W pozornym państwie Żydzi wypromują wszystko co zechcą

a5I wszystko będzie OK. Żydo-system zostanie zabetonowany na amen, żydowskie partie będą finansowane przez żydowskie fundacje. A partie polskie? – jakie partie polskie? -, takich partii nie będzie i być nie może.

To, czy polityk, partia, posiadają jakieś rzeczywiste społeczne poparcie nie ma najmniejszego znaczenia. Ba, polityk nawet nie musi posiadać zaplecza partyjnego, a i program polityczny także do niczego nie jest potrzebny. Wystarczy, że Żydzi posiadają powszechne media, które wbiją do głów części odbiorcom, na kogo mają głosować i co popierać. Przy czym odbiorcy żydo-mediów, czyli wyborcy, wcale do urn fatygować się nie muszą. Żydo-reżimowa demokracja dopracowała się takich skutecznych standardów, że i wyborczą frekwencję i wyborczą wygraną załatwi bez ich udziału. Dokładnie tak samo tworzone są wyniki sanhedrynowych sondażowni.

Np. NowoczesnaPL, żydo-partyjka, której jeszcze nie ma, ma już 10% poparcie elektoratu. Wiadomość taka pojawiła się w żydo-mediach siedem dni od zaistnienia inicjatywy jej założenia. Już w momencie startu inicjatywa R.Petru miała 5% poparcie.
Jeśli dalej pójdzie to w takim tempie, że w ciągu siedmiu dni przyrasta jej 5% poparcia, to obawiam się, że po wyborach zabraknie w kne-sejmie foteli dla nowo-wybrańców chyba, że będą robić polityczny geszeft na dwie, a może i na trzy zmiany.
Póki co powinni zaopatrzyć się w wędkarskie krzesełka, żeby na inauguracyjnym posiedzeniu mieli gdzie „posiedzieć”.

Na razie żydo-sondażownie pod bacznym okiem żydowskiej Fundacji S.Batorego ustaliły:
PiS – 25%, partia Kukiza (takiej partii jeszcze nie ma, ale co tam) – 20%, PO -17%, NowoczesnaPL – 10%.
Gdzieś zapodziało się Żydom całe 28% -? Nie wykluczone jednak, że mają w rękawie jeszcze jakiegoś piątego asa?

W minioną sobotę odbył się w Warszawie kongres Ruchu Narodowego (RN), na którym jego liderzy uradzili, że popierają JOW-y i chcą razem z Kukiem. W istocie wiele ich łączy. Młodzi z RN pokrzykują „precz z komuną”, a Kukiz chce właśnie „obalić republikę okrągłego stołu”.
Brak politycznego programu nie stanowi żadnej przeszkody do uprawiania polityki i ubiegania się o mandaty, zresztą nie posiadała i nie posiada takowego żadna z istniejących partii.

Przypomnę: prawdziwy program polityczny musi zawierać analizę przyczyn aktualnego stanu państwa. Dopiero taka analiza pozwala na formułowania rzeczowych wniosków naprawy, czy zmiany tego stanu.

Pod tym względem P.Kukiz bije na głowę wszystkich, jest czysty niemal jak dziewica orleańska – nie posiada żadnego programu i nawet nie udaje, że go ma. Ale nie przejmowałbym się tym zbytnio, bo jako utalentowany estradowiec może nas jeszcze zadziwić. Gdy zaciągnie z flaszy, to kto wie, może i drugi Mein Kampf napisze. Oczywiście nie taki narodowo paskudny jak A.Hitlera. Mein Kampf Kukiza będzie nowoczesny, prosyjonistyczny i prożydo-banderowski. A że to piekielnie zdolna bestia jest niech świadczy jego szczera, zdeterminowana i celna argumentacja w obronie JOW (film poniżej).

