Nosił wilk razy kilka, poniosą i … Międzynarodowego Żyda

340857-LargeBrawa dla Rosji i jej władz za skuteczność odwetowych sankcji wobec syjonistycznego terroryzmu Zachodu.

Tytuł jest trawestacją znanego polskiego przysłowia:

nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

A to, o czym poniżej, odzwierciedla również znane powiedzenie: kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie, ale według syjonistycznej żydowskiej mentalności żydo-reżimowych władz Zachodu mieczem mogą wojować tylko one – goje (nie-Żydzi) nie tylko nie powinni się bronić, nie mogą mieć nawet prawa do obrony.

Syjonistyczna międzynarodówka coraz bardziej pogrąża się w rozpaczy i zżera ją coraz większa wściekłość, że jedyne na co ją stać wobec Rosji to – plucie. Codzienne żydo-medialne plucie i codzienne prężenie muskułów przez polityczne syjonistyczne kreatury z USA i ich syjonistycznych kundli z żydo-reżimowych kolonii takich, jak np. żydo-reżim III Żydo-RP.

Uruchomiona przez Międzynarodowego Żyda (MŻ) rebelia na Ukrainie nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. MŻ doprowadził na Ukrainie do ludobójstwa na cywilnej ludności słowiańskiej przez podległy mu ukraiński żydo-reżim, ale cała sytuacja zwiastuje jedynie klęskę żydo-reżimowych władz Ukrainy i MŻ.

Sankcje syjonistycznego Zachodu wobec Rosji, które miały ją zmusić do uległości i zgody na przejęcie Ukrainy przez MŻ (USA) funkcjonują niemal jak bumerang. Jest nawet gorzej jeszcze – gorzej dla MŻ -, ponieważ osłabienie rosyjskiego rubla – cel sankcji – sprzyja eksportowi rosyjskich produktów. A rosyjskie sankcje odwetowe – zakaz importu zachodnich towarów –, uderzają w MŻ – maleją zyski pośredników, czyli żydowskich banków.

Lamentują więc żydowskie media i ich żurnaliści. Oto rwetes podniosła żydowska gadzinówka Michnika (kolor niebieski):

Po co Moskwa wprowadza embargo na kolejne towary z Zachodu? Żeby się zemścić za sankcje, czy żeby dać zarobić swoim politykom i oligarchom?

phpThumb_generated_thumbnailjpg– Ministerstwo zdrowia chce zakazać sprowadzania do kraju zachodniego sprzętu i materiałów na potrzeby placówek medycznych.
– Zwolennicy wyparcia zachodnich producentów z rosyjskiego rynku mają silną pozycję. Tym bardziej że działają, jak sami deklarują, w interesie rodzimego biznesu.
– Mania zakazywania ogarnia przedstawicieli kolejnych branż. Ścigania i rzucania pod buldożery zachodniej odzieży domagają się szefowie Stowarzyszenia Wytwórców Tekstyliów.
– Kolejny szturm służby sanitarne przypuszczają na proszki do prania i środki czystości, i to nie tylko importowane, ale i na te, które zachodnie koncerny produkują w samej Rosji. Udało się im wykryć substancje bardzo szkodliwe w powszechnie tu używanych i popularnych produktach firm Procter and Gamble czy Henkel.
– Eliminować obce (Google, Yahoo, Whatsapp) nakazał też w środę Nikołaj Patruszew, sekretarz kremlowskiej Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej.

Ale najlepsze jest to:

Rosjanie zdumiewają świat już od trzech tygodni, paląc objęte sankcjami zachodnie wędliny czy drób, miażdżąc sery, owoce i warzywa. Władze kraju, w którym 23 mln obywateli żyje poniżej progu nędzy, na froncie walki z jedzeniem osiągają poważne sukcesy.

za: http://wyborcza.pl/1,75477,18633955,rosjanie-maja-kupowac-tylko-rosyjskie-towary-innych-nie-ma.html

Gadzinowy żurnalista zapomniał tylko zakończyć swój tekst sakramentalnym żydowskim zawołaniem: aj waj, gewałt, gewałt – co w wolnym tłumaczeniu może oznaczać: o rety, jakim prawem Rosja nastaje na nasz geszeft i co to teraz będzie?

