Uchodźcy – wytwór polityki Międzynarodowego Żyda

Martin-SchultMoże nie należy bagatelizować słów straszącego Polaków Żyda, Schulze, szefa parlamentu jew-ropejskiej unii, że zmuszą nas do przyjmowania uchodźców -? Np.: za karę nas zbombardują jak Syrię, Afganistan, Jugosławię, Irak, Libię, …

 

W tym samym czasie, gdy rządzone przez Międzynarodowego Żyda (MŻ) terrorystyczne USA intensyfikują wysiłki w celu obalenia w Syrii legalnie wybranego prezydenta Asada, dążąc tym samym do zaciśnięcia wokół Rosji pierścienia baz syjonistycznego NATO, państwa Europy Wschodniej zmuszane są do przyjmowania syryjskich uchodźców.

Występujący w żydowskiej gadzinówce Tok FM jakiś syjonistyczny żurnalista stwierdził, że: Polska ma właśnie taki obowiązek, ponieważ razem z USA destabilizowała państwa Bliskiego wschodu. Istotnie tak było. Żydowskie władze IIIRP wysłały polskich żołnierzy, błogosławionych przez Kościół, na „misje” do Iraku i Afganistanu.
Porażająca jest dialektyka syjonistycznych kreatur, ale wskazuje już niezbicie, że ta banda traci kontrolę nad rzeczywistością. MŻ i jego media funkcjonują w coraz większej panice i budowane z syjonistycznych kłamstw imperium żydowskiego kapitalizmu zaczyna się sypać jak domek z kart.

Za pośrednictwem swoich mediów MŻ informuje o planowanym ustanowieniu strefy zakazu lotów na terenach kontrolowanych przez syryjską armię. Oznacza to, że bandyckie, syjonistyczne USA przyznają sobie „prawo” do bombardowania Syrii.

Może więc, nie należy bagatelizować słów straszącego Polaków i pozostałe państwa Europy Wschodniej, Żyda, Schulze, szefa parlamentu jew-ropejskiej unii, że zmuszą nas do przyjmowania uchodźców -?
MŻ dopuścił się zbrodni, a my mamy ponosić tego konsekwencje i koszty – ?

Premier Słowacji, R.Fico, poinformował, że wywiad słowacki potwierdza, że wśród uchodźców znajdują się bandyci z Państwa Islamskiego.
Nie zapominajmy, że PI stworzyła i finansuje światowa żydowska finansjera.

MŻ widząc w Europie wzrost nastrojów narodowych, nacjonalistycznych, jako naturalną odpowiedź na jego degeneracyjną i zbrodniczą wobec Europejczyków politykę, w obawie przed utratą władzy i być może przed kolejnymi pogromami usiłuje sprowadzić do Europy opłaconych zabójców, którzy wymordują rodzącą się narodową opozycję i wzniecą zbrojne rebelie podobne do tych na Bliskim Wschodzie. MŻ chce podpalić Europę, żeby zatrzeć ślady i odwrócić uwagę od własnych przestępstw.

Oto Zachód, oto UE, do których wepchnęli nas żydo-reżim i Kościół przy udziale polskich kolaborantów MŻ.

Historia jednak dowodzi, że sytuacja polityczna jest zmienna. A więc z oczywistych powodów nie można wykluczyć, że syjonistyczny zachodni wiatr ustanie i znów powieje ze wschodu. Zobaczymy wtedy tę samą rządzącą w Polsce syjonistyczną bandę, która dzisiaj opluwa Rosję i jej władze, czołgającą się na kolanach przed prezydentem Rosji, W.Putinem lub przed jego następcą, bo prawdziwą ojczyzną tej bandy jest zdrada i własny geszeft.
A Rosja nie musi wspierać polskich narodowców zwłaszcza, że sami nie potrafimy zdobyć się na wysiłek stworzenia prawdziwego, nie żydowskiego, ale narodowego polskiego ruchu i gdy wielu z nas kolejny raz ulegnie żydowskiej propagandzie biorąc udział w wyborczej hucpie.


