Moi przyjaciele Rosjanie (film)

Noworosja_filmTo państwo to czysta fikcja. W lipcu tradycyjnie powinniśmy uczcić pamięć ofiar pomordowanych bestialsko w 1943 roku na Wołyniu. Kiedy nasi dziadkowie i pradziadkowie poszli do leśnych oddziałów partyzanckich, by walczyć z niemieckim okupantem, bandy ukraińskiej hołoty uzbrojone w siekiery i widły weszły do polskich wsi  by mordować kobiety, dzieci i starców.

Zginęło ponad 100 tysięcy ludzi. I nie była to „lekka” śmierć. Ludzi rozcinano piłą, miażdżono im głowy. Ofiar nie grzebano. Szkoły, Kościoły stały się mogiłą dla setek tysięcy bestialsko pomordowanych Polaków.

Dzisiejsza Ukraina nie widzi w tym nic złego. Podnoszą ten czyn do rangi powstania narodowego. Roman Suchewycz i Stefan Bandera są bohaterami narodowymi Ukrainy. Natomiast jeden z profesorów lwowskiej uczelni zapytany co myśli o Rzezi Wołyńskiej odpowiada: „dzisiaj zrobilibyśmy to samo i w ten sam w sposób. Tu chodzi o wolną Ukrainę”.

To, że na Ukrainie pomordowanym Polakom nikt świeczki nie zapali wcale mnie nie dziwi. W końcu, tradycja społeczeństw pierwotnych oparta jest na rozlewie krwi. Niedługo pewnie zrobią z tego wydarzenia święto narodowe. Ale dlaczego nie mówi się o tych wydarzeniach w Polsce? Dlaczego nie ma narodowego dnia  pamięci ofiar pomordowanych przez Ukraińców? Dlaczego nie ma tego dnia żałoby narodowej? Przecież jest dzień pamięci ofiar o holokaustcie. Ofiary Wołynia umierały, przecież w straszniejszych, mękach.

Jedyne uroczystości państwowe mające na celu uczczenie pamięci ofiar poległych w Wołyniu  miały miejsce w Donieckiej Republice Ludowej. Oficjalnie uznanej przez Polską racje stanu za prorosyjskich wrogów. Naszymi sojusznikami są zaś, niekryjący swoich banderowsko- nazistowskich sympatii, bojownicy z batalionów Aidar i Azów.

Na szczęście pojawili się ludzie zdolni stawić czoła ukraińskim bandytom. Jest to  Słowiański Batalion Rusicz. Przez polskojęzyczny rząd i polskojęzyczne media uznani za wrogów Europy…

Tak naprawdę Rusicz to oddział złożony z różnej narodowości Słowian. Walczą tam głównie Rosjanie, ale też Białorusini, Serbowie, Bułgarzy. Są także Polacy. Wszyscy dla których sojusz państw Słowiańskich jest lepszy niż sojusz w ramach NATO, czy innej, zachodniej organizacji.

Co ciekawe, Słowiańscy bojownicy nie dopatrują się, swojego głównego wroga w zwykłych Ukraińcach. Dla nich głównym wrogiem jest wszechobecny, w tamtejszej rzeczywistości banderyzm. Wielu z członków batalionu, miało przodków, pomordowanych przez upowców. Byli to żołnierze wracający z frontu Zachodniego. Nie zabili ich Niemcy, zabili ich Ukraińcy w ramach dywersji. Dlatego właśnie, uważają, że banderyzm trzeba zniszczyć.

Ma to nawet uzasadnienie w samej teorii jaką wysnuli banderowcy na temat swojego pochodzenia etnicznego. Otóż, kiedy w latach drugiej wojny światowej Ukraińcy byli sojusznikami III Rzeszy uznali, że Słowianami oni nie są. Wywodzą się natomiast (wedle własnego mniemania) od germańskiego plemienia gotów. Przecież jako Słowianie nie mogli być członkami sojuszu równymi z Niemcami…

Dzisiaj bataliony Aidar i Azów nawiązują do antypolskiej tradycji banderyzmu i antysłowiańskiej tradycji hitleryzmu. Mam jednak nadzieję, że moi przyjaciele z batalionu Rusicz przegonią ich ze słowiańskiej ziemi!

Jarosław Kosiński

 

 

za:http://odzew.net/moi-przyjaciele-rosjanie-film/

Reklamy

7 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

7 responses to “Moi przyjaciele Rosjanie (film)

 1. Racjonalista

  Banderowcy oczywiście nie są Słowianami – to mieszanina żydów i starannie dobranych degeneratów o mentalności masowego mordercy Trynkiewicza. Natomiast mieszkańcy Ukrainy to Słowianie, potomkowie polskich chłopów, którzy przybyli na Ukrainę po Unii Lubelskiej (1569), kiedy to magnaci kusili ich wolnizną od pańszczyzny wynoszącą 30 lat. Zmieszali się oni z niewielką resztką ruskiego ludu, masakrowanego wielokrotnie przez mongolskie najazdy. Banderowcy nie tylko nie są ukraińskimi nacjonalistami, ale są zawziętymi wrogami mieszkańców Ukrainy, tak jak i wszystkich Słowian.

