Jesienna hucpa wyborcza już ustawiona

portal4Nie trzeba wielkiej inteligencji, ani specjalnej przenikliwości, żeby rozszyfrować wyborczą grę żydo-reżimu i jego mocodawców z Waszyngtonu. Już dzisiaj można z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć wynik jesiennej hucpy wyborczej.

 

Wybory wygra PiS, co nie musi być równoznaczne z samodzielnym utworzeniem żydo-rządu, w czym szczególnie zainteresowana jest opcja żydostwa europejskiego (PO).
Miejsce II i III zajmą PO i Kukiz (ten ciągle bez partii – ?) – kolejność obojętna jako, że Kukiz, a raczej ci, co nim bezpośrednio sterują, to także PO tyle, że bardziej radykalne w gospodarczym liberalizmie.
IV miejsce (może będzie jeszcze punktowane miejsce V) zajmie PSL lub liberalna żydo-partia R.Petru albo obie razem. Dla pozostałych partii, które ewentualnie wezmą udział w wyborach i ewentualnie wejdą do kne-sejmu zawiadowcy żydo-reżimu nie przewidują w swoim scenopisie żadnej kwestii.

Prolog do wyborczej hucpy

Sztuka-dialogu-600x400Prologiem była tzw. afera podsłuchowa, której zadaniem było skierowanie społecznej uwagi na tematy nagranych rozmów oraz uwolnienie społecznej niechęci do establishmentu (czytaj raczej: do politycznych mętów) III Żydo-RP – czyli rozładowanie społecznego napięcia.
W ten sposób żydo-system postanowił sponiewierać „polityków” rządzącej partii, która przecież, w słusznym odczuciu społeczeństwa, winna jest pogłębiającej się degeneracji państwa.
Tu jednak koniecznie trzeba zwrócić uwagę na istotny fakt: żydo-system wziął pod ochronę nagranych polityków wydając szybko ustawę, że nielegalne nagranie nie może być dowodem w sprawie.
Mam nadzieję, że nikt nie dał się nabrać tej agenturalnej zabawie żydo-reżimu w podsłuchową aferę. Bo czy można dać wiarę, że wszyscy ci nagrani „politycy” biegali do przypadkowych, ale ciągle tych samych dwóch restauracji na kolejne nagraniowe sesje realizowane przez kelnerów? I skąd kelnerzy wiedzieli, że „politycy” upatrzyli sobie właśnie ich restaurację – studio nagrań?

Zmienić wszystko tak, żeby się nic nie zmieniło

Zawiadowcy żydo-reżimu zdają sobie sprawę z pogłębiającej się gospodarczej ruiny IIIRP. Wiedzą także, że nastroje społeczne są coraz gorsze, że ludzie mają dosyć syjonistycznego szamba udającego polską politykę. Ale wiedzą również, że w III Żydo-RP wyrosło nowe pokolenie, które nie ma przed sobą żadnych perspektyw. I właśnie głównie temu pokoleniu podrzucają muzykanta Kukiza, którego cały program sprowadza się do JOW i zawołania do obalenia „porządku” pookrągłostołowego. Nie wiem tylko, czy brak programu usilnie lansowanego kukizowego cyrku przypisywać temu, że żydo-reżim działa w wielkim popłochu (jego lata są już raczej policzone), czy jest to celowe zaniechanie. Celowe, ponieważ zawiadowcy żydo-reżimu wiedzą, że jedynym rozsądnym programem byłaby likwidacja żydowskiego kapitalizmu i wejście na drogę rozwoju gospodarczego. Nie mogą jednak podsunąć Kukizowi programu, którego nie chcą, nie mogą i nie będą realizować. A chodzi o to, żeby Kukiz i ci, co z nim przyjdą, mogli przynajmniej przez jakiś czas lawirować w glorii odnawiaczy III Żydo-RP, bez programowej wizji i żeby główny wysiłek skupili na betonowaniu sceny politycznej przy pomocy JOW dla utrwalenia żydo-systemowej władzy.

