MKZ w Jastrzębiu, miałem takie samo zdanie o ich przydatności jak Jarek Sienkiewicz.

Popierali wejście KOR-u do Jastrzębia, Jedynak, Palka i Kałduński, planowali już wtedy przejąć władzę od Jarka Sienkiewicza, później udało im się to przy pomocy magnetofonu i poskładanych, wyjętych z kontekstu zdań.

Ministerstwo Górnictwa wraz z Dyr. Zjednoczenia dało Fiata do dyspozycji dla mnie i Jarka Sienkiewicza na umówione spotkanie. Droga w miłym towarzystwie była przyjemna. Zatrzymaliśmy się pod umówionym adresem, kuta metalowa brama, murowany płot ponad 2 metrowy, duży pies, biała okazała willa w przyjemnej i nie biednej miejscowości podwarszawskiej.

Pierwszego zobaczyłem Geremka i Giedroycia już dobrze podpitych, w środku był Michnik, Kuroń (jego poznałem wcześniej),  razem około 11 osób, w tym reprezentanci KOR-u i doradcy Wałęsy z Gdańska.

Po obiedzie (schabowy z kapustą) odeszliśmy od stołu i poszliśmy rozmawiać na kanapach. Główny zarząd KOR-u poświęcił nam tylko Jarkowi Sienkiewiczowi i mnie, czas, aby nas przekonać, że wejście KOR-u do Solidarności śląskiej jest konieczne, że tylko oni potrafią rządzić i tylko oni potrafią „zrobić dobrobyt” w Polsce. Jarek uznał to za dowcip, zaczął więc żartować i powiedział, że też należy do KOR-u, powiedziałem mu, żeby przestali pieprzyć, bo to nie prawda. Założył się z Geremkiem o pół litra, że jest to w stanie udowodnić. Moment później wyciągnął legitymację Korpus Rezerwy Oficerów (skrót KOR) i tak Geremek przegrał pół litra.

Jarek wypił kilka kieliszków, głowę do picia miał stosunkowo słabą, mimo swojej okazałej postury, powiedział mi, żebym uważał, co się dzieje teraz i pamiętał później, i reagował jak potrzeba w chwili obecnej. Panowie pili zdrowo, Geremek z Michnikiem i Giedroyciem wyjawili tajemnicę, że tylko lubią pić francuskie koniaki, a dzisiejsza wyborowa jest tylko po to, aby ją w „mordę lać”.

Obserwowałem kierowcę siedzącego w przedpokoju, dostał obiad i widziałem, że nie pił wcale, liczyłem także na niespodziewane i konieczne opuszczenie tego towarzystwa, które ja osobiście uważałem za margines społeczny.

Śmietanka KOR-u miała na celu nas upić i podstawić dokument o współpracy z KOR-em do podpisania. Jarek zaczął ich lekceważyć śmiechem, Kuroń zrobił się zaczepny, wypinał brzuch podchodząc do mnie, chciał mnie w ten sposób popychać, odsuwałem się z obrzydzeniem, widziałem idiotę, Giedroyć udawał zamyślonego, prostując się ciągle, nie miał nic do powiedzenia w negocjacjach.

Geremk z charakterystycznym sposobem poruszania, trzymał głowę na boku, strasznie pluł jak mówi, próbowałem się odsunąć, on się przysuwał wielokrotnie. W pewnym momencie powiedziałem mu, żeby się odsunął i przestał pluć, bo nie lubię rudych. Zapytał „dlaczego” odpowiedziałem tylko, że nie lubię i koniec. Wtedy już nie było mowy o podpisywaniu czegokolwiek.

Michnik dość spokojny małomówny, z uśmiechem na ustach włączył się do dyskusji, pragnąc nas sponiewierać. Powiedział nam, że „My weźmiemy władzę, a wy Polacy pójdziecie z torbami”. Giedroyć dodał, że „Nasi ludzie są już przy władzy, mamy kontakty i tylko czekamy na odpowiedni czas i ujawnimy prawdziwe nazwiska”. Geremek bez kurtuazji powiedział: „Wypierdolimy Polaków i sami będziemy rządzić”. Jak echo to samo powtórzy Michnik. Powiedziałem im, że to się uda po moim trupie.

Panowie korowcy używali języka bardzo ordynarnego, górnik z dołu był przy nich wtedy człowiekiem kulturalnym i powściągliwym. Geremek wykrzykiwał, że zrobią porządek z Polakami za 1968 rok za deportacje i za to, co z „nami” zrobili. Zapytałem się, co rozumie przez „nami”. Jarek powiedział, że później porozmawiamy w drodze powrotnej do Jastrzębia w samochodzie.

