Czas na PiS … potem może koniec III Żydo-RP – ?

4f460fac36ca2zamkipodolaukrainawyprawa„I nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że przed szkodą i po szkodzie tak samo głupi.”

Pieśń o spustoszeniu Podola” – Jan Kochanowski

 

Międzynarodowy Żyd (USA) z pewnością zdaje sobie sprawę, że utrzymanie w świecie, a zwłaszcza w Europie, aktualnego status quo, w którym USA są imperialnym hegemonem, narzucającym narodom i państwom żydowską demokrację i żydowski kapitalizm, jest zagrożone. A mówiąc wprost: to status quo jest nie do utrzymania w obliczu rosnącego znaczenia politycznego (gospodarczego i militarnego) głównie Rosji i Chin oraz organizacji finansowych (także gospodarczych i militarnych) tworzonych przez te państwa przy jednoczesnym nieodwracalnym upadku gospodarczym, a więc i politycznym, samych USA oraz całego Zachodu. – Tu wyjaśnienie: „nieodwracalny upadek USA” będzie trwał tak długo, jak długo USA będą funkcjonowały w systemie żydowskiego kapitalizmu i pod całkowitą władzą żydowskiej finansjery.

ebe8a328000e72f7500dcb51MŻ mając świadomość zmiany tego status quo podejmuje próby oddzielenia Europy zachodniej od Rosji obszarem państw skolonizowanych przez USA i całkowicie im podporządkowanych – są to Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Ukraina.
Całkowite zwasalizowanie wymienionych państw (wcześniej republik ZSRR, z wyjątkiem Polski) przez USA stało się możliwe głównie z powodu istnienia w nich licznej żydowskiej mniejszości, zajmującej w administracji państw wysokie stanowiska, a w Polsce dodatkowo z racji silnej pozycji Kościoła katolickiego, który nie identyfikuje się z organizmem państwa narodowego.
Pamiętajmy, że rozpoczęty przez biskupów polskich proces pojednania z NRF w 1965r. na SVII nie tyle wynikał z idei katolickiej wspólnoty ducha, co miał podłoże głównie polityczne (a widać to dobrze z dzisiejszej perspektywy) – stwarzał barierę, „chrześcijańskie przedmurze”, między Polską a ZSRR. Stwarzał asumpt do późniejszych działań Kościoła w popieraniu tzw. opozycji demokratycznej (głównie Żydów z KOR), potem Solidarności, co nie obywało się bez współpracy Kościoła z syjonistami z USA i z NRF.

Wymienione wcześniej państwa, Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Ukraina, będą utrudniać wymianę handlową, przesył surowców energetycznych, z Rosji do zachodniej Europy. Można wnioskować, że taka polityka MŻ siłą rzeczy zakłada także rozpad UE. W każdym razie zwiastunami tej polityki USA w Europie środkowo-wschodniej jest propagowanie ściślejszego związku wymienionych państw, znanego w Polsce jako koncepcja Międzymorza oraz wzbierająca z wolna na sile propaganda wrogości wobec Niemiec.
Tu warto sobie przypomnieć, czym kończyło się dla Polski uprawianie polityki (i czy była to polska narodowa polityka -?), która za głównych wrogów obierała sobie Rosję i Niemcy – wypadałoby w końcu jakieś wnioski z historii wyciągnąć.

 

MŻ realizując w Polsce omówioną wyżej koncepcję przekazuje władzę prezydenta i z dużym prawdopodobieństwem władzę rządową, żydowskiej opcji anglosaskiej, czyli PiS-owi. Retoryka polityczna PiS jest banalnie propaństwowa i proobywatelska. PiS odbuduje, zbuduje, podwyższy, obniży, dołoży, zadba itd., itp., żeby każdemu było lepiej.
Niestety, pamięć większości Rodaków krótka jest. Zatem warto przypomnieć kilka istotnych drobiazgów z okresu władzy PiS, które oddziaływają nadal w gospodarce kraju.

Musimy jasno zdać sobie sprawę, że odbudowa polskiego przemysłu (a szerzej: gospodarczy rozwój – postulaty PiS) w aktualnej sytuacji politycznej Polski jest absolutnie nie możliwa – a jakikolwiek rozwój blokowany jest przez:

– warunki członkostwa RP w UE (np. likwidacja polityki celnej, limity produkcyjne, limity CO2, nakazy likwidacji wielu gałęzi przemysłowych itd.), a po traktacie lizbońskim już otwarty dyktat UE (czyli faktycznie dyktat żydostwa anglosaskiego),

– konstytucję RP zabraniającą rządowi RP prowadzenia polityki pieniężnej kraju. Tę politykę realizuje NBP w podległości względem rotchildowskiej finansowej oligarchii, a więc jakakolwiek inwestycja w kraju czyni nas jeszcze biedniejszymi, bo obciąża niespłacalnym kredytem. – Czy politycy PiS cokolwiek o tym wspominają?

