CZY NALEŻY PODĄŻAĆ ZA PAWŁEM KUKIZEM ?

1366389392_iizoya_600Czy system JOW jest równoważny z wprowadzeniem równych szans biernego wyboru? – NIE. Póki co nie zapominajmy także, że nikt nie domaga się zmiany w Konstytucji III Żydo-RP artykułu 104:

1. Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.

Dariusz Kosiur

Konstytucja III Żydo-RP nie precyzuje także, o który naród chodzi.

_____________________________

Prezentujemy tekst Jerzego Truchlewskiego

Aby dokonać prawidłowej oceny kwestii zawartej w tytule posłużę się wyłącznie faktami z ostatnich kilku miesięcy. Co do JOW-ów pisałem wcześniej w art. zamieszczonym w Gazecie Warszawskiej  http://gazetawarszawska.com/politics/1878-pawel-kukiz , jak również jest wiele publikacji i wypowiedzi, z których zamieszczę chociażby ostatnią publikację z WP.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,137114,title,Grzechy-JOW-ow,wid,17744244,wiadomosc.html

Wg. mnie i wielu innych osób, nie ulega żadnych wątpliwości, że Polska wyrzuci w błoto następne 100 mln zł., które mogłyby być spożytkowane chociażby dla niepełnosprawnych (potrzeb jest tysiące). Czy Paweł Kukiz zwróci do budżetu wraz z Bronisławem Komorowskim te 100 mln zł.?

Poza jowami, na których Paweł Kukiz zbił kapitał polityczny dzięki nieświadomości społeczeństwa i mediom były serwowane również różne populistyczne hasełka. Zasadniczym i bardzo nośnym hasłem było i jest nadal – zmiana systemu. Paweł Kukiz chce nam zafundować w pełni demokratyczny system. Przeanalizujmy na czym ta zmiana miałaby polegać.

 1. Koniec z partiokracją – co w zamian? – ruchokracja

 2. Koniec z decydowaniem o składzie list wyborczych przez liderów partii – co w zamian? – decyzje takie może podejmować tylko lider ruchu JOW.

 3. Koniec z planami, zwłaszcza w kampanii wyborczej – co w zamian? – strategia działania – no dobrze ale żeby opracować jakąś strategię to najpierw musimy ustalić co chcemy osiągnąć. Chyba, że Paweł Kukiz ma strategię a Grzegorz Schetyna przedstawił mu plan do realizacji.

 4. Koniec z ułomną demokracją – co w zamian? – pełna demokracja – a w niej, odsunięcie od głosu wszystkich przeciwników JOW. Paweł Kukiz wspomina też w audycji u Tomasza Lisa o arogancji władzy – w zamieszczonym linku PK nie posiada jeszcze żadnej władzy a zachowuje się jak cesarz spod ciemnej gwiazdy. Arogancja Pawła Kukiza pobiła arogancję wszystkich obecnych wodzów partyjnych razem wziętych. https://www.youtube.com/watch?v=54J7mFvtdzs

 5. Czego obawia się Paweł Kukiz nie chcąc przedstawić narodowi jakie ma plany zmian systemowych, organizacyjnych i społecznych? Obawia się osądzenia przez społeczeństwo oszustwa jakiego dopuszcza się w walce o dojście do koryta, co robi się obecnie w stosunku do Tuska. https://www.youtube.com/watch?v=5Zdz2AKWY-A Śmiało będzie mógł powiedzieć, że nic nie obiecał, że przecież nie miał żadnych planów poza dostaniem się do koryta dla siebie i ludzi systemu okrągłostołowego – przecież do takiego systemu chce wejść i czerpać z niego korzyści.

  Czego nie chce i o czym nie mówi Paweł Kukiz

   1. Nie chce odzyskania przez Polskę suwerenności nie stawiając na pierwszym miejscu odzyskania NBP dla interesów polski.Nic nie wspomina o zawłaszczeniu przez zachód niemal całej przestrzeni finansowo – gospodarczej.

  2. Nie chce zlikwidowania systemu totalitarnego w Polsce, chcąc dołączyć do tego systemu proponując jedynie zmiany powierzchowne nie mające żadnego znaczenia.

