Zbrodnie CIA w interesie Międzynarodowego Żyda

usa_democracyAmerykańska inwazja na sąsiadujące z nami państwo, na Ukrainę, unaocznia nam już bezpośrednio amerykańskie sposoby „krzewienia demokracji i wolności w krajach zapóźnionych”.

John Stockwell o zbrodniczych działaniach CIA

autor: zygmuntbialas

za: http://zygumntbialas.neon24.pl/post/122758,john-stockwell-o-zbrodniczych-dzialaniach-cia

Przestępcze działania CIA, czy też w ogóle Stanów Zjednoczonych, doprowadziły do śmierci sześciu milionów ludzi tylko do 1990 roku. Mówi o tym były wysoki oficer CIA John Stockwell w poniższym filmie – wideo, przedstawionym siedem tygodni temu na YouTube:

„Mój odczyt jest o CIA, oddziałach marynarki wojennej i o trzech tajnych wojnach CIA. Otrzymałem stanowisko w Narodowej Radzie Bezpieczeństwa USA w 1975 roku jako szef jednostki bojowej w Angoli. Prowadziliśmy tam tajną wojnę. To była trzecia tajna wojna, w której brałem udział.

Ustawa o bezpieczeństwie USA, która uzasadniała powstanie Narodowej Rady Bezpieczeństwa i CIA, została wydana w 1947r. CIA otrzymała status, zgodnie z którym może wykonywać zadania i spełniać funkcje, które zostaną uznane jako konieczne dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych.

Statut ten zawierał niejasno sformułowane zezwolenie na zachowanie tajności użytych metod i źródeł. Chyba w połowie lat 80-tych utworzyłem pojęcie ‚trzecia wojna światowa’, gdyż na podstawie moich poszukiwań doszedłem do przekonania, że my nie atakujemy ZSRR, lecz ludzi mieszkających w Trzecim Świecie.

Z powodu braku czasu przedstawię krótko, jak trzecia wojna światowa wygląda. Biorąc pod uwagę ilość zabitych i zniszczeń, jest to trzecia z najkrwawszych wojen w całej historii ludzkości. CIA podjęła tajne operacje w każdym zakątku Ziemi.

CIA przyznała sobie prawo działania za granicą ponad amerykańskim prawem. Ta organizacja miała licencję na zabijanie, jak również na szmugiel narkotyków i na inne przestępstwa. Licencję na łamanie praw międzynarodowych i wszelkich zasad współpracy narodów. Równocześnie pracowano nad tym, by zmienić nasz system prawny tak, aby tajniacy mieli kontrolę nad naszym społeczeństwem.

Zebraliśmy liczne dokumenty, świadczące o tajnych wojnach CIA. Nie potrzebujemy więc spekulować lub czynić założeń. Zleciliśmy komisji Churcha, by zbadała dokumenty i to pozwoliło nam wniknąć w struktury służb.

Senator Frank Church powiedział, że przez 14 (badanych) lat było 900 dużych i 3 tysiące małych operacji CIA za granicą. I jeśli te ilości przeniesiemy na całą 40-letnią historię tych służb (1947 – 1989r.), wtedy możemy założyć, iż doszło do 3 tysięcy dużych i ponad 10 tysięcy mniejszych operacji CIA.

Każda z nich była nielegalna, każda skierowana przeciwko życiu i społeczeństwom innych narodów, i wiele z tych operacji było krwawych i wykraczających poza naszą wyobraźnię.

Zorganizowaliśmy obalenie konstytucyjnych demokracji w innych krajach. Stworzyliśmy tajne armie i użyliśmy je do walk, i to na każdym kontynencie. Wykorzystaliśmy etniczne mniejszości do tego, by w ich krajach buntowały się i walczyły.

Tak było z Indianami, zamieszkującymi Mosquitię w Nikaragui, z Kurdami na Bliskim Wschodzie czy ludem Hmong w Azji Południowej. Stworzyliśmy bojowe szwadrony śmierci w wielu krajach. Przykładowo: ‚policja wiejska’ w Salwadorze zamordowała w latach 80-tych 50 tysięcy ludzi, a wcześniej 70 tysięcy.

