Watykan za depopulacją – przypadek, czy prawdziwa twarz współczesnego Kościoła?

72688912-1-640x480Zarówno wybór kardynała  Jorge Bergoglio na papieża jak i jego encyklika „Laudato si” oraz wybór  prof. J.Schellnhubera na przedstawiciela watykańskiej grupy do spraw klimatu nie były przypadkowe.

Tekst jest kontynuacją tematu „Watykan za depopulacją” – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/20/watykan-za-depopulacja/ i potwierdzeniem treści papieskiej encykliki, której główny motyw zawarty został w p.13.:

p.13. Naglące wyzwanie ochrony naszego wspólnego domu obejmuje troskę o zjednoczenie całej rodziny ludzkiej w dążeniu do zrównoważonego i zintegrowanego rozwoju (…) – za: http://w2.vatican.va/content/francesco/pl/encyclicals/documents/papa-francesco_20150524_enciclica-laudato-si.html

 

Słowo o Franciszku

 

ηθιηθprofesor John Schellnhuber

Przedstawicielem watykańskiej grupy do spraw klimatu wybrano profesora Johna Schellnhubera. Ten niemiecki naukowiec, którego poproszono o wygłoszenie wykładu podczas prezentacji encykliki „Laudato si” twierdzi, że na świecie jest o 6 mld ludzi za dużo !!!

Dariusz Kosiur

Polecam tekst:
W jaki sposób globaliści planują depopulacje?http://gloria.tv/media/9KGiposJEFX

Reklamy

12 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

12 responses to “Watykan za depopulacją – przypadek, czy prawdziwa twarz współczesnego Kościoła?

 1. A bo to nowina…? że Watykan za depopulacją…?
  Ta czarna armia od dwóch tysięcy lat depupulowała….
  Depopulowali gdzie tylko było można …Indian, aborygenów, afrykańczyków, …o i serbów, rosjan, polaków…cyganów…a dziś palestyńczyków..
  To są mordercy pod szyldem Chrystusa…Najpierw krzyż, a potem stos…

  To co oni piją ze ‚złotego kielicha’..to krew wszystkich ludzi pomordowanych na ziemi…Pamiętejmy – z kielicha piją tylko urzędnicy Watykanu… – plebs – nie pije…tylko je…

  Więc nie ma co się dziwić, że naczelny gangster świata i ludobójca współpracujący z elementem faszystowskim -Franczesko/ – jest za depopulacją..!

  Polubione przez 1 osoba

 2. Artur

  Widzisz panie Jan Gryko .
  Wydaję mi się ,że Putin ostatnio za duzo pije gumi jagód i głupieje jak Jelcyn . Po jego śmierci pewnie na jego cześć jakiś turniej urządzą . Pejscy już mają siatkówkę żeńską na cześć gumijagodowego Jelcyna . Mają za co dziękować .
  do rzeczy .
  1. Po jaką cholerę Putin się wychyla i jako pierwszy gratuluje Dudkowi . Jestem Polakiem , ale to nie mój prezio i takie rzeczy niekoniecznie mi się podobają . Kurtuazja Putina . Po jaką cholerę . Przecież to są ludzie , którzy najchętniej by mu cykutę podali z tej nienawiści – Katolicy ha ha ha .
  2. Po wiztycie u Papieża mówić ,że było to dla niego ogromne przeżycie . Po co ta kurtuazja ? . Chciał wkurzyć Polaków , którzy z nim sympatyzują udało mu się to.
  3. Moich kilka koleżanek pracuje w Moskwie jak fryzjerki i bardzo sobie chwalą Rosję i ludzi , którzy tam mieszkają . Do Polski juz nigdy nie wrócą .
  Moja rada :
  Omijać szerokim łukiem tzw katolików to wam wyjdzie na dobre , bo tak zakłamanych , podłych fałszywych ludzi to nie ma . Oczywiście są nieliczne wyjątki .

  Polubienie

  • „Po jaką cholerę Putin się wychyla i jako pierwszy gratuluje Dudkowi” – takie „gratulacje” nie mają większego znaczenia, to stara ja świat praktyka stosowana przez rządy i najwyżej sposób na poprawienie sobie wizerunku, dzięki temu Putin nie wychodzi na gbura, a w rzeczywistości o Dudzie może myśleć zupełnie inaczej ale myśli te woli zachować dla siebie. Czasem w polityce tak bywa że lepiej nie mówić od razu tego czego się myśli i stwarzać pozory niż od razu wykładać wszystkie karty na stół…

   Polubienie

   • Artur

    Ok Przemexie kochany . Rozumiem , że gburem jest Obama , bo jakos gratulacji z jego strony niet tylko jakiś koleś z trzeciego szeregu administracji wysłał gratulejszyn , o ile się nie mylę . Łukaszenka to też gbur bo nie słyszałem , aby zaraz po wyborze robił wygłupy z gratulacjami .
    Prawda jest taka , że Putin razem z Dmitrijem przesadzili z wódeczką i mamy klops , bo kto normalny wysyła swoim wrogom gratulacje po kilku chwilach od zwycięstwa ? Nawet od Papy gratulacji nie słyszałem ,a kto jak kto ale Duduś to w końcu były ministrant i niesamowity klerykał . Oj będzie tu kó… średniowiecze od jesieni .

    Polubienie

   • Jak dla mnie te „gratulacje” nie mają żadnego większego znaczenia, na jego miejscu zrobiłbym właściwie to samo, tak że nie warto poświęcać zbyt wiele czasu takim nieistotnym sprawom.

    Polubienie

   • Borysek

    Przemexie wiesz ,ze cię szanuję i zgoda sprawa nie jest jakaś ważna , ale jak za kilka lat w Izraelu znowu wygra LIKUD i Benjamino podam ci kilka pejsatych stron gdzie będziesz miał okazję serdecznie pogratulować Netanyahu zwycięstwa może nawet dam ci do niego emaila . Mam nadzieję ,że wyslesz gorące gratulacje dla LIKUDU juz parę godzin po zwycięstwie tej partii .

    Polubienie

   • Po prostu uważam że zajmowanie się takimi błahostkami jest zwykłym odwracaniem naszej cennej uwagi od spraw dużo ważniejszych i tyle…

    Polubienie

 3. Artur

  Na koniec zapraszam do lektury Erazma z Rotterdamu zwłaszcza jego opinii na temat Rzymu .

  Polubienie

 4. Artur

  Warto tudaj dodać ,że w poniedziałek po tylu wiekach padło w końcu z ust Papieża słowo przepraszam , za mordy na Waldensach . Tyle wieków trzeba było czekać na zwykłe sorry . Tylko gdyby było na odwrót to dopiero byłoby gadania jacy Waldensi to mordercy i 1000 świąt na uczczenie zabitych katoli .
  Biskup Stanisław to też niewiniątko , a ten zły to król Śmiały , który zresztą słusznie ukarał tego klechę za knowania przeciwko panującemu .

  Polubione przez 1 osoba

 5. Borysek

  Na zakończenie Przemexie trochę wyobrażni . Gdybys ty był prezmiem i w czasie twojej prezydentury w USA wygrałby Romney a w Izraelu Netanyahu juz po kilku godzinach wysyłałbyś depesze gratulacyjne do tych kolesi ? Odpowiedz , ale tak szczerze , czy może jednak byś nic nie wysłał .
  Jeżeli Bóg istnieje to należy mu gorąco dziękować za zwycięstwo murzyna Obamy , bo gdyby wygrał Romney dziś 24 czerwca 2015 roku Świat by nie istniał i ogólnie wiadomo dlaczego .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s