Nie wiem, czy żydowski żurnalista zna co nieco ekonomiczną statystykę ? – może pisze tylko to, co mu każą i za co mu płacą ? – czort z nim. Warto jednak wyjaśnić, że Rosja liczy 143 mln ludzi, a więc 23 mln żyjących w nędzy stanowi – niechlubny oczywiście – rezultat 16% społeczeństwa.

Dla porównania warto znać dane dotyczące tygrysa Zachodniej Europy, czyli III Żydo-RP i jej sukcesów w zaprowadzaniu żydowskiego kapitalizmu.
Już w 2004r. – czyli po tzw. okresie stowarzyszeniowym z UE, gdy III Żydo-RP musiała zbliżyć się do zachodnich standardów, taki był wymóg Komisji Europejskiej – GUS informował:

31 mln osób żyje na granicy minimum socjalnego i poniżej

A zatem ten sam wskaźnik, który dla Rosji wynosi 16%, w Polsce wynosi aż 81%.

A skoro MŻ nie może Rosji pokonać sankcjami ekonomicznymi, próbuje boksować na polu walki o demokratyczne standardy. Gdy rosyjski sąd badał sprawę ukraińskiego terrorysty, a przy okazji reżysera filmowego, niejakiego Olega Sencowa, cała wataha polskich filmowców stanęła w jego obronie wysyłając petycje do rosyjskich władz.
Tylko tak się jakoś dziwnie składa, że w gronie tych „polskich filmowców” byli sami „Hyszpanie”, a żadnego Polaka tam nie było. Taką mamy, my Polacy, kulturę filmową w Polsce.

Dariusz Kosiur

8 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

8 responses to “Nosił wilk razy kilka, poniosą i … Międzynarodowego Żyda

 1. Konrad

  Zycze Rosji bardzo dobrze, chocby dlatego, ze jest, jak Polska, narodem slowianskim (mimo, ze jest przydeptana i upokorzona przez nieludzki korporatyzm i przez zydowska religie zwana chrzescijanstwem – tak jak Polska) i dlatego, ze jest naszym sasiadem i tradycyjnie (i potencjalnie) najlepszym partnerem ekonomicznym.

  Ale jestem przeciwny niszczeniu produktow zywnosciowych z Zachodu. Czy nie lepiej byloby po prostu rozprowadzic te zywnosc wsrod rosyjskiej biedoty? Jak powiedzial niedawno calkiem sensownie (moze przypadkowo) pewien wysoko postawiony polski polityk, niszczenie zywnosci nie miesci sie w tradycji slowianskiej. W angielskim jest takie dobre powiedzenie: „common sense is not common”. Czyli doslownie: pospolity rozsadek nie jest pospolity. W polskim oczywiscie mowi sie „zdrowy rozsadek” i doslowne tlumaczenie nie ma takiej wymowy jak w angielskim.

  Mysle, ze w tym przypadku zabraklo Rosjanom po prostu zdrowego rozsadku.

  Polubienie

 2. Re: Konrad…
  Jak „ktos” nie rozumie, ze NIE WOLNO exportowac do Rosji „modyfikowanej” zywnosci, ani ZADNEJ zywnosci, bo Rosja NIE CHCE juz wiecej „zachodniej” produkcji, to CZY TAK TRUDNO ZROZUMIEC i trzeba sie do tego stanu dostosowac bez wzgledu na to czy to sie komus podoba czy nie…
  A ponad to, to sankcje gospodarcze rozpoczal zydowski kibuc
  (jewRokolchoz) a nie