Wtedy jeszcze nie widziałem podziału na Polaków i Żydów, widziałem tylko niszczącą działalność KOR-u dla Polski i wiedziałem, że trzeba ich trzymać najdalej jak to możliwe od Śląska. Oczywiście nie podpisaliśmy dokumentu z KOR-owcami, kierowca odwiózł nas do domów do Jastrzębia. Jarek po drodze powiedział mi, że za kilka dni dowiem się dokładnie co znaczyło „nami”.

Dwa dni później w Ministerstwie Górnictwa w Katowicach w gabinecie w-ce ministra Glanowskiego powiedział mi, żebym zapytał go, co znaczy „nami”, ten też się roześmiał głośno i powiedział mi, że potrzebuje się przekonać na własne oczy, kto należy do KOR-u. Samochód Fiat z ministerstwa zawiózł mnie i Jarka Sienkiewicza do Warszawy do Instytutu Narodowościowego. W ogromnym pomieszczeniu czekały na nas już dokumenty dotyczące członków KOR-u, informacje na temat Giedroycia, Kuronia o szkalowaniu Polski i Polaków na łamach szmatławej gazety „Kultury”. Informacja o Geremku o jego nienawiści i wstręcie do całego narodu polskiego, komentarze w prywatnych rozmowach. Michnik i jego brat określeni zostali jako najgorszy żydowski motłoch.

Starszy pan pokazujący nam te dokumenty był profesorem i powiedział przy odejściu, abyśmy zawsze pamiętali z kim mamy do czynienia. Byłem świadkiem właśnie takich rozmów dwa dni wcześniej. Wtedy też dowiedziałem się, że istnieją inne narodowości w Polsce jak Łemkowie, Białorusini, muzułmanie, którym wtedy polski papież blokował budowanie miejsc religijnych na terenach Polski. Wtedy też załatwiliśmy pieniądze na odbudowę meczetu koło Białegostoku dla potomków muzułmańskich osiadłych tu za czasów Batorego i odbudowę jakiegoś kościoła w Bieszczadach. Ludzie ci walczyli przez lata o przyznanie tych pieniędzy, dostali więc od nas dobrą wiadomość po powrocie z Warszawy.

Pisząc te wspomnienia pragnę przekazać tylko najdokładniejszą jak to możliwe relację z moich osobistych wspomnień.

Źródło: http://lustracja.net/index.php/ciekawe-publikacje/164-michnik-my-wezmiemy-wladze-a-wy-polacy-pojdziecie-z-torbami
http://wazne-sprawy.pl

za: https://marucha.wordpress.com/2015/05/22/wypierdolimy-polakow-i-sami-bedziemy-rzadzic/

 

28 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

28 responses to “Żydowskie rządy w Polsce są faktem. Czas je zlikwidować.

 1. aleksander

  Powiedzieć, że szaleństwo rośnie w siłę na Ukrainie, ponieważ nie jest comme il faut. Insanity od dawna kwitła i stał się silniejszy. I to tylko nowa twarz.

  Niemieccy dziennikarze Deutschlandradio opublikowała raport zatytułowany „Dniepropietrowska Jerusalem”.

  Oleg Rostovtsev, rzecznik społeczności żydowskiej miasta, który ma 50.000 parafian na rzecz zmiany nazwy Dniepropietrowsk na Jerozolima nad Dnieprem.
  „Jerozolima dla mieszkańców Dniepropietrowsk – miasto pokoju, nie są sprzeczne. Wiele z nich było już w Jerozolimie, święte miejsca kultu, wrócił z powrotem i powiedział, że mamy prawie tyle samo – obok synagogi jest meczet, a w pobliżu kościołów i klasztorów. Szanujemy także wszystkie nasze różne tradycje. ”
  Cena zmienić nazwy 25 miast i ulic ukraińskich w 1500 – od 5 do 17 mld hrywien

  Polubione przez 1 osoba

 2. APA

  Zostawcie rozwiazywanie problemów na Ukrainie UKRAINCOM .
  RATUJCIE POLSKE !
  I to już DZIS/JUTRO a skończywszy na jesieni.

  Polubienie

 3. NarodowyRojalista

  Siepacze żydowskiego psa Putina nadal mordują niezależnych działaczy niepodległościowych Noworosji, wcześniej Aleksandra Biednowa teraz Mozgowoja:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/noworosja-alieksiej-mozgowoj-zamordowany-w-zamachu-2015-05
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/noworosja-mozgowoj-nie-mial-szans-przezycia-2015-05

  Polubienie

  • NarodowyRojalista – tylko jakiego narodu, chyba nie polskiego – ?
   Zamieszczanie komentarzy nie na temat to błąd.
   Zamieszczanie paszkwilanckich komentarzy względem W.Putina pod postem, który dotyczy żydowskiej V kolumny w Polsce to błąd podwójny.