Dariusz Kosiur

__________________________

Reklamy

22 Komentarze

Filed under Bez kategorii

22 responses to “Uchodźcy – wytwór polityki Międzynarodowego Żyda

 1. //Mamy zatem odpowiedź na pytanie, do czego służą imigranci, do czego służy masowa imigracja, najlepiej z najbardziej odległych od Niemiec (Europy) pod względem kulturowym, religijnym, społecznym i politycznym krajów świata. Chodzi o wykorzystanie mas imigrantów, stanowiących zastępczy proletariat, do przeprowadzenia „zmian społecznych” i zbudowania „Nowych Niemiec”, w których ulegną przekształceniu systemy aksjologiczne i porządki symboliczne, dominujące jeszcze w „Starych Niemczech”. Zmiany obejmą wszystko: sposoby życia tubylców, przyzwyczajenia, normy, rutynę dnia codziennego, znane i swojskie otoczenie, edukację (czyli wychowanie dzieci i młodzieży), postawy i zachowania, życie polityczne i stosunki społeczne. Nowe antagonizmy etniczne, religijne i kulturowe oraz konflikty na tle dążenia do sprawiedliwego podziału dóbr (zastępcza „walka klasowa”), choć bolesne, to w ostatecznym rozrachunku są drogą do urzeczywistnienia, w jeszcze większym stopniu niż dotychczas, ideałów równości

  W swoim artykule Leggewie i Cohn-Bendit piszą, że „imigracja stanowi eksperyment społeczny dla samorządów lokalnych”, ale, jak łatwo dostrzec, eksperyment ten ma zostać przeprowadzony na wszystkich szczeblach – gmin, krajów związkowych i całego państwa. Ma on jeszcze jeden aspekt, na który wskazała, zaprzyjaźniona ideowo i politycznie z Clausem Leggewie i Cohn-Benditem, Anetta Kahane, prezes Fundacji im. Amadeu-Antonio (Amadeu-Antonio-Stiftung) jednej z czołowych niemieckich organizacji zajmujących się zwalczaniem „rasizmu, ksenofobii i antysemityzmu”. Fundacja jest też bardzo silnie zaangażowana w finansowany przez państwo program „Walka przeciwko prawicy”. Kahane do wszystkich sposobów użycia imigrantów wymienianych przez obu piewców „Nowych Niemiec”, dołożyła jeszcze jeden. Otóż oświadczyła ona niedawno, że we wschodnich landach Niemiec żyje zbyt mało ludzi, którzy na pierwszy rzut oka rozpoznawani byliby jako mniejszość, czyli np. czarnoskórych. Według Kahane świadectwem politycznego bankructwa niemieckiej polityki po zjednoczeniu, jest fakt, że jedna trzecia obszaru Niemiec nadal jest „biała”. I to należy zmienić; na tym terytorium potrzebny jest nowy infrastrukturalny, emocjonalny i kulturalny przełom – jego autorami będą właśnie masy imigrantów; Kahane domaga się, aby zmienić obowiązujący w Niemczech klucz, według którego rozdziela się azylantów na poszczególne landy, i umieszczać ich przede wszystkim na „białym” obszarze dawnej NRD. Jest to nic innego jak program inżynierii etniczno-rasowej.//

  http://nowadebata.pl/2015/09/14/do-czego-sluza-imigranci-glosy-zza-odry/

  Polubione przez 1 osoba

 2. maniek

  …Panie Kosiur – cytując Daniel Cohn-Bendita – pedofila – sądzi Pan,że to co Pan pisze jest wiarygodne?…wiem,że pedofilia to lansowany kierunek – ponieważ NIEROZERWALNIE wiąze sie to z islamem i judaizmem!…sądzi Pan,że to prz\yjmie sie w Jewropie?…przewiduje,ze bedzie dużo ofiar!…ale do wyborów – MUSIMY PÓJSC WSZYSCY – proponuje Stonoge!…jak to nie wypali – pozostanie nam stara sowiecka doktryna – wokrug wsje wragi!…
  …kałłac agbar!…
  … coś dla tych, którzy jeszcze wierzą „władzy” religijno-świeckiej: https://www.youtube.com/watch?t=52&v=MaOvA4WoUFY
  oraz

  Polubienie

 3. julius

  Wszelkie dywagacje nad pracą organiczną zamierzające ukształtować charakter narodowy obecnego materiału ludzkiego zamieszkującego tereny starożytnej słowiańszczyzny nie mają najmniejszego sensu. Nie sprawdziło się to w latach przeszłych. Mijają stulecia i nic z tego nie wynika. Populacja zamieszkująca na terenach słowiańskich nie czuje potrzeby bycia dumnym z powodu przynależności do rasy aryjsko słowiańskiej. Wolą być niewolnikami żydokapitalizmu. Przekaz madialny i kształtownie charakteru od najmłodszych lat robią swoje. Tylko zbrojne obalenie obecnego rządu może być skuteczne. System można zmienić teraz tylko w oparciu o Rosję, ale tę część słowiańską. Tu znowu stajemy się bezsilni wobec żydowskiej dominacji w bratnim państwie.
  Z braku miejsca na zamieszczanie dłuższego elaboratu wracamy do punktu wyjścia czyli braku szansy do wyzwolenia się z pod dominacji żydowskiej

  Polubione przez 1 osoba

  • @ julius

   „Tylko zbrojne obalenie obecnego rządu może być skuteczne.”