Organizacja różnych oddziałów CIA i propaganda prowadziły nas bezpośrednio do wojny w Korei. Zaatakowaliśmy Chińczyków z wysp Quemoy i Matdu, z Tajlandii i Tybetu. Mieliśmy przy tym do czynienia z handlem narkotykami.

Byliśmy przekonani, że musimy walczyć przeciw Chinom w Korei. W tej wojnie zabito milion ludzi. To samo tyczy się wojny w Wietnamie.

cdn.

Reklamy

31 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

31 responses to “Zbrodnie CIA w interesie Międzynarodowego Żyda

 1. Re: Artykul.
  CIA (Central Inteligence Agency), FBI (Federal Biuro Investigations), NSA (National Security Agency)…i inne na wzor zorganizowane „agencje” sa calkowicie kontrolowane przez zydowski mosad i lichwiarska finansjere, co sila rzeczy od (conajmniej) pol wieku (50-70 lat) reprezentuje zydowskie interesy na terenie Polnocnej Ameryki (no i nie tylko…)…

  My Polacy mamy DOKLADNIE ten sam problem z zydami od zakonczenia II zydowskiej wojny swiatowej… No i „ostrzygli” nas do „golej skory” (zrobili z nas zebrakow i uchodzcow) podobnie jak Amerykanow, gdzie juz ponad 116 milionow Amerykanow nie ma stalego miejsca pracy, a ponad 60 milionow korzysta z (przydzialu) kartek zywnosciowych (ktore realizowane sa w sklepach J.P. Morgana – zyda), bo nie ma innej (innych) mozliwosci przezycia (dotrwac do „pierwszego”)…

  USA nie ma przemyslu i nic juz nie ma…MA TYLKO 250 (bilionow) trylionow dolarow dlugu wobec zydowskich lichwiarzy z…federal reserve…
  A wiec bogactwo USA i „Imperium” amerykanskie wali sie z zastraszajaco szybkim tempie ku calkowitej zagladzie… (ktora dla Amerykanow… zydzi stworzyli) „cywilizacji smierci”…

  Sodoma i Gomora musiala zaplacic za swoj zasluzony grzech wobec Samego Boga (Praw Jego), to USA (i inne z demonicznymi prawami) panstwa rowniez podobna cene zaplaca…
  ===============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com
  http://wolna-polska.pl/biblioteka-narodowa

  Bez dalszych komentarzy

  Polubienie

 2. Służyć Żydowi . Nie dziękuję .

  jasiek całkowicie się zgadzam zwłaszcza o tym co piszesz o USA , cóż Amerykańce sami są sobie winni . Pieszczą Żydów to mają za swoje . Nie żałuję ich , ani im nie. współczuje .
  Niech robią tak dalej to za 30 lat z USA zostanie gów… i to wielkie

  Polubienie

 3. Służyć Żydowi . Nie dziękuję .

  Tylko Putin

  Polubienie

 4. APA

  Szmulek chudy w uszach powyżej,nie musisz sluzyc ,sami swoi cie zalatwia.
  Tylko dlatego,ze jesteś niedorajda,MIERNOTA MIESZANAi szmata na wietrze .
  Jeszcze pare dni temu na jasku agencie i prowokatorze nie poznales się a dziś mu kadzisz ,oooot MIESZANIEC z mieszancem się dogadal .

  A w Polsce zmiana WARTY obcych interesow DUDA wygral ,platfusy odchodzą,czerwoni szukają przyjazni z niebieskimi,beda nowe krawaty .
  Za to Putin „wali równo” po pyskach chciwców i ZDRAJCOW !
  Może Duda wyciągnie wnioski dla siebie i zdecyduje z kim „pod reke”.
  Co zrobi Kosciol ,oto jest pytanie z kim dalej ?
  Rozterka goni rozterke ,zaprzysiężenie młodego 6 sierpnia br.