   To jest ostrzeżenie przed zablokowaniem. Nie życzymy sobie syjonistycznego elementu na stronie WPS.

   Polubienie

  • przemex

   A pan „narodowyrojalista” dobrze się czuje? Bo ktoś kto powołuje się na brednie z „wolnej pluskwy” równo pod sufitem z pewnością nie ma, tak że zabieraj dupsko, wynoś się na inne forum i tam kolportuj swoją propagandę, może tam znajdziesz gorliwych fanów rozpowszechnianych przez ciebie bredni bo tutaj nikt tego czytał i słuchał nie będzie.

   Polubione przez 1 osoba

   • przemex

    Zaczadzony syjonisto znajdz sobie inne forum do obsrywania bo tutaj twoimi żydorewelacjami z dupy wyjętymi wrażenia na nikim nie zrobisz…

    Polubienie

   • NarodowyRojalista

    Na internetowym forum żydowskiej gadzinówki Michnika, komentarze antysyjonistyczne są przenoszone na „oślą ławkę”.
    Na stronie WPS elementy antynarodowe zostają eliminowane. To był ostatni komentarz NarodowegoRojalisty.
    Dariusz Kosiur

    przemex dupa przeciwko Żydom..
    gdzie są teraz wasze sensowne trzymające się faktów argumenty?Gdzie merytoryczna dyskusja? Boli was parchy prawda bo w jej obliczu jesteście bezsilni, jedne co wam wobec niej pozostało to dać upust swej frustracji. Żyd realizując swój talmudyczny cel robi to różnymi drogami – potrafi również przybrać maskę antysemity.Z takimi zakamuflowanymi pod pozorami dobra osobnikami świetnie radziła sobie Św Inkwizycja – mam nadzieję że wrócą te piękne czasy.

    Polubienie

   • przemex

    Widzę że zaczadzonym syjonistom zachciewa się palenia na stosach! Ale mam dla was przykrą wiadomość parchy zaśmierdziałe, czasy politycznej dominacji kościoła dawno minęły a skompromitowana ideologia katolicyzmu odchodzi pomału na śmietnik historii więc jedyne co możecie to sobie powrzeszczeć śmierdziele.

    Polubienie

 4. aleksander

  Na zdjęciu Anna Asiejewa, sekretarz prasowy Mozgowoja, zginęła wraz ze swoim szefem w dzisiejszym zamachu.
  „Moje spostrzeżenie jest takie, że Mozgowoja zlikwidowali po tym jak wraz z Dremovem, dowódcą Kozaków przedłożyli projekt programu rusyfikacji walki w Nowej Rosji. To, oczywiście, rodzaj odpowiedzi „Nie nada”. Martwię się teraz o Dremova.”
  http://vena45.livejournal.com/feed/

  Polubione przez 1 osoba

 5. Nie znamy w tej chwili sprawców. Poprzednio przyznali się Ukraińcy do próby zabicia Aleksieja Mozgowoja.

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/122781,noworosja-zginal-waleczny-dowodca-aleksiej-mozgowoj

  Polubienie

 6. Pokaz dupę Żydowi

  Zbigniew Flis Ameryki nie odkrył . Naprawdę przejęcie władzy w niezłym mądrym narodzie jak Polacy nie stanowiło jakiegoś wielkiego problemu dla pejsatych w rodzaju Szechtera , Kuronia i innych . Była to dla nich zwykła bułka z masłem . Dobrym uzupełnieniem byłby jeszcze do tego tematu byłby wywiad Lewartowa z Krall .
  Jedno wiem na pewno . w takim kraju jak Niemcy naród niemiecki nigdy nie pozwoliłby na Okrągły Żłup , a tacy jak Szechter , Lewartow , Bolek ,Kuroń znależli by tam pracę najwyżej przy wywózce szamba .

  Polubienie

 7. mjr Pyryt - owsik Jaruzela.

  Mordechajku pyryt a ty dalej tutaj . nie wiem jakim cudem panowie Kosiur i Ziemiński mają do ciebie cierpliwość .

  Polubienie

 8. Owsik Jaruzela . Pyryt szeregowiec

  tobie dał ktoś kiedyś po obrzezanych jajach pejsaczu ?
  Owsiku jaruzela .
  major przypomnij sobie stare czasy :

  Polubienie

 9. Owsik Jaruzela . Pyryt szeregowiec

  fajne były czasy . Prawda Pyrycie ?

  Polubienie

 10. Owsik Jaruzela . Pyryt szeregowiec

  Majorze w stanie spoczynku nie strasz , bo sraczki jak Pażdzioch dostaniesz . Majty zapaskudzisz i co będzie?