  Co do Gotów – już w XIX wieku profesor Bohusławski udowodnił, że to słowiańskie plemię Gdów, mające swoje siedziby na obszarze Pomorza Gdańskiego (od nich pochodzi nazwa miasta Gdańsk). Nazwa Goci to nazwa zniekształcona przez Greków. Część Gdów opuściła siedziby przy ujściu Wisły i ruszyła w wielką przygodę na południe Europy. Ich dzieje są świetnie znane, tyle że nie był to lud pochodzący ze Skandynawii, lecz nasi rodacy o nieco bardziej awanturnym charakterze.

  Germania to nazwa rzymska określająca obszar Europy między Wisłą a Renem. Tak naprawdę zamieszkiwali te ziemie Słowianie. Przodkowie dzisiejszych Niemców pojawili się u ujścia Renu dopiero w I wieku przed Chrystusem, w czasach Juliusza Cezara. Do VIII wieku udało im się podbić ziemie Słowian między Łabą a Renem i na ziemi rdzennie słowiańskiej, na krwi i pożodze Niemcy utworzyli swoje zbrodnicze państwo. Zgodnie ze swoim zakłamanym obyczajem nazwali siebie Germanami, tak jak parę wieków później po wymordowaniu rdzennej ludności Prus nazwali siebie Prusakami. Ot, taki szwabski humor.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Re: Artykul
  Polacy w Polsce: Jak bedziecie miec dosyc zydowskiej „demon-kracji” majacej na celu wywlaszczenie i oprocentowanie wszystkiego tego, co nie nie jest jeszcze wywlaszczone, to zwroccie sie do tych, ktorzy wiedza, a nie ktorzy mysla jak pozbyc sie zydowskiego raka lichwiarskiego…
  =====================
  jasiek z toronto
  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 3. dumka takaja

  „Racjonalista”, nie bladz w oblokach, kola historii nie probuj odracac.
  Polska Racja Stanu, jesli takowa bedzie jeszcze kiewykolwiek w przyszlosci poprzez Polaka pragniona to Odra-Bug, Baltyk-Tatry, czyli Jalta.
  Zostaw w spokoju ukrainska ojcowizne, czyli Ukraine Zachodnia, jakby to Polaka wspominajacego swa wielkosc sprzed wiekow, nie bolalo. Wschodnia bedzie tych, ktorym przynalezy, czyli Rosjan, to rowniez w nastepstwie zdarzen minionych.

  Polubienie

 4. Pingback: Czy Międzynarodowy Żyd martwi się o Grecję? | ZYGFRYD GDECZYK

 5. aleksander

  Izraelska „Kanał 9” odnosi się do rozdziału „Ministerstwo aliyah Izraela” Zeev Elkin, który w dniu 12 lipca powrócił z roboczą wizytą do Rosji. Według niego, Izraelczycy muszą przygotować się do przyjęcia nowej, większą falą imigrantów z kraju.
  „Mamy otwarte duże możliwości, które mieszczą się rzadko – stwierdził Zeev Elkin. – Wkrótce będziemy przy realizacji nowej fali imigracji z Federacji Rosyjskiej. Musimy przygotować się na to, by uświadomić sobie wielki potencjał przyszłych obywateli wzrostu gospodarczego Izraela. ”
  Według oficjalnych danych, „Ministerstwo alija i wchłanianie,” w 2015 roku, wzrost liczby imigrantów z Rosji wzrósł o 51% w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego. Od początku roku weszła w kraju, w 2435 Żydów z Rosji, więcej Żydów tylko przyszedł z Ukrainy – 2938 osób. Jednak to nie jest trudne do wyjaśnienia trwającą wojnę w kraju, podczas gdy w Rosji, przynajmniej formalnie, teraz w czasie pokoju.
  Przyczyny gwałtownego rozwoju fali emigracji Żydów z Rosji izraelskich urzędników taktownie milczą.
  Przyczyny tej „delikatnej ciszy” zrozumiałe – po krwawym zamachu zorganizowanym w byłych ukraińskich oligarchów żydowskich i ich wspólników w USA, i późniejszego wręcz ludobójstwa narodu rosyjskiego w Donbasu, prowadzone z pomocą „zhidobanderovskogo” lobby na Kremlu, negatywne odniesienia do „Żydów” w informacji i przestrzeń publiczna stała się o wiele bardziej.
  Grup, które monitorują częstotliwość odniesienia do swojej grupy etnicznej i religijnej, monitorowanie odpowiedniego sygnału do lokalnego oddziału „Agencji Żydowskiej”. Tak więc syjoniści dostał nową partię „świeże”, a zwolenników maszynie niewolnikami snutych z hukiem …
  Po przewrocie na Ukrainie, Żydzi zaczęli masowo uciekać z Rosji – Portal Informacyjny

  http://juden-raus.livejournal.com/211656.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s