Audycja Radia Chicago WPNA 1490 AM z 05.07.2015r.

RadioChicagoDzisiejszą audycję Radia Chicago WPNA 1490 AM wypełniła obszerna rozmowa redaktora Edwarda Maciejczyka z prezesem Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej, dr Pawłem Ziemińskim. Głównym tematem rozmowy była sytuacja w Grecji w dniu referendum rozstrzygającego o wystąpieniu lub pozostaniu tego kraju w strefie euro i Unii Walutowej.

Zapraszamy do wysłuchania archiwalnego materiału dźwiękowego audycji z 05.07.2015 ( od ok. 12:00 minuty programu), który udostępniony jest na stronie, jak niżej:

http://polskapolityka.com/

Reklamy

5 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

5 responses to “Audycja Radia Chicago WPNA 1490 AM z 05.07.2015r.

 1. Franz

  Pan Maciejczyk mógłby pozwolić czy też zezwolić na pełne wypowiedzenie się osobie zaproszonej, w tym przypadku panu Ziemińskiemu, a nie przerywanie audycji muzyką, my chcemy o polityce słuchać i bieżących sprawach, koko dżambo niech pan Edward sobie daruje. Swoją drogą najprawdopodobniej Grecja powiedziała „NIE” pomocy UE, od jutra zacznie się żydowski jazgot wszelkich klakierów, tylko obserwować jak pachołki i skurw… zaczną się ujawniać.

  Polubienie

 2. Jeżeli Grecja nie wyjdzie ze strefy euro (a przynajmniej nie zastosuje równoległej, suwerennej drachmy) i nie skuma się Chinami/Rosją, to nie jest wykluczone, że pozostałe kraje UE znowu wpompują kasę, która znowu zostanie przeznaczona na potrzeby banksterskich spekulantów, a nie na rozwój gospodarki.

  Polubienie

 3. Franz

  Panie Ziemiński, w audycji wspomina pan o wsparciu finansowym WPS, można zebrać wszystkich sympatyków stowarzyszenia i w miarę własnych możliwości dofinansować walkę o Polskę, spora część blogerów internetowych otrzymuje wsparcie czy też darowiznę. Proponuję założyć jakieś konto w banku polskim, podać dane i umieścić na stronie, każdy z nas dorzuci i będzie dorzucać na bieżąco swoją cegiełkę. Można również odliczyć raz w roku 1% podatku ale do tego potrzebne jest zarejestrowane stowarzyszenie. Proszę nie czekać, przekonamy się czy patriotyzm kończy się tam gdzie trzeba wyjąć tysiąc złotych z kieszeni.

  Polubienie

  • paziem

   Numer konta wkrótce podamy i sprawdzimy bojem determinację rodaków. A propos audycji z Chicago, to muszę panu wyjaśnić, że gotowość wysłuchiwania treści politycznych w nieprzerwanym „potoku” kilkunastu minut wykazuje niewielki procent słuchaczy najbardziej dojrzałych i świadomych. Dlatego wersja z „przerywaniem” audycji materiałem dźwiękowym, ale adekwatnym do wypowiadanych treści, to zabieg formalny, ale skuteczny jesli chodzi o ogólną percepcję. Niech mi Pan wierzy, że to wynika z doświadczeń medialnych.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s