  3. Nie chce polskiej ordynacji wyborczej a jedynie chce wzorować się na anglosaskiej ordynacji. Czy zawsze musimy przyjmować wzorce okupanta? Jest gotowy projekt ordynacji wyborczej Pana Kazimierza Styrny, nad którym można i należy dyskutować. Dotyczy to również projektu polskiej Konstytucji. Dlaczego media głównego ścieku nigdy nie zająknęły się w tej sprawie? Bo są to polskie projekty idące w kierunku odzyskania normalności i suwerenności a media ściekowe są agenturą żydozachodu.

  Takich projektów pro polskich jest więcej ale nie można o nich mówić bo zrujnowałyby wypaczoną świadomość społeczeństwa manipulowanego przez agenturę przez 26 lat.

  4. Paweł Kukiz nie chce mówić, że Polska jest pod okupacją międzynarodowego żyda a wręcz przeciwnie uważa on, że UE jest pożytecznym tworem. Nie wie lub nie chce wiedzieć, że to właśnie za pośrednictwem unii jewropejskiej narzucanych jest Polsce ponad 85% ustalanego prawa przez Parlament (kneSSejm). To nie kto inny jak jewrounia nakazuje Polsce wprowadzanie gender, przyjmowanie islamistów, usankcjonowania małżeństw homoseksualnych i adopcji przez tych zboczeńców dzieci. To dzięki naciskom jewrounii (głównie jej herszta – Niemiec) pozbylyśmy się stoczni i innych strategicznych zakładów. To dzięki jewrounii i jej zakulisowych decydentów straciliśmy banki polskie, tracimy ziemie i stracimy lasy.

  5. Paweł Kukiz jest zamroczony mówiąc, że obecna Konstytucja, to sowiecka Konstytucja, zapominając, że jest ona utworzona pod dyktando zachodu – głównie Brukseli, Wall Steet i londyńskiego city. To właśnie im zależało na swobodnym dostępie do przejęcia Polski, co zrobili bez żadnych przeszkód kolaborantów w marionetkowych rządach po 1989 roku.

  6. Paweł Kukiz upojony zachodem i demokracją wyśpiewywał na Majdanie wojnę Ukraińcom a teraz chce wyśpiewać Polsce demokrację spod znaku totalitaryzmu banksterskiego, zniewalającego ludy i narody, niszczące je ekonomicznie, moralnie i depopulacyjnie. Jest przeciw islamistom w Polsce a jednocześnie za tymi, którzy doprowadzili do fali emigracji z krajów, w których jeszcze do niedawna żyło im się bezpiecznie. To właśnie dzięki wprowadzaniu „wolności i demokracji” w stylu amerykańskim mamy ten exodus likwidowanych i umęczonych narodów.

  To dzięki hegemonowi jakim jest Usrael mamy piekło na ziemi i nie ma żadnego znaczenia czy to piekło będzie z JOW-ami czy bez nich.

  Należy Pawłowi Kukizowi zadać zasadnicze pytanie: czy jest Bolkiem – bis i czy realizuje powiązanie starego układu z nowym układem, wówczas okrągły stół – dzisiaj jowjalny kant.

  W obecnej sytuacji nie musi nawet być TW, może oficjalnie współpracować z układem bo społeczeństwo jest tak otumanione i podzielone, że nie zauważa nawet, że Piotr Duda, politycy PO, PIS, PSL, Ruch Palikota, SLD to jeden i ten sam antypolski układ. https://www.youtube.com/watch?v=ulOeG5YfWvM

Jeśli społeczeństwo polskie nie zreflektuje się w kolejnym przekręcie, to odsunie w czasie zmiany (operacje) jakie powinny nastąpić jak najszybciej a rak jaki nam zafundowano będzie nadal toczył polski organizm, który coraz trudniej będzie zneutralizować. Jak naiwne i łatwowierne jest społeczeństwo polskie wystarczy obejrzeć film o kłamcy i oszołomie Tusku, którym zachwycił się również Paweł Kukiz (zamieszczony link w pkt. 5). Czy samo to nie świadczy o braku intuicji i rozeznania w polskiej i światowej polityce i zgubnej grze w jaką wpuszczono Polskę?

