ROTHSCHILDOWIE PRZEJĘLI KONTROLĘ NAD POLSKĄ

Rothschildowie_siedzibaOd dłuższego czasu posługuję się nazewnictwem „międzynarodowa finansjera”, „finansjera”. Teraz czas udokumentować prawdę o rodzinach bankowych, a konkretnie o jednej, tej najważniejszej, która przejęła władzę nad złotówką.

System bankowy to zamknięta figura

Zamknij oczy. Wyobraź sobie koło. Duże koło, a w nim całe mnóstwo kwadracików, punkcików, prostokącików. Małych, dużych. Teraz przypisz nazwy do tych elementów.

Koło to system bankowy, nazywam go systemem finansowo-kredytowym. Jest to jedyny, istniejący system światowy. Znajdują się w nim banki centralne i prywatne. Mają monopol na produkcje nowych pieniędzy, które co roku każdy kraj potrzebuje w dużych sumach, aby [rzekomo] nie było recesji i bezrobocia.

Każda firma, Kowalski, Smith, czyli osoby/podmioty, które wzięły kredyt, automatycznie trafiają do tego koła. Są punkcikami, kwadratami, prostokątami. Oprócz banków, w systemie znajdują się wszystkie państwa, instytucje, osoby, które mają kredyty. Zapewne będzie to 80-90% populacji światowej.

Wszelkie recesje gospodarcze są sztucznie wywołane po to, by społeczeństwo traciło pracę, firmy zyski, państwa wpływy z podatków. Konsekwencją tego stanu – są bankructwa i przejmowanie nieruchomości przez system bankowy oraz olbrzymie zadłużanie państwa. Krach gospodarczy jest bardzo łatwo wywołać, ponieważ to banki przejęły kierowanie gospodarkami świata. Wystarczy, że przez 2-3 lata będą udzielać na lewo i prawo kredyty, aby następnie radykalnie je ograniczyć. Wtedy wywołują recesje i liczne bankructwa.

Po co to wszystko piszę?

Aby uzmysłowić … kto jest największym okupantem Polski. Jest nim system bankowy, którym zarządza międzynarodowa finansjera. Przejęli w Polsce kontrolę nad NBP, złotówką, kredytami, podażą pieniądza w gospodarce. Innymi słowy decydują o losie wszystkich Polaków, ponieważ pieniądz rządzi gospodarką.

Jak Rothschildowie przejęli kontrolę nad Polską?

Nasi politycy nie tylko przy pomocy ludzi finansjery wywołali hiperinflacje na początku lat dziewięćdziesiątych, zastopowali wzrost wynagrodzeń, sprzedali lub zniszczyli polskie firmy ale oddali kontrolę nad gospodarką w ręce żydowskiej rodziny Rothschildów.

Wojciech Błasiak poseł na sejm w latach 1993-1997 tak to relacjonuje:

„Ukrywanie i maskowanie rzeczywistych celów było regułą procesów szokowej transformacji w polskiej gospodarce. I tak w sektorze bankowym rzeczywistym celem przekształceń od początku transformacji było przejęcie polskiego systemu bankowego w drodze jego prywatyzacji przez zagraniczny kapitał finansowy krajów Zachodu. Cel ten nigdy nie był ujawniony.

Dowód na jego istnienie odnalazłem w przygotowanym dla Ministerstwa Finansów przez firmy NM Rothschild and Sons Limited oraz Acces Limited, opracowaniu „Strategia prywatyzacji banków. Raport końcowy” z maja 1995 r. „Rozumiemy – piszą jego autorzy – że najważniejszym celem Ministerstwa jest wypracowanie wiarygodnej strategii prywatyzacji banków która pozwoliłaby na ich prywatyzację przed końcem 1996 r. W ten sposób Ministerstwo wywiązałoby się z międzynarodowych zobowiązań wynikających z umowy z krajami – ofiarodawcami 600 mln dolarów na Polski Fundusz Prywatyzacji Banków [„PFPB”] [około 430 milionów dolarów z tej kwoty stanowi darowizna a pozostałe 170 mln dolarów to preferencyjna pożyczka Rządu ‘Japońskiego’]…”.

Fakt istnienia takiego Funduszu, który był międzynarodową łapówką, a także podjętych zobowiązań, był ukrywany przed polskim parlamentem. W latach 1993-97 jako poseł na Sejm i członek Komisji Budżetowej i Finansów Publicznych i okresowo wiceprzewodniczący Komisji Przekształceń Własnościowych, nie miałem o tym pojęcia. Również więc w wypadku prywatyzacji sektora bankowego mieliśmy do czynienia z taką samą ponadpartyjną logiką działania, gdyż choć strategię opracowano dla rządu postkomunistycznego to prywatyzację przeprowadził już rząd postsolidarnościowy Buzka, wyprzedając w ręce zagranicznego kapitału bankowego ostatecznie blisko 75% aktywów finansowych krajowej bankowości”.

Kto jest odpowiedzialny za kolonizację Polski?

Proszę zwrócić uwagę na podstawowy fakt.

Korporacja Rothschildów opracowuje i przygotowuje plan zawładnięcia gospodarką Polski. W związku z tym powstaje Polski Fundusz Prywatyzacji Banków, który zasilany jest pieniędzmi z zachodu. Zebrali ponad 600 mln dolarów i wykupili za nie banki oraz zbudowali system finansowy na wzór jaki nakazała finansjera.

Kto jest odpowiedzialny za sprzedaż banków?

Pan Buzek jako figurant, który dostał posadę w Unii Europejskiej. A tam trafia się w nagrodę za wykonaną usługę na rzecz międzynarodowej finansjery. Unia jest ich tworem.

Czy rząd Buzka nie wiedział co robi?

Musiał wiedzieć, ponieważ każdy imbecyl, idiota i ciemniak ekonomiczny, wie że złotówka należy do narodu i nikt nie powinien oddawać jej w ręce prywatnych rodzin bankowych.

Ta sytuacja trwa do dzisiejszego dnia…

Jeśli w przeciągu kilku lat nie odzyskamy władzy nad NBP, złotówką, podażą pieniądza, to czeka nas scenariusz grecki. Wystarczy, że przestaną nam udzielać kredytów/wykupywać obligacji skarbowych, aby budżet państwa nie miał więcej jak 100 mld złotych: na szpitale, szkoły, budżetówkę itd. Taką sumę – rząd musi uzyskać każdego roku z rynków światowych, którymi zarządza finansjera.

Proszę zwrócić uwagą że w tej chwili MFW, Niemcy, Unia Europejska wymuszają na rządzie greckim obcięcie emerytur, w przeciwnym razie nie dostaną kilku mld kredytu z MFW.

