Ukraińscy Słowianie nie chcą u siebie bandyckich USA. A Polacy -?

ND3_2280Syjonistyczny żydo-reżim IIIRP chce instalacji wojskowych baz USA w Polsce. Syjonistyczna banda chce sprowokować Rosję. – Polacy ciągle milczą.

Protest (jeden z wielu) przed ambasadą USA w Kijowie – 16.06.2015

Gorłówka z lotu drona

 

Kijów 16.06.2015 Manifestacja

„USA = wojna”,  „Precz z Ukrainy! Zabierzcie swoich sołdatów!”

 

_____________________________________________________

za: http://zygumntbialas.neon24.pl/post/123558,co-sie-dzieje-na-ukrainie-18-06-2015

„Putin ma czas: słaby rubel i sankcje UE pomagają rosyjskiej gospodarce – pisze gazeta ‚Deutsche Wirtschafts Nachrichten’. –

– Instytut Gospodarki Niemieckiej w swej analizie ujawnił i opisał paradoks: spadek wartości rubla, niskie ceny ropy i sankcje UE są w sumie korzystne dla Rosji. Bilans handlowy jest wyrównany, gospodarka wewnętrzna ożywiona. Prezydent Rosji może przetrzymać aktualny stan jeszcze długo”.

Na pewno dłużej niż UE – dodam – o czym powinni wiedzieć politycy państw Europy, zanim ulegli amerykańskim naciskom. Zastanawia mnie przy tym fakt, że tak porządna gazeta jak DWN nie wspomina o przewodniej roli Waszyngtonu we wprowadzeniu i zaostrzaniu sankcji. Czyżby już w Niemczech nie wypadało pisać krytycznie o USA?

1964878_850367081656540_1341290195_n

 

Reklamy

9 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

9 responses to “Ukraińscy Słowianie nie chcą u siebie bandyckich USA. A Polacy -?

 1. Pamiętam transparent na Krymie, który nawet o dziwo pokazali w telewizji: „Obama, stop killing pepole”. To chyba dowodzi, że Ukraina jednak się nie poddaje.

  Polubienie

 2. QWERT

  Pamiętam jak Polacy witali amerykańskie transportery i wozy bojowe w czasie przejazdu przez Polskę, kwiatami chlebem i solą. No i na pole cała wiocha biegła z ciastkami i napojami, bo łamerykanie wylondowały !

  Polubienie

 3. 13 czerwca br. odbyła się w Mariupolu parada nazi-batalionu Azow z okazji pierwszej rocznicy „wyzwolenia miasta”. W ukraińskiej telewizji przedstawiono uroczystość. Rzucało się w oczy to, że pojazdy łącznie z techniką wojenną były produkcji amerykańskiej, i że ten pokaz przypominał łudząco parady ISIS czy IS. Tylko lakierowanie wozów inne i mniej było czarnych bród u żołdaków.

  Nikt oczywiście nie poinformował, iż mieszkańcy Mariupola byli zmuszeni do obecności na paradzie i do wiwatowania.
  za: http://zygumntbialas.neon24.pl/post/123591,co-sie-dzieje-na-ukrainie-19-06-2015

  Polubienie

 4. Rada Najwyższa Ukrainy przegłosowała ustawę o składowiskach odpadów radioaktywnych (dla potrzeb NATO) na Ukrainie. Tych składowisk ma być sześć: w obwodach iwanofrankowskim, żytomierskim oraz w donieckim(!) i na Krymie(!!!) (ukraińscy posłowie nie planują umieszczenia takich składowisk w okolicach Moskwy – to już jest informacja ode mnie).

  — Płk Oleg Czernousow przeszedł na stronę Ługańskiej Republiki Ludowej. Powodem decyzji była niezgoda na mordowanie ludności cywilnej przez ukraińskich siepaczy. Przypomnijmy: dwa dni temu ukraiński dyplomata Jurij Miroszczenko oraz jego brat Aleksiej, zwiadowca wojskowy, przeszli już na stronę opołczenia:

  za: http://zygumntbialas.neon24.pl/post/123591,co-sie-dzieje-na-ukrainie-19-06-2015

  Polubienie

 5. «Ночные волки» привезли праздник детям Луганска

  Polubienie

 6. Łapanka na Ukrainie trwa. Uczniowie w technikum przyszli na egzamin, ale powiedziano im, że jeśli nie odbiorą kart powołania nie zostaną dopuszczeni do egzaminu!!

  Polubienie

 7. Pogrzeb 16 letniej Anastazji zabitej odłamkiem ukraińskiego pocisku w domu.Kiedy spała pocisk spadł koło domu, odłamek wpadł przez okno na Jej łóżko i pogruchotał Jej nogi.Odprysk kości poszedł do serca.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s