„Ukraiński” Prawy Sektor jak „islamski” ISIL

usa-ukraina-syria-irak-iranMiędzynarodowy Żyd (USA) nie odda za darmo Europy środkowo-wschodniej. Będzie chciał utopić ją w chaosie i w słowiańskiej krwi – tak jak Bliski Wschód i Ukrainę.

 

Międzynarodowy Żyd (MŻ) zdaje sobie sprawę, że budowane przez niego światowe imperium nie ma szans nie tylko na kolejne zdobycze, ale nawet na utrzymanie dotychczasowych kolonii. Utrzymanie obecnego stanu posiadania przy pomocy militarnej siły – przynajmniej teoretycznie możliwe -, byłoby jawną polityczną farsą i kpiną z głoszonych haseł „demokracji i wolności”, które mają przecież pozytywnie wyróżniać tzw. Zachód i stanowić zachętę do rebelii w państwach, które MŻ zamierza podbić (np. Białoruś). A model całkowicie niereformowalnego żydowskiego kapitalizmu jest czynnikiem rozkładającym imperium od wewnątrz, choć w wyniku żydo-medialnej propagandy mimo, iż zdecydowana większość ludzi odczuwa ekonomiczny regres, to jednak nie wszyscy prawidłowo lokalizują jego źródła.

W niezależnej przestrzeni medialnej oraz w żydo-mediach pojawiła się informacja, że MŻ (USA) nie będzie lokował w Polsce stałych baz NATO. Mimo, iż samą informację należy odebrać pozytywnie (okupant nie będzie lokował na polskiej ziemi swoich baz), to jednak warto postawić pytanie o prawdziwe przesłanki dla takiej decyzji MŻ (?).
Jest dość oczywiste, że gdyby takie bazy istniały na terytorium Polski, to w momencie zagrożenia terytorium członka NATO (bez względu na kierunek, z którego zagrożenie się pojawiło) żołnierze NATO winni podjąć walkę z agresorem. Zatem, jeśli MŻ nie instaluje u nas swoich baz, to słuszny jest wniosek, że:
a) nie istnieje takie zagrożenie
lub
b) MŻ uważa takie zagrożenie za realne i chce uniknąć konfliktu z agresorem.

Pojawia się oczywiste pytanie, kogo MŻ uznaje za realnego agresora? Czyżby chodziło o Rosję? O Rosję, która powstrzymuje się i nie prowadzi otwartych działań wojennych na Ukrainie mimo, że jej własne bezpieczeństwo, bezpieczeństwo Rosjan na Ukrainie, jej polityczne interesy są ewidentnie zagrożone? Zresztą jest chyba oczywiste, że ani MŻ (USA) nie zaatakuje bezpośrednio Rosji, ani Rosja nie podejmie identycznych działań wobec MŻ (USA).
Jeśli, więc nie chodzi o Rosję, to jakich innych sił obawia się MŻ w Europie środkowo-wschodniej? A może nie tyle MŻ obawia się takich sił, co planuje ich uruchomienie – ?

Dla nikogo nie jest już chyba tajemnicą, że „ukraiński” terrorystyczny Prawy Sektor jest finansowany przez MŻ, autora i sponsora ukraińskiej rebelii (hasła „demokracja i wolność”) oraz wyłonionego w jej wyniku żydo-reżimu. MŻ (USA) doszedł jednak do przekonania, że żydo-reżim Poroszenki-Jaceniuka jest na dłuższą metę nie do utrzymania i nie można wykluczyć prawdopodobieństwa, że USA będą zmuszone do opuszczenia Ukrainy.
W tych działaniach MŻ widoczna staje się zwykła taktyka wojenna, zabraniająca rozpraszania własnych sił, jeśli nie ma szans na ostateczny sukces.
Ponieważ według oceny MŻ (USA) ukraiński żydo-reżim nie ma widoków na przetrwanie, sytuacja polityczna Ukrainy jest mocno niepewna, aż do możliwości pojawienia się rządów chcących podjąć współpracę z Rosją, na polityczną scenę wchodzi terrorystyczny Prawy Sektor, który będzie destabilizował Ukrainę – jeśli ta miałaby dodatkowo wejść ponownie w orbitę wpływów Rosji.

europa-mapWyszkoleni i uzbrojeni przez USA (szkoleni także przez polskie służby) terroryści Prawego Sektora (pogrobowcy OUN-UP) zgłaszają również pretensję do ziem polskich (do dawnej Galicji), także do ziem węgierskich i słowackich. Wydaje się, że na wymienionych terenach nie można wykluczyć w najbliższej już przyszłości terrorystycznych, a może i wojennych akcji Prawego Sektora. W Polsce już przebywa kilkaset tysięcy Ukraińców, a szowinistyczna ideologia Prawego Sektora dość łatwo trafia do młodych Ukraińców.

Nie jest też bez znaczenia dramatycznie pogarszająca się sytuacja ekonomiczna w krajach Europy środkowo-wschodniej, co także każe MŻ wątpić w trwałość żydo-reżimów w naszych państwach – choć jak do tej pory MŻ i kolaborujący z USA żydo-reżim skutecznie eliminują autentyczne środowiska narodowe zwłaszcza w Polsce.
Wszystko to stwarza asumpt dla przyszłych „antyterrorystycznych” działań MŻ, czyli USA pod cienkim płaszczykiem NATO, wymierzonych „przeciw terrorystom” Prawego Sektora, a w rzeczywistości do walki z państwami słowiańskimi. MŻ chce zostawić po sobie spaloną ziemię jak w Wietnamie, Jugosławii, Afganistanie, Iraku, Libii, …

 

ISIS Terror z Syrii do Iraku, Ameryka nigdy nie jest się w kadrze

1410379733000-ISIL-g3_still

 

Możemy więc mieć wojnę jak na Bliskim Wschodzie, gdzie USA zwalcza stworzoną, wyszkoloną i uzbrojoną przez siebie zbrodniczą ISIL i bezkarnie bombarduje Syrię, Irak, Jordanię i próbuje przy jej pomocy zdestabilizować Turcję (członka NATO!) i Egipt.