   Nawet gdyby naród dysponował taką potencjalną możliwością, to utrzymanie przejętej władzy byłoby jednak uwarunkowane zewnętrzną sytuacją polityczną. Polska nadal znajdowałaby się wewnątrz obszaru kontrolowanego przez USA, a to byłoby równoznaczne z potraktowaniem nas w taki sam sposób jak Międzynarodowy Żyd potraktował Jugosławię, Libię, Irak, itd.
   Jedyną w obecnej sytuacji szansą dla Polski jest czekanie na wycofanie się USA z Europy (przynajmniej z części Europy Wschodniej), co z pewnością nastąpi. Jednocześnie w tym samym czasie należy skupić wysiłki na tworzeniu elitarnej organizacji narodowej (na wzór KNP R.Dmowskiego), która mogłaby reprezentować interesy narodu polskiego na arenie międzynarodowej – głównie w Europie.
   A co się tyczy rozwiązań siłowych, to jedyny ich sens ma miejsce wtedy, gdy istnieje minimum 50% szans na zwycięstwo i na utrzymanie władzy.

   Polubione przez 1 osoba

   • „A co się tyczy rozwiązań siłowych, to jedyny ich sens ma miejsce wtedy, gdy istnieje minimum 50% szans na zwycięstwo i na utrzymanie władzy.” – żeby rozwiązanie siłowe się powiodło należało by mieć również jakieś wsparcie z zewnątrz polityczne oraz wojskowe, najlepiej z Rosji i Białorusi ale otwarte zaangażowanie tych krajów w wewnętrzny konflikt w sąsiednim kraju jest raczej wątpliwe, bo to zależy jeszcze od wielu innych czynników, między innymi od sytuacji geopolitycznej. A po ewentualnym zwycięstwie poparcie ze strony sojuszników dla utrzymania władzy jest wręcz konieczne aby ta władza nie została spacyfikowana przez ewentualną interwencję NATO. A i zewnętrzne wsparcie choćby finansowe dla odbudowującego się ze zgliszcz „transformacji ustrojowej” kraju również by się przydało choćby w początkowej fazie.

    Polubione przez 1 osoba

 4. Spokojnie, nasze zwycięstwo jest nieuniknione. Żydostwo wie, że jego czas się kończy i dokonuje różnych desperackich operacji. My, uświadomieni, winniśmy czynić swoje i nie upadać na duchu!

  Polubione przez 2 ludzi

 5. tyle w temacie

  Czytalem to samo na NEon24. Napisane jest git cacy ale wydzwiek tego to:
  BEZSILNOSC. Nie zarazaj, Panie Kosiur bezsilnoscia, jezeli nie masz recepty na skutecznosc a jej nie masz.. Prawde o Polaku napisal w komentarzu Julius i ta prawda nie tylko Polaka dotyczy.
  Ludzie chetnie chcieliby byc szybko bogatymi.
  Dlatego chetnie nasladuja zyda w zydowskim klamstwie, oszustwie
  i kradziezy, bez tego Bucholz Langman nie byliby w stanie zdefraudowac Polski.
  Bujaj sie , Panie Kosiur.

  Polubienie

  • „tyle w temacie”i aż o tyle za dużo dywagacji z syjonistycznym podtekstem.

   Bezsilnością wykazuje się Międzynarodowy Żyd, który wobec zdemobilizowanych społeczeństw Europy musi uciekać się do wojen, zbrodni, rebelii, żeby przejąć i utrzymać się u władzy.

   Polubione przez 1 osoba

 6. Kolejno: Boni, Thun, Huebner, Geringer de Oedenberg

  Ta syjonistyczna hołota głosowała w jew-ropejskim parlamencie za interesami „imigrantów” i Międzynarodowego Żyda.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Ci tzw. ‚uchodźcy’ to BYDŁO! I na cholerę to-to w Europie potrzebne?! Żeby hurtem zacielać nasze naturalne blondynki, płodząc tzw. DZIECI KALERGIEGO?!? Co oni niby mają takiego, czego nam brakuje?! Strzelałbym do nich jak do kaczek i masakrował ich bez najmniejszych zahamowań i skrupułów!!!
  Powiem więcej – DO AUSCHWITZ, Buchenwaldu i Treblinki z tymi brudnymi, tępymi, obleśnymi i rozwydrzonymi kurwami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  A nader chętnie widziałbym tam władze obecnej zbrodniczej Unii Euro-Pejskiej, które celowo doprowadziły do ich inwazji na nasz święty, Biały Ląd !!! Won kurwy z Europy! 14/88 !!!!!

