OBYWATELSKA emerytura KUKIZA – okupantom i złodziejom na przeciw

33_epa03409895A więc nie odzyskanie suwerenności finansowej państwa, nie rozwój gospodarczy, nie zmiana trendu demograficznego, nie powstrzymanie emigracji, nie likwidacja biedy, ale dalsze niszczenie narodu i państwa. To będą nam proponować i realizować syjonistyczne bandy po wyborach. I lud, ten który pójdzie do urn, będzie za tym głosował, chce rządów PiS i Kukiza – PO już nie ufa.

Chcecie skończyć z żydo-rządami PO i zastąpić je żydo-rządami PiS i Kukiza i jego partii/ruchu, któ-rej/ego nie ma, więc zacznijcie uczyć się pieśni, którą śpiewa Kukiz na poniższym filmie – przyda się. PiS także wspiera żydo-banderowców z Ukrainy. Może to być wspólna pieśń elektoratów Dudo-PiS-o-Kukizowych – wspólne śpiewy scementują ewentualną koalicję. A śpiewać będzie można i pod krzyżem i pod pomnikiem prezydenta 1000-lecia L.Kaczyńskiego.

 

 

saudi-cartoon-on-us-electionsO tym, że Kukiz jest wyznaczony przez sanhedryn na zamiennika PO przekonacie się już niebawem, może nawet i przed wyborami.

Póki co, żydowska karuzela musi się jeszcze trochę pokręcić, zanim publika oprzytomnieje i zauważy, że i A.Duda – nowy prezydent III Żydo-RP, i PiS, i Kukiz, to praktycznie cały czas ten sam żydowski cyrk dla Polaków, że wszystkie sztuczki i numery już widziała i nie zobaczy nic nowego. Nowa jest tylko cena biletu na cyrkowe pokazy – i rośnie systematycznie.

phpThumb_generated_thumbnailjpgŻydowski cyrk czeka jednak plajta – to tylko kwestia czasu – i nie koniecznie dlatego, że zbraknie mu kuglarzy, choć z tym już jest pewien problem, ale że repertuar cyrkowej sztuki jest od zawsze niezmienny. Syjonistycznym kuglarzom najlepiej wychodzi prezentowany od 26 lat ten sam geszeft pn. „było i nie ma”.

Gospodarczy zawał, na wzór greckiego kryzysu, zbliża się do III Żydo-RP wielkimi krokami. Jedynym rozwiązaniem jest likwidacja żydowskiego cyrku, do czego dojść musi nie tylko w Polsce, ale w każdym europejskim państwie, ponieważ według praw fizyki i ekonomii nie może istnieć zysk bez pracy” – św. Tomasz z Akwinu „Suma Teologiczna”. A właśnie ten „zysk bez pracy” jest immanentną cechą żydowskiego kapitalizmu, który w XXw. opanował cały Zachód.

 

Wyczytane z gadzinówki Michnika:

Ewentualnym koalicjantem PiS w nowym rządzie mogą być ludzie Pawła Kukiza. Oni chcą likwidacji ZUS.

Trzeba wprowadzić emerytury obywatelskie wypłacane przez miejskie ośrodki pomocy społecznej – mówi jeden z najbliższych współpracowników Kukiza, prezydent Lubina Robert Raczyński.

Wcześniej emerytury obywatelskie proponowały już Twój Ruch i Solidarna Polska. To emerytury równe dla wszystkich. A jak ktoś chce więcej, niech sam dodatkowo oszczędza.

Emerytury obywatelskie miałyby pochodzić z dużo mniejszych składek niż dziś – choć są też pomysły, abyśmy ich w ogóle nie płacili.
____________________________________________________
Ale gdy zmniejszymy składkę lub z niej zrezygnujemy, nie będzie pieniędzy na wypłatę bieżących emerytur. A przecież już dziś ZUS zbiera ze składek mniej, niż wypłaca !!! – (tę sytuację zawdzięczamy wyłącznie żydowskim cyrkowcomD.Kosiur)
____________________________________________________

Raczyński przekonuje, że jego pomysł można wcielić w życie. Budżet i tak już dokłada do emerytur. Poza tym dodatkowe pieniądze możemy wziąć z likwidacji wszelkich przywilejów emerytalnych – górników, policjantów, żołnierzy czy rolników.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,97654,18129948,Co_sie_zmieni_w_emeryturach.html#ixzz3dDfdigSY

