Zmiana na szczycie III Żydo-RP – ? Życzenia dla prezydenckich par

10675545_854562391268071_3657769390385188438_n dudaszer
Jedna para prezydencka schodzi – tylko z urzędu – umęczona stróżowaniem przy konstytucji, a kolejna na urząd wstępuje.

Czy coś w związku z tym zmieni się w III Żydo-RP? Niewiele.

 
komorowska_schudrich_chanuka_600
My niczego nie mamy zamiaru ukrywać, bo i po co. Czy to wstyd być Żydem?
A więc była pierwsza dama była Żydówką i oczywiście pozostaje nią nadal. Nowa pierwsza dama także z naszego ulubionego wybranego narodu pochodzi. A syjonistę prezydenta zastąpi kolejny protagonista syjonizmu. Zatem żadnych niepotrzebnych zmian nie będzie – mamy oto prawdziwy centro-prawicowy jew-ropejski konserwatyzm demokratycznego porządku w całej okazałości. Tu warto dodać, że ten demokratyczny porządek III Żydo-RP ma zapewnione wsparcie jedynego słusznego i najdemokratyczniejszego imperium światowego syjonizmu – USA.

Zatem starej i nowej parze prezydenckiej wypada życzyć jak najlepiej, co też czynimy i zachęcamy naszych Czytelników do przyłączenia się do wspólnych szczerych życzeń zamieszczonych na poniższej ilustrowanej dedykacji:

Women-middle-finger-nail-polish-fuck-Women-s-T-Shirts
Natomiast wszystkich, którzy zamartwiają się o los byłej prezydenckiej pary pragnę uspokoić.
Anna Komorowska nie będzie obierała kartofli w sejmowej stołówce. Już od dwóch tygodni zasiada w Radzie Fundacji PZU. – (http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/anna-komorowska-zasiada-w-radzie-fundacji-pzu,2143718,4199)

Osoby zasiadające w Radzie Fundacji PZU robią to oczywiście wyłącznie z pobudek pro społecznych. Nie dostają wynagrodzeń – przysługuje im tylko zwrot „udokumentowanych kosztów podróży służbowych”. Tak więc była pierwsza dama zasiądzie np. obok tak wybitnego społecznika jak red. naczelny tygodnika „Polityka”, J.Baczyński (poprzednio Sroka), znany także z występów w żydowskiej gadzinówce Tok FM. Była pierwsza dama swoje społecznikowskie zamiłowanie odziedziczyła zapewne po rodzicach, pracownikach Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Oni także z mozołem budowali syjonistyczną demokrację.

Szkoda tylko, że na zakończenie kadencji niejakiego Bronisława K. doszło do przykrego incydentu spowodowanego przez żydo-medialną Tv Polsat. Przeprowadziła ona wśród telewidzów ankietę zadając niefortunne pytanie: czy Polska po 25 latach znajduje się w gospodarczej ruinie? Nieroztropni telewidzowie nie skojarzyli tej ankiety z uroczystym zakończeniem prezydentury Bronisława K. i szczerze odpowiedzieli na pytanie. 75% spośród ankietowanych udzieliło odpowiedzi: TAK – czyli po 25 latach trwania III Żydo-RP Polska znalazła się w ruinie.

Nieszczęsny Bronisław K. w ostatnim, pożegnalnym przemówieniu próbował ratować sytuację i twierdził, że: to nie prawda, że po 25 latach demokracji Polska jest w ruinie. (Jednak zwolennikom Bronisława K. nie zalecam przeprowadzania logicznego rozbioru tego zdania.)

Ale czy ta ostania wypowiedź prezydenta pomoże, czy coś zmieni?
Koń jaki jest każdy widzi.

Coś jednak zostanie po prezydenturze Bronisława K. no i oczywiście po ośmiu latach rządów PO – to niewątpliwe zamiłowanie do tolerancji wszelkiej zgnilizny i wstręt do homofobii. I kto wie, czy w Muzeum Historii Żydów nie zostanie to uwiecznione w spiżu, albo lepiej, np. w jakimś  performansie, ot choćby w poniższy sposób:

586cc16c79ec6dbf388bb21ce20fccf0b1ee440d_300x200

Błogosławieństwo Kościoła Katolickiego prezydenckie pary, schodząca i wstępująca, mają w każdym razie zapewnione.

Dariusz Kosiur

Reklamy

2 Komentarze

Filed under Bez kategorii

2 responses to “Zmiana na szczycie III Żydo-RP – ? Życzenia dla prezydenckich par

 1. Pawel

  W uzupełnieniu pytanie do pana Dariusza Kosiura :
  Proszę napisać jaki był koszt tej pożal się Boże całodniowej koronacji ? . Nowy spowiednik , bo to przecież najważniejsza sprawa będzie pracował za FREE czy jego pensję zasponsorują podatnicy goje?
  Prosze napisać ile rocznie kosztuje podatników ochrona Kalksteina ?
  Po co o to pytam ?
  Prezio Duda w swoim wystąpieniu wspominał o głodnych płaczących dzieciach a jednoczesnie jego pryncypał wydaje takie miliony na ochronę i tak cudna koronacja ( pewnie nic nie kosztowała ).
  Panie Duda jesteś pan długo w polityce . Zrobiłeś coś konkretnego dla biednych , dałeś im chociaż dziecku 2 PLN na pączka ? . Śmierdzi mi to obłudą niczym innym .
  Pora roku super : Póki co szczaw jest . Za chwilę zaczną się mirabelki i można iść za radą piepszonego Niesioła i dawać to żreć dzieciom co panie Duda ? . Ciebie tak panie Duda obchodzi biedne dziecko jak mnie obiad sprzed 10 lat .
  Pozdrawiam.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s