Matka Polka Kopacz kontra matka Polka Szydło

KopaczSzydło

W minioną sobotę uraczono Polaków dwiema konwencjami partyjnymi, PO i PiS, które de facto przerodziły się w socjotechniczny show Kopacz versus Szydło.

Obie panie przybrały wizerunek zatroskanych matek Polek, których drugą naturą ma być równocześnie wizerunek walecznych amazonek. Scenarzyści wizerunkowi poszli nawet jeszcze dalej i odwołali się do chwytów rodem z pop kultury( Szydło odwołująca się do sloganu agenta 007) i tak modnego szablonu korporacyjnego businesswomen – dynamicznej, dowcipnej, puentującej chłopobaby.

Pani premier i pani „premier” wystąpiły jak na gali rozdania Oskarów, w świetle fleszy, w dyskretnych acz starannych makijażach, z elementami kobiecej biżuterii, otoczone młodymi janczarami i zapowiadane na wybieg jak bokserzy przed ustawionym starciem o pas mistrzowski. Pytanie tylko jakiej kategorii?!

Wystąpienia obu dam utrzymane były w estetyce zdefiniowanej przez doradców -jako ulubiona przez konsumentów telenoweli, konkursów piękności i kabaretowej konferansjerki.

Pozostaje jednak pytanie czego dowiedzieli się obywatele od obu „celebrytek” na temat stanu państwa i społeczeństwa oraz sposobów jego poprawy, a także miejsca Polski w Europie i świecie, obecnie i w przyszłości? W zasadzie nic.

Na potrzeby dialogu ze społeczeństwem i przyszłymi wyborcami obie „celebrytki” przybrały mimikrę matek Polek, zatroskanych o polskie rodziny, młode pokolenie i sprawy socjalne.

Nie usłyszeliśmy natomiast niczego na temat sytuacji międzynarodowej, polskiej polityki zagranicznej, chorego systemu finansowo-bankowego – zarówno w wymiarze światowym, jak i krajowym. Nie doczekaliśmy się także wypowiedzi na tematy „ tak nie sexy” jak gwarancje dla polskiej własności ziemi i zasobów naturalnych, jak sposoby przezwyciężenia katastrofy demograficznej i deindustrializacji Polski oraz odejścia od statusu neokolonialnego Polski.

Zatem w minioną sobotę zobaczyliśmy następny po kampanii prezydenckiej odcinek telenoweli politycznej pt.„ Saga okrągłego stołu” oraz zapowiedź nowego serialu pt.„POPiS w ranczo na Wiejskiej” , a wszystko po to, abyśmy po wyborach parlamentarnych obudzili się w kraju-raju K.U.K.I.Z. , czyli Kraju Ulubionym Kurew I Złodziei.

Oczywiście chodzi o kurwy polityczne, czyli osobników płci obu, z upodobaniem uprawiających zawód sprzedawania swojego dobrego imienia za krótkotrwałą satysfakcję wymierną w pieniądzu.

PZ

Reklamy

14 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

14 responses to “Matka Polka Kopacz kontra matka Polka Szydło

 1. QWERT

  Tak dla poprawy nastroju z samego rana :http://www.tvn24.pl/komornik-z-lukowa-zajal-dwa-wozy-strazackie,553505,s.html
  Obudziłem się patrzę a tu po staremu, Kopacz, Szydło i syf.