  Polubienie

  • Pyryt mjr - Owsik jaruzela.

   Stary szumowina majorek się obudził . Sprzedajny gnojku siedż na tej Florydzie i morda w kubeł . Opalaj sobie na słońcu tyłek jak bolek sfrustrowany wariacie . Jaruzela nie ma owsik szuka nowego tyłka . Do sierpnia nie daleko Duduś na pewno cię w kancelarii zatrudni . Poczekam sobie roczek i zobaczę jak ci dzisiejsi wychwalacze Dudusia , będą go za rok opluwać , bo skąd on bidak wezmie prawie 300 mld na spełnienie obietnic nierobów z Polski B . W mediach niemieckich się z tego śmieją i piszą ,że takie obietnice to by rozsadziły niemiecki budżet a to jak wiadomo bardzo bogaty kraj . Niech tam ludzie wierzą w bajki chociaż tyle im zostało w tym biednym wschodzie .
   Głupi zołnierzyku majorku mordechaju Pyrycie . Na ciebie już Lucyfer czeka z utęsknieniem . Pozdrawiam jażka .

   Polubienie

  • Pyryt mjr - Owsik jaruzela,ale szuka nowego miejsca pracy .

   Pyryt wylazłeś z dupy Jaruzela Owsiku . Teraz wchodż do tyłka Dudy . On ma swoje teraz 5 minut . Tylko uważaj długo w głębi jego tyłka nie będziesz pasożytował , bo skąd on biedak wezmie 300 mld PLN , aby dotrzymaż swoich obietnic ? zięć Kornhauser mu pożyczy ? a może żonka załatwi mu pożyczkę w tym lombardzie ? . Tylko na jaki procent . Żyd Żydowi zawsze pomaga także może procent będzie nieduży :

   Polubienie

   • Pyryt mjr - Owsik jaruzela,ale szuka nowego miejsca pracy .

    Duda pewnie w tym lombardzie pożyczy 300 mld , aby spełnić obietnice . Nie będzie trudno wszak lombard żydowski i Żydów w rodzinie też ma . Prawda mordechaju Pyrycie ? Owsiku Jaruzela .

    Polubienie

   • Pyryt mjr - Owsik jaruzela,ale szuka nowego miejsca pracy .

    Oczywiście chodzi o ten lombard . Wyskrobią dla Dudy 300 mld pożyczki . Oczywiście na dogodnych warunkach jak obstawiacie ?

    Majorku szukamy nowej pupy do pasożytowania . U Dudy masz szanse , ale tak długo jak u Jaruzela nie będziesz pasożytował . Zapomnij .

    Polubienie

 5. Re: APA …
  Choc pokaz mi szubrawcu, czy kiedykolwiek na przestrzeni 24 lat wypowiedzialem sie w sieci Internetu przeciwko Bogu, przeciwko Polsce, przeciwko Prawdzie (Kosciolowi)???…
  I ty masz czelnosc pisac o mie „agencie???”, „prowokatorze???”…
  Obys splonal w piekle po wsze czasy…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • „czy kiedykolwiek na przestrzeni 24 lat wypowiedziałem się w sieci Internetu przeciwko Bogu, przeciwko Polsce, przeciwko Prawdzie (Kościołowi)???”

   TAK – właśnie tymi oto słowami: „Obyś spłonął w piekle po wsze czasy…” wypowiedzianymi przeciw drugiemu człowiekowi, z którego umarł Jezus!

   Polubienie

 6. APA

  Naucz się jasiu czytac treści pisane ze zrozumieniem .
  Nikt ci nie wyrywa Boga z serca ani nie rychtuje zycia w Kanadzie ,bo ile lat już w Polsce nie mieszkasz a „walczysz”o Polske ,nawet sobie roscisz pretensje być „profesorem” u szwaba „rek-a”.
  Czy aby nie pomogles mu znaleźć się tam gdzie obecnie jest ?

