Imigranci, emigranci i polityka światowego syjonizmu

link_MH5iVAJRzF2pZf3hCTZO7k99jPXmlz0K,w300h223

„Islamscy” uchodźcy mogą stanowić terrorystyczną bombę z opóźnionym zapłonem zostawioną Europie przez USA. W końcu twórcą Państwa Islamskiego jest nie kto inny tylko MŻ.

 

Żydo-reżim – zarówno reżimowa władza jak i reżimowa opozycja –, udaje, że będzie wzbraniał się przed przyjmowaniem do Polski imigrantów ponad ustalone w UE limity. Natomiast powszechne żydo-media nawet nie udają, że mają jakiekolwiek obiekcje w tej kwestii i piętnują wydumaną ksenofobię Polaków. Podobne stanowisko zajmuje hierarchia Kościoła w Polsce i apeluje o przyjmowanie uchodźców.

Polaków winna bulwersować taka postawa żydo-reżimu, żydo-mediów i kościelnej hierarchii, nie wyłączając namiestnika na Piotrowym stolcu. Żaden z wymienionych podmiotów nie interesuje się losem Polaków na Wschodzie, z których wielu chciałoby wrócić do Polski lub przynajmniej mieć możliwość kształcenia w ojczyźnie własnych dzieci. Więcej, żydo-reżimowe władze IIIŻydo-RP nie zezwalają im na odwiedzanie swoich rodzin w Polsce. Tak traktują np. Polaków z Białorusi, chcąc w ten sposób – z polecenia Międzynarodowego Żyda (MŻ) – wymusić na nich działania na rzecz obalenia białoruskich władz.
Warszawski żydo-reżim przy pomocy agentury i szantażu chciał z białoruskich Polaków utworzyć V kolumnę do zwalczania prezydenta A.Łukaszenki.
Podobne działania podejmuje Kościół w Polsce wysyłając na Białoruś księży, którzy oprócz niesienia modlitwy mają zadnie stanowić forpocztę dla żydowskiego kapitalizmu.

O sytuacji Polaków na Białorusi opowiada nasz film „Polacy na Białorusi” (poniżej), którego nie chciała wyemitować katolicka TV-trwam, realizująca w rzeczywistości syjonistyczną linię medialnej propagandy MŻ, a nie jakikolwiek polski punkt widzenia.

Żydo-rezim nie wykazuje zainteresowania dyskryminacyjną polityką syjonistycznych władz Litwy wobec Polaków, a nawet wspiera ich działania dążąc do rozbicia Akcji Wyborczej Polaków na Litwie, o czym z radością informowała żydowska gadzinówka Michnika – „Żydzi rozbijają organizacje polskie i polonijne – syjonizm triumfuje” –  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/16/zydzi-rozbijaja-organizacje-polskie-i-polonijne-syjonizm-tryumfuje/
Z pewnością rozbijacka akcja marszałka senatu, B.Borusewicza, nie wywoła zaskoczenia u tych, którzy wiedzą, że rządzące w Polsce syjonistyczne kreatury podpisały 26 kwietnia 1994r. w Wilnie „TRAKTAT między IIIRP a Republiką Litewską o przyjaznych stosunkach i dobrosąsiedzkiej współpracy”. Reżimowi IIIŻydo-RP nie przeszkadzało, że podpisanie traktatu poprzedziła brutalna, z użyciem broni palnej, akcja litewskiej policji tłumienia protestów Polaków ograbianych z ziemi przez litewski żydo-reżim. Ciekawe, że na brutalne traktowanie Polaków litewski żydo-reżim mógł sobie pozwolić dopiero wtedy, gdy władza w Rosji została skutecznie opanowana przez żydostwo, co nastąpiło wraz z objęciem urzędu prezydenta Rosji przez B.Jelcyna.

Syjonistyczna władza w Polsce udziela wszelkiej pomocy studiującym tu bezpłatnie Ukraińcom, zwłaszcza od momentu ukraińskiej żydo-reblii. Na podobną pomoc nie mają co liczyć ani Polacy ze Wschodu, ani nawet Polacy z Litwy.
I w takiej sytuacji żydowskie, syjonistyczne elementy maja czelność nawoływać do przyjmowania uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu do Polski – ?

Tymczasem Rosja, ta znienawidzona przez żydo-reżim IIIRP i przez żydo-media Rosja Putina przyjęła do siebie 20 tys. Polaków z Kazachstanu.

terrorismoTerroryzm

Imigracyjna fala zalewająca Europę może mieć jeszcze inne podłoże, nie wymienione w audycji WPS (poniżej). Nie można wykluczyć, że niszczone przez żydowski kapitalizm i upadające USA napotykają trudności w negocjacjach TTIP (wspólna amerykańsko-europejska strefa wolnego handlu). Żydostwo europejskie nie chce przyjąć wasalnych wobec żydostwa anglosaskiego warunków i utrzymywać USA i Wlk.Brytanię z ich finansjerą. MŻ ma także świadomość, że USA będą zmuszone do wycofania się z Europy. Konsekwencją tego będzie naturalne zbliżenie Europy z Rosją. Zatem „islamscy” uchodźcy mogą stanowić terrorystyczną bombę z opóźnionym zapłonem zostawioną Europie przez USA. W końcu twórcą Państwa Islamskiego jest nie kto inny tylko MŻ.

z18798044Q,Czerwiec--Morze-Srodziemne--Uchodzcy-uratowani-prz

imigranci_libia_afp_625Zdumiewające, że znakomita większość imigrantów to silni, zdrowi, młodzi mężczyźni w jednakowym, poborowym wieku -?