Czy ci imbecyle nie rozumieją, że odebranie ludziom pieniędzy nie naprawi sytuacji w Grecji?

Mniej pieniędzy, to zabicie popytu wewnętrznego. W Polsce przetestowali ten mechanizm rękami Balcerowicza.

Proszę obserwować Grecję, ponieważ za kilka lat taka sytuacja może zaistnieć w Polsce.

PS: Jak rodzina Rothschild zbudowała potęgę w Europie? – Pobierz raport: https://szokwiedzy.pl/historia-najwiekszej-rodziny-bankowej-rothschild/

Za: http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/58381-rothschildowie-przejeli-kontrole-nad-polska

 

 

Suplement:

 

Gdzie znikają pieniądze Polaków? Czyli Grecki syndrom

Nowoczesny neokolonializm. Zachodnie koncerny wypompowują pieniądze z Polski.

Przed upadkiem w Greckim stylu ratuje nas złotówka.

Co roku polskie PKB, czyli przychód naszego kraju, wzrasta średnio od 3 do 5 procent. O takim wyniku kraje zachodnie mogą tylko pomarzyć.

Przeglądając statystyki, choćby na stronie Wikipedii omawiającej PKB per capita dowiadujemy się iż od 1990 roku do dzisiaj PKB Polski wzrosło w przybliżeniu o 130%. Oznacza to iż Polska z nawiązką podwoiła swoją produktywność, winna więc też podwoić swoją zamożność. Nie odczuwamy by nasze dochody podążały za wzrostem PKB. Na przestrzeni dwudziestu pięciu lat nasza siła nabywcza nie poprawiła się.

Opierając się na fakcie, iż ceny w sklepach rosną szybciej niż nasze pensje, jak i na statystykach GUS, możemy powiedzieć, że obserwujemy wręcz odwrotny efekt. W 2004, czyli w roku przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, za średnią krajową pensję brutto można było nabyć 1990 m sześc. gazu, a w 2013 już tylko 1386 m sześc. W roku przystąpienia Polski do UE za średnią pensję można było kupić 818 litrów oleju napędowego, gdy w roku 2013 już tylko 663 litry. A w 2004 za średnią krajową można było mieć 1761 bochenków chleba, dziś tylko 1531. Natomiast jedenaście lat temu stać nas było przeciętnie na 1759 litrów mleka, obecnie za średnią miesięczną pensję, możemy mieć już tylko 1354 litry. W 2004 roku za średnie wynagrodzenie można było kupić 208 kg wołowiny, obecnie 134 kg. Jedenaście lat temu mogliśmy kupić średnio 1205 kg cukru, aktualnie 927 kg. Podobnie ma się rzecz z wszystkimi innymi produktami, np., w 2004 roku za średnią krajową, można było nabyć 498 paczek papierosów, dziś już tylko 304 opakowania.

Polakom żyje się coraz ciężej. Czy pójdziemy śladem Grecji?

Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej, odnotowujemy stały spadek standardu życia u większości Polaków. Jest to podyktowane niesamowitą liczbą regulacji prawnych pochodzących z UE, które są oderwane od rzeczywistości i kosztotwórcze. Płacimy do Unii składki [o wiele większe aniżeli otrzymujemy dotacji unijnych] i ponosimy ogromne koszty dostosowywania się do unijnych przepisów. Zamykamy kopalnie, stocznie i ograniczamy wielkość naszego rolnictwa. – Pod znakiem zapytania staje więc kwestia, czy zyskujemy na unijnych dotacjach, czy raczej tracimy na podporządkowaniu naszych interesów Unii Europejskiej.

Jeszcze ważniejszą przyczyną ubożenia polskiego społeczeństwa było po wejściu do UE stworzenie zachodnim koncernom i bankom warunków dla łatwego wyprowadzania kapitału z Polski. Z badań amerykańskiej organizacji Global Financial Integrity wynika iż Polska jest w pierwszej dwudziestce krajów najbardziej wyzyskiwanych przez obcy kapitał. Poza nami nie ma w tej niechlubnej czołówce żadnego kraju europejskiego. Możemy więc śmiało stwierdzić, że od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej, nawet na tle krajów wschodniej europy jesteśmy liderem w byciu eksploatowanymi z naszych zysków.

Za: http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/06/gdzie-znikaja-pieniadze-polakow-czyli-grecki-syndrom-00458245.html

#         #         #

Nowa dyrektywa UE

Banki przejmą nasze oszczędności? [21 Czerwiec 2015]

Komisja Europejska dała Polsce i dziesięciu innym krajom dwa miesiące na wdrożenie dyrektywy która umożliwi bankom bezkarne przejmowanie naszych pieniędzy, w sytuacji, kiedy grozić im będzie upadłość. Tak jak przed dwoma laty na Cyprze. A jeśli nie dostosujemy tego prawa, grozić nam będą kary!

Cypr, 2013 rok. Rząd potrzebuje pilnie 10 miliardów euro, by ratować swoje banki przed niewypłacalnością. Instytucje finansowe które udzielały bankrutującej Grecji pożyczek, z powodu umorzeń części kredytów same stanęły na krawędzi upadłości. Cypryjski rząd podejmuje więc rozpaczliwą decyzję: każdy kto trzyma pieniądze w cypryjskim banku, musi oddać 6,75 proc. na specjalny podatek ratunkowy. Dla wkładów przekraczających 100 tys. euro podatek jest wyższy i wynosi 9,9 proc.

– Dla mnie to skandal, to często oszczędności całego życia – tak Ewa Kopacz, wtedy marszałek Sejmu, komentowała plan cypryjskiego rządu.

Politycy w całej Europie pocieszali się wtedy jednak, że będzie to jednorazowa akcja. Ale kilka miesięcy później Komisja Europejska przygotowała dyrektywę, która pozwoli bankom, na przejmowanie depozytów swoich klientów, jeśli będzie grozić im upadłość. A będzie wyglądać to tak: jeśli dany bank stanie na krawędzi bankructwa, jak było to na Cyprze, najpierw sięgnie po pieniądze wierzycieli i akcjonariuszy. Jeśli one na ratunek nie wystarczą, wtedy będą mogły „wspomóc się” pieniędzmi swoich klientów którzy trzymają je np. w formie lokat. Dotyczyć to będzie osób, które mają w banku zdeponowane ponad 100 tys. euro [równowartość około 400 tys. zł]. Wszystko po to, by nie ratować jednego banku pieniędzmi wszystkich podatników.

