Lista syjonistów z III Żydo-RP, którzy nie wjadą do Rosji

340857-LargeBrawa dla władz Rosji !!!

Na czarnej liście Kremla znalazło się 18 funkcjonariuszy żydo-reżimu IIIRP, którzy nie będą mieli prawa wjazdu do Rosji. Lista została przekazana przez Rosjan przedstawicielstwu Unii Europejskiej w Moskwie.

Syjoniści i rusofobii IIIRP nie wjadą do Rosji

Poniżej zdjęcia i nazwiska syjonistów i skrajnych rusofobów III Żydo-RP, których Rosja w ramach całkowicie uzasadnionej retorsji (za podobną listę Rosjan, którym żydo-reżimy Zachodu nie udzielą pozwolenia wjazdu do rządzonych przez siebie państw) nie chce widzieć na swoim terytorium. Żydowskie towarzystwo zapomniało chyba o starym polskim powiedzeniu: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie i bezczelnie udaje zdumionych słuszną rosyjską reakcją.

Pamiętajmy, że żydo-reżimy Zachodu chcą zmusić Rosję do uznania nie tylko żydowskiej rebelii na Ukrainie, ale także do uznania jako aktu zachodniej demokracji obalenia legalnie wybranego prezydenta W.Janukowycza i powołania żydowskiego reżimowego rządu Ukrainy mordującego cywilną ludność, wtłoczenia Ukrainy do syjonistycznego obozu UE i do zainstalowania na jej terenie baz NATO, czyli militarnej siły syjonistycznego imperium USA.

Na szczęście Rosja dysponuje odpowiednimi środkami, które pozwalają jej nie tylko nie wyrażać zgody na szerzenie się wokół swoich granic syjonistycznego imperializmu Zachodu – głównie USA, ale także, żeby się temu skutecznie przeciwstawić. Taką politykę władz Rosji nasze Stowarzyszenie WPS całkowicie podziela i popiera życząc Rosyjskiemu Narodowi oraz Jego władzom sukcesu w walce z zachodnim, syjonistycznym zagrożeniem. 

Lista syjonistów i rusofobów

Wyjątkowo skrajni syjoniści i rusofobi opisani kolorem niebieskim, szczególnie zajadli oznaczeni dodatkowo czerwoną gwiazdką (*).

Bogdan Borusewicz

– Bogdan Borusewicz – marszałek Senatu ***

 

Jerzy Buzek

– Jerzy Buzek – eurodeputowany *

 

Ryszard Czarnecki – Ryszard Czarnecki – wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

 

gen Andrzej Fałkowski – gen. dyw. Andrzej Fałkowski – Polski Przedstawiciel Wojskowy przy Komitetach Wojskowych NATO i Unii Europejskiej w Brukseli.

 

Anna Fotyga – Anna Fotyga – eurodeputowana, przewodnicząca parlamentarnej Podkomisji​ Bezpieczeństwa i Obrony *

 

Maciej Hunia

– Maciej Hunia – szef Agencji Wywiadu

 

Paweł Kowal

– Paweł Kowal – przewodniczący rady krajowej Polski Razem, były eurodeputowany ***

 

Stanisław Koziej– gen. Stanisław Koziej – szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego

 

gen. Radosław Kujawa

– gen. Radosław Kujawa – szef Służby Wywiadu Wojskowego

 

Robert Kupiecki– Robert Kupiecki – podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowego

 

Ryszard Legutko – Ryszard Legutko – eurodeputowany

 

Adam Lipiński – Adam Lipiński – poseł

 

Marek Migalski– Marek Migalski – politolog, były eurodeputowany

 

Agnieszka Pomaska– Agnieszka Pomaska – posłanka

 

Jacek Saryusz-Wolski – Jacek Saryusz-Wolski – eurodeputowany, zastępca przewodniczącego Rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych ***

 

Marek Siwiec – Marek Siwiec – były eurodeputowany

 

gen. Marek Tomaszycki – gen. Marek Tomaszycki –  Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych

 

Zbigniew Włosowicz– Zbigniew Włosowicz – zastępca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego

 

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

11 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

11 responses to “Lista syjonistów z III Żydo-RP, którzy nie wjadą do Rosji

 1. No dobrze…
  A gdzie Kaczyński, Duda, i cała hałastra pisowska, tv republika,,gazeta polska, radio toruń…
  Ale rozumiem, że to początek i Rosja jeszcze musi z pewnym elementem ‚zombi’ który będzie przy włdzy w Polsce rozmawiać..
  Jedno widzę… Jak te wszystkie sk…syny boją się Rosji…
  Z nami pewnie poradzą /1060/ – ale z Rosją muszą się liczyć..

  Polubione przez 4 ludzi

  • Piotr Marek

   Nie można tak sobie postąpić z przedstawicielami władz państwowych i liderów partii sprawujących rządy. Byłoby to dyplomatyczne wypowiedzenie wojny. W czasach XIX wieku, gdy Rosja i Austria dominowały w Europie, zapewne wylądowaliby tam od razu. Teraz jest nieco gorzej, bo istnieje potęga USA, więc syjoniści się mogą panoszyć, gdy mają władzę. Jak stracą władzę, to na pewno tam wylądują.