Poparcie dla członkostwa Polski w UE wyrażają wszystkie polityczne partie i organizacje funkcjonujące w oficjalnych żydo-mediach – PiS także. Żeby uzyskać suwerenność gospodarczą, potrzebna jest suwerenność polityczna, a o tym żadna z syjonistycznych partyjek nie wspomina, bo też i inne są ich rzeczywiste cele.
Bardzo łatwo dziś krytykować żydo-rządy Tuska i Kopacz, ale oceniający go negatywnie PiS nie ma, bo nie może mieć innej wizji (utraciłby natychmiast wsparcie mocodawców).

Warto pamiętać, że podatek liniowy – marzenie Tuska -, wprowadził faktycznie rząd PiS (95% podatników płaci 18% podatek, a niewielka reszta teoretycznie 32%, bo w praktyce w większości przypadków jest to 19% – a zatem jest to podatek liniowy !!!). Zatem, ciężar finansowania budżetu oraz bogatych żydowskich korporacji, banków i żydostwa spadł na barki najbiedniejszych Polaków – w czym duża zasługa PiS !!!

 

UWAGA!
Jesteśmy jedynym państwem w UE, w którym łączna wartość podatków PIT oraz pośrednich płaconych przez podatników indywidualnych przewyższa w budżecie wartość podatków od przedsiębiorstw.
PiS jest przeciwne wprowadzaniu € UE, ale tylko ze względu na aktualną sytuacją kryzysową gospodarki Zachodu (choć w otoczeniu prezydenta Dydy pojawiają się opinię o szybkim wejściu do strefy € UE) – w rzeczywistości ich sprzeciw wynika z faktu, iż kryzys dotyka bardziej $ USA niż € UE. Jest to, więc wspieranie wyłącznie interesów żydostwa anglosaskiego, a nie interesów polskich.
Pamiętajmy, że traktat lizboński był negocjowany, podpisany i ratyfikowany przez prezydenta L.Kaczyńskiego, co nie obyło się bez wiedzy J.Kaczyńskiego.
Traktat lizboński zobowiązuje Polskę do stosowania kary śmierci wobec chcących dokonać zamachu na obecny demokratyczny system żydo-władzy oraz wprowadza możliwość użycia broni wobec protestujących przeciw zachodniej (żydowskiej) demokracji.
___________________________________________________
„Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś
i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość„
– premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r. –
na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.


“I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają,
jak w każdym demokratycznym państwie,
to polityka wobec Izraela się nie zmieni“
– prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

_____________________________________________________

Nie ulegajmy więc złudzeniom, że teraz PiS lub Kukiz z JOW-ami będą naszym lekarstwem na III Żydo-RP. Wyciągnijmy wnioski z 26 lat żydowskich, syjonistycznych rządów i budowy III Żydo-RP.

Dariusz Kosiur

7 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

7 responses to “Czas na PiS … potem może koniec III Żydo-RP – ?

 1. Piotr Rybak, szef Ruchu Oburzonych, jednej z frakcji popierających Pawła Kukiza napisał list do lidera, jego współpracowników i elektoratu. Zarzuca w nim, że Kukiz zdradził tych, którzy mu zaufali.
  „Czarę goryczy przelało to, że Paweł Kukiza nawiązał ścisłą współpracę z bogatymi baronami upadającej Platformy Obywatelskiej, formacji która bezpośrednio odpowiada za krzywdę Polaków.”

  http://wpolityce.pl/polityka/256972-byly-wspolpracownik-kukiza-oskarza-tak-duzo-mowil-o-rozbijaniu-sitwy-i-betonu-dzisiaj-te-sitwe-i-beton-wzmacnia

  Polubione przez 1 osoba

 2. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz and commented:
  „Warto pamiętać, że podatek liniowy – marzenie Tuska -, wprowadził faktycznie rząd PiS (95% podatników płaci 18% podatek, a niewielka reszta teoretycznie 32%, bo w praktyce w większości przypadków jest to 19% – a zatem jest to podatek liniowy !!!). Zatem, ciężar finansowania budżetu oraz bogatych żydowskich korporacji, banków i żydostwa spadł na barki najbiedniejszych Polaków – w czym duża zasługa PiS !!!”

  Polubienie

 3. anonymous

  Kosiur ty jebana żydowska parówo !

  Polubienie

 4. paziem

  Do anonimowego troglodyty o adresie

  arrayxyz@gmail.com
  91.90.58.33

  Jesteś niezwykle utalentowanym głąbem dlatego polecam ci właściwe towarzystwo, listy PiS, PO i K.U.K.I.Z ( Kraj Ulubiony Kurew(politycznych) I Złodziei) stoją dla ciebie otworem.
  Na ten portal radzę ci nie zaglądać, to ponad twój poziom. Won!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s