Pomnik religii Holocaustu uszkodzony przez Greków

Dzielni Grecy „uszkodzili” tablicę poświęconą żydowskim ofiarom „holocaustu” w Grecji, oblewając ją farbą.

Kiedy Grecy głodują, to bezczelny żydowski naród chce, aby z podatków ciężko pracujących Greków zbudowano kolejny posąg, który byłby kolejnym miejscem praktykowania religii Holocaustu w mieście Kavala. Odważni Grecy zniszczyli ten nikczemny symbol żydowskiej okupacji.

W Polsce, ostatnio się niszczy pomniki banderowskich siepaczy, których Świnioszenko uważa za „bohaterów narodowych” Jude-krainy. Bardzo dobrze, ale….

 

… uważam że pomniki poświęcone żydom poległym w tzw. Holocauście też powinny zostać zniszczone, ponieważ jest to symbol wrogiej okupacji. Żydzi od zawsze traktowali nas i nasz kraj jako narzędzie, które miało posłużyć w zbrodniczym celu, jakim jest przejęcie władzy nad planetą Ziemią. Zamiast gloryfikować Pileckiego, lepiej jest rozwalić pomnik religii Holocaustu, która jest narzędziem do otumaniania nie-żydowskich mas, w celu usprawiedliwienia swoich zbrodniczych poczynań międzynarodowego żydostwa.Z żydowską supremacją NA PEWNO nie walczy się poprzez pomaganie wrogom.

Równie dobrze, zamiast holocaustycznego pomnika, można postawić pomnik poświęcony oddziałom SS bądź Wehrmachtu. W końcu, w pewnym sensie, „wyzwolili nas” spod rządów żydo-sanacji.

Źródło: http://crushzion.k0nsl.org/anti-german-jewish-symbol-of-hatred-brutally-holocausted-by-brave-heroic-greeks/

tekst za: Sukarno  – neon24.pl

Reklamy

5 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

5 responses to “Pomnik religii Holocaustu uszkodzony przez Greków

 1. andrzej

  Również i w Polsce przyjdzie czas na żydowskie pomniki. Jeszcze trochę.

  Polubienie

 2. Artur

  Porównam sobie może poziom pejsatej katolickiej Judeopolonii z ateistycznymi pejsatymi Czechami :
  1, Zadłużenie publiczne Polska – 900 mld PLN
  jakie Czechy zadłużenie . Kto napisze ?
  2. Zadłużenie prywatne Polska – 1 bln PLN
  jakie Czechy zadłużenie . Kto napisze?
  3. Zadłużenie zagraniczne Polska 70mld USD .
  jakie Czechy zadłużenie . Kto napisze ?
  3. Poziom służby zdrowia Polska – gówno
  Czechy jaki poziom . Kto napisze ?
  4. Przemysł Polska – gówno
  Czechy przemysł – stan dobry.
  5. Bezrobocie Polska – wysokie
  Czechy niskie .
  itd .
  Podsumowanie :
  Pejsaci w Czechach albo mniej skuteczni , albo Czesi mają głowy na karkach i mózg zamiast gówna . Pepiczki to nie jest naród bohaterski raczej nieco tchórzliwy , ale mający duzo więcej rozumu od Polaków . Fakt te filmy , które robią to hu… wie o co w nich chodzi ,ale nie można być doskonałym.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Artur

  Cholerni pejsacze od 89 roku plują na Gierka . Jakim to trzeba być zakłamanym człowiekiem . Pejsaci wara od Gierka . To był bardzo porządny człowiek , pracowity i Polak .

  Polubione przez 1 osoba

  • Franz

   Gierek wszystko spierdolił poprzez kredyty zaciągnięte w około 450 bankach zachodnich w większości należących do żydowskiej finansjery, może opowiesz nam w jakim celu porządny człowiek Gierek spotkał się z Dawidem Rockefelerem 1 lutego 1973 roku w Wiedniu?
   W 1980 roku zadłużenie wszystkich państw RWPG wynosiło 65 miliardów dolarów z czego Polska 23 miliardy a więc 35% zadłużenia przypadało na nasz kraj, na wiosne tego samego roku już „żebraliśmy” w Londynie o kolejne 11 miliardów dolarów pożyczki bo gospodarka leżała. Jedynym krajem który wówczas udzielił nam pożyczki w wysokości 1,1 mld dolarów(z czego połowa nieoprocentowana) był ZSRR , Gierek tak naprawdę zniszczył Polskę, to dzięki niemu powstał KOR i Solidarność więc chwalenie człowieka który doprowadził do takiej katastrofy jest kompletną pomyłką. Jaruzelski rok później aresztował wszystkich z PZPR i z KOR-u którzy doprowadzili Polskę do tego stanu lecz zamiast ich rozstrzelać to wypuścił co mści się do dzisiaj.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s