   Polubienie

 2. Janosik

  Czy nie powinniśmy zrobić dodatkowej listy wyjątkowych gnid i przesłać ją do Rosji o nałożenie takich samych sankcji jak w stosunku do w/w. W piśmie przewodnim do takiej listy powinno być precyzyjne wyjaśnienie dlaczego powinni być objęci sankcjami.

  Polubione przez 3 ludzi

 3. piotr34

  Napiszę krótko w tym pojedynku 2 : 1 dla pana Ziemińskiego . Dlaczego nie do zera ? . Niestety w sprawie wojska Braun zadał kilka mocnych sierpów i do tego trafnych .
  Oczywiście wojsko PRL nigdy suwerenne nie było . Treść przysięgi o czymś świadczy . Panie dr przecież sam wie pan dobrze jak np Gomułka czy Gierek robili w gatki na sam widok Jaruzela . Tłumaczyć tego nie trzeba . Oni dobrze wiedzieli co to za persona i tutaj Braun – pełna zgoda . Oczywistym jest kto ujeb… Gierka .
  Odpowiedzi na pozostałe pytania pana kandydata na kandydata na prezia już mętne jak brudna woda.
  Jeżeli chodzi o dzisiejsze wojsko . Tego to już nawet wojskiem nie można nazwać , ale to już temat na inną dyskusję .

  Polubienie

  • paziem

   Szanowny Panie,

   Wojsko Polskie w PRL oczywiście, że nie było suwerenne, ale i tak nieporównywalnie bardziej obecne, a poza tym miało swój ciężar gatunkowy na miarę możliwości. Obecnie jest ono jedynie masą ekspedycyjną o nieistotnym ciężarze ilościowo-operacyjnym. Najgorszym brakiem tego wojska, a zapewne i obecnego( czego liczne dowody mamy na co dzień na najwyższym szczeblu), to brak osobowości przywódczych i charakterologicznych. To całkowite rozbrojenie mentalne korpusu oficerskiego ( tak wyższego, jak i niższego szczebla) jest zdumiewające i nieco przygnębiające. Pocieszam się tylko tym, że nie siedzę w duszach obecnych oficerów, ale gwiazdorzący generałowie i pułkownicy, to prawdziwa tragedia i asumpt do niemal pogardzania naszą obecną kadrą oficerską.
   Ta była, niestety dała się „rozbroić ekonomicznie i ideologicznie” w sposób upokarzający.

   Polubienie

   • nana

    „Ta była, niestety dała się „rozbroić ekonomicznie i ideologicznie” w sposób upokarzający.”

    tak może wyglądać z pewnego punktu widzenia.

    Ale często należy zrobić krok w tył, by móc zwyciężyć. Ceną za bohaterstwo Ludowego Wojska Polskiego było pogrążenie Polski w wojnie domowej. O to zadbali wcześniej zachodni przywódcy i tylko naiwniak może twierdzić, że Generał Jaruzelski oddał kraj walkowerem. Tak nie było.

    Dlatego do Jego śmierci te zachodnie zombi były trzymane na smyczy. Czym? tego może nie dowiemy się nigdy. Zauważyć należy, że po śmierci Generała Jaruzelskiego rozdrapywanie Polski przybrało na sile i te zmobi się już w niczym nie hamują.

    To, co zrobił Generał, to było ratowanie Polskiej Substancji Narodowej. I to się udało. Co prawda Polacy zostali po świecie rozproszeni, ale żyją i to od Polaków zależy, czy zachowają swoją polską tożsamość. i gdy będzie ona dostatecznie silna, Polska jako kraj odżyje, odrodzi się.

    I jest to bardzo logiczne. Istnienie kraju o nazwie Polska w sytuacji, gdy nie jest ten kraj potrzebny ludziom pochodzenia polskiego, którzy to ludzie chętnie i dobrowolnie sami się wynarodawiają – nie ma żadnego sensu.

    Przypomnieć sobie należy scenę z filmu „Sami swoi” czy może innej jego części, gdy umierający na obczyźnie krewny chciał koniecznie mieć na swoim grobie garść ziemi z Ojczyzny. To nie jest żaden chwyt literacki, lecz ważne przesłanie dla Polaków.

    Jeżeli Polska będzie dla Polaków ważna, to Polska będzie istniała. Jeżeli Polacy zrezygnują z polskości, istnienie kraju o nazwie Polska nie będzie miało sensu i świat o nas zapomni tak, jak Polacy zapomnieli o własnym kraju i swoich korzeniach.

    Polubienie

 4. Re: Artykul..
  macierewicz na pierwszym miejscu winien byc umieszczony!!!…
  (olszewski, kaczynski, kurski i wogole caly kne-sejm)…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubione przez 1 osoba

 5. Polska JEST Jedna. PRAWO JEST Jedno. PRAWDA Materialna JEST Jedna. NIKT nie może STAĆ ponad PRAWEM. * PRAWDA * HONOR * WOLNOŚĆ * RODZINA * Jeszcze POLSKA NIE zginęła … *** KRP *** * Krajowy Ruch Polaków *

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s