Hitler założycielem Izraela

Hitler_Założyciel_1Trudno dostępna na rynku polskim książka, którą winno się przeczytać wraz z niemal całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książką „Zanim przyszedł Hitler”(1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder.

PZ

 

 

Hitler_Założyciel_2Hitler_Załóżyciel_3

Hitler_Założyciel_4 Hitler_Założyciel_5

Hitler_Założyciel_6Hitler_Założyciel_7

Hitler_Założyciel_8

 

 

15 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

15 responses to “Hitler założycielem Izraela

 1. Artur

  Ależ pierdol… Hitler załozycielem Izraela a Himmler spłodził Arafata , bo wyjeżdzał do Palestyny i rozmawiał z Arabami . Państwo Żydków powstało w maju 1948 r. gdyż wszyscy Żydom wspólczuli Holocastu i przy wydatnej pomocy USA . Po prostu mieli trochę szczęścia tyle nic poza tym . Stalin popierał Powstanie Izraela dopóki nie dostal po ryju od Ben Guriona , który wybrał sojusz z USA. I po co pierd… jakieś smuty i reklamować jakieś ksiązki . Żydków nie lubię , ale nie znaczy ,że mam wypisywać durnoty na ich temat.

  Polubienie

  • 1. Syjonizm i III Rzesza – https://ussus.wordpress.com/2012/02/12/syjonizm-i-iii-rzesza-2/
   2. Nazistowskie SS finansowało powstającą izraelską armię – http://wolna-polska.pl/reka-w-reke-z-hitlerem/nazistowskie-ss-finansowalo-powstajaca-izraelska-armie
   3. W 1933 Witalij Wiktor Haim Arlosoroff roku odegrał główną rolę w zawarciu porozumienia między Światową Organizacją Syjonistyczną i nazistowskimi władzami III Rzeszy, dzięki czemu ponad 50 tys. niemieckich Żydów mogło wyemigrować z Niemiec. – https://pl.wikipedia.org/wiki/Haim_Arlosoroff

   Polubienie

   • Artur

    Panie Dariuszu pan wie ,że pana szanuję i za linki dziekuję . Pewnie zna pan pewnego angielskiego historyka , który za swoje poglądy i ksiązki dostał zdrowo po mordzie od pejsatych . akurat nigdzie nie dopatrzyłem się u niego , aby napisał ,że Adolf świadomie czy nie nieświadomie przyczynił się do powstania Izraela , panstwa do którego ja miłością nie pałam . Przeczytałem do cholery książek zarówno tych komuszych głównie autorstwa naszych sprzedajnych komuchów , jak i ujęcie anglosaskie jak Dors Bensimon , ale takiej ryzykownej tezy nie spotkałem . Pozdrawiam .

    Polubienie

   • Hitler założycielem Izraela bezpośrednio nie był, Izrael powstał przy wydatnej pomocy międzynarodowej finansjery(banksterów) i państw zachodnich. Hitler jedynie walnie przyczynił się do jego powstania, na terenie Rzeszy na przykład istniały obozy szkoleniowe dla syjonistów których potem wysyłano do Izraela, polityka Rzeszy początkowo nie była nakierowana bowiem na eksterminację żydów a na zmuszenie ich do przesiedlenia się na teren Palestyny. Eksterminować żydów zaczęto później ale była to eksterminacja głównie za pomocą wycieńczającej pracy w obozach koncentracyjnych a nie za pomocą masowego gazowania. No i należy wspomnieć że w aparacie III Rzeszy wielu prominentów miało żydowskie pochodzenie, stąd taka a nie inna polityka tego kraju.

    Polubienie

 2. paziem

  Arturku, jeśli to za trudne na twój rozum, to go nie wysilaj…. to bez sensu:)))

  Polubienie

 3. Krzysztof

  Zapewne imiennik Hitlera Eichmann dużo o tym wiedział, dlatego une „pomogły” mu zapomnieć o sprawie.

