WP: twardziele z Kremla pokonali Obamę w Syrii

PutinCzy Rosja powstrzyma światowych, syjonistycznych terrorystów z Waszyngtonu? Miejmy nadzieję, że tak. Utrzymanie pokoju w Europie także zależy od zdecydowanej postawy Rosji wobec USA. Polska nigdy nie stanie się wolnym krajem bez politycznego sukcesu Rosji wypchnięcia z Europy syjonistycznych USA.D.Kosiur

____________________________

Strategia Władimira Putina na Bliskim Wschodzie jest bardzo poważna i w pełni jasna, a administracja prezydenta Stanów Zjednoczonych może jedynie z boku obserwować wydarzenia w Syrii – pisze amerykańska gazeta „The Washington Post”.

Administracja Obamy przegrała z Rosją w rozwiązaniu syryjskiego problemu – twierdzi amerykańska gazeta „The Washington Post”.

Gazeta zaznacza, że prezydent Obama i jego zespół po raz kolejny znaleźli się w impasie. Tymczasem, jak pisze „The Washington Post”, Putin podczas zaplanowanego na przyszły tydzień wystąpienia w ONZ na pewno zaproponuje, by Rosja została głównych członkiem nowej koalicji do walki z Państwem Islamskim. Potiomkinowska wojna Obamy (z udziałem widmowych lokalnych wojsk, na przygotowanie których wydano 500 milionów dolarów, by w wyniku końcowym otrzymać pięciu żołnierzy, i z apatyczną kampanią powietrzną) nie przyniosła żadnych rezultatów.

Putin ma cel: wesprzeć ważnego i wieloletniego arabskiego sojusznika Rosji. Kerry i Obama mogą tylko dziwić się, bo „nie mogą zrozumieć twardzieli z Kremla”.

Chytrość „gambitu Putina”, pisze amerykańska gazeta, polega na niewymienionym środku rozwiązania europejskiego kryzysu z uchodźcami. Europejczycy mają poczucie winy i boją się, bo nie wiedzą, co robić. I Putin proponuje im wyjście: żadnej wojny, żadnych uchodźców.
Podobna sytuacja miała miejsce podczas kryzysu z bronią chemiczną. Putin ingeruje, by ratować sytuację. Według „The Washington Post”, w taki sposób Rosja stopniowo może stać się niezastąpionym partnerem Stanów Zjednoczonych.

Amerykańska gazeta sugeruje, że strategia Putina w Syrii może nie przynieść rezultatów, ale jest ona bardzo poważna i w pełni jasna.

za: http://pl.sputniknews.com/

____________________________

d17ce-images

Usuwany pod pozorem renowacji pomnik żołnierzy polskich i radzieckich na warszawskiej Pradze

Syjonistyczne, żydowskie władze Polski (władza i koncesjonowana opozycja), powszechne żydo-media, wszelkimi środkami dążą do wywołania nastrojów nienawiści wobec Rosji i Rosjan – to są wytyczne Międzynarodowego Żyda z USA. Stąd akcje usuwania pomników żołnierzy radzieckich, codzienne opluwanie Rosji, a zwłaszcza prezydenta W.Putina, w żydowskiej gadzinówce Michnika i innych, jednocześnie pozytywne ukazywanie Rosjan i Żydów z Rosji, którzy są wrogami obecnych rosyjskich władz.

W ramach walki z Rosją żydo-reżim IIIRP nagłaśnia postaci „żołnierzy wyklętych”, ale równocześnie zafałszowuje historię przemilczając fakt, że zwalczali oni żydo-bolszewickie władze PRL (niejednokrotnie mordując i grabiąc Polaków i nie tylko w ramach własnej aprowizacji). To prawda, żydo-bolszewia narzucona została Polsce przez ZSRR, jednak żydo-reżim, jego media i oświata milczą na temat przyczyn takiej taktyki ZSRR wobec Polaków. A wynikała ona z faktu, że żydo-sanacyjny rząd londyński RP, realizujący politykę i interesy Międzynarodowego Żyda, inspirował Polaków w kraju do bezsensownej walki z ZSRR i z nową władzą PRL. A któż lepiej poradziłby sobie w takiej sytuacji, jak nie największy wróg Polski i Polaków, czyli Żyd?