Teraz okazuje się, że to właśnie gabinet Ewy Kopacz musi wdrożyć tę dyrektywę. Komisja Europejska Polsce i 10 innym krajom pogroziła palcem i dała na to tylko dwa miesiące. Jeśli nie przystosujemy naszych przepisów do unijnych norm, wtedy Komisja Europejska będzie mogła postawić nas przed Trybunałem Sprawiedliwości.

Eksperci jednak uspokajają że nawet jeśli wdrożymy dyrektywę, takie rozwiązanie zostałoby wprowadzone w ostateczności. Ale na razie możemy spać spokojnie, bo działające w Polsce banki są bezpieczne – uspokaja Paweł Majtkowski, analityk Centrum Finansowego Avivy.

[Tak! możemy spać spokojnie, do czasu aż nas „ogolą”, wtedy, być może, przebudzimy się naprawdę ze snu! – admin].

Za: http://pieniadze.fakt.pl/finanse/banki-beda-przjmowac-nasza-oszczednosci,artykuly,553543.html

Materiały z powyższego wątku na podstawie:

PATRIOTYCZNY RUCH POLSKINR 366                                                          1 VIII 2015 r.

—————————————————————————————————————————————————————–

NOWY JORK, CHICAGO, TORONTO, BERLIN, WARSZAWA.

Patriotyczny Ruch Polski w internecie: http://www.wicipolskie.org

Reklamy

22 Komentarze

Filed under Bez kategorii

22 responses to “ROTHSCHILDOWIE PRZEJĘLI KONTROLĘ NAD POLSKĄ

 1. Ale Duda – priezydent zdeterminowany i niezłomny – ani słowem o tt nie wspomniał…Nic nie mówił o polskim banku i złotówce..
  Nie boj – żonka mu piwie co ma robić….

  Polubienie

 2. paziem

  Takie pytania przygotwałem posłowi Januszowi Dobroszowi na posiedzenie KŚ d/s afery PZU na przesłuchanie Kotta prezesa BBG.
  Mechanizm rozkradania PZU

  Przesłuchanie Bogusława Kotta Prezesa czerwonego banku BBG obecnie Bank Millenium pytania te przygotowałem na potrzeby Komisji Śledczej ds. PZU S.A

  Kto jest i był członkiem w Radzie Nadzorczej BIG, BBG, Banku Millenium, chodzi mi o konkretne daty? Kto w miejsce M.Belki wszedł do R.N

  – Kto był założycielem Banku Inicjatyw Gospodarczych. Jakie podmioty gospodarcze tworzyły ten Bank, były to prywatne podmioty czy państwowe. Jak akcjonariat wyglądał na początku powstawania BBG
  – Jaką rolę odrywał w tworzeniu BBG Marek Belka doradca prezydenta A. Kwaśniewskiego?
  – Jaką rolę odgrywał w BBG pan poseł AWS-u minister Styczeń (były działacz SKL oraz PiS). Czy to prawda że, na pańskie polecenie p. Mirosław Styczeń dzwonił do pana Premiera Buzka o odwołanie z urzędu Ministra Skarbu Państwa p. A. Chronowskiego oraz p. G. Wieczerzaka prezesa PZU Życie.
  – Czy BIG inwestował w tzw. instytucję ubezpieczeniową POLISA?
  – Dlaczego prospekt emisyjny Banku Millenium nie przedstawia jego akcjonariuszy?
  – Czy prawdą jest, że akcjonariuszami Banku Millenium są A. Kwaśniewski oraz jego doradca tzw. kasjer Marek Belka, mając po 10% udziałów zarejestrowanych na Cyprze?
  – Czy rachunek bankowy w BIG miał Grzegorz Żemek, czy lokował w BIG swoje pieniądze?
  – Czy prawdą jest, że na kapitał założycielski wpłynęły pieniądze z FOZZ-u, a następnie zdeponowane w PKO S.A., jaka to kwota, czy BIG oddał te pieniądze Skarbowi Państwa?
  – Czy doradcą BBG była Kancelaria KNS?
  – Jaki był zysk BBG za 1999 r., 2000 r., 2001, 2002 r.?
  – PZU było największym depozytariuszem w BIG, a pozyskane środki lokował na wyższy procent w innych bankach, ile BIG BG zarobił na PZU S.A., ile było takich lokat?
  – Czy nie ma Pan wrażenia, że „czerwony” bank BIG powstał za pieniądze PZU po to, aby za kilka lat ten Bank przejął PZU?
  – Na przełomie listopada i grudnia 2000 r. Fundusz Skarbiec Kasa II ulokował 1 mld zł w BBG dokładnie tyle ile wynosiła rata za 10% akcji PZU. Czy były dokonywane jeszcze transakcje pomiędzy Kasą II a BBG-PZU z kwoty 2 mld 70 mln zł zdeponowanych w Skarbcu przez PZU S.A.?
  – Lokaty były tworzone przez ówczesnego prezesa PZU S.A. Pana Zdrzałkę, (były doradca prezesa PiS J. Kaczyńskiego) później wiceprezesa BCP, obecnie członka Zarządu Baku Millenium, a wcześniej wiceministra finansów, Pana zastępcy, czy nie widzi Pan tu zbieżności między Panem a PZU S.A?
  – Czy zna Pan historię przejęcia Łódzkiego Banku z 50-letnią tradycją przez dwuletni BIG?
  – Czy BIG mały nomenklaturowy Bank miał środki własne na przejęcie Banku Gdańskiego?
  – Czy BIG pożyczał pieniądze od Banku Gdańskiego na zakup tego Banku, jeżeli tak to czy oddał pieniądze?
  – Czy prawdą jest, ze prezes BBG Millenium jest członkiem Rady Giełdy Papierów Wartościowych i członkiem Związku Banków Polskich?
  – Czy BIG BG ma oddział w Amsterdamie i czy ten oddział kupił akcje BBG za 30 mln euro i drugą emisje akcji na kwote 80 mln euro? Skąd oddział ten miał na to środki???
  – Czy Pan stał za depozytem PZU Życie na kwote 225 mln zł złożonym w Amerykańskim Funduszu Inwestycyjnym TDA, gdzie Radzie tego funduszu był M.Belka i syn Leszka Millera, na jaki procent był ten depozyt?
  – Jakiej wysokości wynagrodzenie Pan pobiera w Banku Millenium?
  – Czy na etapie prac nad wyceną PZU S.A. dokonywaną przez ABN Amro, miał Pan wgląd w proces wyceny lub czy Pan interesował się tą wyceną?
  – Czy wiedział Pan, że ABN Amro udziela kredytu Eureko w kwocie 87 mln euro na zakup akcji PZU S.A.?
  – Kto jest właścicielem ABN Amro – ……………?
  – Kto jest większościowym udziałowcem Eureko?
  – Czy zapoznał się Pan z wyceną PZU dokonaną przez ABN Amro, to na ile wyceniono rynek i logo PZU.