  Polubienie

 4. Artur

  dla równowagi :
  Arabowie palestyńscy wielokortonie spotykali się z nazistami licząc na tp ,że Szkopy pomogą im wyj .Żydków z Palestyny i rosnącą ich tam obecność . Te spotkania zawze były gorące . Zdjęc już nie będę wklejał jak Arabowie cmokają się z nazistami . Będąc obiektywnym tez o tym tzreba było wspomnieć :
  Przykłady możee jeden :
  Amin al – Husajni .
  Cudownie Szkopy wspierali syjonistów i jednocześnie bzykali się z Arabami , których jedynym celem było wyjeb… Haganę , Sterna i Irgun jeb… terrorystów Żydowskich z Palestyny . Arabowie mieli super nauczycieli jeżeli chodzi o naukę podstaw terroryzmu , dlatego dziś Hamas to tacy profesjonaliści .

  Polubienie

 5. Chum

  Witam pani Wando.
  Proszę zobaczyć zdjęcia i przekonać się ,że Hitler nie tylko popierał syjonizm , ale także cmokał się z Arabami . Jesteśmy obiektywni albo nie , bo Niemcy grali tak naprawdę na dwie strony.
  Spotkania Hitlera z Arabami :

  Polubienie

  • Słynne Bractwo Muzułmańskie obecnie wykorzystywane przez USA/Wlk.Brytanię/Izrael/NATO do destabilizowania bliskiego wschodu i całego świata arabskiego/islamskiego to twór III Rzeszy stworzony w celach destabilizacji sytuacji na tyłach armii brytyjskiej stacjonującej w Egipcie. Po wojnie „Bractwo Muzułmańskie” zostało przejęte przez wywiady mocarstw zachodnich i na bazie tego bractwa tworzono choćby Al-Kaidę czy inne organizacje terrorystyczne, a cechą tego bractwa jest właśnie mieszanie doktryn nazistowskich z radykalnym islamem-wahabizmem sektą powstałą przy wydatnej pomocy mocarstw zachodnich utrzymującej się przy władzy w Arabii Saudyjskiej(również twór mocarstw zachodnich) dzięki wsparciu rodziny Saudów.
   http://www.prisonplanet.pl/polityka/bractwo_muzulmaskie,p927825560
   A że III Rzesza wspierała jednocześnie Arabów a konkretnie islamskich fanatyków i Żydów a konkretnie syjonistów to nie ma się czemu dziwić, dziś zachód kontynuuje tą politykę, z jednej strony tworzy, finansuje, wspiera radykalne wahabickie/salafickie organizacje terrorystyczne których jedynym celem jest obalenie świeckich „reżimów” świata arabskiego i zaprowadzenie dyktatury religijnej w całym świecie arabskim/islamskim na wzór Arabii Saudyjskiej(twór Wlk. Brytanii i USA) jednocześnie wspierając twór syjonistyczny zwany Izraelem a ostatecznym celem tej polityki jest doprowadzenie do starcia pomiędzy radykalnym islamem, który ma z pomocą zachodu niebawem opanować Bliski Wschód i Północną Afrykę a Izraelem celem wzajemnego wyniszczenia obu aby tym samym ostatecznie rozwiązać kwestię muzułmańską i otworzyć drogę do budowy Wielkiego Izraela na Bliskim Wschodzie od Eufratu aż po Nil. I niech nikogo nie mylą pozory w postaci wspierania przez Izraelski wywiad wahabickich organizacji terrorystycznych! Izrael tym samym sam sobie tworzy przeciwnika, aby w przyszłej wojnie pozbyć się tak muzułmanów jak i tej części żydostwa z której syjoniści nie mają większego pożytku(między innymi żydowscy osadnicy w Palestynie), bowiem międzynarodowa żydowska finansjera wszystkich żydów utrzymywać na pewno nie będzie, opływać w bogactwach ma tylko żydowska elita.

   Polubienie

 6. Chum

  oto link do zobaczenia cmokanie Arabów z Hitlerem.

  Polubienie

 7. Chum

  ot link do zobaczenia cmokanie Arabów z Hitlerem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s