  http://pl.blastingnews.com/swiat/2015/09/tajna-armia-panstwa-islamskiego-ukryta-w-tlumach-uchodzcow-00552451.html

  Polubienie

  • A pan się dobrze czuje? Też jestem przeciwko masowemu niekontrolowanemu przyjmowaniu imigrantów z krajów islamskich tym bardziej że wśród nich znajdują się terroryści nierzadko wcześniej szkoleni przez specsłużby zachodnie i doświadczeni w wojnach wywoływanych z obstalunek międzynarodowej finansjery. Ale na wyskakiwanie z pomysłami typu do Ąuschwitz czy Treblinki z imigrantami to bym uważał bo tego typu pomysły są jak najbardziej na rękę banksterom i ich politycznym marionetkom dążącym do destabilizacji Europy i wywołania wojny domowej, taktyka dziel i rządź się kłania.

   Polubienie

   • Ja tam z banksterami nie mam nic wspólnego, ale wiedziony głębokim estetycznym wyczuciem NIE CHCĘ, by te obleśne, dooświęcimskie kreatury z pustyni i buszu oraz ich strugane protektory hasały po naszym elitarnym kontynencie, często-gęsto psując nam okazyjnie krew z naszymi głupimi sziksami, co to wiedzione lansowaną przez śmierdzącego żyda „modą” lecą na „egzotykę”. Niestety – uwzględniając ogrom aryjskiego zniewolenia i apatii oraz ekspansywność islamskiej dziczy pod auspicjami ZOG, wojna domowa w Europie teraz już zdaje się być NIEUNIKNIONA, pozostająca jedynie kwestią czasu… 😦

    Polubienie

 8. Chutor

  cisnienie demograficzne
  Takie cisnienia sa faktem historycznym. Z pewnoscia przyczyniaja sie
  one do powstawania wedrowek ludow. Obecny najazd na Europe ma wiele
  przyczyn. Jak zachowa sie przecietny Europejczyk zalezy takze od tego
  jak jego spoleczenstwo zapatruje sie na sprawy wlasnej dzietnosci.
  Tam gdzie jest wielu emerytow i brak wlasnego mlodego pokolenia,nolens volens,
  chcial nie chcial przywita nieproszonego goscia. I odwrotnie wielodzietne
  spolecznosci predzej przekaza swe dobra wlasnemu potomstwu niz
  nowym przybyszom. Pewne statystyki demograficzne z ostatnich lat
  sa bardziej miarodajne dla okreslenia woli zycia Europy niz jej
  sukcesy gospodarcze.

  Przykladowo kilka danych dla porownania: przecietny wiek kobiety rodzacej
  swe pierwsze dziecko; Ukraina 25,8 lat, Polska 26,9, Niemcy 29,2 (oczywiscie
  muzulmanki w Niemczech rodza dzieci wczesniej)

  Podobne dane odnosnie krajow poludniowej Europy, ktore pierwsze przyjmuja
  imigrantow: wiek kobiety rodzacej swe pierwsze dziecko; Hiszpania 29,8 lat,
  Wlochy 30,3, Grecja 31,2.

  Mozna dochodzic do roznych wnioskow, analizowac przyczyny ale samo przewracanie
  sie w grobie Hitlera a moze i Stalina niczego nie zmieni. Potrzebne sa
  czyny. Nawet gdyby to wygladalo dziwnie ale przyjecie przez Europejczykow
  rodzinnego prawa muzulmanow t. j. ustanowienie patriarchatu moze pomoc
  Europie w odzyskaniu zywotnosci. Patriarchat obowiazuje w Izraelu.

  Polubienie

 9. paziem

  Tzw. „brunatna mapa” ośrodków na terenie Niemiec dla azylantów, uchodźców, a obecnie imigrantów. Mapa ośrodków została opublikowana w internecie z inicjatywy partii ” Trzecia Droga”, a wkrótce usunięta jako przejaw „mowy nienawiści” oraz szerzenia wrogich postaw wobec innych narodowości.

  patrz:

  http://www.faz.net/aktuell/feuilleton/asylbewerberheime-google-loescht-braune-karte-13707409.html

  Polubienie

 10. paziem

  Fala uchodźców z Bliskiego Wschodu zaleje Europę!

