Brukselski kapciowy, Marek Sawicki, „poucza” prezydenta Putina

SawickiSierpień, to dla kontaktów polsko-rosyjskich feralny miesiąc, bowiem różne polityczne kukły i klowny prokurują sytuacje, które często drogo Polaków kosztują. Nie mówiąc już o tym, że komplikują stosunki polsko-rosyjskie na skalę, która w wypadku mądrej, dojrzałej i dalekowzrocznej polityki byłaby do uniknięcia i pozwalała z geopolitycznych i historycznych względów uczynić z tych stosunków dźwignie rozwoju, a nie narzędzie destrukcji.

Niedługo minie 95 lat jak wskutek awanturniczej i nieodpowiedzialnej polityki Józefa Piłsudskiego, hasłowo znanej jako „wyprawa kijowska” Polska odradzająca się z trudem ze 123 letniego niebytu państwowego, musiała stoczyć wojnę na śmierć i życie nie tylko swoje, ale także nadstawiając w zwycięskiej Bitwie Warszawskiej karku za tzw. cywilizację zachodnią, jak zwykle bez wdzięczności i bez korzyści narodowych, czego już wcześniej doświadczył Jan III Sobieski.

W sierpniu 1944r. nieodpowiedzialni i manipulowani przez syjonistyczno-anglosaskie gremia, politycy i wojskowi polscy wywołali Powstanie Warszawskie, wskutek m.in.którego poniesione straty wśród elity polskiej młodzieży zaciążyły na kilkudziesięciu latach następnych losów Polski, a stosunki z Rosją do tej pory nie mogą być wyjaśnione i zbudowane na prawdzie.

W roku 2008, prezydent kabotyn i popychadło syjonistyczno-neokonserwatywnych psychopatów tzw. USraela, Lech Kaczyński, nim podpisał w październiku 2009r.akt zdrady narodowej akceptując własnoręcznie antypolski Traktat Lizboński, wcześniej wybrał się w grupie podobnych jemu unijnych marionetek do Tbilisi, i tam z trybuny przygotowanej mu przez globalistycznych psychopatów wzywał do krucjaty przeciw Rosji i Putinowi.

Ostatnio do grona wyjątkowych szkodników w stosunkach polsko-rosyjskich dołączył minister Marek Sawicki. Ten kabotyn i polityczny hipokryta wystosował apel do prezydenta Putina, „pouczając” go jakim „grzechem” jest niszczenie żywności. Upojony swoim „posłannictwem słowiańskim”. Sawicki, będący posłusznym narzędziem brukselskiej biurokracji w niszczeniu polskiej wsi i rolnictwa, który wraz ze swoją formacją polityczną oraz on osobiście odpowiedzialny jest za to, że polscy rolnicy karani są za …..nadprodukcję mleka( przekroczenie tzw. kwot mlecznych)… tenże Sawicki usiłuje wcielić się w rolę „cywilizowanego, zachodniego Europejczyka i pouczającego, korzennego Słowianina”.

Zatem Marek Sawicki „poucza” i wskazuje na „grzech Putina”, ale zwyczajem biblijnym nie dostrzega grzechów własnych ( Biblii (Mat. 7:3–5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego).

Nie dostrzega ten skorumpowany polityk i syjonistyczno-brukselska marionetka swojej mizerii politycznej i czysto ludzkiej.

PZ

 

Apel do prezydenta Władimira Putina

piątek, 7 sierpnia 2015 r.2015-08-07

Podczas dzisiejszej konferencji minister Marek Sawicki odniósł się do ostatnich informacji dotyczących niszczenia żywności w Federacji Rosyjskiej.

Fot. Minister Marek Sawicki podczas konferencji prasowej
Fot. Minister Marek Sawicki podczas konferencji prasowej

– Apeluję do pana prezydenta Putina, aby nie szedł w ślady swoich poprzedników ze Związku Sowieckiego, szczególnie z lat trzydziestych i nie niszczył żywności, którą z trudem przedsiębiorcy rosyjscy kupują na różnych rynkach świata i Europy. Rosjanie potrzebują dziś tej żywności, a w naszej słowiańskiej tradycji niszczenie żywności i niszczenie chleba jest uznawane za bardzo ciężki grzech. Nie warto, żeby pan prezydent Putin nawiązywał do tradycji głodu ukraińskiego w latach trzydziestych – powiedział minister Marek Sawicki.

