Zbrodnie CIA w interesie Międzynarodowego Żyda, cd.

usa_democracyPrzestępcze działania CIA, czy też w ogóle Stanów Zjednoczonych, doprowadziły do śmierci sześciu milionów ludzi tylko do 1990 roku.

 

Mówi o tym były wysoki oficer CIA John Stockwell w poniższym filmie – wideo, przedstawionym niedawno na YouTube. 10 dni temu opublikowałem notkę, link:  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/122758,john-stockwell-o-zbrodniczych-dzialaniach-cia  – będącą tłumaczeniem około połowy prelekcji Johna Stockwella. Dziś przedstawiam dalszą część wypowiedzi amerykańskiego oficera.

John Stockwell o zbrodniczych działaniach CIA (część druga, ostatnia)

za: http://zygumntbialas.neon24.pl/post/123081,john-stockwell-o-zbrodniczych-dzialaniach-cia-czesc-druga

Mamy liczne dowody na to, że CIA była zaangażowana w wojnę w Korei. I wszystkie szczeble kompleksu narodowego bezpieczeństwa USA były uwikłane w manipulację w celu uzyskania zgody amerykańskiego społeczeństwa na wojnę w Wietnamie. I rozpoczęliśmy produkcję heroiny w Złotym Trójkącie (obszar przygraniczny Laosu – Tajlandia – Myanmar). Samoloty CIA latały tam z bronią dla naszych sojuszników i wracały z heroiną na pokładzie.

Prezydent Jimmy Carter rozpoczął w Afganistanie operację i była to największa znana mi operacja CIA. Zorganizowaliśmy bardzo szybko Złoty Półksiężyc w Afganistanie, który jest dzisiaj największym źródłem heroiny na świecie.

 

 

Jeśli to wszystko podsumujemy, to CIA – wraz z całym kompleksem bezpieczeństwa i armii USA – jest winne śmierci co najmniej sześciu milionów ludzi (do 1989 /90 roku – przypis ZB). Ofiarami nie byli sowieci. Nie wysyłaliśmy spadochroniarzy do ZSRR, by tam zabijać czy kaleczyć ludzi. Szczególnie od 1954 roku, gdy ZSRR osiągnął zdolność zrzucania bomb na Stany Zjednoczone.

To nie byli Brytyjczycy, Francuzi, Szwedzi, Szwajcarzy czy Belgowie. Nie przeprowadzaliśmy krwawych operacji w krajach europejskich. Ofiarami byli mieszkańcy Trzeciego Świata; ludzie z takich krajów jak Kongo, Wietnam, Kambodża, Indonezja, Nikaragua, gdzie ani narody, ani ich rządy nie miały zdolności wyrządzenia jakiejkolwiek szkody amerykańskiemu państwu.

Państwa te nie posiadały rakiet balistycznych ani silnej armii czy marynarki wojennej. Gdyby takie interkontynentalne rakiety miały, nie atakowalibyśmy ich zapewne, bojąc się ich ataków odwetowych.

I nazwijmy rzecz po imieniu: to były tchórzliwe napady, zabijające ludzi w krajach, które nie potrafiły się obronić. I to wszystko przebiegało pod pozorem zachowania tajemnicy i narodowego bezpieczeństwa USA.

 

Przetłumaczył: Zygmunt Białas – zygmuntbialas

 

* * * * * * *

John Stockwell przedstawił przestępczą działalność CIA do 1989r., po którym to roku wzmogły się agresywne działania USA, szczególnie w nowym stuleciu. Tak więc ilość ofiar jest dzisiaj znacznie większa od wymienionych sześciu milionów.

Mówi oficer: „Nie przeprowadzaliśmy krwawych operacji w krajach europejskich”. Po bombardowaniach na Jugosławię w latach 90-tych oraz niedawnym zainstalowaniu na Ukrainie marionetkowego rządu, który wypowiedział wojnę obywatelom swego państwa, jest to zdanie już nieaktualne.

Reklamy

1 komentarz

Filed under Bez kategorii

One response to “Zbrodnie CIA w interesie Międzynarodowego Żyda, cd.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s