Ile razy Polak może być głupi?

Prezydent-Kukiz-2015-Jowy1Pyta retorycznie pan Antoni Gut w tekście „Piotr Rybak pisze do Pawła Kukiza (http://antonigut.neon24.pl/post/124161,piotr-rybak-pisze-do-pawla-kukiza). Mam wątpliwości, czy pytanie rzeczywiście nie wymaga odpowiedzi? Dla tej części z nas, która bierze udział w wyborach organizowanych przez żydo-reżimowe władze pytanie z pewnością nie jest retoryczne. Można i trzeba udzielić na nie precyzyjnej odpowiedzi i tę odpowiedź powtarzać tak długo, jak długo trzeba będzie budować polityczną, narodową świadomość.

A zatem, dokładnie tyle razy Polak będzie głupi, ile razy uwierzy, że jakakolwiek polityczna zmiana jest możliwa poprzez wybory organizowane przez żydo-reżimowe władze i ile razy uwierzy liderom tzw.opozycji – tu dowolny przymiotnik, np. antysystemowej -, lansowanym przez żydo-media.

Dzisiaj P.Kukiz pożegnał się z dotychczasowymi współpracownikami, którzy wystawili go jako swoją kobyłę najpierw w wyborach samorządowych, a potem prezydenckich – i kobyła „dobrze pobiegła”, czyli wielu Polaków dało się współpracownikom Kukiza ponownie wystrychnąć na dudka. Jednak coraz szersza społeczna wiedza o tym, że ci współpracownicy rekrutują się z UW i z PO, co wskazuje na ich żydowskie, syjonistyczne powiązania, spowodowała, że promotorzy Kukiza zlecili mu rozstać się z nimi i podjąć współpracę z kolejnymi wybrańcami. Kukiz brata się tym razem z żydowską czapką Ruchu Narodowego, partii JKM oraz z ks. T.Isakowiczem-Zaleskim – w ten sposób żydo-reżim dba o wiarygodność Kukiza w oczach Polaka-wyborcy.
Jednak coraz powszechniejsza w społeczeństwie jest świadomość, że P.Kukiz jest jedynie przynętą, kołem ratunkowym rzuconym przez żydo-reżim samemu sobie, dla ratowania wyborczej frekwencji – dla malejącej części społeczeństwa trwającej w ułudzie, że przecież sami tego chcieliśmy. A jeśli przy okazji uda się wprowadzić JOW tym lepiej dla żydo-reżimu. O nic więcej nie chodzi.

Nie wiem także, kim jest pan Piotr Rybak błąkający się w różnych społeczno-politycznych inicjatywach. Gdybym z perspektywy dwóch lat społeczno-politycznej działalności pana P.Rybaka miał ją oceniać sądząc po jego wyborach i politycznych przyjaźniach ocena nie wypadłaby zbyt pozytywnie.

W 2013r. P.Rybak skierował do władz III Żydo-RP list, który zamieściliśmy na naszej stronie – https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/03/platforma-oburzonych-2/(strona została w ubiegłym roku przejęta przez agenturę żydo-reżimu).
Odpowiedziałem na list Piotra Rybaka, wtedy Przedstawiciela Platformy Oburzonych Pracodawców i Pracowników Polskich. Sprawa nie miała dalszego ciągu i tak długo jak do wspólnych działań polskich przedsiębiorców i polskich (nie żydowskich!) narodowych środowisk politycznych nie dojdzie, obecny stan rzeczy będzie trwał nadal –

 ku radości naszych strasznych braci

a5

Polski kapitał i polska narodowa myśl polityczna – wspólne działanie

„Proszę Was, by mój apel do Was nie zakończył się na tym, że odczytacie go i zostanie wyrzucony do kosza.” (cytat z listu pana Piotra Rybaka)
Doceniam nie tylko głos Platformy Oburzonych Pracodawców i Pracowników Polskich, reprezentowany tu przez pana Piotra Rybaka, doceniam także Państwa wiedzę i wysiłek zawodowy oraz zaangażowanie tak w sprawy gospodarcze jak i polityczne naszego kraju.
Dobrze, że tu, na stronie WPS, pojawił się głos polskich przedsiębiorców, reprezentantów polskiej klasy średniej. Dobrze, że mogą spotkać się wiedza i niewątpliwy talent przedsiębiorców, zawodowców w swojej dziedzinie, z przedstawicielami nie tyle polityki, ile politycznego myślenia, myślenia narodowego o całokształcie polityki kraju.
Razem reprezentujemy to, co przy wspólnym wysiłku może powstrzymać regres naszego Państwa i Narodu we wszystkich sferach ich funkcjonowania i wprowadzić Polskę na drogę autentycznego rozwoju. To jest zadnie trudne i czasochłonne, ponieważ wymaga odbudowy narodowej, politycznej świadomości Polaków. I nie odmienimy Polski w inny sposób, jakąś drogą na skróty. To jest jeden z ostatnich momentów, gdy jeszcze istnieje, gdy jeszcze trwa polska klasa średnia – nieliczni polscy przedsiębiorcy, którzy mogą udzielić wsparcia takiej właśnie inicjatywie: odbudowie narodowej, politycznej świadomości Polaków. To jest właśnie ta praca, którą możemy skutecznie wykonać razem – ale niestety, prawda jest brutalna: nie ma polityki bez pieniędzy.