  Jeszcze jedno – nie pien się bo ci zylka w odbycie peknie i po jasiu.
  Klatwy podpowiedz ks.Natankowi albo razem rzucajcie je na nieznanych .
  Bywaj raptusie i trzymaj nerwy na wodzy ,bo padniesz na zawal lub wylew .
  Chcesz tego ?,to pisz dalej .

  Polubienie

 7. re:APA
  Widze, ze mjr. pyryt pozostal dokladnie tym samym, ktory sluzy dokladnie tamu samemu…..
  ======================
  jasiek z toronto

  P.S. Jaki masz dowod na to, ze Jerzy jest „niemcem???”…
  P.S. Czy padne na zawal czy wylew?… Prosze Boga, aby dokonal tego w najblizszym czasie…, bo patrzac na ten swiat, gdzie Sodoma i Gomora to jedynie delikatny „folklor” tamtego czasu, – nie chce mi sie dalej zyc na tym swiecie…
  (jesli juz…)

  P.S. 3 Doskonale wiem, ze zycie zaczyna sie dopiero po smierci….( a jej bynajmniej sie nie boje w zadnym przypadku…)…wiedzac ze napewno zawita…

  Polubienie

 8. Pyryt mjr - Owsik jaruzela.

  Stary szumowina majorek się obudził . Sprzedajny gnojku siedż na tej Florydzie i morda w kubeł . Opalaj sobie na słońcu tyłek jak bolek sfrustrowany wariacie . Jaruzela nie ma owsik szuka nowego tyłka . Do sierpnia nie daleko Duduś na pewno cię w kancelarii zatrudni . Poczekam sobie roczek i zobaczę jak ci dzisiejsi wychwalacze Dudusia , będą go za rok opluwać , bo skąd on bidak wezmie prawie 300 mld na spełnienie obietnic nierobów z Polski B . W mediach niemieckich się z tego śmieją i piszą ,że takie obietnice to by rozsadziły niemiecki budżet a to jak wiadomo bardzo bogaty kraj . Niech tam ludzie wierzą w bajki chociaż tyle im zostało w tym biednym wschodzie .
  Głupi zołnierzyku majorku mordechaju Pyrycie . Na ciebie już Lucyfer czeka z utęsknieniem . Pozdrawiam jażka .

  Polubienie

 9. Pyryt mjr - Owsik jaruzela.

  Pyryt tęsknisz do tych czasów . Prawda?
  Mordechaju Pyryt chodziło się na żniwka w 86 prawda? :

  Polubienie

 10. Pyryt mjr - Owsik jaruzela.

  Naprawdę nie rozumiem czemu do tej pory nie dano bana temu emerytowi z Florydy . Stary pierdziel siedzi w tej Kanadzie i ględzi pisząc niebotyczne bzdury . Po jego wpisie o dudku widać , że to V kolumna RM i TRWAM , która niszczy tą stronę . Panowie zróbcie coś w końcu . Rojalista z TRWAM dostał bana . Czas na jakiegoś debila majorka z USA .

  Polubienie

 11. Pyryt mjr - Owsik jaruzela,ale szuka nowego miejsca pracy .

  Pyryt wylazłeś z dupy Jaruzela Owsiku . Teraz wchodż do tyłka Dudy . On ma swoje teraz 5 minut . Tylko uważaj długo w głębi jego tyłka nie będziesz pasożytował , bo skąd on biedak wezmie 300 mld PLN , aby dotrzymaż swoich obietnic ? zięć Kornhauser mu pożyczy ? a może żonka załatwi mu pożyczkę w tym lombardzie ? . Tylko na jaki procent . Żyd Żydowi zawsze pomaga także może procent będzie nieduży :

  Polubienie

 12. Pyryt mjr - Owsik jaruzela,ale szuka nowego miejsca pracy .

  Oczywiscie chodzi o ten lombard . Pożyczą Dudzie 300 mld ? jak myslicie

  Polubienie

 13. Pyryt mjr - Owsik jaruzela,ale szuka nowego miejsca pracy .

  Oczywiście chodzi o ten lombard . Wyskrobią dla Dudy 300 mld pożyczki . Oczywiście na dogodnych warunkach jak obstawiacie ?