– My w Europie mamy dużo dobrej, zdrowej żywności. Panie prezydencie Putin! Niech pan jej nie niszczy! Niech pan pozwoli swoim rodakom na kupowanie i korzystanie z tej dobrej oferty, którą daje Polska, którą daje cała Unia Europejska w swym otwarciu na współpracę ze społeczeństwem rosyjskim – zaapelował polski minister rolnictwa.

za:http://www.minrol.gov.pl/Ministerstwo/Zespol-Prasowy/Informacje-Prasowe/Apel-do-prezydenta-Wladimira-Putina

 

Komentarz Ambasady Federacji Rosyjskiej w RP dot. wypowiedzi ministra Marka Sawickiego

7 sierpnia br. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Rzeczypospolitej Polskiej Marek Sawicki zaapelował do Prezydenta Federacji Rosyjskiej V.Putina o zaprzestanie niszczenia żywności, którą importuję się do Rosji wbrew regułom, czyli kontrabandą.

Można przypuścić, iż taka publiczna akcja pana Ministra miała na celu zademonstrować, iż dokłada on starań, aby uchronić interesy polskich producentów żywności, zainteresowanych w dostępie ich produkcji na rosyjskim rynku.

Wątpliwe jednak jest, iż mogą temu sprzyjać oświadczenia, styl których jest obraźliwy dla strony rosyjskiej. Porównanie obecnej sytuacji do głodu w latach trzydziestych XX wieku w Związku Radzieckim (do wiadomości pana Ministra: nie tylko na Ukrainie, ale również w Rosji i Kazachstanie) jest absolutnie niewłaściwe i wywołuje co najmniej zaskoczenie.

Nie warto panu Ministrowi bronić interesów tych, którzy łamią prawo i próbują przemycić własne produkty do Rosji. Możliwe, iż w tym właśnie się kryje wspomniany przez Pana Ministra „bardzo ciężki grzech”? Przecież oczywiste jest, iż o jakości przemycanej kontrabandą żywności, która w żaden sposób nie jest kontrolowana, również nie można mówić. Tymczasem pan Minister chyba wie o licznych problemach polskich eksporterów z rosyjską kontrolą fitosanitarną.

Nie wydaje się, iż pan Minister jest poważnie zaniepokojony zagrożeniem głodem w Rosji. Na rosyjskim rynku nie ma braku żywności. Zarówno w Rosji, jak i w Polsce – tak jak w każdym innym kraju – istnieje problem ludzi biednych, którzy nie dojadają. W swoim wystąpieniu po objęciu urzędu 6 sierpnia br. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej pan Andrzej Duda mówił o dzieciach w Polsce, których wiele dzisiaj nie dojada, zwłaszcza na obszarach wiejskich. Chyba problem ten wywołuje u pana Ministra zaniepokojenie nie mniejsze, niż zagrożenie głodem w Rosji? Być może tu przydałyby się produkty, które nieuczciwi przedsiębiorcy próbują przewieźć kontrabandą do Rosji?

Najważniejsze jednak polega na tym, iż Rosja, jak wiadomo, zaprzestała importu produkcji żywnościowej z krajów UE, w tym Polski, w odpowiedzi na wprowadzone przez nie przeciwko Rosji nielegalne i bezsensowne sankcje, które na pewno nie pomagają osiągnięciu ogłoszonych celów, ale jednocześnie wyrządzają szkodę wszystkim stronom i zwiększają trudności gospodarcze, w tym ubóstwo, w obydwóch naszych krajach.

 

Reklamy

8 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

8 responses to “Brukselski kapciowy, Marek Sawicki, „poucza” prezydenta Putina

 1. A czy wysługująca się żydostwu marna kreatura, niejaki M.Sawicki, może być poważnym politykiem i ministrem rolnictwa i dbać o interesy polskich rolników?