Przystąpienie do Ruchu Kukiza to tak samo jak wstąpienie do jednej z istniejących partii, które już znajdują się w kneSSejmie. Byłoby to bardziej uczciwe w stosunku do społeczeństwa polskiego, gdyż byłyby to działania antypolskie z otwartą przyłbicą.

Jest jeszcze jedna bardzo istotna sprawa, jeśli nie najistotniejsza. Kim są ci, którzy nagle przystąpili do propagowania Kukiza i jego ruchu?

To wielka machina antypolska reprezentująca psychopatów zachodnich. Często, dla odwrócenia od siebie podejrzeń nadają niewybredne teksty na swoich pryncypałów aby zdobyć społeczne zaufanie, by w odpowiednim momencie zmanipulować społeczeństwo. Taktyka ta jest stara jak świat. Drugim elementem taktyki pejsatych jest stosowanie oskarżeń przeciwko tubylcom, że są żydami, aby siać zamieszanie i uwiarygodnić własne, haniebne działania. Wspomina o tym Albin Siwak jak również nie tak dawno potwierdził to Żyd mieszkający w Polsce a zainteresowany dobrem polski.

03.08.2015 r. Jerzy Truchlewski

______________________________________

Reklamy

5 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

5 responses to “CZY NALEŻY PODĄŻAĆ ZA PAWŁEM KUKIZEM ?

 1. tyle w temacie

  Prawda: „…społeczeństwo jest tak otumanione i podzielone, że nie zauważa nawet, że Piotr Duda, politycy PO, PIS, PSL, Ruch Palikota, SLD to jeden i ten sam antypolski układ”.

  Wniosek 1: „wybory” nastepuja w chwili, gdy grupy mafijne stworza sobie listy wyborcze a samo glosowanie pozostaje tylko loteria dla tych, ktorzy znajduja sie na dalszych miejscach list.
  Osobiscie dopuszczam nawet mozliwosc, ze partia majaca rzadzic jest poprzez bilderbergow (uproszczenie) z gory namaszczana, toz machloje
  w elektronicznym naliczaniu nie stanowia technicznie zadnego problemu.

  Wniosek 2: kazda inicjatywa dajaca nadzieje na przerwanie procesu podboju swiata poprzez uzurpatorow „obdarowujacych narody laska lichwy”
  za posrednictwem swoich parobasow do brudnej, obludnej roboty, czyli rzadzacych panstwami, powinna byc podchwycona a JOWy taka nadzieje
  w tej daja, nadzieje, zadna gwarancje.
  Nie wiemy, jak dalej sprawa sie rozwinie ale w referendum brac udzial powinnismy i glosowac: tak-nie-tak a nie filozofowac o Kukizie.

  P.S. mysle, ze nastepnym kanclerzem zostanie von der Leyen, bo byla
  w tym roku na szkoleniu u bilderbergow a Sikorskiemu tez zostanie z czasem przydzielona znaczaca pozycja, bo jego zona byla.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Tamaar

  https://www.youtube.com/watch?v=54J7mFvtdzs , min 2:30
  No to chyba wam Panowie dobitnie Kukiz powiedział, że na jego imprezie wszyscy mają śpiewać tak jak on … on jest nie do nawrócenia, gadka z nim to jak walenie głową w mur , ale przynajmniej ludzie którzy tam przychodzą na te spotkania ci bardziej ogarnięci może się obudzą …

  Polubienie

 3. Gabi

  Dla Pana Kosiura
  „Współczesny totalitaryzm bezideowości, którego ideologię stanowi postmodernizm, funkcjonuje poza sferą dobra i prawdy. Z założenia nie uzasadnia swoich mitów. Nie mówi: czyń tak, ponieważ to jest dobre, ponieważ to jest prawdziwe. On swoje nakazy formułuje inaczej: Czyń tak, ponieważ inni tak czynią,
  Totalitaryzm bezideowości nie kodyfikuje swoich przykazań, nie poddaje ich intelektualnej refleksji. On chce działać anonimowo, niepostrzeżenie. On wie, że jego tezy stracą wszelką siłę i wszelkie znaczenie, jeśli się je wymieni, nazwie i podda intelektualnemu osądowi.”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s