  – Ile było wycen PZU i na jaką kwotę?
  – Czy Pan Ekonomista zgadza się z tą wyceną dokonaną przez córkę spółkę ABN Amro, w której doradcą był pan M. Belka jednocześnie członek Rady Nadzorczej BBG
  – W swoich licznych wywiadach pan G. Wieczerzak skarzył się że pan mu groził, czy to prawda. To o czym Pan rozmawiał z G. Wieczerzakiem?
  – Czy spotykał się Pan z Jamrożym?

  – Z kim Pan się spotykał w sprawie sprzedaży PZU S.A. z AWS-u lub UW Kornasiewiczem, Balcerowiczem, Krzaklewskim, Kaszą.

  – Czy wie Pan gdzie się mieści siedziba Eureko, czyli adres ( w umowie jest skrytka pocztowa)?
  – Czy wiedział Pan, że Eureko nie ma środków własnych na zakup akcji PZU S.A.?
  – Czy zna pan opinie kancelarii Smoktunowicz – Falandysz? Dotyczącą braku środków własnych na zakup akcji PZU przez BBG
  – Czy znał Pan zeznania p. Jensena złożone przed Sądem Arbitrażowym w dn. 07.09.2004 r., który przyznał, że Eureko było zadłużone na 1 mld euro w chwili kupna akcji PZU – czyli świadomie łamali Polskie Prawo?
  – Dlaczego w projekcie ugody było zapisane, że pozostałe akcje PZU będą sprzedane w ofercie publicznej w części skierowane bezpośrednio tylko do Eureko i Banku Millenium, ponieważ oni o to zabiegali?
  – Czy wejście kapitałowe BBG w PZU było po to, aby przejąć sieć usług sprzedaży PZU?
  – Czy BBG Millenium prowadził interesy z biurem nieruchomości ROYAL Wilanów (kupili 20 ha ziemi, właścielką tego biura nieruchomości jest J. Kwaśniewska))? BBG nabył 20h ziemi na Wilanowie

  – Czy wie Pan kto nadzorował I etap prywatyzacji PZU. A. Kornasiewicz, obecnie prezes CAiB gdzie ten Bank nabył za śmieszną niską cenę trzy fundusze Inwestycyjne od PZU, strata PZU może sięgać 100 mln zł obecnie minister Socha (człowiek Belki) zaprasza CAiB do złożenia ofert na doradztwo przy prywatyzacji PZU? Jak pan głosował na WZA PZU.
  – Dlaczego Bank Millenium ma w Radzie Nadzorczej i Zarządzie PZU, swoich przedstawicieli skoro sprzedaliście swoje akcje?
  – Dlaczego Pan tolerował członków Zarządu PZU, którzy byli desygnowani przez Bank Millenium i są oskarżani o malwersacje finansowe? ( Kowalczewski)
  – Jak Pan sądzi dlaczego Konsorcjum Eureko – BBG wycofało pozew z Sadu skarżąc Skarb Państwa, czy Pan zna uzasadnienie pozwu i czego ono dotyczyło.
  – W dniu 14.01.2000 r. BBG próbował sprzedać dwie swoje spółki córki za blisko 300 mln zł, te spółki były zwykłymi firmami typu „krzak” Czy nie było tutaj próby wyłudzenia majątku PZU przez BBG.
  – BBG był udziałowcem funduszu Skarbiec II Kasa, komu BBG odsprzedał udziały w tym funduszu.???????
  – Kto brał udział w spotkaniu w dn. 12.10. 1999r. w MSP na którym to zapadła decyzja o znaczącym wpływie Eureko na PZU, czyli ponad 50% w Zarządzie i w Radzie Nadzorczej na rzecz Eureko.?????? Czy w tym spotkaniu brał udział M.Krzaklewski oraz pański kolega M.Kasza.
  – BBG wydał na zakup akcji PZU środków własnych do 60% czy powyżej np.: 63%
  – Ile Bank Millenium zarobił na czysto odprzedając akcje PZU na rzecz Eureko.??????
  – Czy pan Prezydent Kwaśniewski posługiwał się Kartą płatniczą w Irlandii, założoną w BBG? Jeżeli tak, to czy BBG miał wówczas odział w Irlandii, Jeżeli nie to jaki Bank pośredniczył w przekazaniu gotówki dla A. Kwaśniewskiego do Irlandii???
  – Od kiedy istnieje PZU a od kiedy BBG Millenium.?????
  – Co ma wspólnego BBG z Ubezpieczeniami.????????
  – BBG udzielił swojej spółce córce Forinwest pożyczki w wysokości 340 mln. zł. Jakie zabezpieczenia miała ta spółka, Czy BBG nie złamał Prawa Bankowego.????? Bardzo ważne pytanie.??????????
  nadużycie link skomentuj
  Wrzodak Z. 06.08.2015 18:54:07

  za:http://macgregor.neon24.pl/post/124711,lapowki-za-oddanie-majatku-polskiego-za-bezcen

  Polubienie

 3. tyle w temacie

  W mysleniu i wyrazaniu mysli musi byc logiczna konsekwencja, inaczej mysl jest malo warta.
  Jezeli Rothschildowie przejeli kontrole nad Polska, to PKB nie jest zadnym polskim, tylko tych kontrolujacych i nadwyzka zyskow nad wydatkami oni dysponuja i sobie je z polski wasylaja w celu utrzymania niewoli nad innymi narodami.
  PKB w Polsce nie jest wiec zadnym PKB Polaka, on jest w Polsce wyrobnikiem u swoich panow, Rothschildow.
  Glupi tylko moze oczekiwac od „unii” wiecej anizeli jej placi.
  Toz slugi-klawisze glowne Rothschildow, trzymajace w jarzmie narody Europy za darmio tego nie robia a juz 10 lat temu bylo ich 50.000. Dzis zapewne gdzies 150.000. Ich trzeba oplacic za sluzbe dla Rothschildow., tak jak tych pomniejszych, co w Polsce Polaka-wyrobnika w ryzach trzymaja
  i do „parlamentu” aktualnie sobie listy ukladaja na dalsza sluzbe.
  Czy Polak mechanizmu zniewolenia jego samego nie widzi?
  Oczywiscie , ze widzi a jak nie widzi, to instynktownie czuje.
  Tylko tez Polaka, tak jak i innych z narodow europejskich marzeniem
  i ambicja jest sluzba u Rothschildow, chce bac bogatym a nie zrzucenie jarzma niewoli,
  Pozostalych czlonkow spolecznosci z tego samego narodu Polak olewa, swoja kieszen najpierw nabic pragnie i to jest standad, i mow do mnie jeszcze.
  Ilez to cynizmu w gadce o wspolnocie.
  P.S.
  Z. Wrzodak prawym czlowiekiem jest ale tkwi w sprzecznosci logicznej.
  Czci Katza i jednoczesnie przeciw niemu jest.