  Polubione przez 1 osoba

 2. Konrad

  Tak, w „naszej tradycji slowianskiej” nie ma miejsca na niszczenie zywnosci, ale nie ma tez miejsca na patologiczna, polakatolicka rosofobie. Nie ma tez miejsca na antyludzki kapitalizm i korporatyzm, szczegolnie ten w wydaniu jankesowskim. Nie ma tez miejsca na kosciol katolicki, ktory jest najbardziej niebezpieczna i anty-slowianska odmiana zydowskiej religii zwanej chrzescijanstwem.

  Polubione przez 3 ludzi

 3. Panowie…. Uważajcie na tą mendę podającą się za rolnika…To niebezpieczny człowiek o rozumie dziesięciolatka,…generaknie – debil…On dla swych ‚obrzezanych panów’ zrobi wszystko—nawet jak mu powiedzą zarżnąć matkę- to zarżnie….i będzie mu się wydawało , że uprawia –pole….
  Tu mamy do czynienia ze szczególnym przypadkiem psychozy….
  Tu rozumu nie ma tylko geszewske emocje……A z takimi to trzeba ostrożnie…
  No ale niestety – tacy najlepiej nadają się na żołnierzy III żydo-rp…przydatni do czasu….?

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Ta Kanalia – Sawicki – czołowa menda ze wszstkich mend ogłosił, że za klęskę suszy zapłaci odszkodowanie….
  I ja w to wierzę…Zapłaci swoim kolesiom…- bo rolnicy dostaną – Wała!
  Ogląałem wczoraj program o skutkach suszy na podlaskim…
  I proszę sobie wyobrazić, że a podlasiu nie ma suszy…..Wszystko rośnie i plony są obfite… A dlaczego mie ma na poslasiu suszy?…. Bo miernik stoi w rzece….i suszy nie ma…..
  Tak więc jedni-kolesie Sawickiego – ają suszę..a reszta żyje w raju…

  Polubienie

 5. Ta Kanalia – Sawicki – czołowa menda ze wszstkich mend ogłosił, że za klęskę suszy zapłaci rolnikom odszkodowanie….
  I ja w to wierzę…Zapłaci rolnikom-swoim kolesiom…- bo rolnicy dostaną – Wała!

  Ogląałem wczoraj program o skutkach suszy na podlaskim…
  I proszę sobie wyobrazić, że na podlasiu nie ma suszy.!!!….Wszystko rośnie i plony są obfite… A dlaczego mie ma na podlasiu suszy?…. Bo miernik stoi w rzece….i suszy nie ma…..
  Tak więc kolesie Sawickiego – mają suszę…..a reszta żyje w raju…i nie ma suszy……a potem ta kanalua powie że trzeba się ubezpieczać tk jak to niegdyś powiedział znany syjonista i żydowski karierowicz Cimoszewicz…

  Polubienie

  • O …oi.ooo właśnie…. Cimoszewicz, Cimoszewicz….Ty gościu pewnie dbasz o dobre swoje /ego/ imię,…. no nie…. – no tak.. każdy żyd o nie dba….. Ale słowo żyd to chyba nie hańba?…Myślę, że to wyróżnienie… – wszak to bogowie nad gojami czyli ‚bydłem’…Ale wiesz co… ja też jestem z siebie dumny bo od urodzenia mam to same nazwisko…./jak cośnie tak to zdementuj/
   Panie .Cimoszewicz czy jak tam pan się określasz…. pan mieszkasz w Narewce /podlaskie/ – /chyba że już nie – nie wiem/….mam do pana jako człowieka zatroskanego o’Polskę’ pytanie…. Czy na Podlasiu jest susza..?!… Tak..? czy nie..?….
   Jeżeli tak…. a wiem że tak …to ja pana nie słyszę…..?….pan jesteś nieobecny…?… pan jesteś senatorem…?…..pan nic nierobisz…?….Pan przynosisz straty….!….Pan się nie nadajesz….hallloo. gdzie pan jest – Ten który ma rzekomo reprezentować ludzi podlasia….?…Czy pan ze mnie kpisz….?…Ja pana podam do sądu..! – /z tym sądem – to żart/…
   A….wiem … ma pan studnię głebinową ..i nie ma pan krów, świń-/feee/ i kur…i panu się dobrze żyje….pan jesteś magnat, ..obszarnik , – kapitalista,..—-pan zdradziłeś swoje ideały…..Kim jesteś….- dobre pytanie – przed zejściem….

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s