Kukizowi i jego ludziom (także liberalnej żydo-partii R.Petru, jeśli ta trafi do kne-sejmu) powierzone będzie zadanie propagowania likwidacji ZUS, prywatyzacji ochrony zdrowia, zmniejszenia podatków (biedna większość więcej straci niż zyska, bogata mniejszość niczego nie straci, lecz zyska), propagowania wprowadzenia podatku katastralnego (niezbędne ustawy są już dawno przygotowane) – bo dla gmin nie będzie już pieniędzy w kurczącym się budżecie państwa, czyli propagowania tego wszystkiego, co będzie lepiej służyło żydowskiemu kapitalizmowi oraz miejscowej i zagranicznej złodziejskiej mafii.
Słabiej wykształcone, za to solidniej zmanipulowane i zindoktrynowane liberalną ideologią nowe pokolenie winno udzielić wparcia takim szczytnym, nowoczesnym, żydo-liberalnym postulatom.

imagesDla Waszyngtonu najlepszym rozwiązaniem byłaby koalicja PiS-Kukiz-PO, przy czym drugi człon koalicji Kukiz-PO dopuszczalny jest w dowolnym wariancie.
PiS, który ma już swojego prezydenta z poruczenia Waszyngtonu, zająłby się polityką zagraniczną, czyli radykalnym wspieraniem żydo-reżimu Ukrainy w wojnie z Rosją oraz tworzeniem – oczywiście z błogosławieństwem Kościoła – antyrosyjskiego przedmurza w Europie, a człon Kukiz-PO realizowałby liberalne postulaty żydowskiego kapitalizmu. Wątpliwe jest jednak, żeby nowy kne-sejm III Żydo-RP przetrwał czteroletnią kadencję – proces rozkładu syjonistycznego Zachodu będzie przyśpieszał.

W każdym razie, po jesiennej hucpie wyborczej należy spodziewać się polityki dalszego dynamicznego rozwoju zadłużania państwa i obywateli. Bankierska mafia Międzynarodowego Żyda będzie dążyła do wystawienia potem rachunku i przejęcia tego wszystkiego, co jeszcze nam zostało – nie wyłączając ziemi.

Dariusz Kosiur

Reklamy

20 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

20 responses to “Jesienna hucpa wyborcza już ustawiona

 1. Polecam film fabularny na YT.. – Idiokracja…
  Jest to satyra pokazująca przkrój amerykańskiego społeczeństwa…
  Właśnie tacy ludzie jak w powyższym filmie są potrzebni żydo – banksterom.. I co jest niepokojące – tacy ludzie już są i jest to nie tylko ameryka ale i większość europy…a dramatyczne dla nas że coraz więcej w Polsce..

  A pro po…. Kukiz obwołał się królem…. Nie wiem czy był na haju, ale już nawet w żydo-mediach o tym przebąkują..

  Polubienie

 2. portos

  Pytanie zasadnicze. Lepszy okupant Żyd, Rusek, czy ani jeden ani drugi?

  Polubienie

 3. osoba prywatna

  Świetny artykuł.
  Koniec III RP końcem Polski?
  http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/656536,koniec-iii-rp-koncem-polski

  Polubienie

 4. Artur

  W tej pięknej Białorusi podobno wolnej od MŻ proszą Żydowski MFW o kredyt w wysokości 3, 5 mld USD . Widzę ,że nawet MR Łukaszence żydowskie dolarki bez pokrycia w złocie są łakomym kąskiem a zwłaszcza jego ministrowi finansów .
  Panie Łukaszenka przecież 3, 5 mld to mała kasa . Pozwól pan zorganizować majdan u siebie . MŻ pana obali i pejsaci z USA i Europy dadzą panu 30 mld kredytu na dogodnych warunkach i w pakiecie FREE paru zdolnych Żydków z Polski , aby panu gospodarkę reformowali .
  Jeżeli chodzi o pana Putin wyda rozkaz Specnazowi , aby pana wywiezli do Moskwy . Dostaniesz pan tam luksusową wille , super panienki . Żyć nie umierać .
  Panie Dariuszu warto inwestować w FIM . Piszą tam prawdę ?
  Może ktoś się ustosunkuje do moich spostrzeżeń .