Trudno także nie postawić sobie pytania: dlaczego „muzułmańscy” imigranci zmierzający do Europy – do chrześcijańskiej Europy -, utopili swoich chrześcijańskich pobratymców? A jeśli już to zrobili, to w jaki sposób Europa się o tym dowiedziała?
A może właśnie chodziło o to, żeby Europejczycy dowiedzieli się o zbrodni „muzułmańskich” imigrantów i to niezależnie od tego, czy miała ona miejsce w rzeczywistości, czy też nie?
Czy błędem jest myśleć, że informacja o tej prawdziwej lub wymyślonej zbrodni, ma służyć budowie nienawiści Europejczyków względem muzułmańskich imigrantów? Przecież o tej zbrodni informowały nas powszechne żydo-media, które jak jeden mąż optują za przyjmowaniem „muzułmańskich” imigrantów – ? Czy nie stanowi to potwierdzenia, że MŻ z determinacją dąży do wywołania w Europie wielkiego konfliktu? Perwersyjnie zbrodniczy MŻ zamierza zderzyć ze sobą uzbrojonych w nienawiść do muzułmanów Europejczyków z „muzułmańskimi” imigrantami, którzy wyglądają jak – a trudno tego nie zauważyć – żołnierze na przepustce – żołnierze wyszkoleni i opłaceni przez MŻ.

Dariusz Kosiur

 

Imigranci, emigranci i polityka światowego syjonizmu

__________________________________

Polacy na Białorusi

Reklamy

11 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

11 responses to “Imigranci, emigranci i polityka światowego syjonizmu

 1. JT

  Szykować kałachy !

  Polubienie

 2. A P E L D O P O L A K O W !!!!

  Polubienie

  • Słuszne jest oburzenie młodego człowieka na filmie. Szkoda tylko, że zakończone niesłusznym wnioskiem. Jest to jednak skutek braku niezależnych polskich, narodowych mediów i celowo zdegenerowanej przez system oświaty.

   Niestety, nie da się zmienić władzy, ani systemu przy pomocy wyborów organizowanych przez władzę obecnego systemu.

   Polubienie

 3. Zobaczcie co noze sie stac z nami jesli stanowczo nie powiemy STOP dla tych pseudo imigrantow.
  A juz wiemy ze wsrod tych imigrantow przedostala sie spora ilosc mordercow. A pan shulc starszy nas ze mamy przyjmowac bez sprawdzania bo jak nie to zrobi z nami Polakami porzadek.

  http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan

  Te zdjecia dobrze byloby aby obejrzal ten shulc.

  Polubienie

 4. Jednym z celów wywołania kryzysu uchodźczego jest między innymi chęć obniżenia kosztów pracy przez zachodnie przedsiębiorstwa i korporacje, po co mają płacić miejscowym normalne pensje kiedy mogą imigrantom zapłacić połowę z tego co zarabia miejscowy? Kolejna sprawa to konieczność utrzymania mas uchodźców spowoduje wzrost obciążenia budżetu państwa a to wraz z możliwym wzrostem bezrobocia(i koniecznością utrzymania tych bezrobotnych) spowodowanym napływem imigrantów pogłębi kryzys finansowy i gospodarczy w jakim znajduje się Europa. O konfliktach na tle społecznym, etnicznym, religijnym już nie wspomnę. I jeszcze otwartą kwestią pozostaje ilu spośród imigrantów to terroryści wcześniej szkoleni przez NATO przerzucani do Europy celem jej destabilizacji?
  Tak więc cały ten „kryzys migracyjny” wygląda na dobrze przygotowaną ustawkę służb specjalnych mocarstw zachodnich obliczony na osiągnięcie konkretnych celów wśród których znajduje się wpędzenie Europy w wir wojny domowej celem dorżnięcia jej gospodarczo i politycznie, no bo jeżeli nie udało się i wciąż nie udaje się wpędzić Europy w wyniszczającą wojnę z Rosją to należy zniszczyć Europę od wewnątrz konfliktując Europejczyków z Arabami/muzułmanami tym samym skutecznie uniemożliwiając ewentualną współpracę między Rosją a zdestabilizowaną i zniszczoną Europą tym samym nadal utrzymując ją politycznej, militarnej i gospodarczej zależności od USA/Wlk.Brytanii. Dodatkowo tworzony obecnie naprędce „kordon sanitarny” w skład którego wchodzą Polska, kraje bałtyckie, Rumunia czy Bułgaria oraz Ukraina skutecznie ma oddzielać Europę zachodnią od ewentualnej rosyjskiej pomocy.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Pod naszą audycją „Imigranci, emigranci …” na YT nie można zamieszczać komentarzy – zostały wyłączone przez cenzurę żydo-reżimu IIIŻydo-RP

  Polubienie

 6. paziem

  Nasza audycja na falach Radia Chicago WPNA 1490 AM , audycja niedzielna pod redakcją E. Maciejczyka z dnia 13.09.2015

  http://polskapolityka.com/

  Inne audycje w archiwum stacji

  Polubione przez 1 osoba

 7. Nie można narzucać suwerennym krajom, kogo i na jakich warunkach mają akceptować na swoim terytorium – uważa premier Słowacji. Podczas debaty parlamentarnej Robert Fico zapowiedział, że nawet jeśli kwoty dotyczące rozdzielania uchodźców zostaną przegłosowane w Brukseli kwalifikowaną większością, to jego kraj nie dostosuje się do tej decyzji.

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-slowacja-nie-przyjmie-kwot-rozdzialu-uchodzcow,nId,1887136

  Polubienie

 8. Ten tekst mnie osobiście nadzwyczaj sporo nauczył. Wielkie dzięki.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s