ZŁOTY POCIĄG z Wałbrzycha należeć może tylko do Żydów

Złoty Pociąg – „ukradziony Żydom”. Bo któż jak nie oni najlepsi są w geszeftach i posiedli instynkt „gromadzenia”?

Złoty pociąg i synonimy: pociąg Żydów do pociągu; pociąg Żydów do pociągu ze złotem

 

Jak podaje Polska Agencja Prasowa (PAP), Generalny Konserwator Zabytków Piotr Żuchowski wyraził w piątek przekonanie, że tzw. złoty pociąg istnieje. „Pociąg jest zabezpieczony przez wyspecjalizowane służby wojskowe” – powiedział. „Widziałem platformy, widziałem działa” – dodał, opowiadając o zdjęciu.

635763677280551773Pociąg opuścił Świebodzice i zniknął w pobliskich lasach

W okolicach Wałbrzycha (Dolnośląskie) zlokalizowano historyczny pociąg z okresu II wojny światowej. Prawnicy reprezentujący dwie osoby prywatne zgłosili ten fakt miejscowemu samorządowi i domagają się od Skarbu Państwa uznania prawa do zażądania przysługującego im 10 proc. znaleźnego. Może chodzić tu o tzw. pociąg ze złotem i innymi cennymi rzeczami, którym pod koniec wojny rzekomo wywieziono z Wrocławia kosztowności, m.in. dzieła sztuki i działa.
Dla nieautoryzowanych poszukiwaczy skarbu: „Istnieje niebezpieczeństwo wybuchu” – ostrzegł Żuchowski. W języku nie-dyplomatycznym, brzmi to: „Będziemy strzelać!”.

„Mając na uwadze dzisiejsze wystąpienie Generalnego Konserwatora Zabytków, który z blisko 99 proc. pewnością potwierdził odnalezienie na terenie Wałbrzycha pociągu pancernego z okresu II wojny światowej, Park Wielokulturowy Stara Kopalnia wyraża chęć i gotowość jego przyjęcia oraz ekspozycji na terenie Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu” – napisała Żabska.

W swoim komunikacie, Polska Agencja Prasowa (PAP) NIE poinformowała o reakcji ŚWIATOWEGO KONGRESU ŻYDÓW na tą wiadomość. Jak dowiadujemy się z Reuters News dn. 28 sierpnia 2015, „wszystkie wartościowe rzeczy znalezione w tym pociągu MUSZĄ być zwrócone Żydom”!
Prezes Światowego Kongresu Żydów ulokowany w Nowym Jorku, Robert Singer, zaznaczył: „Każdy przedmiot znaleziony w Polsce został skradziony Żydom zanim byli wysłani na śmierć”.

11817139_735063809931684_2007659479964394336_n

Oczywiście, o 10-ciu procentach „od znalezionego” nie ma mowy.
Osobiście nie wyobrażam sobie, żeby polskie dzieła sztuki, działa niemieckie, oraz cały pociąg pancerny „zostały ukradzione” Żydom. Czy wszystkie złote pierścionki znalezione w obozach koncentracyjnych również „zostały ukradzione Żydom”? Ale, czy ktoś ośmieli się dociekać?

Obawiam się, że po wyciągnięciu „złotego pociągu” na światło dzienne, okaże się on pusty (jak server internetowy Hillary Rodham Rosenberg Clinton).

 autor: Zdzich

 

8 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

8 responses to “ZŁOTY POCIĄG z Wałbrzycha należeć może tylko do Żydów

 1. Komentarz z Neon24.pl

  Najbardziej prawdopodobny scenariusz.
  Chyba w tej lokomotywie chłopcy z Mossadu rozpalą pod kotłem i tylko usłyszymy przez megafon: „exspresowy pociąg towarowy z Wałbrzycha do Telavivu odjeżdża z toru pierwszego przy peronie pierwszym. Goje proszę spie… od torów”

  autor: Nibiru 29.08.2015 23:20:12

  Polubione przez 1 osoba

 2. Bundeswehra chroni nietoperze w Sudetach – ? – !!!
  W 2007r. byłem Sudetach. Lokalna prasa jeleniogórska doniosła, że na teren Karkonoskiego Parku Narodowego wjechała niemiecka jednostka wojskowa. Celem wizyty była ochrona siedlisk nietoperza (?) !!!!

  Polubienie

 3. Breslau

  Jezeli ten pociag wyjechal z Wroclawia to z cala pewnoscia wypedzeni Niemcy go zaladowali i probowali wywiezc zeby uratowac przed szabrownikami..
  Caly ten pociag nalezy zwrocic Niemcom bo Wroclaw do nich nalezal.

  Polubienie

  • Franz

   A gdzie są 43 tony polskiego złota które ukradli Niemcy podczas drugiej wojny światowej w naszym kraju??? Łupili muzea, zamki, zabytki, kosztowności i łupili biżuterie z Polaków, mojej babci zerwali na żywca z uszu złote kolczyki, do dzisiaj ma blizny po tym rabunku. Niemcom jako zbrodniarzom nic się nie należy.

   Polubione przez 2 ludzi

  • @ Breslau

   No, ale chyba najpierw powinni zwrócić krawężniki z warszawskich ulic, które wywozili do Rzeszy po Powstaniu Warszawskim, nie wspominając o innych skradzionych dobrach prywatnych i publicznych i o zniszczeniach wojennych (wg prof. A. Klafkowskiego straty materialne spowodowane przez IIIRzeszę na obecnym obszarze RP wyniosły 480 mld $- liczone w 1988r).

   Polubienie

 4. Pingback: ZŁOTY POCIĄG z Wałbrzycha należeć może tylko do Żydów | komp13

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.