IIIŻydo-RP – państwo zdegenerowane

Syjonistyczne władze i nieświadomy politycznie motłoch świętują 35-lecie powrotu Żydów do władzy, bo taki był rzeczywisty cel i efekt sierpniowych strajków 1980r.

 

Dowodów na syjonistyczną degenerację państwa dostarczają same żydo-media.

z18667208Q,Pani-Elzbieta-Bek-na-okladce--Stolicy--w-1967-r--kKapral Elżbieta Bek kierująca ruchem w centrum Warszawy
73-letnią kobietę, emerytowaną milicjantkę wyrzucono z mieszkania. Jakiś policyjny bydlak wydał polecenie usunięcia jej z mieszkania służbowego, do którego wprowadziła się – nomen omen – w 1968r. (w roku żydowskiej rebelii w Polsce i w Europie). Kilku innych bydlaków polecenie to wykonało. I nawet nie to jest w tym najgorsze, choć oczywiście jest absurdem, że te prymitywne ludzkie kreatury zajmują się zawodowo pilnowaniem przestrzegania publicznego porządku. Najgorsze w tym jest to, że panujący żydo-reżim stworzył dla Polaków prawo, które takie przestępstwa uznaje za obowiązujący standard. Eksmisja na bruk w IIIŻydo-RP to stosowana powszechnie norma wobec tych, których żydo-reżim najpierw pozbawił środków do życia.

W IIRP prawo również zezwalało na eksmisję z wyjątkiem miesięcy zimowych. Jednak żydowskich właścicieli kamienic ograniczenie to nie dotyczyło, mogli wyrzucać ludzi na bruk o każdej porze dnia i roku.
IIIŻydo-RP nawiązuje więc do tradycji, jest kontynuacją przedwojennej demokracji narzuconej narodom Europy środkowej.

 

A oto inny standard żydo-reżimowej demokracji XXIw.

z18667218Q,Anna-Anders

Anny: Grodzka i Anders

Do senackich foteli wystartują: z lewicy, posłanka Anna Grodzka o płci trudnej do obiektywnego ustalenia, ale zgodną z żydowską ideologią gender.
Jej koleżanką w senackich ławach może zostać córka gen. Andersa – także Anna (startuje z PiS) -, co to miał wjechać do Polski na białym koniu, ale wcześniej odbywał internowanie w ZSRR, w mieszkaniu szefa NKWD, Ł.Berii i wbrew politycznym zamierzeniom gen.W.Sikorskiego wyprowadził polskich żołnierzy z ZSRR na Zachód przekreślając całkowicie szansę powojennej Polski na niezależność.

Dariusz Kosiur

14 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

14 responses to “IIIŻydo-RP – państwo zdegenerowane

  • QWERT

   Skurwysyny=chwasty, tak, to prawda temu krajowi potrzebne jest odchwaszczenie, więc jeżeli zajdzie taka możliwość to proszę o kontakt.
   ZROBIMY OPRYSKI.

   Polubienie

 1. Pingback: IIIŻydo-RP – państwo zdegenerowane | Pekok Antylichwiarz

 2. ChumLee

  Panie Dariuszu z tego co wiadomo Sikorski zgodził się na wyprowadzenie wojsk z ZSRR. Powody :
  1. Psucie wojska polskiego przez Stalina.
  2. Naciski Anglii .
  3. Zminejszone racje żywnościowe , chyba ,że powtarzam żydowską wersję to prosze mnie oświecić . Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

 3. Franz

  przez tę żydowską medialną propagandę nie wiedziałem że na Białorusi prezydent Łukaszenko co roku organizuje parady z okazji zwycięstwa nad teutonami w 1945 roku:

  Polubienie

 4. socjalnacjonalista

  Tylko natychmiastowe wyjście z UE i MFW jest ratunkiem dla Polski. Polecam artykuł podsumowujący ogrom krzywd jakich doznaliśmy ze strony Żydów przez ostatnie 100 lat, z naciskiem na dane,liczby i źródła: https://socjalnacjonalista.wordpress.com/2015/09/02/100-lat-agresji-zydowskiej-na-polske/

  Polubienie

 5. grzanek

  Nie warto iść w pojedynkę, Polska Myśl Narodowa już istnieje, od lat:
  https://myslnarodowa.wordpress.com/

  Polubienie

  • socjalnacjonalista

   Czy P.M.N. podpisuje się pod postulatem natychmiastowego wyjścia z organizacji międzynarodowych, zwłaszcza UE i MFW, bo dla mnie to kluczowe ?

   Polubienie

   • Postulaty słuszne, ale ich wykonanie w chwili obecnej nie jest możliwe zwłaszcza, że nie istnieje polski rząd.
    Zakładając teoretycznie, że narodowy rząd już istnieje, wyjście z UE i z MFW w dalszym ciągu nie jest możliwe – groziłoby to żydo-rebelią jak na Ukrainie lub mielibyśmy u siebie drugą Jugosławię lub Libię.
    Opuszczenie UE i MFW wymaga od Polski posiadania silnej pozycji politycznej i zdolnej do obrony kraju armii oraz strategicznego sojusznika, który studziłby zapędy imperialistycznego Żyda z USA.

    Polubienie

   • socjalnacjonalista

    Panie Dariuszu, proszę zauważyć że na polskim polu debaty publicznej nie istnieje chyba organizacja domagająca się natychmiastowego wyjścia Polski z tych organizacji.To znaczy, że nawet wedle chorych zasad poprawności politycznej, że np. polityka zagraniczna „powinna grać na wielu fortepianach”, właściwie100 procent organizacji politycznych nie sprzeciwia się okupacji międzynarodowej lichwy.
    Czy grozi nam bałkanizacja w zamian za wyjście z UE? I tak pewnie teraz wraz z falą emigrantów instalowane są w europie,kontrolowane przez CIA, komórki ISIS. Można sprowokować atak na np.na Kościół w Polsce, aby „polski” rząd błagał USA o obecność wywiadu,wojska i administracji w imię walki z terroryzmem. Nawet większość uważających się za nacjonalistów dało by się napuścić na nagonkę anty-islamską, bez refleksji że za tym stoi żydowskie lobby sterujące USA i UE. Jest też ustawa nr. 1066.
    Ale są kraje które nie są w UE i żyją, nawet całkiem blisko. Ten chory twór musi zniknąć bo wykończy narody Europy. Proszę zobaczyć jak realizowany jest scenariusz instalowania tutaj multikulturowego społeczeństwa imperium globalnego, Unia Europejska to patologiczny twór, coś takiego w ogóle nie powinno istnieć i muszą być organizacje które mówią o tym prawdę.
    Tak naprawdę wyjścia są dwa – wyjść, albo pozwolić na dalszy rozkład. Przy okazji dziękuje za ciekawe materiały na stronie i pozdrawiam.

    Polubienie

 6. Andrzej Boryga

  Odzydzenie Polski musi nastapic. Glowni Zydowscy winowajcy , beda wkrotce kolysac sie na ulicznych latarniach.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.