Doskonale wiedzą o tym rządzący w Polsce, wiedzą o tym właściciele zachodniego systemu finansowego, dlatego klasa średnia jest niszczona na całym Zachodzie, ale ze szczególnym pietyzmem eliminowana jest w krajach dawnego bloku socjalistycznego, który dostał się pod panowanie USA i realizowanego przez nie antycywilizacyjnego tworu, jakim jest UE.
Doświadczenie dwudziestu lat uczy, że polityki nie zrobią ani sami przedsiębiorcy, ani ci, którzy bez kapitałowego wsparcia próbują powstrzymać niszczenie naszego Państwa i Narodu.

Wielu z nas sądzi, że ludzie sprawujący w Polsce władzę to często nieudacznicy, karierowicze, osoby bez kompetencji lub, że do najważniejszych decydentów nie docierają głosy z dołu, od ludzi pracy, od przedsiębiorców, że w następnych wyborach trzeba się zjednoczyć i wybrać tych, którzy głoszą hasła poprawy sytuacji gospodarczej i materialnej itd., itp. W takim błędnym myśleniu trwamy od 1989r., a kraj popada w coraz większą ruinę.

Przeciętny obywatel nie posiada ekonomicznej wiedzy i nie zauważa, że żaden polityk, żadna partia nie porusza najistotniejszej kwestii dla funkcjonowania całego organizmu państwa: system bankowy powinien być własnością narodową – państwową, niezależną politykę pieniężną musi prowadzić rząd, a cały system finansowy nie może nigdy podlegać światowej żydowskiej finansjerze. Jeśli ten warunek nie pojawi się w politycznym programie i nie będzie spełniony, wtedy tracą sens jakiekolwiek rozmowy o polityce i gospodarce.

Niestety, kolejna brutalna prawda jest taka, że mamy w Polsce rządy (chodzi o całe zaplecze doradcze, lobbingowe itd.) wybitnych fachowców, ale realizujących program wyniszczania wszystkich sił wytwórczych Narodu, łącznie z samym Narodem. Polska znajduje się pod okupacją światowej finansjery Zachodu i nie ma najmniejszego znaczenia, jaki rząd zostanie wyłoniony po kolejnych „wyborach” Polaków – i tak będzie realizowana cały czas ta sama polityka pod dyktando imperialistycznych zbrodniarzy.

Zatem, mijają się z celem jakiekolwiek postulaty, prośby, zaproszenia do rozmów, adresowane do rządzących. Z wrogiem, z okupantem, nie dyskutuje się.

Naszym celem winna być samoorganizacja Narodu i wypracowanie sposobu oraz wybór właściwego politycznego momentu dla przejęcia władzy przez przedstawicieli Narodu Polskiego.
O tym trzeba myśleć już dzisiaj, ponieważ system żydowskiego kapitalizmu i zachodniej „demokracji” pogrąża się w zapaści i ich koniec jest coraz bliższy – używając porównania można powiedzieć, że zbliżamy się do analogicznej sytuacji jak w 1918r., ale tym razem nie jesteśmy na taką okazję przygotowani.

Dariusz Kosiur


Wystąpienia na spotkaniu 10 sierpnia 2013r.w Łodzi zorganizowanym przez NSZZ Solidarność i Instytut Spraw Obywatelskich ( INSPRO)

Reklamy

8 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

8 responses to “Ile razy Polak może być głupi?