Dariusz Kosiur

 

Reklamy

15 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

15 responses to “WP: twardziele z Kremla pokonali Obamę w Syrii

 1. „Polska nigdy nie stanie się wolnym krajem bez politycznego sukcesu Rosji wypchnięcia z Europy syjonistycznych USA”
  To nie wystarczy, bo W. Brytania, Niemcy, Francja, w ogóle jewrounia są „syjonistyczne”. A nawet gdyby nie były, to pozostaje nieruszona globalna szajka w cieniu.
  Czy zamiast biernie czekać na niemożliwe, nie prościej wyjść z baraku i wejść w jakiś sojusz z Rosją np. poprzez BRICS?

  Polubienie

  • Żeby zrealizować Pańską (teoretycznie słuszną) propozycję, musielibyśmy najpierw powołać polskie władze. Załóżmy, że jest możliwe ustanowienie polskich władz (zbudowany autentyczny polski ruch narodowy wygrywa wybory i powołuje rząd). Jednak znajdując się wewnątrz syjonistycznego obozu zachodniego, polska władza nie utrzymałaby się dłużej niż miesiąc. Nie miałaby przecież żadnego przełożenia na: resorty siłowe, służby specjalne, media, banki, telekomunikację, itd. Natychmiast mielibyśmy akcje sabotażowe, terrorystyczne, aż przyjaciele z UE pod wodzą przodującej demokracji USA przywróciliby zachodnie standardy przy użyciu pokojowej misji – czyli bombardowań i wymordowania – prawdopodobnie w publicznych egzekucjach – narodowych przywódców.

   Niestety, musimy czekać na podobny splot sprzyjających okoliczności jak w latach 1914-18.
   Wypchnięcie USA z Europy (możliwe tylko dzięki polityce Rosji) spowoduje, że Niemcy i Francja również zrzucą syjonistyczne jarzmo – państwa te w odróżnieniu od Polski posiadają zarówno narodowe organizacje oraz antysyjonistyczne tradycje i co ważne silne antysyjonistyczne nastroje społeczne.

   Polubienie

 2. paziem

  Panowie,
  wejście do BRICS, to oczywiście słuszna strategicznie idea. Tak jak napisał Darek – możliwa do zrealizowania jedynie przez rząd narodowy. Natomiast reakcje USraela na taki rozwój sytuacji będzie uzależniony od spodziewanej siły reakcji Polaków i spodziewanego poparcia Rosji. Jeśli osiągniemy taki stopień świadomości i organizacji Narodu ( tu bardzo ważne jest, co w tej chwili wydaje się być niemal abstrakcją, nawiązanie strategicznego dialogu z suwerenistycznymi środowiskami w Niemczech), że hybrydowa wojna w wykonaniu USraela nie będzie mogła liczyć na większe powodzenie niż 30%( gdyż o żadnej otwartej inwazji nie ma mowy ( wykorzystany może natomiast być 1) element banderowski obecny w Polsce, 2) autonomiczna destrukcja tzw, „Ślązaków” , 3) instrumentalne wykorzystanie tzw. agencji ochrony mienia i osób, będących w całości niemal pod kontrola syjonistów), to USrael nie podejmie ryzyka . Jest to tym pewniejsze, że rosnące zorganizowanie świadomego narodu polskiego ( którego trzeba w trybie przyspieszonym reedukować w zakresie stosunków polsko-rosyjskich, polsko-niemieckich i rosyjsko-niemieckich) ułatwi Rosji twarde NIET w sprawie destabilizacji Polski. Trzeba także równolegle działać na rzecz NICHT ze strony Niemców wobec prób destabilizacji Polski. Most Niemcy – Polska-Rosja jest najgroźniejszy dla USraela.