  Polubione przez 1 osoba

 3. Chutor

  Diabel jest w szczegolach

  Niewatpliwie niszczenie zywnosci przynosi szkode. Pytanie
  jest komu i dlaczego? Wydaje sie byc notorycznie znanym
  faktem, ze Rosja z takim obszarem nadajacym sie do upraw
  rolnych i hodowli powinna byc przynajmniej samowystarczalna.
  Jezeli to niszczenie jest stosowane wybiorczo i kreowane
  przez „sily wyzsze” to te wydarzenia moga nabrac innego
  wymiaru. Ale jezeli to ma charakter oddolny to te wypadki
  nalezy uznac za pozytywne a nawet moze wskazywac, ze wladza
  w Rosji przesuwa sie w rece ludu. To zbiorowe oburzenie to
  nic innego jak vox populi vox dei – glos ludu jest glosem
  Boga. Jezeli wierchuszka w Rosji i na Ukrainie wyciela polowe
  bydla to to wola o pomste do nieba by tych odpowiedzialnych
  postawic przed sadem. Czy tak sie stalo nie wiem, nigdzie o
  tym nie czytalem. Nie moze istniec zdrowe spoleczenstwo
  gdzie za drobne wystepki, w Rosji narkotyki, tysiace Rosjan
  wypelnia wiezienia, w tym przoduja w swiecie wraz z USA,
  a miedzynarodowi oligarchowie wysysaja krew ze slowianskich
  nacji. Dobre strony tego zjawiska to to, ze brak zywnosci
  wytworzy wiekszy popyt a ten bedzie sprzyjal rowojowi
  rosyjskie samowystarczalnosci odnosnie zywnosci zamiast
  sporwadzac kangury z Australii.
  To wszystko moze sie odbic rykoszetem w rolniczych rejonach
  Zachodu i tamtych latyfundi. Praca na roli jest czesto wykonywana
  przez imigrantow. Utracenie przez nich pracy stworzy masy
  bezdomnych gotowych do wszelkiej dzialalnosc niekoniecznie
  zgodnej z prawem a wraz z tym wzrost radykalizmu.
  Dobra recepta na bellum omnium contra omnes –
  wojna wszystkich przeciw wszystkim. Chinskie zlorzeczenie:
  obys zyl w ciekawych czasach.

  Polubienie

 4. Re: Chutor…
  W jakich szczegolach???…
  Rosja ustala warunki na swoim terytorium Federacji a nie na terenie „jewRopejskiego” kolchozu, ktory na „sile” wpycha sie ze swoimi produktami niechcianymi przez Rosjan na rosyjski rynek.

  Jesli natomiast kraje wspolnoty (zydowskiej) tzw., „europejskiej” nalozyly embarga (zakaz exportu: technologii i produktow), to wybaczy Pan, ale Rosja dokonala dokladnie tego samego i zamknela granice na te produkty, ktore w dalszym ciagu sa przewozone…tzn., „przemycane” i na konsekwencje nie trzeba bylo dlugo czekac. Nie zdziwie sie, ze Rosjanie jeszcze naloza kary na przemyt, bo jak widac konfiskata towarow wlacznie z srodkami transportu nie osiagnela zamierzonego celu…

  Chce przypomniec, ze Amerykanie na granicy z Meksykiem rowniez palili zywnosc, ktora byla dostarczana do USA bez tzw., „certyfikatow” i nikt z tego tytulu nie robil „rajwachu”, bo byla to zwykla (ustalona) procedura. Podobnie przypadki byly w przemytem papierosow, ktore byly niszczone (palone) na granicy USA-Kanada…

  I moze na zakonczenie: Jesli kaczynskie i inne „tuzy” braly udzial w zydowskiej prowokacji na Majdanie (oplaconej przez zyda sorosa ok. 5 miliardow dolarow) przeciwko Rosji, to trzeba bylo sie liczyc z konsekwencjami zydowskich „polytykow” z kneSejmu na Wiejskiej.
  ================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 5. Chutor

  Podszepty

  Tlum jest latwiej wprowadzic na manowce niz jedna osobe.
  Jedna osoba podejmujaca decyzje stara sie sprawdzic
  czy ona jest uzasadnione bazujac na faktach. W tlumie
  ten sam czlowiek mysli, ze sprawa jest sluszna bo jest
  niemozliwe by sie wszyscy mylili.
  Zdjecie pokazuje, ze towary obcego pochodzenia sa niszczone.
  Czy tlum wie kto jest ich wlascielem? W handlu zykle sa
  dwie strony sprzedawca i kupujacy. Gdy dzieli is przestrzen
  (handel miedzynarodowy) to by dopelnic tranzakcji przewoznik
  jest potrzebny. Kto ma zalatwic przewoz, sprzedawca czy odbiorca?
  Jezeli sprzedawca to wowczas umowa jest wypelniona gdy ten
  dostarczy towar „do drzwi kupujacego”. Odwrotnie gdy kupujacy
  odbierze towar z miejsca sprzedajacego to kupujacy dostarcza
  przewoznika. Z tym wiaza sie sprawy posiadania i chwila kiedy
  wlasnos przeszla ze strony sprzedawcy do nabywcy.
  W handlu miedzynarodowym jest to okreslane jako sprzedaz/kupno
  na zasadzie cif lub fob. Gdy towary ulegna zniszczeniu w czasie
  transportu to straty z tym zwiazane ponosi strona sprzedajaca
  na warunkach cif, i odwrotnie straty na warunkach fob bylyby
  przypisane kupujacemu. Oczewidno, z samego artykulu nie
  wynika kto poniosl straty wskutek zniszczenia towarow.

