Dobra wiadomość: okupant, czyli duży USrael nie założy baz w III Żydo-RP

10526188_834276213250275_8462929382978157233_nNa szczycie NATO w Warszawie w lipcu 2016 r. nie zostanie podjęta decyzja o utworzeniu stałych baz wojskowych na terytorium Polski. Stanowisko Waszyngtonu w tej sprawie jest pewne i nie ulegnie zmianie.

 

Polska klasa polityczna…

Poinformował o tym „polską” prasę John Heffern, zastępca szefa Biura Spraw Europejskich i Eurazjatyckich w amerykańskim Departamencie Stanu.

Pozostaniemy z wami tak długo, jak tylko to konieczne. – dodał dwuznacznie Heffern, chcąc podnieść na duchu niepocieszonych Polaków.

Źródło: rp.pl

Komentarz Redakcji [Xportal.pl]: No i na nic się zdało „zrobienie laski Amerykanom” (jak wyraził się doświadczony w tej materii Radosław Sikorski). W tej historycznej chwili, wieńczącej długotrwałe wysiłki Tuska, Sikorskiego, Kopacz i Schetyny przypomnijmy też buńczuczne przechwałki otoczenia Andrzeja Dudy, że ten po objęciu urzędu „odblokuje” (nieistniejącą) kwestię baz w Polsce. Teraz sprawa jest jasna, więc dalej, panowie politycy: lance do boju, szable w dłoń i hajże na Putina. (A.D.)

Za http://xportal.pl

https://marucha.wordpress.com/2015/07/23/usa-nie-bedzie-baz-w-polsce/

___________________________________________________

Komentarz redakcji WPS

A zatem reżimowe władze III Żydo-RP muszą się zadowolić stworzoną przez siebie armią i samodzielnie najechać Rosję. Armia III Żydo-RP jest profesjonalna, nowoczesna, świetnie wyszkolona i dysponuje najwyższą techniką bojową – o armii z czasów PRL nawet wstyd wspominać.

polska_armia_2014-03-09_21-09-03

1394121705_dbuwex_600 ministerstwo-obrony-narodowej-planuje-dozbrojenie-polskiej-armii

Jest tylko jeden mały szkopuł: minister MON, T.Siemioniak, nie wie jeszcze, kiedy armia III Żydo-RP powinna suwerennie najechać Rosję. Albowiem ambasada Wlk.Brytanii nie raczyła go o tym poinformować – niewykluczone, że jest to jednak element zaskoczenia w strategii III Żydo-RP. Możliwe także, że nastąpiło jakieś przypadkowe przeoczenie, ponieważ o niedawnych ćwiczeniach NATO w III Żydo-RP T.Siemioniak dowiedział się właśnie przy okazji rautu u Brytyjczyków w ich ambasadzie, a kolejnego rautu nie było.

 

 

2 Komentarze

Filed under Bez kategorii

2 responses to “Dobra wiadomość: okupant, czyli duży USrael nie założy baz w III Żydo-RP

  1. Dobre… Brawo….
    A ‚lachociąg’ pewnie już miał dość i zrezygnował jak zobaczył, że nic z tego nie wyszło….

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s