  Polubione przez 1 osoba

 3. paziem

  Dlatego największym niebezpieczeństwem dla Polski są rządy takiej prousraelskiej i demonstracyjnie „antyniemieckiej” i „antysowieckiej” swołoczy jak PiS i Duda. Niestety zwycięstwo PiS jest w najbliższych wyborach pewne i w zasadzie należałoby sobie życzyć, aby PiS mógł wygrać jak najwyżej żeby mógł samodzielnie rządzić, wtedy ich siła destrukcji w krótkim czasie ma szansą na zresocjalizowanie polityczne Polaków i otwarcie drogi dla polskiego ruchu narodowego i suwerenistycznego.

  Polubienie

 4. świadczącym o postępującym procesie budzenia się Polaków z letargu, jest fakt niebywale niskiej frekwencji w ostatnio zorganizowanym przez żydostwo nibyreferendum, za które Duda powinien zwrócić poniesione na to nibyrendum koszty, albo podać się do dymisji, ponieważ dopuścił do tego marnotrawstwa, któremu mógł zapobiec, ale tego nie zrobił i osobiście jest za to odpowiedzialny

  Polubienie

 5. paziem

  PEGIDA (niem. Patriotische Europäer gegen die Islamisierung des Abendlandes, pol. Patrioci Europy przeciw Islamizacji Zachodu) – stowarzyszenie z siedzibą w Dreźnie utworzone w 2014 roku, którego celem jest walka z islamizacją Niemiec i Europy. PEGIDA organizuje w Dreźnie od 20 października 2014 cotygodniowe demonstracje przeciw polityce azylowej oraz imigracyjnej Niemiec i Unii Europejskiej. Założycielem stowarzyszenia jest Lutz Bachmann.

  za:https://pl.wikipedia.org/wiki/PEGIDA

  Polubienie

 6. paziem

  Romy Stolle Es ist jetzt höchste Zeit zu handeln, denn es gilt:
  wenn der Staat seine Gesetze bricht,
  hat jeder Deutsche das Recht
  zum Widerstand nach Art. 20 Abs. 4 GG.
  Wenn Unrecht zu Recht wird,
  wird Widerstand zur Pflicht !!
  FRIEDE DEN HÜTTEN! KRIEG DEN PALÄSTEN!
  ( Revolutionär Georg Büchner)
  Wir haben jetzt ein ganz besonderes Recht zum Widerstand weil:

  Unsere Regierung ist illegal im Amt, was sie auch weiß nur dem Volk bewußt verschweigt.
  Die BRD ist als Staat bei der UNO am 3.10.1990 völkerrechtlich durch den damaligen Außenminister Genscher abgemeldet worden.
  Seit dem 3.10.1990 gibt es keinen Staat oder staatsähnliches Gebilde mit dem Namen BRD mehr. Genscher hat nur „Deutschland“
  eintragen lassen. Die Eintragung Deutschland „Germany“ ist nicht handlungsfähig. Deutschland wird bei der UNO vertreten durch eine
  Nichtregierungsorganisation. Englisich: Non-governmental organization.
  Die Täuschung der Bewohner dieses Landes ist also ohne Beispiel.
  Die BRD – NGO simuliert also einen Staat, ohne dazu berechtigt zu sein.
  Es mangelt der BRD-NGO an allem, was einen Staat ausmacht. Die BRD-NGO darf im Auftrag der Alliierten lediglich die beschlagnahmten
  Gebiete verwalten.
  Ein Grundgesetzt kann eine NGO also nicht haben, es sei denn, sie übt eine Diktatur gegen das
  eigene Volk aus und betreibt aktiven GENOZID

  za:https://www.facebook.com/PegidaSwitzerland

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s