 1. odpowiedź:

  – tyle razy ile razy użyje pasty do zębów zawierającej fluor i ile razy wypije wodę „mineralną” z plastikowej butelki…

  http://7777777blog.wordpress.com/2014/06/24/informacje-przemilczane-przez-media-powiedz-o-tym-innym/comment-page-7/#comment-54630

  Polubienie

 2. Polak jest głupi od momentu okupacji przez Rzymskie imperium czyli od momentu sprzedawczyka Mieszka I …A rzymskie imperium to żydowskie imperium…
  Od tego momentu – Polak jest głupi… i tragiczne jest to że już tej głupoty się nie pozbędzie…
  Żyd Kukiz cz inny żyd – robi z Polakami co chce… Dlaczego,.?
  Bo Polak jest ogłupiany przez kościół rzymski…
  Niech żyd Kukiz odpowie – ‚kto wymordował Polaków w Katyniu..’
  Żyd Kukiz odpowie że „ruscy’…. Żyd Kukiz nie powie że tego dokonali jego bracia w wierze czyli żydzi….
  Jeżeli jakiś opozycjonista tej władzy w Polsce jest mentalnym i medycznym rusofobem – to jest nadany z żydostwa i jest żydem…Czyli wrogiem Polski i Polaków…
  Dlaczego Polacy wybierają na swoich przywódców Żydów..?
  Bo to zasługa Kościoła rzymskiego…. To w kościołach przecież się mówi motłochowi na kogo głosować….
  Polacy oddali swój rozum zboczeńcom w powłóczystych szatach z krzyżem na piersi….- I to jest głupota Polaków trwająca 1000 lat od debila Mieszka I…

  Polubione przez 1 osoba

  • asdf

   Polak jest głupi od kiedy porzucił”święte” – zgodne z naturą – życie odważnego i Uważnego myśliwego , dla rolnictwa.. a potem to już powolutku z gorki i na przekór Naturze .. prosto w miękkie okowy „dobrobytu” . Amin

   Polubienie

 3. Nie bluźnić tylko wobec twórcy Polski Mieszka I, i nie nazywać go sprzedawczykiem, bo ten człowiek lepszy niż ty czy ja razem wzięci i z osobna. To dzięki temu człowiekowi możemy nazywać się Polakami, a wcześniej byliśmy niezorganizowanymi plemionami co walczyły czasem przeciwko sobie. Gdyby nie dzieło Mieszka I, ojca Polski, to by prędzej czy później na wiarę nawrócili nas Niemcy, Frankowie, albo wszyscy razem, a wtedy Polski jako takiej by nie było.

  USA to potęga dlatego, że oni nade wszystkich najbardziej cenią „ojców założycieli”, tam głównym bohaterem państwa jest George Washington, zaś w Polsce czy to Józef Piłsudski, czy Jan Paweł II, i dlatego układa nam się ja w kiszkach po śliwkach zapitych mlekiem.

  Co do Kościoła Katolickiego, to naturalnie jest to instytucja antytezy żydowskiej, zaś gdyby przejrzeć historię talmudyści zawsze dążyli do zniszczenia tradycji kościoła, co osiągnęli przez Sobór Watykański II. W czasach inkwizycji żydostwo płonęło na stosach za swoje herezje, ale gdy przez feralny sobór wprowadzono „dialog” teraz wykorzystują oni kościół do swoich celów politycznych.

  Neopogańska antykościelna retoryka zawsze wychodzi bokiem. Już był w Niemczech taki ruch zwany NSDAP, też głosił powrót do pierwotnych korzeni przedchrześcijańskich, też nazywał kościół żydostwem, i zaprowadził Niemcy na manowce takie, że ani oni atomówki ani Aryjczyka w rządzie nie uświadczysz. W końcu Niemcy wyszli na dutka, bo mordowali Rosjan czy Polaków jako murzynów Europy, zaś anglojęzyczny konglomerat narodów za oceanem uznawali na „wysoką cywilizację”. Na końcu gdy przykładali sobie pistolet do łba lub przegryzali ampułkę pluli sobie w gębę, że to największy wróg Europy za oceanem, nie wśród Słowian.

  Musimy po prostu „odżydzić Kościół”, zbudować Inkwizycję Narodową, zbudować silną administrację z Władzą Autorytarną, bo bez tego dalej słaby rząd będzie ulegać żydowskiemu lobby, a zjudaizowany episkopat dalej będzie popierać „mniejsze zło”, czyli syjonistów ładniej opakowanych. Wrogiem jest Ameryka, jako wielki szatan, esencja rewolucji w Europie, której ideały dały nam UE. Kto tego nie pojmie, dalej będzie się wodził za nos pomimo deklaracji patriotyzmu czy czegoś tam.

  Polubienie

 4. Problem w tym,ze Polakow latwiej oszukac,niz przekonac,ze sa oszukiwanymi.Dlaczego tak jest?,bo
  oceniaja innych wedlug swoich wartosci.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s