  Polubienie

 4. Re: Artykul…
  Od kiedy rotschildowie przejeli system finansowy w RP? A moze jeszcze w PRL-u? A moze jeszcze wczesniej???…
  Ano wlasnie!!!!.
  Obawiam sie, ze od zakonczenia II zydowskiej wojny swiatowej lichwiarska finansjera vel rotshildowie przejeli kontrole nad systemem monetarnym i co do tego nie mam zadnych watpliwosci…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • Nie ważne od kiedy – ważne że przejęli…. I chociaż można by było to zlikwidować w 5 minut…nikt tego nie chce zrobić…
   Bo ludzie /poza niewielkimi wyjątkami/ – to sprzedajne suki, ….i mają to co mają…

   Polubienie

   • Ilu nas jest na ziemi, co chcą się przeciwstawić światowemu spiskowi psychopatów….To jest garstka…. Generalnie jesteśmy skazani w tym świecie na porażkę….a to dlatego, że 90 % ziemskiej populacji kocha pieniądze… i za te pieniądze ludzkość – sprzeda własną matkę i za te pieniądze – kopie sobie grób…Czy to się da odwrócić… wątpię….sprawy zaszły za daleko…..Już czasu za mało…
    Na wielu forach mówi się o lemingach….- ich jest 90%… i oni budują nowy porządek i współpracują z psychopatami NWO….
    Gdyby było paru moralnych żołnierzy z wyższej półki to gang rotszyldów, rokefelerów i innych w 5 min. został by zmieciony z ziemi….
    Ale takich nie ma..,, .Bo gangsterski system przewidział wszystko i na wyższe stołki dostają się – tylko sprzedajne suki….

    Prości ludzie też mogli by obalić psychopatów….gdyby takich było chociaż 50% populacji – sznse by były…. ale jeżeli jest 10% – to nie ma o czym mówić….
    Ja jednak wierę w to że na tym życiu się nie kończy….
    Kiedy patrzę rano na przyrodę łowiąc ryby – to nie mam wątpliwości, że prawdziwa sprawiedliwość istnieje…i się dokona…

    A z tej ziemi zejdę z podniesioną głową, a nie jako prostytutka czy tchórz…
    I dlatego ludzi należy uświadamiać….by do końca okazali się ludźmi a nie małpami…,

    Polubienie

 5. Paweł

  Czepianie się pejsatych . Panowie naród zdolny , mądry , cwany to 20 tysięcy pejsów w Żydopolsce kontroluje 39 mln głupich gojów i to są fakty . I tłumaczenia jakie : bo my durni , bo my głupi .
  Moja prapacia które mieszkała w przedwojennej miejscowości , gdzie 90 % ludzi to pejsaci po prostu ich nienawidziła i miała taki komfort życiowy ,że nie musiała prać ich zasranych gaci , czy palić im w piecu w zimie , aby sobie kupić chleb.
  Oto jej tylko małe wspomnienia na temat pejsatych a znała ich dobrze :
  1. Wiele przypadków gdzie pejs o mało nie zabił polskiego dziecka za zerwanie jednego jabłka z jego sadu .
  2. Powszechne nazywanie polskich dzieci durnymi gojami , idiotami znane słowa niejednokrotnie słyszane przez moja prababcię :
  „Tylko dziecko nie zbliżaj się do tego zasranego goja i nie bierz od niego kiełbasy”. To zwrot dorosłych pejsów do ich dzieci , które pawiły się z małymi gojami .
  To są fakty o których każdy wie . Pozdrawiam.

  Polubienie

 6. jangryko – prawdziwie napisałeś , nadzieja jest marna

  Polubienie

 7. W Polsce dzieci i kobiety są zaniedbane i głodne – stwierdzili specjaliści z brytyjskiej uczelni. – http://www.fakt.pl/brytyjscy-naukowcy-twierdza-ze-polskie-kobiety-i-dzieci-sa-glodne,artykuly,445946,1.html

  Polubienie

 8. Pingback: Gdzie znikają pieniądze Polaków? Czyli Grecki syndrom | forumemjot dla Polski

 9. Artykuł ROTHSCHILDOWIE PRZEJĘLI KONTROLĘ NAD POLSKĄ należy czytać łącznie z tekstem „Zadruga” 1939r.: Źródła impasu sprawy żydowskiejhttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/07/24/zadruga-1939r-zrodla-impasu-sprawy-zydowskiej/
  Obraz żydowskiego zagrożenia będzie wtedy pełniejszy.

  Polubienie

 10. tomi.tomi

  Powinniśmy wyciągnąć z unii ile się da sprawiając pozory suwerena i kopnąć ich w dupę, jak zupa stanie się za gęsta. HEHEHE. A tak za 1939, czy tam Jałtę itd, itp.

  Polubienie

 11. tomi.tomi

  O, a w między czasie dogadać się z Rosją, a co, alianci się z oprawcą Stalinem dogadali, to my z Putinem nie możemy? Jeszcze by nam zachodni kolaboranci dupę lizali i może w końcu by zobaczyli, gdzie jest nasze miejsce w Europie.

  Polubienie

 12. paziem

  Rothschildowie (Chazary, Edomici) rządzą Polską, doradzają MSZ, wykupują polskie spółki i przejmują gazociągi.
  Przez 25 lat transformacji Rothschildowie sprywatyzowali Polskę doprowadzając do przejęcia banków i największych spółek, dziś bankierzy przejmują gazociągi oraz doradzają ministrom i MSZ.