  Polubienie

 6. Easy Terran

  Czy ciezko jest zrozumiec, ze niszczona zywnosc pochodzi Z PRZEMYTU i jako nie posiadajaca zadnych oznaczen sanepidu jest niszczona, zreszta jak a KAZDYM panstwie.

  Polubienie

 7. Rosja dosc sprawnie daje sobie rade bez zydowskich kredytow finansowych…
  za:

  •pilat.wieslaw
  A oto garść przykładów
  czym dysponuje dzisiejsza Rosja….

  1. Energetyka atomowa – „Rosatom” opanował 16% światowego rynku budowy bloków nuklearnych. Wartość podpisanych umów to 74 miliardy dolarów w roku 2013.
  2. Usługi finansowe – „Alpari” to jeden z pięciu największych brokerów na świecie. Obroty ponad 1 bilion dolarów rocznie. File w w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chinach.
  3. Grupa transportowa „Wołga-Dniepr” – światowy lider w segmencie superciężkich i ponadgabarytowych transportów powietrznych z obrotem powyżej 1 mld USD rocznie.
  4. Usługi w dziedzinie IT – „Russoft”. Obroty 4.6 mld dolarów w roku 2012, z czego około połowa przypada na sprzedaż gotowych produktów, a połowa na usługi opracowywania oprogramowania na zamówienie.
  5. Budownictwo za granicą – „Mosmetrostroj” wygrała przetarg na budowę tunelu hydraulicznego pod Bosforem w Turcji o średnicy 6 metrów i długości 3,4 km i jest obecnie zaangażowana w budowę metra w Chennai (Indie) i szybkiej magistrali z Tel Awiwu do Jerozolimy.
  6. Inżynieria kosmiczna – Rosja jest światowym liderem w produkcji komercyjnych pojazdów kosmicznych, wynoszących na orbitę satelity, ładunku i osoby; dochód ok. 1 mld dolarów rocznie.
  7. Inżynieria lotnicza – „Progresstech” jest liderem w Europie Wschodniej w dziedzinie inteligentnych usług dla przemysłu lotniczego i transportu lotniczego. Od 1998 r. „Progresstech” aktywnie uczestniczy w tworzeniu wszystkich najnowszych wersji Boeing Commercial Airplanes (777 i 737), jak również w projektowaniu nowego samolotu Boeing 787 i Boeing 747-8. Świadczono też usługi inżynieryjne i konsultingowe w ramach programów budowy m.in. samolotów Airbus A320, A330, A350, A380; Gulfstream G250, G650; Cessna Columbus; Mitsubishi Regional Jet; Bombardier CSeries, Learjet 85.
  8. Analityka i Konsulting Biznesowy – „Prognoza”, międzynarodowa firma z siedzibą w Permie wdrożyła już ponad 1500 projektów do wprowadzenia oprogramowania analitycznego dla 450 klientów w ponad 70 krajach. Wśród jej klientów – MFW, WHO, Coca-Cola, 3M.
  9. Usługi telekomunikacyjne – „Komunikacja Satellite” zapewnia dostęp do segmentu kosmicznego użytkownikom z 35 krajów i jest jednymi z dziesięciu największych na świecie operatorów satelitarnych w zakresie łączności satelitarnej. Warto też wymienić „Rostelekom”, który wraz z trzema operatorami zagranicznymi bierze udział w realizacji nowego projektu na dużą skalę – budowy szybkiego połączenia „Europa-Persja” (EPEG), o pojemności łącza do 3,2 Tbit/s.
  10. Turystyka i podróże służbowe – ich obsługa przynosi ponad 7 mld dolarów rocznie.
  11. Metalurgia – eksport osiągnął 40 mld dolarów. W niektórych dziedzinach Rosja jest kluczowym eksporterem na świecie – np. tytanu, niklu, aluminium, nie tylko surowców, ale i zaawansowanych technologicznie wyrobów.