 

WPS n/t ZUS – OFE

Nie wierzcie bredniom, że ZUS stanowi obciążenie dla państwa i obywateli. Zasada jego funkcjonowania (pracujący składają się na wypłaty bieżących świadczeń) jest najlepszą z możliwych form systemu emerytalnego. Jednak ten system może funkcjonować tylko wtedy, gdy gospodarka państwa wykazuje minimum zerowy wzrost gospodarczy (oczywiście im wzrost większy od zera tym lepiej). ZUS w Polsce ulega załamaniu wyłącznie dlatego, że gospodarka kraju pod żydo-rządami podlega stałemu regresowi. Za ten regres winę ponoszą kolejne okupacyjne żydo-reżimy IIIRP. (Poza dyskusją pozostaje konieczność zreformowania samego ZUS, czyli ograniczenie nadmiernych wynagrodzeń aparatu kierowniczego, ograniczenie biurokracji, uproszczenie i ujednolicenie przepisów, praw itp.)

Dariusz Kosiur

Reklamy

14 Komentarzy

Filed under Bez kategorii, Polityka

14 responses to “OBYWATELSKA emerytura KUKIZA – okupantom i złodziejom na przeciw

 1. husarz33

  STAWKĄ WYBORÓW JEST ODEBRANIE BANKIEROM MONOPOLU. Jak nie odbierzemy bankierom monopolu, to wszystkie pomysły możemy sobie wsadzić. http://www.nowapolska-w-internecie.pl

  Polubienie

 2. Niech się Pan zastanowi rzetelnie – sam – nad obywatelską emeryturą… co w tym jest złego?

  Naprawdę uważa Pan, że sprawiedliwym jest, – że ustawiona banda cwaniaków przez ostatnie 25 lat usadowiona jest na dobrze płatnych posadach, które pozwoliły im zbić majątki – ponadto mają mają ciągłość pracy – więc będą dostawać porządne emerytury od „zgromadzonego kapitału”;

  – podczas, gdy reszta społeczeństwa zatrudniona na umowach śmieciowych z najniższymi możliwymi wynagrodzeniami, lub w ogóle na czarno lub pół-czarno – pracująca od umowy do umowy – a więc z przerwami (do ilu lat będą musieli pracować, żeby uzbierać wymagany okres pracy?) – będzie miała głodowe emerytury, – tak jak teraz płace – i będzie żebrać o pomoc z opieki społecznej?

  Emerytura obywatelska obowiązuje np. w Danii – każdemu po osiągnięciu wieku – bez względu na czas pracy…

  Bogaci naszą biedą i szabrem Polski niech się ubezpieczą prywatnie i trzymają kasę na kontach! – i tak to robią…

  Pozdrawiam, mj

  Polubienie

 3. Przepraszam, za uwagi – nie zobaczyłam komentarza pod artykułem,
  mj

  Polubienie

  • husarz33

   Oni – antysystemowcy – są po prostu kolejną ściemą, obliczoną na naiwność wyborcy. Nigdy nie odpowiedzą na pytanie „czy odbiorą bankierom monopol.”:
   Nie odpowiedzą, bo oni grają ja rzecz tego bandyckiego systemu.

   Polubienie

   • Poll

    Oni grają i wygrywają …PO sie zachwiało w posadach ..a wy !!..co robicie oprócz wyszukiwania błędów i krytykowania??..WSTYD…jak możecie nazywać sie suwerenni?…..jestescie podli i tyle !!…z takim ugrupowaniem trudno zjednoczyc Polskie spoleczenstwo a łatwo rozbić!!…po to jest ta strona?……

    Polubienie

  • Wysłałem to dla Kukiza na Facebooku. I chyba jeszcze nie odpisał 😛

   Polubienie

 4. Poll

  Weszłam tu bo myślałem ze jest to strona propolska….ale atak na p.KUKIZA I zlepianie go na sile z PIS lub PO lub kimś innym typu STONOGA …jest z waszej strony bardzo niesprawiedliwe i burzące jedyna drabinę po której możemy sie wdrapać aby odebrac Polska ….do parlamentu!!!!…..p.KUKIZ TO CZŁOWIEK HONORU ,!.,!!…..ja mu wierze i idę za nim po Polske …..a wy piszcie dalej rzeczy w tendencyjnych źródeł typu GW ..POZD.

  Polubienie

 5. Franz

  Poll przestań ćpać

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s