Żydo-reżimy niepewne przyszłości – ?

hCLOCK-300x600

 

Ale póki co, III Żydo-RP okrada emerytów i rencistów.

 

Zaledwie tydzień temu szef NBP, ekonomiczny profesor, M.Belka (nie tak znowu dawno chciał za pieniądze PZU sprzedać PZU krzak-firmie Eureko) obwieścił, że Polacy powinni więcej zarabiać, że czas skończyć z „wyczynowym” kapitalizmem.
Cóż, można i tak powiedzieć, bo faktycznie zniszczyć cały przemysł, oddać żydowskim korporacjom banki, handel, spowodować 50% bezrobocie, 6-8 mln Polaków zmusić do zarobkowej emigracji, to „wyczyn” nie lada.

240px-Jerzy_Osiatynski_ABA już dzisiaj, 31.07.2015r., w żydowskiej gadzinówce TOK FM, również ekonomiczny profesor, członek UW, były min. Finansów, J.Osiatyński, wyjawił starą ekonomiczną prawdę, że:
pracownicy winni tyle zarabiać, żeby mogli kupić własną produkcję – to znana zasada H.Forda, autora „MiedzynarodowegoŻyda”, któremu w zemście za prawdę o Żydach syjonistyczny rząd USA praktycznie przejął fabrykę samochodów.
Jeśli pracownik będzie zarabiał mniej – prawił J.Osiatyński -, to wszelka przedsiębiorczość traci sens, a gospodarka kraju ulega załamaniu. Nie można liczyć tylko na to, że niewolnicza praca i płaca będą przynosiły zyski eksporterom, ponieważ podobne procesy (okradania pracowników) obserwujemy w innych państwach UE.

Dobrze, że ów ekonomista odkrył te znane ekonomiczne prawidła u schyłku życia – lepiej późno niż wcale -, i wygląda na to, że nawet je rozumie.

____________________________

A oto i kolejny filar III Żydo-RP, niejaki A.Olechowski, z którym żydowska gadzinówka Michnika z 1-2.08.2015 zamieściła wywiad: „Liberał Olechowski pochyla się nad państwem” (http://wyborcza.pl/magazyn/1,147226,18464366,liberal-olechowski-pochyla-sie-nad-panstwem-rozmowa.html) – czyżby wypatrywał, z czego jeszcze można Polaków okraść? Ależ skąd, nic z tych rzeczy. Ów paser majątku narodowego Polaków w trosce o geszefciarzy sugeruje potrzebę wyższych zarobków.

A więc czegoś żydo-reżimowe towarzystwo zaczyna się obawiać, skoro jeden przez drugiego i w tak krótkim czasie dostrzegają, że Polacy są okradani z owoców własnej pracy. Ale na skruchę i poprawę jest już o wiele późno.

____________________________

Ale póki co, III Żydo-RP okrada emerytów i rencistów.

Żydo-reżim ma coraz większe problemy z domknięciem corocznych budżetów. Sytuacja byłaby może nieco lepsza, gdyby udało się w ogóle zlikwidować OFE odbierając międzynarodowym złodziejom nie wypracowane dochody, ale żydowska agencja Moody’s wystraszyła żydo-rząd Tuska i złodziejski proceder zaledwie ograniczono. Stąd, żeby ratować budżet żydo-rząd okrada emerytów i rencistów.

Na czym polega geszeft?

Wydawać by się mogło, że emerytury i renty nie powinny podlegać opodatkowaniu. Przecież wiadomo, że emeryt, rencista, otrzymują swoje świadczenie w określonej wysokości – niech będzie to kwota A. Po co, więc dopisywać do niej składnik podatku w kwocie B (czyli: A+B), który w rozliczeniu podatkowym zostanie zabrany – A+B–B=A ? Oszczędziłoby to niepotrzebną pracę pracownikom ZUS oraz papier na rozliczenia PIT. Logika podpowiada, że opisane działanie jest zbędną fikcją, jest absurdem.
A jednak do analizy systemu żydowskiego kapitalizmu logika bazująca także na etyce (tu uczciwości) jest narzędziem czasami zawodnym.

Emeryt, rencista, otrzymuje od ZUS-u PIT-11A lub PIT-40A. W PIT znajduje się informacja, że:
zaliczka na roczny podatek pobrana i odprowadzona przez ZUS wynosi np. – 1600 zł,
ale
podatek należny wynosi np. – 1300 zł
nadpłata wynosi – 300 zł

Kwota nadpłaty 300 zł jest kwotą rzeczywistą, o którą pomniejszono roczny przychód z emerytury, renty.
Przy kwocie nadpłaty znajduje się informacja, że zostanie ona zwrócona emerytowi, renciście w formie zaliczki na podatek w roku następnym.