  Fala emigrantów z Bliskiego Wschodu zaskoczyła polityków (i społeczeństwa) Zachodniej Europy. Zaskoczenie wynikało z tego, że emigranci pchają się „drzwiami i oknami” do krajów które (teoretycznie) powinni omijać z daleka!

  Dokąd bowiem zmierza setki tysięcy uchodźców z Syrii, Libii, Iraku i Afganistanu? Oni „szturmują” Niemcy, Francję, Anglię oraz inne państwa których wojska skutecznie zaprowadziły w ich rodzinnych państwach….demokrację!

  Amerykańska doktryna krzewienia demokracji zakłada, że demokratyczny system polityczny najlepiej służy…nieboszczykom! Sojusznicy USA w Europie podzielają ten pogląd, toteż tylko w samym Iraku (w wyniku zbrojnej napaści wojsk NATO) na demokrację „nawrócono” ponad milion martwych Irakijczyków, a przecież w „temacie” krzewienia demokracji ani USA ani jego sojusznicy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

  W innych zacofanych cywilizacyjnie państwach arabskich takich jak Syria czy Libia, „nawracanie” na demokracje trwa pełną parą, zaś miejscowych entuzjastów tego systemu z każdym dniem lawinowo przybywa co bardzo cieszy firmy pogrzebowe, oraz rzecz jasna polityków USA i Unii Europejskiej!!

  Cel jaki chcą osiągnąć państwa koalicji amerykańsko- europejskiej w państwach Bliskiego Wschodu jest taki, aby każdego Araba albo „przerobić” na nieboszczyka (czyli zwolennika demokracji), albo też uczynić z niego uchodźcę co daje nadzieję, że utopi się on w morzu Śródziemnym uciekając tratwą do Grecji, albo Włoch. Tym sprytnym sposobem (i tanim kosztem, bo bomby i rakiety kosztują!) następni zwolennicy demokracji doświadczają uroków tego systemu, „wylegując” się na plażach Grecji.

  Jednak w najczarniejszych nawet snach jednego politycy Unii Europejskiej nie przewidzieli! Tego mianowicie, że uciekając przed bombami zrzucanymi im na głowę przez dzielne wojska amerykańskie, francuskie, czy angielskie, skierują się oni do państw które chciały ich wszystkich pozabijać, czyli uczynić zwolennikami demokracji!

  Z jakiś tajemniczych powodów, rządy państw Unii Europejskiej wstrzymują się z zabijaniem uchodźców na swoim terytorium, choć nie miały żadnych oporów aby tak czynić w ramach krzewienia demokracji na terytorium Syrii, Iraku czy Libii !

  Jednak to się może w każdej chwili zmienić! Rząd Niemiec (kierując się historycznym odruchem) skierował grupę syryjskich uchodźców do chwilowo nieczynnego obozu koncentracyjnego w Buchenwaldzie i poinformował, że nowi lokatorzy obozu bardzo sobie to miejsce chwalą. Podobno nawet jakiś nadgorliwy niemiecki urzędnik zamówił w zakładach chemicznych Cyklon B, jednak pogłoski te nie zostały oficjalnie potwierdzone!

  Dlaczego uchodźcy wybrali na kraje osiedlenia państwa swoich oprawców? W europejskich „wolnych mediach” trwa na ten temat ożywiona debata. Jedni twierdzą, że tak zwani „uchodźcy” to w istocie islamscy terroryści którzy przybyli do Niemiec, Francji i Anglii w tym celu aby się zemścić i urządzić Europejczykom takie samo piekło jakie oni wyrządzili narodom Bliskiego Wschodu!

  Inni uważają, że uchodźcy przybyli do Europy po tak zwany „socjal”, (czyli zasiłki dla bezrobotnych), gdyż pracować nie zamierzają.

  Bez względu na to kto ma rację, zemsta Arabów będzie okrutna! Państwa Unii Europejskiej (niczym stado baranów prowadzonych na rzeź) z otrzymanej lekcji nie wyciągnęły żadnych wniosków i w samobójczym pędzie nadal wspierają militarne awanturnictwo USA na Bliskim Wschodzie, co w krótkiej perspektywie przeniesie koszmar wojny domowej na ich własne terytorium!

  Społeczeństwa Europy zapłacą wysoką cenę za brak umiejętności wyłonienia elit politycznych reprezentujących interesy narodowe swoich obywateli!

  za:http://anthony1.neon24.pl/post/126008,emigranci

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s