  Polubienie

 2. Nie ulegajmy złudzeniom, że teraz PiS lub Kukiz z JOW-ami będą naszym lekarstwem na III Żydo-RP. Wyciągnijmy wnioski z 26 lat żydowskich, syjonistycznych rządów i budowy III Żydo-RP

  Musimy zdać sobie jasno sprawę, że odbudowa polskiego przemysłu (a szerzej: gospodarczy rozwój) w aktualnej sytuacji politycznej Polski jest absolutnie nie możliwa – jakikolwiek rozwój blokowany jest przez:

  warunki członkostwa RP w UE (np. likwidacja polityki celnej, limity produkcyjne, limity CO2, nakazy likwidacji wielu gałęzi przemysłowych itd.), a po traktacie lizbońskim już otwarty dyktat UE (czyli faktycznie dyktat żydostwa anglosaskiego),

  konstytucję RP zabraniającą rządowi RP prowadzenia polityki pieniężnej kraju. Tę politykę realizuje NBP w podległości względem rotchildowskiej finansowej oligarchii, a więc jakakolwiek inwestycja w kraju czyni nas jeszcze biedniejszymi, bo obciąża niespłacalnym kredytem.

  Poparcie dla członkostwa Polski w UE wyrażają wszystkie polityczne partie i organizacje funkcjonujące w oficjalnych żydo-mediach – PiS także. Żeby uzyskać suwerenność gospodarczą, potrzebna jest suwerenność polityczna, a o tym żadna z tych syjonistycznych partyjek nie wspomina, bo też i inne są ich rzeczywiste cele.

  Bardzo łatwo dziś krytykować żydo-rządy Tuska i Kopacz, ale oceniający go negatywnie PiS nie ma, bo nie może mieć innej wizji (utraciłby natychmiast wsparcie mocodawców).
  Warto pamiętać, że podatek liniowy – marzenie Tuska -, wprowadził faktycznie rząd PiS (95% podatników płaci 18% podatek, a niewielka reszta teoretycznie 32%, bo w praktyce w większości przypadków jest to 19% – a zatem to podatek liniowy !!!). Zatem, ciężar finansowania budżetu oraz bogatych żydowskich korporacji, banków i żydostwa spadł na barki najbiedniejszych Polaków – w czym duża zasługa PiS.

  UWAGA!
  Jesteśmy jedynym państwem w UE, w którym łączna wartość podatków PIT oraz pośrednich płaconych przez podatników indywidualnych przewyższa w budżecie wartość podatków od przedsiębiorstw.

  PiS jest przeciwne wprowadzaniu € UE, ale tylko ze względu na aktualną sytuacją kryzysową gospodarki Zachodu – w rzeczywistości ich sprzeciw wynika z faktu, iż kryzys dotyka bardziej $ USA niż € UE. Jest to, więc wspieranie wyłącznie interesów żydostwa anglosaskiego, a nie interesów polskich.
  Pamiętajmy, że traktat lizboński był negocjowany, podpisany i ratyfikowany przez L.Kaczyńskiego, co nie obyło się bez wiedzy J.Kaczyńskiego.

  Traktat lizboński zobowiązuje Polskę do stosowania kary śmierci wobec chcących dokonać zamachu na obecny demokratyczny system żydo-władzy oraz wprowadza możliwość użycia broni wobec protestujących przeciw zachodniej (żydowskiej) demokracji. Zatem, trzeba być niespełna rozumu, żeby zaufać antypolskim kanaliom z PiS i z każdej innej żydo-partii.
  ________________________________________________________

  „Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś
  i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość„

  – premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r. –
  na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.

  “I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają,
  jak w każdym demokratycznym państwie,
  to polityka wobec Izraela się nie zmieni“

  – prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

  Polubienie

 3. Artur

  Panie Kosiur pan walczy z wiatrakami . Z nimi pan nie wygra . To jest naród debili , którzy tych Żydów pieszczą od K. Wielkiego i wyszli na tym jak Zabłocki na mydle . Gdybyście panowie byli dla nich jakimś zagrożeniem wylądowalibyście już dawno na Marsie . Dla Chazarów jesteście nikt i dlatego w tym internecie jeszcze działacie . Kibicuję wam , ale gdyby tak się stało ,że wam kupią to staniecie się zwykłym łajnem . Brawa za odwagę , ale nikt was nie zna . Możecie ich w cztery litery pocałować . Fiszbach T . jasno powiedział ,zobaczcie kto siedzi przy tym stole . Polski juz nie ma . Panowie dajcie sobie spokój izrozumice Polski juz nie ma . To jest Judeopolonia z winy durengo narodu niestety .