  Majorku szukamy nowej pupy do pasożytowania . U Dudy masz szanse , ale tak długo jak u Jaruzela nie będziesz pasożytował . Zapomnij .

  Polubienie

 14. Pyryt mjr - Owsik jaruzela,ale szuka nowego miejsca pracy .
 15. Pyryt owsik jaruzela

  Czekamy panie Duda . Dawaj pan prawie 300 mld i spełniał pan obietnice .Mamy czas:
  1.Wsparcie finansowe dla rodziców.
  2.podwyższenie kwoty wolnej od podatku, obniżenie wieku emerytalnego i bezpłatne przedszkola .

  Polubienie

 16. APA

  Jeszcze raz ostrzegamy panow Zieminskiego i Kosiura (wlascicieli tegoportalu),ze jak nadal będzie dopuszczać na tym portalu szastanie nazwiskami i podszywanie się pod nazwiska roznych trolli będzie mieli SPRAWE SADOWA PEWNA i …
  cos więcej o czym dowiecie się osobiście.
  To nasza przestroga niczym DOSIEGNIE WAS REKA SPRAWIEDLIWOSCI LUDOWEGO WOJSKA POLSKIEGO !
  Nie pomoga wam nawet stopnie wojskowe SOR-u !

  Polubienie

  • Pyryt przesadziłeś mocno

   Słuchaj Pyryt w tym momencie przesadziłeś ostro . To są poważne grożby pod moim adresem i będę się w tej sprawie kontaktował z adwokatem . Proszę pana Kosiura o natychmiastowy ban dla tego człowieka . Żarty się skończyły , bo jak widzicie panowie to już są grożby pod adresem czytelników . Jeżeli ten człowiek w ciągu 48 godzin nie dostanie bana idę do mojego adwokata .

   Polubienie

 17. APA

  Do forumowicza podpisującego się „jasko z toronto” :
  Czy do pana pisze mjr.Pyryt ?
  Prosimy o dowody ,które będą przydatne w sprawach sadowych.
  Prosimy dolaczyc zdjecie z kamery komputera piszącego do pana mjr.Pyryta .
  To bardzo istotny dowod .
  Pana tez ostrzegamy by nie szastal pan nazwiskami i stopniami wojskowymi,chyba pan wie co to honor wojskowy i jaka będzie reakcja zolnierza na wszelkie zarzuty .

  Polubienie

  • Dziadku Pyryt przesadziłeś .

   Oj czytelniku , APA , pyrycie , Zbyszku itd…. mocno ty się zdziwisz jak to ciebie namierzą za grożby karalne pod moim adresem na tym forum i potworne wyzwiska jakie rzucasz od dawna w moją stronę .
   Całą sprawę twoich grózb karalnych przedstawiłem już panu Kosiurowi i jeżeli dalej oni będą tutaj ciebie tolerować sprawę twoich obelg i gróżb przedstawię mojemu adwokatowi ,ponieważ wczoraj mocno ale to mocno przesadziłeś z grożbami .
   Także dziadku nie zdziw się jak któregoś pięknego dnia FBI cię aresztuje i wrócisz do Polski a tutaj sąd i cela czeka za złamanie prawa i grożby karalne .

   Polubienie

   • Dziadku Pyryt przesadziłeś .

    Panie Pyryt , APA , czytelnik ,itp twoje wpisy tu na forum , gdzie grozisz mi ze mnie zabijesz zostały już przeze mnie wydrukowane i będą dostarczone mojemu adwokatowi . Zresztą jak się zdążyłem zorientować grozileś juz ludziom na innych forach za co dostawałeś bana i finito , a tutaj pan Kosiur i Ziemiński tak się z tobą pieszczą dając jedynie ostrzeżenia :
    Nawet sam pan Kosiur dał ci ostrzeżenie kilka dni temu . nie zadziałało jednak .