Żydo-reżim ukradł emerytowi, renciście 300 zł, które zwróci w postaci zaliczki w następnym roku podatkowym. Możemy być jednak pewni, że zaliczka na podatek w roku następnym będzie znów zawierała podobną, o ile nie większą, kwotę nadpłaty. Tej kwoty emeryt, rencista nie odzyska już nigdy, bo gdy umrze ZUS przestanie wypłacać świadczenie.

A więc rozliczenie podatkowe emeryta, rencisty z Urzędem Skarbowym, wydawałoby się, że fikcyjne i zbędne, jest bardzo przydatne: służy do okradania emeryta, rencisty przez żydo-reżim IIIRP.

Przykładowy geszeft

Mamy w Polsce ok. 7 mln emerytów i rencistów

7 000 000 x 300 zł (kwota nadpłaty) = 2 100 000 000 zł czyli 2,1 mld zł

Tyle lub mniej, a może więcej, kradnie żydo-reżim emerytom i rencistom.

 

Dariusz Kosiur

_______________________________________________

NGdw2fz

Chyba, że kapitalizm z takimi jak Kulczyk

 

beznazwy2

  Ponieważ: „z Kulczykiem średnio powodzi nam się świetnie”.

10 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

10 responses to “Żydo-reżimy niepewne przyszłości – ?

 1. Matematyka nie jest domeną żydo-reżimu…Przeciętny żyd z knesejmu na Wiejskiej z pewnością nie rozwiąże równania z dwiema niewiadomymi-ba nawet z jedną niewiadomą…Ci bandyci i gangsterzy nie muszą umieć liczyć…Gangster panuje na dzielnicy /Polska/ a mieszkaniec niestety musi umiećć liczyć!…Cóż w tej sytuacji można zrobić…
  Wziąść pały i podczas wyborów iść i rozpierniczyć wszystkie urny wyborcze…—-/Sami Swoi -idźmy do marketu weźmy towar i nie zapłacimy….- Pawlak ..toż to kradzież….-nie to nie kradzieź panie Pawlak – to odebranie tego co nam ukradziono../
  Takie incydentalne działanie oczywiście nic by nie dało…ale gdyby takie urny padły w paru tysiącach lokali wyborczych -to już miało by sens…

  Tylko Polacy na dzień dzisiejszy nic nie są zdolni zrobić – Polacy – za dużo telewizji a za mało rozumu. …bezwiednie kładą swój łeb pod topór…

  O – w ‚sezonie ogórkowym’ – po ‚cichu’ – PO_PIS – PSL – SLD – przegłosowało ustawę o przymusowym szczepieniu….To jest ustawa nazistowska i depopulacyjna…..
  Tak ta maszynka działa…a Polacy podzieleni na sikaczy i poparańców opluwają się nawzajem…

  Polubione przez 1 osoba

  • Pablo

   Jaka znowu ustawa o przymusowych szczepieniach? W 2012 podczas Euro przy sprzeciwie jednego (p)osła z PSL już jedną wprowadzili. Co więc teraz dodali?

   Polubienie

   • Chodzi o rozszerzenie listy obowiązkowych szczepień i kontrowersyjną – zanójczą szczepionkę przeciw HPV…
    Informacje szczegółowe na stronie – STP NOP..

    Polubienie

 2. A oto i kolejny filar III Żydo-RP, niejaki A.Olechowski, z którym żydowska gadzinówka Michnika z 1-2.08.2015 zamieściła wywiad: „Liberał Olechowski pochyla się nad państwem” (http://wyborcza.pl/magazyn/1,147226,18464366,liberal-olechowski-pochyla-sie-nad-panstwem-rozmowa.html) – czyżby wypatrywał, z czego jeszcze można Polaków okraść? Ależ skąd, nic z tych rzeczy. Ów paser majątku narodowego Polaków w trosce o geszefciarzy sugeruje potrzebę wyższych zarobków.

  A więc czegoś żydo-reżimowe towarzystwo zaczyna się obawiać, skoro jeden przez drugiego i w tak krótkim czasie dostrzegają, że Polacy są okradani z owoców własnej pracy. Ale na skruchę i poprawę jest już o wiele późno.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Re: D.Kosiur.
  Panie Dariuszu, od ponad 6000 lat zydzi flirtuja z diabelizmem a nie z zadnym faszyzmem, ktorego nota bene sehendryn wprowadzil do zycia ku gawiedzi „uciesze”…i zainteresowaniu…ma sie rozumiec…:)))…
  ===============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Czy faszyzm z komunizmem nie mial przypadkiem dokladnie tego samego lichwiarskiego systemu finansowego???…
  Ano wlasnie…

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.