 

ISIL1A na wszelki wypadek, gdyby Polsce udało się wyjść z żydowskiego kolonializmu Międzynarodowy Żyd szykuje nam terrorystyczny desant.
W 2004r. została zarejestrowana Liga Muzułmańska RP. O dziwo jej członkami nie są przedstawiciele mniejszości muzułmańskiej (15tys. – 30tys.) zamieszkujący Polskę od kilku stuleci. Członkami Ligi są imigranci z krajów arabskich (nie wiadomo z jakich). Liga patronuje budowie meczetów w Polsce, ale ich budowę sponsorują bogaci obywatele Arabii Saudyjskiej. Arabia Saudyjska jest ściśle politycznie powiązana z USA i z Izraelem. Czy trzeba jeszcze coś wyjaśniać -?

Dariusz Kosiur

______________________________________________________

 

Od kilku tygodni na Ukrainie trwa nowy zbrojny konflikt, zupełnie niezauważany w polskich mediach. Walki rozgorzały na Zakarpaciu a stronami konfliktu są bojówki neonazistowskiego „Prawego Sektora” i siły rządowe.

Prezydent Petro Poroszenko wezwał lidera „Prawego Sektora” Dmytro Jarosza, żeby skłonił swoich podwładnych do poddania się. Skończyło się jednak na tym, że obie strony konfliktu zaczęły wzmacniać swoją obecność w obwodzie zakarpackim. Wojska rządowe starały się zablokować transporty neonazistów, ale na nic się to zdało, a wręcz przeciwnie to banderowcy utworzyli blokady przy drogach wyjazdowych z Kijowa i Lwowa. Celem było oczywiście uniemożliwienie transportów wojska ukraińskiego w celu pacyfikacji rosnącej w siłę banderowskiej rebelii na Zakarpaciu.

Polskojęzyczne media nic o tym nie wspominają, aby nie burzyć wykreowanego wizerunku Ukraińca przyjaciela Polaka, ale w wielu miastach Ukrainy, zwłaszcza na zachodniej jej części trwają liczne pochody banderowców, którzy ze względu na reakcję armii na poczynania ich kolegów domagają się dymisji ministra spraw wewnętrznych Ukrainy.

prawy-sektor-zydzi-odessaLider PS, A.Zagrodnyj w synagodze w Odessie

Oficjalnie popierają „Prawy Sektor”również dowódcy wielu skrajnie nacjonalistycznych formacji zbrojnych takich jak bataliony Azow czy Ajdar. Wygląda na to, że osobliwy sojusz neonazistów z oligarchami narodowości żydowskiej, jaki jakiś czas temu zawarto na Ukrainie, przechodzi do przeszłości.

Co więcej bojownikom „Prawego Sektora” nakazano zbrojny opór „reżimowi Poroszenki” jak nazwano obecną władzę w Kijowie. Zarządzono też alarm dla jednostek, a część z nich opuściła miejsca skoszarowania. Zapowiedziano, że jednostki rządowe, które ich zaatakują zostaną zlikwidowane.

Wygląda na to, że rozpoczyna się neonazistowska rebelia na Ukrainie. Nowi banderowcy są dumni z tego, że ich przodkowie wymordowali bestialsko setki tysięcy Polaków, z którymi współistnieli na Kresach Rzeczpospolitej przez kilkaset lat. To co dokonano na Wołyniu można porównać tylko do masakry Tutsi i Hutu w Rwandzie. Taki poziom cywilizacyjny zaprezentowali w latach czterdziestych ubiegłego wieku wynoszeni teraz na bohaterów masowi mordercy. Wielu z nich żyje sobie do dzisiaj w spokoju.

Trudno zrozumieć w chwili obecnej polską rację stanu. Wygląda na to, że ze względu na nakazany przez szefów z Waszyngtonu  i Tel Awiwu kurs antyrosyjski, wolno mówić o ludobójstwie w Katyniu, mimo, że popełniali je oficerowie NKWD pochodzenia żydowskiego. Nie wolno za to przypominać o zbrodniach ukraińskich na Polakach.

To tylko kwestia czasu gdy Polska znowu będzie miała problem z banderowcami. Widać ewidentnie, że rosną w siłę i na wojnie ukraińskiej pojawił się właśnie zachodni front, który może doprowadzić do tego, że powstanie tam nieprzyjazne Polsce państwo ze stolicą we Lwowie. – (Powstanie terrorystyczne państwo Prawego Sektora jako lustrzane odbicie Państwa Islamskiego – ISIL, zaprojektowane i stworzone przez Międzynarodowego Żyda, czyli USA, do wszczęcia wojny wśród Słowian. – D.Kosiur)

za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ukrainie-trwa-przemilczana-w-polskich-medich-banderowska-rebelia

 

3 Komentarze

Filed under Bez kategorii

3 responses to “„Ukraiński” Prawy Sektor jak „islamski” ISIL

  1. Pingback: Polska: Ochotnicze patrole antybanderowskie | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.