Znana jest już data referendum odnośnie m.in. JOW – 6.09.2015. Sondażownie już podają, że frekwencja ma wynieść 76%. Za JOW opowie się 60%. Przeciw finansowaniu partii z budżetu chce głosować 73%.
I wszystko będzie OK. Żydo-system zostanie zabetonowany na amen, żydowskie partie będą finansowane przez żydowskie fundacje. A partie polskie? – jakie partie polskie? -, takich partii nie będzie i być nie może.
Szkoda tylko, że wielu młodych pojąć tego nie potrafi lub nie chce. Jeśli dzisiaj usilnie poszukują swojej drogi, także tej politycznej i rozpoczynają od uprawiania politycznej prostytucji, to kim będą na starość? (link poniżej)

http://tvtoya.pl/catchuptv/show/pod_prad,5129
Dariusz Kosiur

Reklamy

4 Komentarze

Filed under Bez kategorii, Polityka

4 responses to “W pozornym państwie Żydzi wypromują wszystko co zechcą

 1. Janosik

  LIST OTWARTY DO LESZKA BALCEROWICZA
  Balcerowicz do kamieniołomów

  Panie Balcerowicz, gdybym nie wiedział komu pan służy to bym pomyślał, że z pana jest taki ekonomista jak z koziej dupy trąba. Znając jednak pańską przeszłość i działania wiem, że pańskie działania i wiedza były i są wykorzystywane dla celów obcych, antypolskich sił żerujących na narodzie polskim /i nie tylko polskim/. Wszystkie pańskie działania w latach 90-tych były antypolskie, antyludzkie i prozachodnie. Miały one na celu zadośćuczynienie za wsparcie przewrotu w Polsce na przełomie lat 80/90, których celem było oddanie dóbr polskich w ręce zachodnich hien finansowych. Zawołanie śp. Andrzeja Leppera „Balcerowicz musi odejść” było niedokończone ale oddawało sens pańskiej wrogiej działalności w stosunku do Polski. Jest pan gnidą na usługach Sorosa, winny śmierci tysięcy Polaków oraz ruiny (oddania) dziesiątków tysięcy przedsiębiorstw w ręce zagranicznych hien. Jest pan wyjątkową kanalią działająca na zlecenie amerykańskich kół ekonomicznych dążących do zawładnięcia wszystkich bogactw globu. Pańska próba powrotu na salony jest niczym innym jak dokończenie wyprzedaży za bezcen pozostałości polskiego bogactwa. Nie masz pan żadnego honoru ani odrobiny wstydu pchając się ponownie na pierwsze strony gazet w celu dokończenia niszczenia Polski. Kundlu Sorosa, wycofaj się z działalności antypolskiej bo prędzej czy później dosięgnie cię ręka sprawiedliwości społecznej. Czy na sznurze, na którym zawisł śp. Andrzej Lepper nie powinni zawisnąć tacy zdrajcy narodu polskiego jak ty? Czy mord śp. Andrzeja Leppera nie była z inicjatywy kręgów antypolskich, których jesteś przedstawicielem? To są tylko pytania, ale czy nie są zasadne? Kto, jak nie Andrzej Lepper był głównym przeciwnikiem koncepcji wyprzedaży Polski za bezcen dla zachodnich hien finansowych? Kto, jak nie śp. Andrzej Lepper był głównym przeciwnikiem zdrady narodu polskiego? Kto, jak nie śp. Andrzej Lepper był głównym przeciwnikiem zdrajcy narodu polskiego Leszka Balcerowicza? No, kto? Andrzej Lepper został zamordowany, ale Jego idea żyje i czeka na osądzenie przez naród polski. Czy morderstwo śp. Andrzeja Leppera było potrzebne dla powrotu do polityki zdrajcy Polski Leszka Balcerowicza? Najprawdopodobniej tak. Gdyby żył Andrzej Lepper to setki razy krzyczałby, że kundel Sorosa, Balcerowicz wraca aby dokończyć dzieło niszczenia Polski. Gdyby żył Andrzej Lepper to kundel Sorosa, Leszek Balcerowicz nie odważyłby się powrotu do polityki. Gdyby żył Andrzej Lepper to Polska byłaby nieco inna. Andrzej Lepper – przez was zamordowany ma wielu następców, którzy nie pozwolą wam-bandytom na dalsze niszczenie Polski.

  Dlatego też,modyfikujemy zawołanie Andrzeja Leppera i głośno krzyczymy

  BALCEROWICZ DO KAMIENIOŁOMÓW !!!
  Jerzy Truchlewski

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s