  Polubione przez 1 osoba

  • QWERT

   I co w związku z powyższym proponujesz Artur ?

   Polubienie

  • paziem

   Panie Arturze,

   widzę jakąś wewnętrzną sprzeczność w tym, co pan napisał. Z jednej strony pisze pan, że nikt nas nie zna i żebyśmy dali sobie spokój i poszli na emeryturę, bo narodowa materia jest oporna do bólu i nasza publicystyka i działalność, to głos wołającego na puszczy. Z drugiej zaś strony pisze pan, że poglądy takich osób jak m.in. członków WPS należy popularyzować i popierać. To jak to jest z panem, odpowiada panu program WPS i gotów pan jest aktywnie popierać działalność naszego środowiska i nam podobnych, czy też zamierza pan przy grillu zastanawiać się kiedy upadnie Polska?

   Polubienie

   • Artur

    To dla mnie zaszczyt ,że mi pan dr odpisał :
    Moje propozycje konkretne :
    Bez pieniędzy nic dzisiaj się nie zdziała . Podajcie państwo na stronie numer konta i niech sympatycy WPS wspomagają waszą działalność konkretnie żywymi pieniędzmi , a nie tylko dobrym słowem . Większa ilość pieniędzy bardziej efektywna działalność .
    Zaprosić do stałej wsółpracy takich ludzi jak Jasko z Toronto , Przemex , QWERT i inni .
    Trzeba publikować jak najwięcej artykułów , które przedstawiają negatywne skutki Żydów na naród polski . Należy odkłamywać historię .
    itp.
    Odpisywać ludziom regulalnie na zadawane pytania . Np : ktos zapyta się czy warto postawić na Bubla , to nalezy mu odpowiedzieć w sposób profesjonalny itp.

    Polubienie

 4. Artur

  Propozycje :
  1. Towarzystwo ma swoje lata . Niedługo wymrą biologicznie i wtedy otworzy się szansa dla patriotów pod warunkiem stworzenia prawdziwej partti narodowej napewno nie pod przywództwem dzieciaków jak Bosak czy ten klerykał Pochylski . Trzeba wykonywać potęzną robotę ,żeby ten głupi naród w końcu rozumu nauczyć . Istnieje konieczność szerokiej reklamy takich osób jak Pająk , Kosiur , Ziemiński póki jeszcze żyją . Koniecznie trzeba durnych dzieciaków zacząć uczyć prawdziwej historii , a nie koniecznie wbijać im codziennie do głów bohaterstwo i patriotyzm Piłsudzkiego . Należy odciąc Polaków od debilnych progamów TVP w rodzaju taniec z gwiazdami , program z Gesslerową . Polacy musza zrozumieć ,ze filmy typu M jak milość , barwy szczęscia totalnie ich ogłupiają . To na początek .

  Polubienie

  • QWERT

   Propozycje naprawdę dobre i rozwiązania potrzebne. Ja jeżeli mogę, to jeszcze proponuję powołać Narodową Gwardię Obrony. Ogólnie zadaniem tej organizacji byłaby obrona Polaków przed systemem jaki teraz w Polsce zapanował. Żaden sprzedajny polityk, bandycki komornik, bezkarny urzędas nie czułby się bezpieczny.

   Polubienie

 5. Re: Dariusz Kosiur.
  Ach, Panie Dariuszu, co za galanteria: „banki przejma nasze oszczednosci…”…
  Alez nie. Lichwiarscy bankierzy poprostu ukradna pieniadze wszystkim tym, ktorzy zaufali zydowskim zlodziejom…
  Kto o zdrowych zmyslach trzyma swoje oszczednosci u zlodzieja w szafie pancernej???…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s