III Żydo-RP w roli przydrożnego zbója

NIK-sprawdzi-fotoradary-115290-900x900 Niedawno w żydo-mediach jeden z urzędników administracji IIIRP zakomunikował, że Straż Miejska oraz policja zostały zobligowane do sprawnego wystawiania mandatów, ponieważ IIIRP musi wykonać plan budżetowy.

Rozumiem, że chodzi o skuteczne wspomaganie budżetu IIIRP, żeby „skok cywilizacyjny, jaki dokonał się w Polsce w ostatnich 25 latach” – tak właśnie mówił wczoraj schodzący, na razie tylko z politycznej sceny, wybitny mąż (podobno) stanu, niejaki B.Komorowski -, nie doznał uszczerbku.

1357809581_rd9dyj_600Żydo-reżim, jego służby i agendy wymierzające sprawiedliwość, stają na wysokości zadania. Oczywiście wszystko przebiega w zgodzie z żydo-reżimowym prawem – liczy się skuteczność i cel: każdy sposób dobry jest w walce o ratowanie budżetu europejskiego tygrysa, którym, było, nie było, III Żydo-RP i jej reżim chcą mienić się nadal.

Poniżej drobny przykład ratowania budżetu w kraju po tym udanym cywilizacyjnym skoku.
Przykład z życia wzięty, z mojego – mam nadzieję, że o prywatę w kwestii wykorzystywania portalu do prywatnych spraw nikt mnie nie posądzi, wszak opisywane przeze mnie zjawisko ma naturę ogólnokrajową.

List do Straży Miejskiej (czekam także na odpowiedź z sądu na odwołanie od wyroku nakazowego):

Straż Miejska m.st. Warszawy
ODDZIAŁ OGÓLNOMIEJSKI

Dotyczy: SM-OOGR2-4086-19773//15
oraz
SM-OOGR2-4086-17749//2014

(sprawę SM-OOGR2-4086-17749//2014 Straż Miejska skierowała do kapturowego „sądu”, który bez badania okoliczności zdarzenia, bez analizy i okazania zdjęcia wydał nakaz płatniczy -?, !)

 
Żądam natychmiastowego zaprzestania nękania mnie kolejnymi wezwaniami do zapłaty mandatów wystawionych na podstawie zdjęcia z fotoradaru.
Straż Miejska dopuszcza się wobec mnie przestępstwa występując w roli przydrożnego zbója wyłudzającego mandaty na podstawie zafałszowanego zdarzenia drogowego. Żąda się ode mnie zapłacenia mandatu za przekroczenie prędkości powyżej 50km/h w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 70km/h, o czym informują znaki drogowe.* Fotoradar usytuowany jest na odcinku drogi, na którym prędkość dopuszczalna wynosi 70km/h – przestępstwo Straży Miejskiej nie pozostawia zatem żadnych wątpliwości.
(Poza tym do tej pory nie ustalono, kto kieruje pojazdem i czy mój pojazd jest rozpoznawalny na zdjęciu!)
Nie mam zamiaru być ofiarą przestępczej działalności Straży Miejskiej i ustawodawcy III RP, którzy przy pomocy zalegalizowanego rozboju chcą wspomagać budżet państwa dewastowany przez kolejne rządy.
Opis zdarzenia oraz treść niniejszego listu zostaną upublicznione w mediach, dalsze kroki (skierowanie sprawy do sądu) uzależniam od postawy urzędników Straży Miejskiej.

                                                                            Dariusz Kosiur

PS
Byłem nękany już wcześniej przez Straż Miejską m.st. Warszawy żądaniem zapłacenia mandatu za wykroczenie, którego dopuścił się nabywca mojego auta, ponieważ urzędnikom Straży Miejskiej nie chciało się sprawdzić w CEPIK, kto jest aktualnym właścicielem pojazdu (Peugeot 205, nr rej. WOT JE64; sprawa: SM-OOGR2-4086-32864//13). – Tak dzieje się zawsze wtedy, gdy zamiast dbałości o bezpieczeństwo na drodze chodzi jedynie o złupienie obywatela.

______________________________________________________

* Opis sytuacji

Na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie (Warszawa) w kierunku Mokotowa, między ul. Nowy Zjazd i ul.Karową dopuszczalna prędkość według drogowych znaków zakazu wynosi 70km/h. W odległości 15m-20m od ul.Nowy Zjazd zainstalowano nad jezdnią informacyjną tablicę świetlną, na której wyświetla się znak drogowy 50km/h. Jednak znak z tablicy świetlnej nie jest powtórzony stałym znakiem zakazu, a więc nie mógłby obowiązywać w czasie braku zasilania prądem tablicy świetlnej. Zatem jest wyłącznie informacją o zbliżaniu się do miejsca/strefy, gdzie zarządca drogi ustawił znak zakazu 50km/h.
Fotoradar usytuowano przed skrzyżowaniem ul. Karowej z ul.Wybrzeże Kościszkowskie, na której dopuszczalna prędkość wynosi 70km/h. Zmiana prędkości na 50km/h następuje dopiero za skrzyżowaniem z ul.Karową, o czym informuje drogowy znak zakazu.

______________________________________________________

z17406381Q,Dzis-najwyzsza-kara-za-wykroczenie-to-500-zl--Ale-Do niedawna najwyższa kara za wykroczenie wynosiła 500 zł. Po zmianie przepisów, maksymalna wysokość mandatu może wynieść 2280 zł

Reklamy

4 Komentarze

Filed under Bez kategorii

4 responses to “III Żydo-RP w roli przydrożnego zbója

 1. A na co maja iść nasze podatki i daniny? Ano także i na to:

  „W. Brytania: Izba Lordów za restytucją mienia żydowskiego w Polsce”

  Członkowie brytyjskiej Izby Lordów w czwartkowej debacie nad Holokaustem wskazali na Polskę jako na największe z europejskich państw, które dotychczas nie uregulowało ustawowo kwestii restytucji mienia wobec spadkobierców ofiar Holokaustu.
  za: http://m.interia.pl/fakty/news,nId,1113672

  Warto teraz przypomnieć sobie, które to siły polityczne III ŻydoRP widzą konieczność ściślejszej współpracy z Anglosasami -? Otóż nie kto inny jak PiS oraz Ruch Narodowy Winnickich, Zawiszów i Bosaków.

  Polubienie

 2. osoba prywatna

  Polubienie

 3. Pingback: Mechanizm łupienia Polski | ZYGFRYD GDECZYK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s