Polska: Ochotnicze patrole antybanderowskie

border12Akcja formowania ochotniczych patroli granicznych, o której informowaliśmy po raz pierwszy dwa tygodnie temu, wciąż trwa w odpowiedzi na eskalację walk wojsk Kijowa z banderowskim „Prawym Sektorem” w pobliżu polskiej granicy i postępującą destabilizację Ukrainy.

 

informacja za: http://xportal.pl/?p=21938

W ubiegłym tygodniu w Bieszczadach przy granicy polsko-ukraińskiej odbyły się ćwiczenia taktyczne antybanderowskich patroli. Podzieleni na sekcje ochotnicy trenowali między innymi: skryte przemieszczanie się i docieranie w rejon działania, zakładanie baz przejściowych i posterunków obserwacyjnych, orientowanie się w terenie oraz utrzymywanie łączności i koordynację działań zmotoryzowanych patroli.

Działając w pobliżu trudno dostępnych sektorów granicy zidentyfikowano jej potencjalne słabe punkty i możliwe kanały przenikania do Polski nielegalnych imigrantów lub bojówkarzy. Podczas rozmów z mieszkańcami rejonów Podkarpacia położonych najbliżej granicy uzyskano cenne informacje na temat możliwych wariantów banderowskich prowokacji w tym rejonie, obawa przed którymi jest powszechna.

Akcją formowania antybanderowskich patroli obywatelskich zainteresowały się media, którym udzielono wszelkich niezbędnych informacji – materiał na ten temat wyemitowała rosyjska stacja NTV. Duży wkład w logistyczne zabezpieczenie ćwiczeń wnieśli lokalni przedstawiciele środowiska narodowego, którym należą się serdeczne podziękowania. Akcja jest wciąż kontynuowana, a w najbliższych miesiącach możliwy jest nabór nowych ochotników.

 

tekst przeniesiony ze strony: https://marucha.wordpress.com/2015/08/04/polska-ochotnicze-patrole-antybanderowskie/

Komentarz Gajowego Maruchy (administratora):

Nic jeszcze nie wiadomo o reakcji polskojęzycznych władz III RP na taką samowolę (organizatorów antybanderowskich patroli – D.Kosiur), narażającą przyjaźń polsko-ukraińską na szwank i zainspirowaną niewątpliwie przez rosyjskie służby specjalne. Należy zapewne oczekiwać aresztowań najaktywniejszych terrorystów.

_________________________________________

Zapamiętajmy wszystkie syjonistyczne kreatury III Żydo-RP popierające żydo-banderowski przewrót na Ukrainie inspirowany przez Międzynarodowego Żyda – światowe centrum syjonistycznego terroryzmu – USA.

 

d64c425f8ec4dbe143431c67f1e4c182Żydowska, syjonistyczna, międzynarodowa banda na jednej trybunie

Za syjonistyczną zgnilizną i degeneracją opowiedział się także Episkopat Kościoła katolickiego w Polsce. Dowodów dostarczają same żydo-media o.T.Rydzyka.

za: http://www.naszdziennik.pl/wp/64667,mozemy-budowac-przyszlosc.html

Z wielce błogosławionym ks. abp. Światosławem Szewczukiem, arcybiskupem większym kijowsko-halickim, głową Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego, rozmawia Piotr Falkowski

Czy polskie doświadczenia, duchowość, tradycja obywatelska i polityczna mogą czegoś nauczyć Ukrainę?

– Korzystając z okazji, chciałbym podziękować Episkopatowi Polski, który skierował do mnie i do naszych wiernych list z wyrazami solidarności Kościoła rzymskokatolickiego Polski z naszym Kościołem i naszym społeczeństwem. I wspiera nas swoją modlitwą. Chciałbym też podziękować polskim parlamentarzystom za obecność na Majdanie i wszystkim Polakom za wyrazy sympatii i zainteresowanie tym, co się dzieje na Ukrainie. To ciekawe, że rok 2013, który nie był łatwy w stosunkach polsko-ukraińskich, zakończył się takim optymistycznym polsko-ukraińskim momentem pojednania społecznego, wspólnego projektu rewolucji europejskiej na wschodzie Europy. Jestem bardzo wdzięczny Polakom. Dla nas, szczególnie katolików, Polska i rola polskiego Kościoła jest wzorem zaangażowania społecznego. Chciałbym przypomnieć rolę Kościoła w powstaniu „Solidarności” w Polsce, na początku procesu społecznej transformacji.

__________________________

Sytuacja w południowo-wschodniej Polsce, zresztą w całej Europie środkowowschodniej, okupowanej i kontrolowanej przez Międzynarodowego Żyda (USA), staje się niebezpieczna. Nie można wykluczyć, że Międzynarodowy Żyd ratując własną skórę przed poniesieniem konsekwencji za spowodowanie światowego kryzysu gospodarczego, kulturowego, finansowego, demograficznego … politycznego, będzie chciał podpalić jak największą część świata licząc, że stworzy w ten sposób zasłonę dymną i ujdzie odpowiedzialności za swoje zbrodnie.

Z tekstem „Polska: Ochotnicze patrole antybanderowskie” koresponduje tekst „”Ukraiński” Prawy Sektor jak „islamski” ISIL” – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/07/29/ukrainski-prawy-sektor-jak-islamski-isil/

 

Dariusz Kosiur

 

Reklamy

1 komentarz

Filed under Bez kategorii

One response to “Polska: Ochotnicze patrole antybanderowskie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s