  Polubienie

  • Nie jest tak, że w mediach publikowane są same kłamstwa. Właściwy odbiór tych publikacji zależy od naszej wiedzy, od umiejętności konfrontowania informacji z wielu źródeł.
   Zresztą sama technika manipulacji ma dość szerokie możliwości, np. podanie informacji prawdziwej, ale nie pełnej lub zestawienie jej z fałszywym kontekstem, zaopatrzenie fałszywą interpretacją – kombinacji jest wiele.

   A co do Białorusi
   Nie tak dawno A.Łukaszenka zarządził przegląd kadr administracji państwowej pod katem żydowskiego pochodzenia jej pracowników. Władze Republiki Białoruskiej (RB) zaczynają orientować się we wrogiej działalności żydowskiej V kolumny.
   Wcześniej służby RB zaczęły baczniej przyglądać się księżom przysyłanym z IIIRP do RB – ci księża są agenturą MIędzynarodowego Żydostwa. USA nie odpuściło sobie RB, cały czas pracują nad białoruskim Majdanem.
   W tym kontekście należy czytać ewentualną wypowiedź min. finansów RB n/t kredytu z MFW.

   Polubienie

   • Żydo-media nie mogą tylko kłamać bo społeczeństwo prędzej czy później zorientowało by się że media robią je w bambuko, bardziej efektywne jest mieszanie prawdy z kłamstwem gdzie prawdy może być nawet 99% prawdy a kłamstwa 1% ale dla przemycenia tego kłamstwa opłaca się powiedzieć żydo-mediom dużo prawdy, bo potem to kłamstwo jest często nieświadomie kolportowane, niekoniecznie przez agenturę a przez ludzi zwyczajnie niedoinformowanych. A nie wspomnę już o tym że mieszając prawdę z kłamstwem nie muszą nawet podawać całej prawdy tylko jej część, no i mogą ją celowo niewłaściwie interpretować czy podawać w celowo fałszywym, niewłaściwym kontekście itp.

    Polubienie

   • niestotnekto

    Żydo-media nie mogą tylko kłamać bo społeczeństwo prędzej czy później zorientowało by się że media robią je w bambuko, bardziej efektywne jest mieszanie prawdy z kłamstwem gdzie prawdy może być..

    Tak, masz racje, zresztą jak zwykle, ale zdziwiłbyś się, jak potrafi być naiwnie głupie polskie społeczeństwo. Prawdopodobnie gdyby Polska nie była narzędziem (lotniskowcem usa) do drażnienia Rosji, to już dawno by zbankrutowała.

    Polubienie

 5. A źródło tej „informacji” gdzie?

  Polubienie

 6. Artur

  Panie Przemex . Żródłto tej informacji to telegazeta TVP1 oraz TVP2 oraz wiadmości info . Dziś czytałem o godz 8 rano . Jeżeli nie zdjeli info to powinno być jeszcze .

  Polubienie

  • nieistotnekto

   przypominam- Trwa wojna, także ta informacyjna. Nie pokładać wiary w teleduperele, analizować , najlepiej porównać z tymi napływającymi ze wschodu (rosji)
   „Miasto Błyszczące na Wzgórzu (c)M.G.” ustami tvspikerów bez ustanku nas bombarduje

   Polubienie

   • http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bialorus-chcialaby-3-5-mld-dol-kredytu-od-mfw/yvtk0p
    Białoruś liczy na kredyt z Międzynarodowego Funduszu Walutowego w wysokości około 3,5 mld dol. – powiedział dziennikarzom minister finansów Białorusi Uładzimir Amaryn.

    „Chcielibyśmy otrzymać mniej więcej w tych granicach”, tj. poprzedniego kredytu MFW stand-by, który dostała Białoruś – oznajmił Amaryn.

    Jak dodał, w lipcu oczekiwana jest na Białorusi misja Funduszu. „Będzie omawiana kwestia przygotowania nowego programu dla kraju” – powiedział minister.

    Oprócz tego w pierwszej połowie lipca Eurazjatycki Fundusz Stabilizacji i Rozwoju rozpatrzy wniosek Białorusi o przyznanie kredytu. „Nie zadecydowaliśmy jeszcze o sumie” – oświadczył Amaryn. Fundusz Stabilizacji i Rozwoju to dawny Fundusz Antykryzysowy Eurazjatyckiej Unii Gospodarczej, obecnie tworzonej przez Rosję, Białoruś, Kazachstan, Armenię i Kirgistan.