  Polubienie

 11. Pyryt owsik jaruzea

  Pyryt podobno poprosiłeś twoich ziomali z mosadu , aby mnie namierzyli . Boję się jak diabli .

  Polubienie

 12. Re: Artykul…
  Od ponad 600 lat faktem jest, ze zydzi nami Polakami „kreca” jak cygan sloncem, a my jak idioci chodzimy na zydowskiej smyczy bez opamietania…
  i bez zadnej refleksji (krytycyzmu)…
  Czy to tak trudno zauwazyc???…
  ====================
  jasiek z toronto
  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 13. re: Czy to tak trudno k…rwa zobaczyc?
  Czy to tak trudno uwierzyc?
  Czy to tak trudno doswiadczyc?
  Czy nam Polakom Bog odebral oczy, uszy i rozum, bysmy na wlasnej skorze doswiadczyli ognia piekielnego????…

  Wyglada na to, ze miecz (przeciwko lucyferowi) bedzie wykuty z narodowego ciepienia (ignorancji, depotyzmu, naiwnosci, samozadowolenia, egoizmu i innych grrzesznych przywar) Polakow …
  Rachunek moi Drodzy dosc powaznie wzrosl….I trzeba go z….Bogiem niezwlocznie uregulowac….
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 14. Pyryt mjr - Owsik jaruzela,ale szuka nowego miejsca pracy .

  Panie Dariuszu .Nie rozumiem dlaczego wy tego psychola z Florydy jeszcze tu tolerujecie ? . Proszę o ban dla niego i będzie spokój na forum , a debil wróci do TRWAM i MARYJA.

  Polubienie

 15. Pyryt mjr - Owsik jaruzela,ale szuka nowego miejsca pracy .
 16. 500 pln na dziecko super .Menel

  Teraz to się dopiero zaczną menele ciupciać , aby dostać te 500 PLN na dziecko z pieniędzy podatników ciężko pracujących .
  ha ha ha .

  Polubienie

 17. 500 pln na dziecko super .Menel

  Najlepsze ciupcianie to po mamrocie .Szóstka dzieci to :
  6 X 500 = 3000 PLN.
  Panie prezydencie Duda . Do roboty .trza spełniać obietnice . lu la . Ten kraj to kabaret . Żeby była jeszcze na to kasa to pół biedy .

  Polubienie

 18. markglogg

  Zbigniew Flis napisal:

  Pragnę podzielić się wspomnieniami ze spotkania jakie miało miejsce w prywatnej willi pod Warszawą w listopadzie 1980 roku. W tym czasie nie chciałem się zgodzić na wpływ KOR-u w MKZ w Jastrzębiu, miałem takie samo zdanie o ich przydatności jak Jarek Sienkiewicz.
  (…)
  Ministerstwo Górnictwa wraz z Dyr. Zjednoczenia dało Fiata do dyspozycji dla mnie i Jarka Sienkiewicza na umówione spotkanie. Droga w miłym towarzystwie była przyjemna. Zatrzymaliśmy się pod umówionym adresem, kuta metalowa brama, murowany płot ponad 2 metrowy, duży pies, biała okazała willa w przyjemnej i nie biednej miejscowości podwarszawskiej. Pierwszego zobaczyłem Geremka i Giedroycia już dobrze podpitych, w środku był Michnik, Kuroń (jego poznałem wcześniej), razem około 11 osób, w tym reprezentanci KOR-u i doradcy Wałęsy z Gdańska.

  O jakiego tu „Giedroycia” chodzi? Przecież nie o tego, którego w tym właśnie okresie jesieni 1980 odwiedzałem w willi w której mieściła się redakcja paryskiej „Kultury” przy 91, avenue de Poissy , w le Mesnil-le-Roi, Maisons-Laffitte pod Paryżem. Co ciekawsze, Giedroyć opowiadał mi wtedy jakie to chały i wypociny grafomańskie zaczęły przychodzić do niego z Polski po „wybuchu” pierwszej Solidarności, że aż przykro było mu to czytać, nie mówiąc już o publikowaniu dzieł tych ówczesnych antykomunistycznych grafomanów.

  Przecież, do cholery, Jerzy Giedroyć nie miał prawa wjazdu do PRL-u! I mnie aż przykro czytać dzisiaj powyżej opublikowane wypociny Z. Flisa. Wypociny ozdobione zdjęciem sugerującym, że 74-letni podówczas redaktor naczelny paryskiej „Kultury” brał udział w pijaństwie, wraz z Geremkiem i Michnikiem, w willi pod Warszawą.

  MG

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.