  Czerwona Tarcza nad Zieloną Wyspą
  Kiedy rozmawiam z ludźmi na temat potęgi rodu Rothschildów (Roth – czerwony, schild – tarcza) pierwszą reakcją jest zazwyczaj uśmiech pobłażania. Jeżeli mam pod ręką dostęp do internetu by przytoczyć parę źródeł, pobłażanie zamienia się w niedowierzanie, by w efekcie doprowadzić do oburzenia.
  O Rothschildach napisano już wiele. Najczęściej teksty skupiają się na historii rodziny. Na ich dojściu do potęgi w XIX wieku, historii bitwy pod Waterloo i kontroli nad systemem bankowym. O dzisiejszych wpływach tej rodziny również możemy znaleźć wiele. Najczęściej są to teksty oparte na wątpliwych źródłach, bardzo często bardziej ośmieszające niż uwiarygadniające teorie spiskowe. Czasem myślę, że teksty te pojawiają się specjalnie, by odwrócić uwagę od rzeczywistego stanu rzeczy.
  Jak wyglądają dzisiejsze wpływy tej rodziny w Polsce? Przedstawię poniżej kilka faktów. Mam nadzieję, że wywołają one zainteresowanie czytelników.
  Rothschild Polska sp. z o.o. została zarejestrowana w KRS w 2001 roku. Na jej czele stoi obecnie Pan Jacek Chwedoruk. Według mnie jedna z najpotężniejszych osobistości w naszym kraju
  http://www.kto-kogo.pl/Jacek_Chwedoruk
  przedstawiający strefę wpływów tego człowieka, wraz z listą spółek, z którymi współpracował, bądź też współpracowały osoby z nim związane jest doskonałym zobrazowaniem tytułu artykułu).
  Rothschild Polska specjalizuje się w fuzjach i przejęciach przedsiębiorstw. Jest to bardzo istotna dziedzina gospodarki. Każda większa fuzja bądź przejęcie musi zostać zaakceptowane przez UOKiK. Fuzje stanowią główną drogę do tworzenia międzynarodowych korporacji. Pojedyncza firma, rozwijając się naturalnie, zmuszona jest do konkurencji na rynku, która utrudnia ponadnormatywny rozwój. Najwięksi giganci rynków finansowych powstali właśnie dzięki fuzjom i przejęciom. Ci, którzy odpowiadają za fuzje decydują o kształcie gospodarki w znacznie większym stopniu niż prezesi wielkich firm, czy nawet premier.
  W Polsce jest niewiele firm, które zajmując się fuzjami mają na tyle silną pozycję by rzeczywiście liczyć się na rynku. W rzeczywistości liczy się kilka. Rothschild, Nomura, Goldman Sachs oraz ING to te najistotniejsze. Przy sprzedaży Polkomtela nie udało się nawet znaleźć 13 firm, które spełniłyby wymagane kryteria.
  Rothschild jest najsilniejszym graczem na naszym rynku. Wystarczy wymienić kilku jej polskich klientów, by zrozumieć jej rolę.
  KGHM
  http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,8641640,KGHM_zaangazowal_Rothschild_na_doradce_przy_sprzedazy.html
  BIOTON
  https://www.rothschild.com/media/Feb12_transactions/
  ZAKŁADY AZOTOWE PUŁAWY fuzja z Tarnowem
  https://www.rothschild.com/Nov_12_Transactions/
  ENEA
  http://ekonomia.rp.pl/artykul/426045.html?print=tak&p=0
  POLKOMTEL
  http://www.rothschild.com/gfa/mergers/our_track_record/
  LOT
  http://www.pb.pl/3146194,66743,nie-morgan-lecz-rothschild-doradza-lot
  i zapewne wiele innych, do informacji o których nie dotarłem.
  Wiele osób może zaprotestować. Bycie doradcą nie oznacza przecież kontroli. Czy aby faktycznie tak jest? kiedy firma potrzebuje doradcy? Kiedy sobie nie radzi (jak piękny i przejrzysty jest język polski). Bardzo często przyznanie kredytów umożliwiających uratowanie firmy jest uzależnione od zaakceptowania odpowiednich doradców. Nie dotyczy to jedynie firm. Polska, by zrolować długi z PRL musiała stosować się do rad doradców MFW. W biznesie ten schemat jest podobny. Grupa kapitałowa może udzielić kredytu na preferencyjnych warunkach z zastrzeżeniem, że obowiązują one do momentu stosowania się do rad wyznaczonej firmy.
  Rodzina Rothschildów jest zaangażowana w wiele przedsiewzięć na całym świecie. Chociaż najczęściej nie są oni oficjalnymi właścicielami danego przedsiębiorstwa, to oni sprawują w nich realną władzę. Świetnym przykładem może być korporacja Vivendi (nota bene Andrzej Olechowski był członkiem rady nadzorczej polskiego oddziału tej firmy, piszę o tym, by zwrócić uwagę, z której strony sceny politycznej należy szukać powiązań rodziny Rothschildów w Polsce). Powstała za czasów Napoleona III, a jej największym prywatnym udziałowcem był James Rothschild. Do dzisiaj, to właśnie Rothschildowie stanowią doradców tej korporacji (niestety nie udało mi się dotrzeć do rzeczywistej struktury udziałowców, w szczególności, że obecnie najczęściej nazwiska są pochowane za szyldami grup kapitałowych).