    31 marca tego roku Białoruś spłaciła ostatnią transzę poprzedniego kredytu stand-by MFW, wynoszącą 75,9 mln dol.

    Szef misji MFW na Białorusi David Hoffman zastrzegł w marcu, że aby Białoruś mogła realizować nowy program MFW, powinna przeprowadzić szereg głębokich reform strukturalnych. Podkreślił, że powinny one obejmować przejście na elastyczny kurs wymiany rubla białoruskiego i wprowadzenie surowej polityki makroekonomicznej.

    Konieczna jest według niego liberalizacja cen, w tym plan szybkiego podniesienia cen usług komunalnych i transportu do poziomu, gdy będą w pełni pokrywać koszty tych usług, jak również prywatyzacja w sektorze przedsiębiorstw oraz bankowości.

    (RZ)

    Czyli Białorusi ten „kredyt” dostanie się ja świni niebo, Łukaszenka w życiu nie zgodzi się na „liberalizację” cen czy złodziejską „prywatyzację” majątku państwowego.

    Polubienie

 7. niestotnekto

  Zaprezentuję Ci 10 prawd o Tobie, o których nie masz pojęcia.

  1. Czytasz właśnie ten tekst.
  2. Uświadamiasz sobie, że to spostrzeżenie jest głupie.
  4. I nie zauważasz, że właśnie pominąłem punkt trzeci.
  5. Sprawdzasz to dopiero teraz.
  6. Uśmiechasz się …
  7. Dalej czytasz, mimo, że uznajesz, że to głupoty.
  9. Znów nie zauważasz – pominąłem punkt ósmy.
  10. Ponownie sprawdzasz i uśmiechasz się – znów dajesz się nabrać na ten sam numer.
  11. Zaczyna Ci się to podobać.
  12. Nie zauważasz, że miało być tylko dziesięć prawd.
  13. Ponownie się uśmiechasz.

  tłumacz. z ang. – p.e.1984

  Polubienie

  • nieistotnekto

   Ta niewinna zabawa pokazuje jak „dziurawe” jest nasze postrzeganie. Są nauki które te dziedzinę studiują i próbują stosować w praktyce, np. w polityce, reklamie..

   Polubienie

 8. Re: Admin
  Mam prosbe: Czy nowy wchodzacy do publicznej debaty mogby przedstawic sie tylko z imienia i miasta , a dyskusja z osobnikiem pt: „nieistotnekto” jest w zasadzie dyskusja lub odpowiedzia do „stolka” lub kawalka deski…
  Czy nie mozna napisac: Adam z Krakowa, Julia z Poznania, Krzysztof z Gdanska itd., itd., czy nie ulatwiloby to zycia internetowego? (publicznego)
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jakie „pseudnimy” takich mamy „zarzadcow” w kneSejmie… Wiec nie nalezy sie juz niczemu dziwic…

  Polubienie

 9. Re: parafianin….(…)..
  Znowu ci niedobrze?
  Tylko zydostwo uprawia rozne „nicki” od „parafianow” do „kolegow” w sieci Internetu…by potem pod innym stac sie kims innym…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 10. kim

  ale bzdura o Kukizie- ma w programie walke z banksterka, ale wy lepiej wiecie? Kukiz zaprosil caly antysystem na listy, Marianek sie obrazil za Liroya i nie chcial stracic ,,honoru,, inny uciekli przestraszeni chaosem i grozba nie zebrania podpisow. Tak duza sila antysystemowa przeciagnela krety i slyzby- teraz wszyscy sobie patrza na rece i swiadomie szukaja na listach Kukiz odpowiedniej osoby. Chyba nie mysleliscie , ze 1000 kryszlalowo czystych osob w tak krotkim czasie mozna bylo wyluskac? Realizmu troszke. W naszych rekach lezy wybor wlasciwej osoby, czy z listy Kukiz czy z Korwin. A jak sie ma Braun, startuje czy osmiesza sie ( nie rozumiem dlaczego- moze ma zadanie bycia smiesznym judeofobem>) wolajac- Chrystus na krola Polski. Dobrze prawi o rzadach Zydow , ale dodajac do tego taki odlot…traci na wiarygodnosci u przecietnego odbiorcy. O to chodzi?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s