    Polubienie

 18. Pyryt przesadziłeś mocno

  Słuchaj Pyryt w tym momencie przesadziłeś ostro . To są poważne grożby pod moim adresem i będę się w tej sprawie kontaktował z adwokatem . Proszę pana Kosiura o natychmiastowy ban dla tego człowieka . Żarty się skończyły , bo jak widzicie panowie to już są grożby pod adresem czytelników . Jeżeli ten człowiek w ciągu 48 godzin nie dostanie bana idę do mojego adwokata .

  Polubienie

 19. Pyryt przesadziłeś mocno

  Słuchaj Pyryt w tym momencie przesadziłeś ostro . To są poważne grożby pod moim adresem i będę się w tej sprawie kontaktował z adwokatem . Proszę pana Kosiura o natychmiastowy ban dla tego człowieka . Żarty się skończyły , bo jak widzicie panowie to już są grożby pod adresem czytelników . Jeżeli ten człowiek w ciągu 48 godzin nie dostanie bana idę do mojego adwokata .

  Polubienie

 20. Wpis do pana Kosiura.

  Do pana Kosiura :
  Jeszcze raz proszę o natychmiastowy ban dla człowieka o ksywce mjr Pyryt
  Panie Dariuszu bardzo pana szanuję i jestem czytelnikiem strony . Typ o nicku Pyryt dostał już od pana ostrzeżenie jednak nic to nie pomogło . Dalej pod adresem czytelników padają z jego ust słowa obrazliwe .
  Niestety wczoraj mocno przesadził publikując na forum poważnie grożby pod moimi jśka z toronto adresem oraz wysyłał ostrzeżenia również pod pana adresem.
  Fragment jego wpisu:
  NAJDUCHU BOLSZEWIO-SZMULO-SZWABIE na porządnego człowieka ,bo wreszcie KTOS MORDE CI ZAMKNIE NA ZAWSZE i przestaniesz szastać nazwiskami GNOJU CEBULOWY !!!
  w tym momencie już się żarty kończą . Takie wpisy są już karalne . Panowie jeżeli w ciągu 48 godzin nie wyrzucicie tego człowieka z forum będę zmuszony skontaktować się z moim adwokatem . Wiadomo to jest internet i nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie . Przecież może to być ktoś psychicznie chory , czego nie można wykluczyć czytając jego wpisy .
  Pozdrawiam pana Kosiura i Ziemińskiego.
  Proszę o odpowiedz.

  Polubienie

 21. Pyryt przesadziłeś .

  widzisz Pyrycie dostaleś ostrzeżenie od Pana Kosiura kilka dni temu . Nie wyciągnąłeś wniosków.
  treść:
  Co za gowniarz najduchowaty tu się wpierdala ???
  Malo tego szasta nazwiskami ludzi nieznanych .
  SPIERDALAJ NAJDUCHU !!!

  Ostrzeżenie!
  Panie mjr Pyryt proszę nie używać wulgaryzmów!

  Każdy Komentator używający wulgarnego języka będzie usuwany.
  Dariusz Kosiur

  PS Wszędzie , gdzie jesteś na forach usuwają cię za obelgi pod adresem innych ludzi . Ciekawe jak długo jeszcze Pan Kosiur będzie się z tobą pieścił . Odejdż stąd i forum wróci do normalności .

  Polubienie

 22. Pyryt przesadziłeś .

  Witam Zenka .
  Ty też Zenku jesteś już namierzony . Nigdy nie lizałem butów nawet generałom czy marszałkom ? a mjr , e tam sfrustrowanemu tym bardziej butów nie poliżę . Gdybyś jeszcze skarpety zmieniał częściej to może i buty bym ci liznął . Kończę bo praca czeka i nie mam czasu , aby jak ten Pyryt siedzieć na komputerze 24 h / 24 h.
  Pozdrawiam normalnych.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s