  12. Przemysł chemiczny – Rosja jest światowym liderem w produkcji kauczuku syntetycznego, niektórych nawozów i chemikaliów. Roczny eksport – ponad 30 mld USD.
  13. Rolnictwo i żywność – w 2013 r. eksport produktów rolnych z Rosji wyniósł 15 miliardów dolarów. Są to głównie zboża – pszenica, ryż, kukurydza.
  14. Przemysł zbrojeniowy – Rosja to drugi na świecie, po USA, eksporter broni (15.7 mld dolarów w 2013 r). Sprzedaje się głównie pojazdy opancerzonych, systemy obrony powietrznej, samoloty bojowe i śmigłowce oraz uzbrojenie okrętów wojennych.
  15. Ciężkie maszyny – „Hydropress”, „Tiażmekpress”, „Uralmasz” eksportują do wielu krajów prasy hydrauliczne, urządzenia do kucia metali i tłoczenia blachy, lokomotywy, wagony, statki, silniki itp. Wśród odbiorców znajduje się m.in. USA.
  16. Urządzenia wydobywcze – statki wiertnicze, tankowce, masowce.
  17. Lotnictwo – samolot krótkiego zasięgu „Suchoj SuperJet 100″, eksportowany jest do 12 krajów. Holding „Wiertolety Rosii” to największy na świecie producent w segmencie średnich i ciężkich śmigłowców (14% całkowitego światowego rynku śmigłowców, 35% światowej floty helikopterów bojowych, 74% floty światowej super ciężkich śmigłowców powyżej 20 ton, 56% światowej floty śmigłowców o masie od 8 do 15 ton).
  18. Optyka – cały szereg firm produkujących urządzenia optyczne na eksport. Np. główne, dwumetrowe zwierciadła dla trzech teleskopów Royal Greenwich Observatory (UK), czy lustro 1,23 m do teleskopu Instytutu Maxa Plancka w Heidelbergu (Niemcy).
  19. Sprzęt i instrumenty naukowe – m.in. Nowosybirski Instytut Fizyki Jądrowej – od skanerów medycznych do akceleratorów przemysłowych i defektoskopów.
  20. Oprogramowanie antywirusowe „Kasperski”, z przedstawicielami za granicą i 500 firmami partnerskimi w ponad 60 krajach. Wśród klientów – Cisco Systems, Lufthansa, McKinsey & Company, Oracle, Siemens, Novell, General Electric, Bayer i in.
  21. Frezarki, obrabiarki, lasery przemysłowe dużej mocy. Firma „IPG Photonics” jest jednym z trzech wiodących producentów laserów przemysłowych (kapitał ponad 1 miliard USD, a w segmencie superlaserów jest monopolistą.
  22. Dobra konsumpcyjne – odzież, żywność, meble, osobowe samochody pancerne.
  23. Elektrotechnika – 30% produkcji firmy „Ruselprom” (samochody elektryczne) idzie na eksport. Także urządzenia elektryczne dla dużych obiektów energetycznych, firm hutniczych, firm inżynieryjnych.
  24. Elektronika – spółka „TransAsia” to światowy lider w produkcji systemów nawigacji morskich i profesjonalnych symulatorów dla flot handlowych. Opanowała 45% światowego rynku symulatorów morskich, 35% systemów elektroniczno-kartograficznych. Rosja produkuje także urządzenia do nawigacji morskiej, systemy zarządzania ruchem, rejestratory, dyktafony, czujniki, systemy zasilania energią słoneczną itd.
  25. Energetyka – eksport paliwa jądrowego, usługi wzbogacania uranu, sprzęt dla elektrowni wodnych, gotowe elektrownie.
  I to by było na tyle w dużym skrócie.
  •Odpowiedz

  pilat.wieslaw
  16:25 22.08.2015

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150821/860800.html#ixzz3kR3KNphr
  =================
  zapodal:
  jasiek z toronto

  http;//polskawalczaca.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.