  Ktoś może stwierdzić, że to dobrze, że najpotężniejsza rodzina bankierów na świecie ma tak duże wpływy w Polsce. W szczególności spodziewam się takiej reakcji ze strony liberałów. W końcu kapitał nie ma narodowości (w przypadku Rothschildów to twierdzenie faktycznie zawiera ziarno prawdy), a liczy się zysk. Warto sobie jednak zadać pytanie. Czy faktycznie zysk jest tak istotny dla kogoś, kto posiada już tak wiele? Pieniądze nie są przecież celem, a tylko środkiem do ich realizacji. Jakie cele kierują rodziną Rothschildów?
  http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Czerwona-tarcza-nad-zielona-wyspa-czyli-spiskowa-praktyka-dziejow-Rothschildow
  Jak Rothschild przejęli kontrolę nad Polską?
  Nasi politycy nie tylko przy pomocy ludzi finansjery wywołali hiperinflacje na początku lat dziewięćdziesiątych, zastopowali wzrost wynagrodzeń, sprzedali i zniszczyli polskie firmy, ale oddali kontrolę nad gospodarką w ręce żydowskiej rodziny Rothschild.
  Wojciech Błasiak poseł na sejm w latach 1993-1997 tak to relacjonuje:
  „Ukrywanie i maskowanie rzeczywistych celów było regułą procesów szokowej transformacji w polskiej gospodarce. I tak w sektorze bankowym rzeczywistym celem przekształceń od początku transformacji, było przejęcie polskiego systemu bankowego w drodze jego prywatyzacji przez zagraniczny kapitał finansowy krajów Zachodu. Cel ten nigdy nie był ujawniony.
  Dowód na jego istnienie odnalazłem w przygotowanym dla Ministerstwa Finansów przez firmy NM Rothschild and Sons Limited oraz Acces Limited, opracowaniu „Strategia prywatyzacji banków. Raport końcowy” z maja 1995 roku. „Rozumiemy – piszą jego autorzy – że najważniejszym celem Ministerstwa jest wypracowanie wiarygodnej strategii prywatyzacji banków, która pozwoliłaby na ich prywatyzację przed końcem 1996 roku. W ten sposób Ministerstwo wywiązałoby się z międzynarodowych zobowiązań wynikających z umowy z krajami – ofiarodawcami 600 mln dolarów na Polski Fundusz Prywatyzacji Banków („PFPB”) (około 430 milionów dolarów z tej kwoty stanowi darowizna, a pozostałe 170 mln dolarów to preferencyjna pożyczka Rządu Japońskiego)… ”.
  Fakt istnienia takiego Funduszu, który był międzynarodową łapówką, a także podjętych zobowiązań, był ukrywany przed polskim parlamentem. W latach 1993 – 1997 jako poseł na Sejm, a przy tym członek Komisji Budżetowej i Finansów Publicznych i okresowo wiceprzewodniczący Komisji Przekształceń Własnościowych, nie miałem o tym pojęcia. Również więc w wypadku prywatyzacji sektora bankowego mieliśmy do czynienia z taką samą ponadpartyjną logiką działania, gdyż choć strategię opracowano dla rządu postkomunistycznego, to prywatyzację przeprowadził już rząd postsolidarnościowy Buzka, wyprzedając w ręce zagranicznego kapitału bankowego ostatecznie blisko 75% aktywów finansowych krajowej bankowości”.
  Kto jest odpowiedzialny za kolonizację Polski?
  Proszę zwrócić uwagę na podstawowy fakt.
  Korporacja Rothschildów opracowuje i przygotowuje plan zawładnięcia gospodarką Polski. Powstaje Polski Fundusz Prywatyzacji Banków, który zasilany jest pieniędzmi z zachodu. Zebrali ponad 600 mln dolarów i wykupili za nie banki oraz zbudowali system finansowy na wzór jaki nakazała finansjera.
  Kto jest odpowiedzialny za sprzedaż banków?
  Pan Buzek jako figurant, który dostał posadę w Unii Europejskiej. Tam trafia się w nagrodę za wykonaną usługę na rzecz międzynarodowej finansjery. Unia jest ich tworem…
  http://biznes.robertbrzoza.pl/polska/rothschildowie-przejeli-kontrole-nad-polska/
  Globalizacja Rothschildów
  Proces globalizacji przyspiesza w tempie geometrycznym, co sprawia, że być może za naszego życia staniemy się świadkami jego końca, jaki jest ostateczny cel globalizacji?
  Globalizacja to nieustający proces w którym na rynkach finansowych mniejsze podmioty są pochłaniane przez większe, to kolejne fuzje i przejęcia, które w ostatnich latach obserwujemy nagminnie we wszystkich sektorach gospodarki. Fuzje i przejęcia dokonywane są dobrowolnie na zasadach partnerskich, kiedy to mniejszy uczestnik rynku ustępuje miejsca większemu odsprzedając swoje udziały, przykładem może być fuzja do jakiej doszło w 2012 roku kiedy to największy gracz na rynku rodzina Rothschild przejęła część inwestycyjną od rodziny Rockefeller. Więcej w artykule Puls Biznesu:
  http://www.pb.pl/2613856,90540,rothschild-i-rockefeller-lacza-sily
  Kolejną formą przejęć są tzw. Wrogie Przejęcia. Wrogie przejęcie (ang. hostile takeover) – proces uzyskania kontroli nad spółką poprzez nabycie jej akcji w liczbie wystarczającej do kontroli i zarządzania nią, który to proces nie zyskał akceptacji kierownictwa spółki przejmowanej i spotkał się z opozycją zarządu lub rady nadzorczej na którymkolwiek etapie. W celu nabycia kontroli „najeźdźca” może wykorzystać różnorodne formy nabycia akcji:

  zwykłe zakupy sesyjne
  transakcje pakietowe
  wezwanie do sprzedaży akcji
  uzyskanie pełnomocnictwa

  Zdumiewający jest fakt, że dziennikarze zapraszają prezesa Banku Rothschild Polska S.A. specjalizującego się w fuzjach i przejęciach do tego, aby wyjaśnić jak polscy przedsiębiorcy mają się bronić przed wrogimi przejęciami.
  Można by to porównać do zaproszenia do kurnika wilka w roli eksperta, aby wytłumaczy kurom jak bronić się przed niespodziewanym napadem drapieżcy, niewątpliwie wilk jako ekspert ma b. duże kompetencje i wiedzę ale czy można wierzyć w jego dobre intencje?
  Czy przypadkiem fuzja dwóch polskich kopalni nie pokrzyżowała czyjeś plany inwestycyjne? Czy może znalazłby się lepszy partner dla polskiej spółki węglowej, być może jakiś zagraniczny fundusz zarekomendowany przez spółkę Rothschild Polska S.A.? Dlaczego nie podoba się fuzja, dzięki której kopalnie pozostają w polskich rękach?
  Wywiad z panem Chwedorukiem dyrektorem Banku Rothschild Polska S.A. w artykule zatytułowanym „Obrona Przed Wrogim Przejęciem”:
  http://www.rp.pl/artykul/0,574722.html
  W wywiadzie z 10-01-2011 dla gazety Rzeczypospolita prezes Rothschild Polska S.A. wyjaśnił jak będzie wyglądał proces przejęć na polskim rynku bankowym:
  Szef Rothschild Polska przekonuje, że powstaną banki o niejednolitym akcjonariacie. Tym bardziej, że w Polsce istnieje bardzo dużo banków z małym udziałem w rynku. Oprócz banków spółdzielczych nie ma banków regionalnych, co właściwie oznacza, że każdy z każdym konkuruje i to głównie w dużych miastach. — Konkurencja jest ogromna — mówi Jacek Chwedoruk. Jego zdaniem każdy z banków począwszy od początku drugiej dziesiątku może zostać połączony z konkurentem. — W takiej transakcji można ustalić, kto i kiedy przejmie kontrolę nad bankiem — twierdzi Jacek Chwedoruk.
  Banki, które mogą powstać z połączenia dwóch instytucji będą za kilka lat miały jednego właściciela. Wymuszą to nowe regulacje przygotowywane przez europejski Komitet Bazylejski, które nie tylko zmuszą banki do zwiększenia kapitałów, ale także zmienią zasadę ich liczenia.
  – Po wejściu w życie nowych regulacji inwestor, który będzie miał np. 60 proc. akcji banku, będzie musiał zarezerwować 100 proc. kapitału w swoim bilansie, a nie 60 proc. — tłumaczy prezes Rothschild Polska. — To doprowadzi do tego, że inwestorzy będą dążyć do tego, by mieć 100 proc. akcji banków albo sprzedaż wszystko.
  Nowe regulacje Komitetu Bazylejskiego mają wejść w życie w 2019 roku.
  http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/591857.html
  Wizyta Ministra Spraw Zagranicznych i Rothschild Polska S.A na Ukrainie
  W 2008 roku z oficjalną wizytą na Ukrainie przebywał Minister Spraw Zagranicznych RP, Radosław Sikorski. Ministrowi R. Sikorskiemu towarzyszyła grupa przedsiębiorców reprezentujących największe polskie firmy. Grupie towarzyszyli doradcy z banku Rothschild Polska S.A.
  Informacja na temat spotkania oraz poruszanych tematów znajduje się na stronie ambasady polskiej w Kijowie:
  https://kiev.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/article/y,2009,a,1706,Okragly_stol_na_temat_polsko-ukrainskiej_wspolpracy_gospodarczej.html
  Nathaniel Rothschild w polskim gazie – Grupa Duon S.A.
  Artykuł opublikowany 7 kwietnia 2014 w polskiej edycji magazynu Forbes:
  „…O giełdowej spółce z Poznania zrobiło się głośno rok temu, gdy ujawniono, że jako pierwsza dokonała transakcji zakupu na polskiej giełdzie gazu (dziś 47 proc. transakcji na polskiej giełdzie gazu przypada na Duon). Duonu kontroluje wehikuł inwestycyjny brytyjskiej gałęzi Rothschildów – RIT Capital Partners PLC. Tej znanej od stuleci rodziny nikomu na świecie nie trzeba przedstawiać…
  Duon sprowadza gaz przede wszystkim z Kaliningradu gdzie ma własną fabrykę LNG, import_uje go też interkonetorami z Czech i Niemiec a nawet eksportuje na Ukrainę. Ostatnio firma dokonała pierwszego import_u gazu z terminalu w Antwerpii.
  Przede wszystkim odkąd stery w rodzinnym imperium przejął 40-letni Nat Rothschild, to surowce i energetyka stały się głównym celem inwestycyjnym rodziny, której majątek szacuje się na miliardy funtów. Oprócz RIT Capital Partners, czy udziałów w gigancie surowcowym Glencore, jednym z bardziej znanym funduszy Rothschildów jest Atticus Capital oraz fundusz Vellar…
  Dziś Genel Energy jest jednym z największych producentów gazu i ropy w Kurdystanie, a jej wartość szacuje się na 5 mld dolarów…
  Sam Nat Rothschild jest tak samo zafascynowany surowcami jak Jan Kulczyk i prawdopodobne, że ich drogi się jeszcze się złączą w jakimś wspólnym projekcie. Jeśli chodzi o Duon oczywiście nie ma on takiego znaczenia jak Genel Energy dla Rothschildów, ale raczej na tej inwestycji nie stracą…”
  http://www.forbes.pl/duon-i-rothschildowie-w-polskim-gazie,artykuly,174525,1,1.html
  23 lipca tego roku Rothschild współnegocjował sprzedaż strategicznej polskiej spółki PKP Energetyka SA, akcje spółki nabył fundusz CVC Capital Partners.
  http://www.prawy.pl/z-kraju/10165-rothschild-wspolnegocjowal-sprzedaz-strategicznej-polskiej-spolki-umowe-podpisano
  Nie trudno jest się domyśleć kto zarządza funduszem, który nabył akcje PKP, na liście dyrektorów znajdują się sami byli pracownicy banków i funduszy inwestycyjnych należących do rodziny Rothschild, lista dyrektorów oraz ich byłych pracodawców na oficjalnej stronie funduszu CVC Capital Partners:
  https://www.linkedin.com/title/investment-executive-at-cvc-capital-partners
  Czas globalnego kryzysu to prawdziwe eldorado na rynku fuzji i wrogich przejęć, zgodnie z żydowskim powiedzeniem: „W mętnej wodzie najłatwiej łowić ryby”. Globalizacja daje bankierom możliwość do zmonopolizowania rynków finansowych i surowcowych, obydwa rynki są już niemal całkowicie kontrolowane przez klan rodziny Rothschild. Dzięki bliskim kontaktom z europejskimi i amerykańskimi politykami oraz rosyjskimi oligarchami rodzina Rothschild przejmuje strategiczne spółki, koncerny surowcowe oraz złoża surowców na całym świecie, także w Polska. Cały ten proces widać jak na dłoni w artykule:
  Energetyka i surowce w europie wschodniej na celowniku Nathana Rothschilda
  „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa.„- Mayer Amschel Rothschild (1744-1812)
  Michał KK

  Polubienie

 13. Marysia

  Putin się cieszy, jak was czyta – dobra przepierka mózgu.

  Polubienie

  • Konrad

   Hej Marysienko, cieszymy sie, ze Putin sie cieszy: oto nam chodzilo. Ale Ty tego nie rozumiesz, bo ten portal nie jest dla dziewczynek wymagajacych „specjalnej edukacji”. Wroc wiec do szkoly i sprobuj znowu za kilka lat. Moze wtedy zrozumiesz o co tu chodzi. Powodzenia!

   What is this silly goose doing here anyhow!

   Polubienie

   • Konrad

    Oops … „o to”, nie „oto”.

    I tu pytanie dla Redaktorów WPS: czy można uruchomić funkcję „Edit”? Czasami po umieszczeniu wpisu dobrze jest mieć opcję (tak jak na niektórych innych portalach) zrobić korektę w ciągu, powiedzmy, jednej minuty.

    Polubienie

 14. Prudential

  Jestem prywatny pożyczkodawca, mogę udzielić pożyczki dla firm i osób prywatnych na niskim oprocentowaniu i niedrogie oprocentowaniem 2%. Kontakt w celu monitorowania przetwarzania pożyczki i przeniesienia w ciągu 48 godzin EMAIL USA teraz Od: prudentialloancompany at yahoo dot com

  Polubienie

 15. Rothschildowie budowali swoją potęgę od dziesięcioleci . Rozwój potęgi domu Rothschildów omówił w dwutomowym opracowaniu Niall Ferguson http://kanon24.pl/?name=Dom+Rothschild%C3%B3w+

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s